Σελίδα 2 από 6 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 30 από 79
  1. 26-08-09 09:58 #16
    Το avatar του χρήστη ovelix

    Εγγραφή
    21-10-2008
    Περ.
    χαλκιδα
    Μηνύματα
    370
    Προεπιλογή
    μπραβο φενεται αν καποιος εχει μερακι με αυτο που κανει
    Καλυτερα Τρεις Μερες λυκος παρα...μια ζωη προβατο
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 26-08-09 10:56 #17
    Προεπιλογή Υπερπαραγωγή !
    Χμμ, και έλεγα που θα βρούμε κατάλληλο σκηνικό για την επόμενη ταινία μας. Εννοώ με σενάριο και σκηνές όχι προπονητικά βίντεο. Ο Ηλίας μας λύνει τα χέρια.

    _______________________________________________

    our site ------ www.greekmuscle.net

    our videos --- www.youtube.com/greekmusclenet
    more videos - www.vimeo.com/greekmusclenet
    Jelena's site - jelena.greekmuscle.net
    _______________________________________________
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 26-08-09 11:04 #18
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο TRIANTAFYLLOU Εμφάνιση μηνυμάτων
    τώρα ειληκρινα δεν είχα ιδέα οτι ο φωτης έβγαλε φωτο και μάλιστα μου είπε γιατι δεν έβαλα στο φόρουμ ,δεν μπήκα στο φόρουμ να κάνω διαφήμηση ,στην πρώτη φωτο φαίνομε που καθόμουν κάτω στη ρεσεψιον και κατι γραφω στο κινητο ενω ο φωτης είχαν ανεβει πάνω και κοιτούσαν, εδω ούτε πινακίδα δεν εχω απ΄έξω απλα το θεωρώ περιτό αφού όλοι στην περιοχή το ξέρουν και το κτήριο ξεχωρίζει, ήταν δική μου επινόηση ακόμη και στα σχέδια εξωτερικα και ειδικα εσωτερικα και δεν υπάρχει αλλο τέτοιο κτήριο στην περιοχή .
    Μπράβο και στο Φώτη που εβγαλέ φωτό γιατί τόσο καιρό γνωρίζαμε την ύπαρξη ενός τέτοιου γυμναστηρίου αλλα από την τοση μετριφροσύνη του Ηλία δεν είχαμε και οπτικό υλικό!!!!Τα καλά πράγματα πρέπει να φαίνονται και πόσο μάλλον ένα τέτοιο γυμναστήριο!!!!!Μακάρι να μπορέσουμε κάποια στιγμή να το επισκεφτούμε και από κοντα!!!!
    Και πάλι μπράβο στον Ηλία είναι φανταστικο,μακάρι να είχαμε και άλλες φωτο!!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 26-08-09 12:02 #19
    Το avatar του χρήστη flexakis

    Εγγραφή
    08-07-2008
    Περ.
    Thessaloniki
    Μηνύματα
    247
    Προεπιλογή Αν δεν μυριζει η μπαρα σκουρια....
    Συγχαρητηρια στον Ηλια,που με τις γνωσεις του και το επιχειρηματικο του μυαλο εφτιαξε ενα τετοιο γυμναστηριο στις μερες μας.
    Και το λεω αυτο γιατι τα περισσοτερα γυμναστηρια σημερα ειναι ινστιτουτα ομορφιας και λιγοτερο γυμναστηρια,με πελατες που δεν θελουν να πρηστουν,αλλα να γραμμωση η κοιλια τους.(ο Ηλιας με πιανει)
    Δεν μπορει να πιστευει καποιος οτι με καλωδια,δονησεις, και θερμενομενες κουβερτες θα αδυνατισει καποιος!
    Ειναι κοροιδια αυτο,αλλα λογο τασεις μοδας και τεμπελιας συμβαινουν.
    Τα αγαθα κοπεις κτωνται.
    Αν δεν μυριζει η μπαρα σκουρια....
    ISSA Certified Fitness Trainer/Certified Fitness Nutrition

    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 26-08-09 12:04 #20
    Το avatar του χρήστη anjelica

    Εγγραφή
    27-04-2009
    Περ.
    Φθιοτηδα.Αγ.
    Μηνύματα
    968
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο KATERINI 144 Εμφάνιση μηνυμάτων
    παιδια εγω ξαναλεω, ειλικρινά, μου εκανε τρομερή εντύπωση, δεν περιμενα να δω ενα τετοιο συγκρότημα,
    οταν ψαχναμε με το γιαννη να βρουμε το γυμναστηριο ο γιαννης το γνωρισε γιατι ειχε ξαναπαει πριν χρονια και μου λεει αυτο ειναι, εγω απαντησα αποκλειεται καμια νομαρχια η δημαρχειο μπορεί να ειναι τοσο μεγαλο κτίριο, γιατι πραγματι δεν εχει πινακιδα απεξω, κριμα που δεν εβγαλα και την εξωτερική αποψη μια φωτογραφία για να καταλαβαιτε γιατι κτίριο μιλάμε.
    οποιος θελει να δει και το κτιριο υπαρχουν φοτογραφιες στην σελιδα του κ. Τριανταφιλλου στο FACEBOOK paparazzi
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 26-08-09 12:18 #21
    away
    Εγγραφή
    14-05-2009
    Περ.
    Burkina Faso
    Μηνύματα
    962
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο flexakis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Συγχαρητηρια στον Ηλια,που με τις γνωσεις του και το επιχειρηματικο του μυαλο εφτιαξε ενα τετοιο γυμναστηριο στις μερες μας.
    Και το λεω αυτο γιατι τα περισσοτερα γυμναστηρια σημερα ειναι ινστιτουτα ομορφιας και λιγοτερο γυμναστηρια,με πελατες που δεν θελουν να πρηστουν,αλλα να γραμμωση η κοιλια τους.(ο Ηλιας με πιανει)
    Δεν μπορει να πιστευει καποιος οτι με καλωδια,δονησεις, και θερμενομενες κουβερτες θα αδυνατισει καποιος!
    Ειναι κοροιδια αυτο,αλλα λογο τασεις μοδας και τεμπελιας συμβαινουν.
    Τα αγαθα κοπεις κτωνται.
    Αν δεν μυριζει η μπαρα σκουρια....
    ++1000.......
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 26-08-09 15:37 #22
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.803
    Προεπιλογή
    σας ευχαριστώ παιδια όλους σας ,απλα έδωσα βάση στον χώρο να είναι άνετος με υλικα που καθαρίζονται εύκολα και δεν κρατάν βρωμια , ειδικα το πάτωμα στα βάρη είναι ενα υλικο που υπάρχει και στο χειρουργείο του νοσοκομείου της καβάλας απο εκεί είχε περισέψει και το είχα πάρει και δεν καίγετε , τα μηχανήματα είναι κλασικα δεν είναι τίποτε πανάκριβο μ ενδιαφέρει να είναι λειτουργικα αν και τα μηχανήματα είναι κάτι που αλλάζει τα βάζεις όποτε θέλεις και μπορείς ο χώρος είναι και η διαμόρφωση .

    εκείνο που εμένα μ αρεσει είναι οι άιθουσες για πολεμικές τεχνες και αερόμπικ που εκτός δεν υπάρχει κολώνα έκανα στην οροφή κάτι σαν αίθριο να μπαίνει φως αλλα και να έχει ανοιγόμενα παραθυρα γύρω γύρω για να έχει φυσικό εξαερισμο να μην έχει μυρωδιές και να γίνετε ανακύκλωση του αέρα με φυσικό τρόπο , απλα ενω είναι υπερβολή για την περιοχή πιστεύω οτι αν γίνετε κάτι απο την αρχή πρέπει να έχει και προδιαγραφες για εξέληξη
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 26-08-09 16:23 #23
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο TRIANTAFYLLOU Εμφάνιση μηνυμάτων
    υπάρχει και στο χειρουργείο του νοσοκομείου της καβάλας απο εκεί είχε περισέψει και το είχα πάρει.

    αν γίνετε κάτι απο την αρχή πρέπει να έχει και προδιαγραφες για εξέληξη
    αααα να γιατι το χειρουργειο μας εδω δεν εχει καλο υλικο στο πατωμα! και μας ειπαν λεει οτι εξαντληθηκε καπου στη Β.Ελλάδα!!!!!

    σκεφτεσαι σωστα Ηλια. και καποιος που ειναι χρονια μεσα στη φαση ειναι λογικο να φτιαξει κατι σωστο σε σχεση με εναν ασχετο! γιατι ο γνωστης ξερει τις αναγκες!

    καλες δουλειες, καλα λεφτα, αλλα πρωτα απ ολα καλοι αθλητες να βγουν απο το γυμναστηριο σου , που και εσενα νομιζω αυτο σε νοιαζει πρωτιστως!
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 26-08-09 17:20 #24
    Προεπιλογή
    Σικωνω τα χερια ψηλα!
    Συγχαρητιρια τετοιο γυμναστηριο δεν εχω ξαναδει! Ευχομαι να εμενα εκει για να πηγαινω να αθλουμε σε εναν τετοιο καλοφτιαγμενο , εξοπλησμενο και καθαρο γυμναστηριο !
    Καλες δουλειες!

    Νους υγιής εν σώματι υγιεί
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 26-08-09 21:58 #25
    Retired Μod
    Το avatar του χρήστη KATERINI 144

    Εγγραφή
    03-11-2007
    Περ.
    κατερινη
    Μηνύματα
    13.077
    Προεπιλογή
    επιδη ο ηλιας βαριέται (οχι δε βαριεται αλλα δε βαζει φωτο γιατι δεν θελει να πει κανενας πως κανει διαφήμιση) εχει στο φβ φωτογραφιες απο το εξωτερικό του γυμναστηριου, για ριχτε μια ματια να δειτε γιατι εντυπωσιάστηκα και αν εχω αδικο.................





    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 26-08-09 21:59 #26
    Retired Μod
    Το avatar του χρήστη KATERINI 144

    Εγγραφή
    03-11-2007
    Περ.
    κατερινη
    Μηνύματα
    13.077
    Προεπιλογή


    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 26-08-09 22:02 #27
    Τhe nice guy
    Το avatar του χρήστη Exci

    Εγγραφή
    08-11-2008
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    1.750
    Προεπιλογή
    Ωραιο και μοντερνο
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 27-08-09 00:09 #28
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.803
    Προεπιλογή
    εξωτερικα έχει πολύ δουλεια ακόμη είναι έτσι εδω και 4 χρόνια γιατί θα γίνουν δρόμοι οι οποίοι είναι καινούριοι και είναι στην διαδικασία με τον δήμο χρυσούπολης και είναι ακριβώς γωνία με κεντρικό μεγάλο δρόμο και πεζόδρομο και θα φτιαχτεί και ο περιβάλοντας χωρος , αλλα σιγα σιγα γιατί αν δεν τελειώσουν οι δρόμοι δεν μπορούν να γίνουν εργασίες διαμόρφωσης εξωτερικα
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 27-08-09 00:46 #29
    Bodybuilding.gr
    Το avatar του χρήστη Muscleboss

    Εγγραφή
    06-04-2005
    Περ.
    All over the World
    Μηνύματα
    10.908
    Προεπιλογή
    όπως το βλέπω εξωτερικά, εμένα μου θυμίζει καλιφόρνια

    καμία σχέση με τα υπόλοιπα κτήρια...



    ΜΒ
    Παναγιώτης Βίτσας
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 27-08-09 01:18 #30
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.803
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο greekmusclenet Εμφάνιση μηνυμάτων
    Χμμ, και έλεγα που θα βρούμε κατάλληλο σκηνικό για την επόμενη ταινία μας. Εννοώ με σενάριο και σκηνές όχι προπονητικά βίντεο. Ο Ηλίας μας λύνει τα χέρια.


    εμ τι σας έλεγα εγω μέχρι και επιστημονικής φαντασίας ταινία γυρίζουμε έχουμε και τιμ απο τεχνικούς, ηθοποιούς , όμορφες γυναίκες στο φόρουμ, ούτε μεταγραφές χρειαζόμαστε χαχαχαχαχα!!!
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 2 από 6 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία