Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 19 από 19
  1. 12-03-15 02:56 #16
    Προεπιλογή
    θα εβαζα το ultra burner πριν το πρωινο και το pv-7 30 λεπτα πριν την προπονηση...κατα τα αλλα ενημερωνε μας πως παει η προπονηση σου...
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 12-03-15 09:56 #17
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.625
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Toumba-nos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σήμερα ξεκίνησα το Ultra Burner II (Weider) (με μια κάψουλα) σε συνδυασμό με το pv-7 και έβγαλα μια απίστευτη προπόνηση στα πόδια. Φουλ συγκέντρωση και ενέργεια , έβγαλα γούστα!!! Εξεπλάγην ευχάριστα με το συγκεκριμένο λιποδιαλύτη όσον αφορά την πρώτη εντύπωση.
    To πιο πιθανόν είναι η συγκεντρωση και ενέργεια να οφείλονται στο PV-7, δοκίμασε τα και ξεχωριστα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 12-03-15 15:01 #18
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη sobral

    Εγγραφή
    26-01-2011
    Περ.
    Chania, Crete
    Μηνύματα
    3.615
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Toumba-nos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σήμερα ξεκίνησα το Ultra Burner II (Weider) (με μια κάψουλα) σε συνδυασμό με το pv-7 και έβγαλα μια απίστευτη προπόνηση στα πόδια. Φουλ συγκέντρωση και ενέργεια , έβγαλα γούστα!!! Εξεπλάγην ευχάριστα με το συγκεκριμένο λιποδιαλύτη όσον αφορά την πρώτη εντύπωση.
    To pv-7 σου δούλεψε όχι ο λιποδιαλύτης ο οποίος ουσιαστικά είναι πράσινο τσάι με ελάχιστη τυροσίνη και τίποτα άλλο,για μένα ήταν αχρείαστη η αγορά του συγκεκριμένου αλλά αφού τον έχεις δούλεψε τα μαζί, εντάξει άδικα δεν θα πάει το τσαγάκι.
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 15-03-15 18:57 #19
    Προεπιλογή
    Τα έχω δοκιμάσει και ξεχωριστά και δεν υπήρχε αυτό το αποτέλεσμα. Απλά πιστεύω η συγκέντρωση και η ενέργεια οφείλονται στη μεγάλη λήψη καφεΐνης. Ο λιποδιαλυτής έχει 200mg στις 3 κάψουλες και το pv-7 νομίζω 200mg ανά σκουμπ αντίστοιχα. Τέλος πάντων θα δείξει πως θα πάει. Παράλληλα έχω ξεκινήσει και μια δίαιτα χαμηλή σε υδατάνθρακες και πέφτει πολύ πείνα , έχει αρχίσει και γίνεται ασήκωτη η μπάρα σιγά σιγά .
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12