Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 14 από 14
  1. 22-08-11 11:03 #1
    Question Αναζητηση διατροφολογου στη Θεσσαλονικη
    Καταρχάς χαιρετώ την όμορφη παρέα.

    Θα ήθελα αν κάποιος ξέρει, να μου προτείνει κάποιον καλό διατροφολόγο στη Θεσσαλονίκη.
    Δε θελω να απευθυνθώ σε κάποιον στα τυφλά αλλά σε κάποιον που εξειδικεύεται στο χόμπυ μας.

    Για να μη θεωρηθεί διαφήμιση αν επιθυμείτε στειλτε πμ.

    Ευχαριστώ προκαταβολικά
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 22-08-11 11:23 #2
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.563
    Προεπιλογή
    Καλως ήρθες στην παρέα μας.
    Από την διαχειριση του φόρουμ δεν υπάρχει πρόβλημα να αναφερθει ανοικτα στο τόπικ ονομα ή πληροφορίες (τηλ κτλ) για διατροφολογους.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 22-08-11 11:42 #3
    Προεπιλογή
    Καλώς σας βρήκα Πολύνεικε κι ευχαριστώ για τη διευκρίνιση
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 27-08-11 14:02 #4
    Προεπιλογή
    γιατι θες διατροφολογο ??αρχισε να διαβαζεις εδω τα αρθρα περι διατροφης και ξεκινα να φτιαξεις μια .
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 27-08-11 14:47 #5
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο spyros Bodybuilding Εμφάνιση μηνυμάτων
    γιατι θες διατροφολογο ??αρχισε να διαβαζεις εδω τα αρθρα περι διατροφης και ξεκινα να φτιαξεις μια .
    Σπύρο για να κάνεις μια σωστή διατροφή οπως πρέπει πρέπει να διαβάσεις πολύ και να ασχοληθείς πολύ ώρα...Οπως καταλαβαίνεις αρκετοι απο εμάς δεν έχουνε τον χρόνο η την διάθεση για κάτι τέτοιο...!
    Οσο για διατροφολογό πρέπει να βρείς ενα BBer ο οποίος να ασχολείτε με τις διατροφές...Ειναι η καλύτερη λυση...αν βρεισ κ'ατι ενημημέρωσε και εμένα!
    60% Diet
    30% Workout
    10% Rest

    NO PAIN - NO GAIN
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 29-08-11 12:13 #6
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Saldi Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σπύρο για να κάνεις μια σωστή διατροφή οπως πρέπει πρέπει να διαβάσεις πολύ και να ασχοληθείς πολύ ώρα...Οπως καταλαβαίνεις αρκετοι απο εμάς δεν έχουνε τον χρόνο η την διάθεση για κάτι τέτοιο...!
    Οσο για διατροφολογό πρέπει να βρείς ενα BBer ο οποίος να ασχολείτε με τις διατροφές...Ειναι η καλύτερη λυση...αν βρεισ κ'ατι ενημημέρωσε και εμένα!
    εγω πιστευω οτι αμα ακολουθησεις κατα γραμμα τα αρθρα θα φτιαξεις μια διατροφη οπως πρεπει.Ετσι και αλλιως δεν πιστευω οτι υπαρχει ανθρωπος που να μην εχει χρονο να ασχοληθει εστω καμια κυριακη ρε παιδι μου.ΕΠΙΣΗς ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ τα αρθρα που υπαρχουν σε αυτο το φορουμ ειναι πολυ ολοκληρωμενα δεν χρειαζεται καν να ποσταρεις την διατροφη σου στο φορουμ αμα τα ακολουθησεις κατα γραμμα θα εχεις καλη διατροφη.
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 29-08-11 13:50 #7
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο spyros Bodybuilding Εμφάνιση μηνυμάτων
    εγω πιστευω οτι αμα ακολουθησεις κατα γραμμα τα αρθρα θα φτιαξεις μια διατροφη οπως πρεπει.Ετσι και αλλιως δεν πιστευω οτι υπαρχει ανθρωπος που να μην εχει χρονο να ασχοληθει εστω καμια κυριακη ρε παιδι μου.ΕΠΙΣΗς ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ τα αρθρα που υπαρχουν σε αυτο το φορουμ ειναι πολυ ολοκληρωμενα δεν χρειαζεται καν να ποσταρεις την διατροφη σου στο φορουμ αμα τα ακολουθησεις κατα γραμμα θα εχεις καλη διατροφη.
    Να σου πώ κάτι??Επειδή το βλέπω και απο εμένα??ΔΕΝ εχω χρόνο ουτε την κυριακή!!Γιατι αυτό δεν το βλέπω σαν ευχάριστη ασχολεία..Οπως επίσης δεν το έχω σαν πρώτη προτεραιότητα για να ξοδέψω για τον χρόνο μου...Αρα??Οσο χρ΄΄ονο εχω προτιμώ να το σπαταλάω σε άλλα πράγματα και για αυτό πραγματικά προτιμώ να πληρώσω 50-100-150euro...!Επίσης να σου θυμίσω οτι αν έχεις βγάλει εστω 1 διατροφή μετα η δευτερη ισως είναι 2-3-4-5 ώρες αλλα η πρώτη διατροφή μη ξεχνάς οτι θελει ΠΟΛΛΛΕΕΕΣΣΣΣ ΩΡΕΣ για να ειναι σωστή!
    60% Diet
    30% Workout
    10% Rest

    NO PAIN - NO GAIN
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 30-08-11 23:45 #8
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Saldi Εμφάνιση μηνυμάτων
    Να σου πώ κάτι??Επειδή το βλέπω και απο εμένα??ΔΕΝ εχω χρόνο ουτε την κυριακή!!Γιατι αυτό δεν το βλέπω σαν ευχάριστη ασχολεία..Οπως επίσης δεν το έχω σαν πρώτη προτεραιότητα για να ξοδέψω για τον χρόνο μου...Αρα??Οσο χρ΄΄ονο εχω προτιμώ να το σπαταλάω σε άλλα πράγματα και για αυτό πραγματικά προτιμώ να πληρώσω 50-100-150euro...!Επίσης να σου θυμίσω οτι αν έχεις βγάλει εστω 1 διατροφή μετα η δευτερη ισως είναι 2-3-4-5 ώρες αλλα η πρώτη διατροφή μη ξεχνάς οτι θελει ΠΟΛΛΛΕΕΕΣΣΣΣ ΩΡΕΣ για να ειναι σωστή!
    αχχαχαχ και μερες μην σου πω αμα δεν το εχεις παρει σοβαρα.Τελος παντων κανε οτι νομιζεις οτι ειναι καλυτερο για εσενα φιλος
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 31-08-11 19:45 #9
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο spyros Bodybuilding Εμφάνιση μηνυμάτων
    γιατι θες διατροφολογο ??αρχισε να διαβαζεις εδω τα αρθρα περι διατροφης και ξεκινα να φτιαξεις μια .
    Κάποια άτομα δεν έχουν την δυνατότητα λόγο χρόνου ή για οποιοδήποτε άλλο λόγο ρε συ.


    Εχω ακούσει για ένα πολύ καλό διατροφολόγο στην Θέρμη όπου ασχολείται με το άθλημα,
    και είναι λίγο ντουλαπίτσα,

    Τον έχει κανένας άλλος ακουστά γιατί δεν γνωρίζω παραπάνω πράγματα...
    No money no
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 01-09-11 02:34 #10
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Kaloutsikos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κάποια άτομα δεν έχουν την δυνατότητα λόγο χρόνου ή για οποιοδήποτε άλλο λόγο ρε συ.


    Εχω ακούσει για ένα πολύ καλό διατροφολόγο στην Θέρμη όπου ασχολείται με το άθλημα,
    και είναι λίγο ντουλαπίτσα,

    Τον έχει κανένας άλλος ακουστά γιατί δεν γνωρίζω παραπάνω πράγματα...
    Αμα κάποιος ξέρει κάτι παραπάνο μπορώ να ασχοληθώ εγώ λίγο και να ψάξω μιας και κάθε μέρα είμαί Θέρμη λόγο δουλειάς!!!
    Αν ξέρει κάποιος οτιδήποτε θα με βοηθούσε!
    60% Diet
    30% Workout
    10% Rest

    NO PAIN - NO GAIN
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 03-09-11 18:37 #11
    Προεπιλογή
    To όνομα του είναι manousaridis costas,
    όποιος ενδιαφέρεται έχει facebook.
    No money no
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 03-09-11 19:22 #12
    Προεπιλογή
    εγώ ξέρω μια στην ανάληψη νομίζω.μπαλογιαννη την λένε.πήγαινα και εγώ εκεί.είναι και παθολόγος μαζί και γινεται χαμός από κόσμο.με είχε παραξενευση τότε γτ μια φίλη από καστόρια την ήξερε και έτρεχε από εκεί θεσ μόνο για αυτήν.
    να και το site της
    http://www.balogianni.gr/#/bio
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη karpoutzidis : 03-09-11 στις 19:25
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 03-09-11 20:05 #13
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο karpoutzidis Εμφάνιση μηνυμάτων
    εγώ ξέρω μια στην ανάληψη νομίζω.μπαλογιαννη την λένε.πήγαινα και εγώ εκεί.είναι και παθολόγος μαζί και γινεται χαμός από κόσμο.με είχε παραξενευση τότε γτ μια φίλη από καστόρια την ήξερε και έτρεχε από εκεί θεσ μόνο για αυτήν.
    να και το site της
    http://www.balogianni.gr/#/bio
    ΑΠο το site εγω είδα για παχυσαρκία διατροφή ως θεραπεία και κατι τέτοια...Μηπως καμία σχέση με τον κλάδο μας?
    60% Diet
    30% Workout
    10% Rest

    NO PAIN - NO GAIN
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 03-09-11 20:17 #14
    Προεπιλογή
    Αναζητηση διατροφολογου στη Θεσσαλονικη ειναι το θεμα και η συγκεκριμένη αυτο ειναι.τωρα αν θελεις κατι και στο χορο του τοτε παω πασο
    Απάντηση με παράθεση