Σελίδα 3 από 6 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 31 έως 45 από 79
  1. 27-08-09 01:26 #31
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο TRIANTAFYLLOU Εμφάνιση μηνυμάτων
    εμ τι σας έλεγα εγω μέχρι και επιστημονικής φαντασίας ταινία γυρίζουμε έχουμε και τιμ απο τεχνικούς, ηθοποιούς , όμορφες γυναίκες στο φόρουμ, ούτε μεταγραφές χρειαζόμαστε χαχαχαχαχα!!!
    το γυμναστηριο ειναι μαματο και μην ακουω τωρα.....!

    και εγω θελω και το μπαρ και αμα λαχει να βαλουμε και γυναικες εκει να πινουμε τα ουισκια μας στο καπακιμετα την προπονηση για εξτρα μυικη αποκατασταση!!!!!!!!!

    και Ηλια ξερω οτι τα κανες ολα για τη διαφημιση.. αλλωστε απ το `62 που σε γνωριζω τετοιος εισαι!!!!!!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 27-08-09 01:32 #32
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.801
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Levrone Εμφάνιση μηνυμάτων
    το γυμναστηριο ειναι μαματο και μην ακουω τωρα.....!

    και εγω θελω και το μπαρ και αμα λαχει να βαλουμε και γυναικες εκει να πινουμε τα ουισκια μας στο καπακιμετα την προπονηση για εξτρα μυικη αποκατασταση!!!!!!!!!

    και Ηλια ξερω οτι τα κανες ολα για τη διαφημιση.. αλλωστε απ το `62 που σε γνωριζω τετοιος εισαι!!!!!!!!
    εντάξει κόψε κάτι τα έβγαλες όλα στην φόρα και μην λές ημερομηνίες θα μας νομίσουν για μεγάλους το 63 γνωριστήκαμε στο στρατό με μεγάλωσες κατα ενα χρόνο
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 27-08-09 10:33 #33
    Μuscles 'R' Sexy
    Το avatar του χρήστη vAnY

    Εγγραφή
    01-05-2009
    Περ.
    Athens Greece
    Μηνύματα
    2.310
    Προεπιλογή
    μπραβο Ηλια φαινεται σουπερ γυμναστηριο καθαρο κυριως και οργανωμενο , πρεπει να εισαι πολυ περιφανος γι αυτο που καταφερες, γιατι φανταζομαι δεν ειναι κι ευκολη δουλεια να στησεις καινουρια επιχειρηση.
    ευγε! κι αν ανεβω προς τα ερη σου εκει θα ερθω για καφε!!!!
    Muscles Are Sexy
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 27-08-09 17:32 #34
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.801
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο vAnY Εμφάνιση μηνυμάτων
    μπραβο Ηλια φαινεται σουπερ γυμναστηριο καθαρο κυριως και οργανωμενο , πρεπει να εισαι πολυ περιφανος γι αυτο που καταφερες, γιατι φανταζομαι δεν ειναι κι ευκολη δουλεια να στησεις καινουρια επιχειρηση.
    ευγε! κι αν ανεβω προς τα ερη σου εκει θα ερθω για καφε!!!!
    η αλήθεια είναι βάνυ δεν είναι εύκολο και είναι μεγάλη επένδυση για μία μικρή πόλη αλλα ήμουν ιδεολόγος γιατί όταν ήμουν μικρός δεν υπήρχε γυμναστήριο οργανωμένο στην περιοχή πέρα απο καρατε και ενω ήθελα και μου άρεσε έκανα με τσιμεντένια βάρη και με πρωτόγονα μέσα και ενω η δουλεια μου ήταν μηχανολόγος μηχανοτεχνίτης . ήθελα να κάνω κάτι που έλειπε απο την περιοχή και παράτησα μια πολύ καλή δουλεια να ασχοληθώ με το γυμναστήριο ,ενω θα μπορούσα με τις γνωριμίες που είχα να κάνω οπουδήποτε σε μια μεγάλη πόλη .

    και μάλιστα έλεγα δεν κάνω καφετέρια η μπαράκι που ο καθενας μπορεί να κάνει αλλα κατι που έχει να προσφέρει και στην ποιότητα ζωής της περιοχής .

    μακάρι αν έρθεις που δεν είναι δύσκολο βάνυ ακόμη και για διακοπές να έρθεις και για καφε και για προπόνηση και όταν έχει αγώνα παοκ ολυμπιακός θα σε πάρω στην τούμπα χαχαχαχα!!!!
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 27-08-09 17:41 #35
    Kris Dim follower
    Το avatar του χρήστη thegravijia

    Εγγραφή
    31-07-2008
    Μηνύματα
    6.708
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο TRIANTAFYLLOU Εμφάνιση μηνυμάτων
    η αλήθεια είναι βάνυ δεν είναι εύκολο και είναι μεγάλη επένδυση για μία μικρή πόλη αλλα ήμουν ιδεολόγος γιατί όταν ήμουν μικρός δεν υπήρχε γυμναστήριο οργανωμένο στην περιοχή πέρα απο καρατε και ενω ήθελα και μου άρεσε έκανα με τσιμεντένια βάρη και με πρωτόγονα μέσα και ενω η δουλεια μου ήταν μηχανολόγος μηχανοτεχνίτης . ήθελα να κάνω κάτι που έλειπε απο την περιοχή και παράτησα μια πολύ καλή δουλεια να ασχοληθώ με το γυμναστήριο ,ενω θα μπορούσα με τις γνωριμίες που είχα να κάνω οπουδήποτε σε μια μεγάλη πόλη .

    και μάλιστα έλεγα δεν κάνω καφετέρια η μπαράκι που ο καθενας μπορεί να κάνει αλλα κατι που έχει να προσφέρει και στην ποιότητα ζωής της περιοχής .

    μακάρι αν έρθεις που δεν είναι δύσκολο βάνυ ακόμη και για διακοπές να έρθεις και για καφε και για προπόνηση και όταν έχει αγώνα παοκ ολυμπιακός θα σε πάρω στην τούμπα χαχαχαχα!!!!
    στην αρχη δεν ηταν ενα ρισκο για σενα Ηλια ? κυριως οικονομικα..?
    bigger weights mean more mass.
    http://mdtv.musculardevelopment.com/...view/1935/218/
    Watch as Kai Greene lets his emotions do the talking about how feels homesick
    http://www.youtube.com/watch?v=Y7CqVPKbQ3cRonnie
    Ronnie Coleman 8X Mr Olympia
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 27-08-09 17:54 #36
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.801
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο thegravijia Εμφάνιση μηνυμάτων
    στην αρχη δεν ηταν ενα ρισκο για σενα Ηλια ? κυριως οικονομικα..?

    ήταν ρίσκο αλλα δεν ξεκίνησα έτσι το πρώτο ήταν ενα μικρό γυμναστήριο που ξεκίνησε τον ιανουάριο του 89 μετα 3 χρόνια σε μεγαλύτερο μετα πάλι σε μεγαλύτερο και επειδή είχα βαρεθεί να φτιάχνω τα κτήρια των αλλονών και να ρίχνω λεφτα σε ξένα κτήρια συν τα ενοίκεια που ήταν πεταμένα λεφτα αποφάσισα να πάρω δάνειο και να τα πληρώνω στο δάνειο και στο τέλος να μου μείνει το κτήριο αλλα είναι δύσκολα γιατί είναι μικρή περιοχή και δεν γυμναζόταν κανένας εγω ήμουν αυτός που εκανα το πρώτο οργανωμένο γυμναστήριο και συνεχίζει για σχεδόν 21 χρόνια .

    αλλα με την κρίση γενικότερα υπάρχει πρόβλημμα σε πολλες δουλειές γι αυτό ψαχτήκαμε και θέλουμε να κάνουμε ένα ακόμη σοβαρό εργο στην περιοχή και να εκμεταλευτούμε το φυσικό αγαθό πού είναι το νερό απο την πηγή παραδείσου (το χωριό πήρε το όνομα απο την ποιότητα και αφθονία του νερού που πηγάζει απο κεί) που είναι απο τα καλύτερα φυσικα μεταλικα νερα της ελλάδας αλλα επι χρόνια όλοι το λέγαν αλλα κανείς δεν τόλμησε να το κάνει.

    όλα αυτα δεν xαρίζονται 3 χρόνια τρέχουμε γι αυτήν την δουλειά και σε ένα απο τωρα πιστεύουμε θα τελειώσει γιατί βάλαμε πλέον χρονοδιάγραμμα
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 27-08-09 17:59 #37
    Kris Dim follower
    Το avatar του χρήστη thegravijia

    Εγγραφή
    31-07-2008
    Μηνύματα
    6.708
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο TRIANTAFYLLOU Εμφάνιση μηνυμάτων
    ήταν ρίσκο αλλα δεν ξεκίνησα έτσι το πρώτο ήταν ενα μικρό γυμναστήριο που ξεκίνησε τον ιανουάριο του 89 μετα 3 χρόνια σε μεγαλύτερο μετα πάλι σε μεγαλύτερο και επειδή είχα βαρεθεί να φτιάχνω τα κτήρια των αλλονών και να ρίχνω λεφτα σε ξένα κτήρια συν τα ενοίκεια που ήταν πεταμένα λεφτα αποφάσισα να πάρω δάνειο και να τα πληρώνω στο δάνειο και στο τέλος να μου μείνει το κτήριο αλλα είναι δύσκολα γιατί είναι μικρή περιοχή και δεν γυμναζόταν κανένας εγω ήμουν αυτός που εκανα το πρώτο οργανωμένο γυμναστήριο και συνεχίζει για σχεδόν 21 χρόνια .

    αλλα με την κρίση γενικότερα υπάρχει πρόβλημμα σε πολλες δουλειές γι αυτό ψαχτήκαμε και θέλουμε να κάνουμε ένα ακόμη σοβαρό εργο στην περιοχή και να εκμεταλευτούμε το φυσικό αγαθό πού είναι το νερό απο την πηγή παραδείσου (το χωριό πήρε το όνομα απο την ποιότητα και αφθονία του νερού που πηγάζει απο κεί) που είναι απο τα καλύτερα φυσικα μεταλικα νερα της ελλάδας αλλα επι χρόνια όλοι το λέγαν αλλα κανείς δεν τόλμησε να το κάνει.

    όλα αυτα δεν ζαρίζονται 3 χρόνια τρέχουμε γι αυτήν την δουλειά και σε ένα απο τωρα πιστεύουμε θα τελειώσει γιατί βάλαμε πλέον χρονοδιάγραμμα
    εισαι ανθρωπος με οραμα που λενε...
    bigger weights mean more mass.
    http://mdtv.musculardevelopment.com/...view/1935/218/
    Watch as Kai Greene lets his emotions do the talking about how feels homesick
    http://www.youtube.com/watch?v=Y7CqVPKbQ3cRonnie
    Ronnie Coleman 8X Mr Olympia
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 10-05-11 18:06 #38
    Προεπιλογή Ηλιας Τριανταφιλλου gym
    καλησπερα σε ολα τα μελη του foroum..το σκεφτηκα σημερα αρκετα για να γραψω αυτο το αρθρο,ηθελα να αναφερθω στο γυμναστηριο του ηλια στην χρυσουπολη το οποιο επισκέφθηκα σημερα.ο χωρος ειναι πολυ προσεγμενος,καθαρος και με τα καταληλα εφόδια για προπονηση.επισης ο ηλιας ειναι συνεργασιμος και ενημερωνει-βοηθα ολους τους αθλητες.συγχαρητηρια Ηλια ειναι κατι που χρειαζετε ειδικα στις επαρχιακες πόλεις:
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 10-05-11 18:35 #39
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.563
    Προεπιλογή
    Συγχωνευτηκαν 2 τόπικς που αφορουσαν το γυμναστηριο του Ηλία
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 10-05-11 20:54 #40
    Το avatar του χρήστη magdaline

    Εγγραφή
    09-03-2011
    Περ.
    Czech Republic
    Μηνύματα
    1.650
    Προεπιλογή
    oooooooo πολύ όμορφο περιβάλλον, κρίμα που δεν ειναι στη Καβάλα
    "Κι αν δεν μπορείς να κάμεις την ζωή σου όπως την θέλεις, τούτο προσπάθησε τουλάχιστον όσο μπορείς: μην την εξευτελίζεις μες στην πολλή συνάφεια του κόσμου."
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 10-05-11 21:57 #41
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.801
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Odisseas Minidis Εμφάνιση μηνυμάτων
    καλησπερα σε ολα τα μελη του foroum..το σκεφτηκα σημερα αρκετα για να γραψω αυτο το αρθρο,ηθελα να αναφερθω στο γυμναστηριο του ηλια στην χρυσουπολη το οποιο επισκέφθηκα σημερα.ο χωρος ειναι πολυ προσεγμενος,καθαρος και με τα καταληλα εφόδια για προπονηση.επισης ο ηλιας ειναι συνεργασιμος και ενημερωνει-βοηθα ολους τους αθλητες.συγχαρητηρια Ηλια ειναι κατι που χρειαζετε ειδικα στις επαρχιακες πόλεις:

    γειά σου ρε οδυσσεα αύριο σας περιμένω για προπόνηση , πρίν λίγο ρε συ έφυγε μια κοπέλα που έκανε προπόνηση απο κεραμωτή η καρμεν και μου είπε είναι ξαδέρφη σου , ρε δεν ήξερα ότι έχεις και σόι στα μέρη μας
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 13-05-11 14:47 #42
    Προεπιλογή
    μπραβο ρε ηλια,πολυ προσεγμενο κ μπορει να ερθει ο καθενας κ οχι μονο σιδεραδες!!ευχομαι οι τιμες να ειναι προσιτες
    Το θέμα είναι να πείσουμε τις γυναίκες ότι η γκρίνια προκαλεί κυτταρίτιδα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 13-05-11 20:02 #43
    Retired Mod
    Το avatar του χρήστη giannis64

    Εγγραφή
    25-04-2008
    Περ.
    kavala
    Μηνύματα
    19.241
    Προεπιλογή
    ολα καλα ολα ωραια, αλλα αυτο που με χαλασε εμενα ειναι πως εχει μονο ποτηρια του παοκ για να πιεις καφε...
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 13-05-11 20:17 #44
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.801
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο giannis64 Εμφάνιση μηνυμάτων
    ολα καλα ολα ωραια, αλλα αυτο που με χαλασε εμενα ειναι πως εχει μονο ποτηρια του παοκ για να πιεις καφε...
    και όχι μόνο ιερόσυλε ακόμη και τον δικέφαλο έχει μέσα σε μια κολώνα , αλλα και σένα σου άρεσε η φραπεδια στο παοκτσήδικο ποτήρι , έχεις και φώτο τρομάρα σου κάπου την είχαμε βάλει και στο φόρουμ .

    και ρε γιάννη σε πάει ρε συ το μαυρόασπρο , ο φώτης μου είπε είσαι κρυφοπαοκτσής
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 13-05-11 20:21 #45
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη ελμερ

    Εγγραφή
    08-11-2010
    Περ.
    περιστερι
    Μηνύματα
    4.032
    Προεπιλογή
    καλησπερα...και μονο που καποιος κανει προπονηση στο γυμναστηριο και ασχολειται με την προπονηση του ο ηλιας (δασκαλος και ηθικος ανθρωπος ) αρκει για μενα.....
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 3 από 6 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία