Σελίδα 1 από 4 123 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 57
  1. 14-05-11 13:46 #1
    Προεπιλογή Τι να κανω για να μου φυγει η φοβια?
    Καλησπερα παιδια,
    Λοιπον μετα απο 1 χρονο ξαναρχιζω γυμναστηριο απο την Δευτερα..
    Ομως οπως καταλαβαινετε ειναι σαν να ηταν οπως πηγα για πρωτη φορα με φοβια για αυτο που θα αντιμετωπισω (τους μαντραχαλαδες να σηκωνουν 324532 κιλα) και να πηγαινω εγω σιγα σιγα με 10-15..
    Μπορειτε να το πειτε σαν κομπλεξ, παρ'ολα αυτα θα πηγαινω ωρες που θα εχει το πολυ 5 ατομα.. ομως μερικες συμβουλες για να μου φυγει αυτη η φοβια θα τις εκτιμουσα...
    Ευχαριστω πολυ
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 14-05-11 13:51 #2
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη gym

    Εγγραφή
    14-06-2009
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    12.643
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Anafleksh Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπερα παιδια,
    Λοιπον μετα απο 1 χρονο ξαναρχιζω γυμναστηριο απο την Δευτερα..
    Ομως οπως καταλαβαινετε ειναι σαν να ηταν οπως πηγα για πρωτη φορα με φοβια για αυτο που θα αντιμετωπισω (τους μαντραχαλαδες να σηκωνουν 324532 κιλα) και να πηγαινω εγω σιγα σιγα με 10-15..
    Μπορειτε να το πειτε σαν κομπλεξ, παρ'ολα αυτα θα πηγαινω ωρες που θα εχει το πολυ 5 ατομα.. ομως μερικες συμβουλες για να μου φυγει αυτη η φοβια θα τις εκτιμουσα...
    Ευχαριστω πολυ
    στο γυμναστηριο πας για σενα και για κανεναν αλλον...
    το τι κανει ο καθενας ειναι δικη του δουλεια...να μην σε νοιαζει...και εσυ σιγα σιγα θα ανεβεις...
    δεν πας στο γυμναστηριο να κανεις επιδειξη δυναμης...να γυμναστεις πας..
    ασε τους αλλους κατα μερος και ασχολησου πιο πολυ με αυτα που θελεις να καταφερεις επανω σου...
    οποτε διαλεξε ωραρια που να σε βολευουν πραγματικα και οχι με βαση ποσους φουσκωτους θα εχει η οχι...
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 14-05-11 13:53 #3
    Banned
    Εγγραφή
    08-11-2010
    Περ.
    εβριγουερ
    Μηνύματα
    6.038
    Προεπιλογή
    τι λες ρε φλωρε!
    καταλαβαινεις τι λες?
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 14-05-11 13:56 #4
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη gym

    Εγγραφή
    14-06-2009
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    12.643
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο exkaliber Εμφάνιση μηνυμάτων
    τι λες ρε φλωρε!
    καταλαβαινεις τι λες?
    προσεχε τους χαρακτηρισμους σου....δεν ξερεις ουτε τι ηλικια ειναι το παιδι ουτε σε τι φαση βρισκεται...εκτος κ αν ειστε φιλαρακια κ εχεις θαρρος...τοτε παω πασο...
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 14-05-11 13:57 #5
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο gym Εμφάνιση μηνυμάτων
    στο γυμναστηριο πας για σενα και για κανεναν αλλον...
    το τι κανει ο καθενας ειναι δικη του δουλεια...να μην σε νοιαζει...και εσυ σιγα σιγα θα ανεβεις...
    δεν πας στο γυμναστηριο να κανεις επιδειξη δυναμης...να γυμναστεις πας..
    ασε τους αλλους κατα μερος και ασχολησου πιο πολυ με αυτα που θελεις να καταφερεις επανω σου...
    οποτε διαλεξε ωραρια που να σε βολευουν πραγματικα και οχι με βαση ποσους φουσκωτους θα εχει η οχι...
    Ενταξει το ξερω αυτο απλα τωρα να σκαω στο γυμναστηριο μονος μου και με αυτους καταλαβενεις...τελοσπαντων θα την βρω τη λυση
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 14-05-11 13:58 #6
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη gym

    Εγγραφή
    14-06-2009
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    12.643
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Anafleksh Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ενταξει το ξερω αυτο απλα τωρα να σκαω στο γυμναστηριο μονος μου και με αυτους καταλαβενεις...τελοσπαντων θα την βρω τη λυση
    με το καλο....στο ευχομαι...
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 14-05-11 14:04 #7
    Banned
    Εγγραφή
    08-11-2010
    Περ.
    εβριγουερ
    Μηνύματα
    6.038
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Anafleksh Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ομως οπως καταλαβαινετε ειναι σαν να ηταν οπως πηγα για πρωτη φορα με φοβια για αυτο που θα αντιμετωπισω (τους μαντραχαλαδες να σηκωνουν 324532 κιλα) και να πηγαινω εγω σιγα σιγα με 10-15..
    ποιος σηκωνει τοσα κιλα καμαρι μου?
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 14-05-11 14:08 #8
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο exkaliber Εμφάνιση μηνυμάτων
    ποιος σηκωνει τοσα κιλα καμαρι μου?
    Φιλε μου σε παρακαλω, δεν ειμαι εδω για να βριστω με κανεναν μπορει να μην συμφωνεις μαζι μου οκ δεν τρεχει τιποτα.
    Ηταν σαρκασμος αυτο στα κιλα αν υπαρχει προβλημα το αλλαζω
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 14-05-11 14:09 #9
    Προεπιλογή
    φιλε μου να πηγαινεις ωρες μη αιχμης......τοσο απλα!
    δεν μπορω να καταλαβω την επιθεση του συνφορουμιτη ομως
    Το θέμα είναι να πείσουμε τις γυναίκες ότι η γκρίνια προκαλεί κυτταρίτιδα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 14-05-11 14:17 #10
    Banned
    Εγγραφή
    08-11-2010
    Περ.
    εβριγουερ
    Μηνύματα
    6.038
    Προεπιλογή
    κοιτα
    πηγενε οποια ωρα να ναι και μην το ζαλιζεις
    αποκλειται να σου πει καποιος κατι
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 14-05-11 14:17 #11
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Anafleksh Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπερα παιδια,
    Λοιπον μετα απο 1 χρονο ξαναρχιζω γυμναστηριο απο την Δευτερα..
    Ομως οπως καταλαβαινετε ειναι σαν να ηταν οπως πηγα για πρωτη φορα με φοβια για αυτο που θα αντιμετωπισω (τους μαντραχαλαδες να σηκωνουν 324532 κιλα) και να πηγαινω εγω σιγα σιγα με 10-15..
    Μπορειτε να το πειτε σαν κομπλεξ, παρ'ολα αυτα θα πηγαινω ωρες που θα εχει το πολυ 5 ατομα.. ομως μερικες συμβουλες για να μου φυγει αυτη η φοβια θα τις εκτιμουσα...
    Ευχαριστω πολυ
    Χαλάρωσε και πήγαινε ότι ώρα θέλεις και κάνε την προπόνησή σου όπως θέλεις...............αααα και να μη το ξεχάσω, γράψε στα παλίά σου τα παπούτσια ή όπου αλλού θέλεις αυτούς που μπορεί να σε στραβωκοιτάξουν.
    Νους υγιής εν σώματι υγιή
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 14-05-11 16:04 #12
    Το avatar του χρήστη mantus3

    Εγγραφή
    26-07-2008
    Περ.
    THESSALONIKI
    Μηνύματα
    2.369
    Προεπιλογή
    Κοίτα αδερφέ, ότι ώρα και να πάς, τα 15kg θα είναι 15…



    Πάνε, κάνε ότι θες, και μην σε νοιάζει τίποτα… όλοι από κάπου ξεκίνησαν, οπότε άμα πας για να γυμναστείς, τότε κανένας δεν θα σου πει τίποτα… άμα πας με κολλητά αμάνικα, γυαλιά ηλίου κτλ ε λογικό Να σε κοιτάνε κάπως παράξενα…


    Όπως και να έχει, κράτα low profile, και κανένας δεν πρόκειται να σου πεί λέξη, είτε κάνεις 10 κιλά πάγκο, είτε 100…
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 14-05-11 16:16 #13
    Το avatar του χρήστη Gaspari

    Εγγραφή
    07-10-2010
    Περ.
    Thessaloniki
    Μηνύματα
    600
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο mantus3 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κοίτα αδερφέ, ότι ώρα και να πάς, τα 15kg θα είναι 15…



    Πάνε, κάνε ότι θες, και μην σε νοιάζει τίποτα… όλοι από κάπου ξεκίνησαν, οπότε άμα πας για να γυμναστείς, τότε κανένας δεν θα σου πει τίποτα… άμα πας με κολλητά αμάνικα, γυαλιά ηλίου κτλ ε λογικό Να σε κοιτάνε κάπως παράξενα…


    Όπως και να έχει, κράτα low profile, και κανένας δεν πρόκειται να σου πεί λέξη, είτε κάνεις 10 κιλά πάγκο, είτε 100…
    Εγω δηλαδή που πηγαίνω με παντόφλα, καπέλο, γυαλιά ηλίου, κολλητές μαύρες μπλούζες κοντομάνικες, μοικάνα στραβή με σχέδια πάνω, ταττουάζ μέσα (ανέμεσα) στο μπράτσο, και το παντελόνι το κατεβάζω για να φαίνεται το μαύρο μποξεράκι τι είμαι; Πόζερος; Και με κοιτάνε όλοι; :/
    Δεν στέκουν αυτά που λες. Κάνω 70 κιλά πάγκο κ πάω μετά της 7 στο γυμναστήριο..
    ΦΤΑΝΟΥΜΕ ΣΕ ΑΤΟΠΟ
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 14-05-11 16:49 #14
    Το avatar του χρήστη gsisr

    Εγγραφή
    31-03-2011
    Περ.
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    304
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Gaspari Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγω δηλαδή που πηγαίνω με παντόφλα, καπέλο, γυαλιά ηλίου, κολλητές μαύρες μπλούζες κοντομάνικες, μοικάνα στραβή με σχέδια πάνω, ταττουάζ μέσα (ανέμεσα) στο μπράτσο, και το παντελόνι το κατεβάζω για να φαίνεται το μαύρο μποξεράκι τι είμαι; Πόζερος; Και με κοιτάνε όλοι; :/
    Δεν στέκουν αυτά που λες. Κάνω 70 κιλά πάγκο κ πάω μετά της 7 στο γυμναστήριο..
    ΦΤΑΝΟΥΜΕ ΣΕ ΑΤΟΠΟ
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 14-05-11 16:52 #15
    Το avatar του χρήστη magdaline

    Εγγραφή
    09-03-2011
    Περ.
    Czech Republic
    Μηνύματα
    1.650
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Anafleksh Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπερα παιδια,
    Λοιπον μετα απο 1 χρονο ξαναρχιζω γυμναστηριο απο την Δευτερα..
    Ομως οπως καταλαβαινετε ειναι σαν να ηταν οπως πηγα για πρωτη φορα με φοβια για αυτο που θα αντιμετωπισω (τους μαντραχαλαδες να σηκωνουν 324532 κιλα) και να πηγαινω εγω σιγα σιγα με 10-15..
    Μπορειτε να το πειτε σαν κομπλεξ, παρ'ολα αυτα θα πηγαινω ωρες που θα εχει το πολυ 5 ατομα.. ομως μερικες συμβουλες για να μου φυγει αυτη η φοβια θα τις εκτιμουσα...
    Ευχαριστω πολυ
    όταν έκανα δίαιτα, ντρεπόμουν να πηγαίνω για περπάτημα και να με βλέπουν έτσι παχουλούλα τροφαντούλα.. επέλεγα κάποιες φορές να κάνω γυμναστική στο σπίτι ή να πηγαίνω πρωί πρωί για περπάτημα..
    πλέον όμως που είμαι αδυνατούλα πηγαίνω για τρέξιμο και αισθάνομαι περήφανη για την προσπάθειά μου και την υπομονή μου.
    Ξεκίνα τις προπονήσεις και σκέψου τα αποτελέσματα που θα έρθουν. Αυτά είναι μικρότητες. Ξεπέρασε τες.
    "Κι αν δεν μπορείς να κάμεις την ζωή σου όπως την θέλεις, τούτο προσπάθησε τουλάχιστον όσο μπορείς: μην την εξευτελίζεις μες στην πολλή συνάφεια του κόσμου."
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 1 από 4 123 ... ΤελευταίαΤελευταία