Σελίδα 1 από 6 123 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 79
  1. 25-08-09 21:44 #1
    Retired Μod
    Το avatar του χρήστη KATERINI 144

    Εγγραφή
    03-11-2007
    Περ.
    κατερινη
    Μηνύματα
    13.077
    Προεπιλογή Ηλίας Τριανταφύλλου Gym
    ποιος ειπε πως τα γυμναστήρια δεν μπορει να ειναι πεντακάθαρα, χλιδάτα, αλλα και σιδεράδικα?!
    δειτε μερικες εικονες απο το γυμναστηριο του φιλου και συμφορουμίτη Ηλία Τριανταφύλλου για να καταλάβετε πως πρέπει να ειναι τα γυμναστήρια














    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες        
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 25-08-09 21:57 #2
    Προεπιλογή
    Ε-Ν-Τ-Υ-Π-Ω-Σ-Ι-Α-Κ-Ο-Τ-Α-Τ-Ο!

    Συγχαρητηρια!
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 25-08-09 22:04 #3
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.801
    Προεπιλογή
    καλά ρε φωτη παπαράτσι πότε τις έβγαλες και δεν πήρα χαμπάρι , ούτε λές τίποτε να σου έλεγα να πας τέρμα πάνω στον τρίτο να δείς τις αίθουσες .
    φαίνετε την ώρα που μιλούσα στο μσν εσείς ανεβήκατε πάνω και βγάζατε φωτο
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 25-08-09 22:11 #4
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.561
    Προεπιλογή
    Μπράβο Ηλία,πολυ νοικοκυρεμενος χώρος,πιστευω όλοι όσοι αθλουνται εκει θα είναι ευχαριστημενοι αλλα και τυχεροι που θα εχουν μια τόση έμπειρη καθοδήγηση !!
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 25-08-09 22:40 #5
    away
    Εγγραφή
    14-05-2009
    Περ.
    Burkina Faso
    Μηνύματα
    962
    Προεπιλογή
    Δε θελω να τη σπασω σε κανεναν αλλα ενα γυμναστηριο (σιδεραδικο) ΔΕ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΜΠΑΡ ΜΕΣΑ. Γνωμη μου. Πολυ νοικοκυρεμενο, αλλα δεν εβγαλες ακριβως το βαρητζιδικο μερος του γυμναστηριου. Πιστευω οτι λειπουν οι φωτο με τα ελευθερα...
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 25-08-09 23:16 #6
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.801
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο flowin_through Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δε θελω να τη σπασω σε κανεναν αλλα ενα γυμναστηριο (σιδεραδικο) ΔΕ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΜΠΑΡ ΜΕΣΑ. Γνωμη μου. Πολυ νοικοκυρεμενο, αλλα δεν εβγαλες ακριβως το βαρητζιδικο μερος του γυμναστηριου. Πιστευω οτι λειπουν οι φωτο με τα ελευθερα...

    δεν είμαστε και κανίβαλοι να έχουμε πρόβλημα με το να εχει μπάρ ενα γυμναστήριο και αυτοί που είναι σκληροπυρηνικοί μια πρωτείνη η ενα ρόφημα δεν νομίζω να θελουν να το πιούν στον πάγκο πάνω και αν κάποιον τον ενοχλεί το μπάρ μπορεί να γυμναζετε και στην αποθήκη του σπιτιού του και εκεί όπως λέει η παροιμία μόνος χόρευε κι όσο θέλεις πήδα .

    επίσης το γυμναστήριο πρέπει να σέβετε και να καλύπτει τις ανάγκες όλων των μελών και όχι μόνο του 1 % που μπορεί να είναι οι αγωνιστικοί που εμείς λόγω του ότι έχουμε αγωνιστικούς είναι στα δικά μας πρότυπα χωρίς να εμποδίζει η να είναι μη λειτουργικό στους μη αγωνιστικούς .

    γι αυτό και όλα τα μηχανήματα τα βασικα υπάρχουν σε ελεύθερα όπως και πρέσα, σκουώτ χακ και όλοι οι πάγκοι με ολυμπιακά κιλα αλλα και μη ολυμπιακα .

    το ότι λείπουν οι φωτο με ελευθερα βάρη η δεν φαίνονται απο την στιγμή που το λέει αυτός που εκανε το πόστ δεν σημαίνει πως δεν υπάρχουν.

    και ποιός ο σκοπός δεν κάνουμε διαφήμηση απλα μια άποψη του γυμναστηρίου πως είναι μήπως θα έρθει να γραφτεί αυτός που είναι απο αθήνα ?
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 25-08-09 23:50 #7
    Το avatar του χρήστη anjelica

    Εγγραφή
    27-04-2009
    Περ.
    Φθιοτηδα.Αγ.
    Μηνύματα
    968
    Προεπιλογή
    Παρα πολυ ωραιο γυμναστηριο!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 25-08-09 23:59 #8
    Retired Μod
    Το avatar του χρήστη KATERINI 144

    Εγγραφή
    03-11-2007
    Περ.
    κατερινη
    Μηνύματα
    13.077
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο flowin_through Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δε θελω να τη σπασω σε κανεναν αλλα ενα γυμναστηριο (σιδεραδικο) ΔΕ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΜΠΑΡ ΜΕΣΑ. Γνωμη μου. Πολυ νοικοκυρεμενο, αλλα δεν εβγαλες ακριβως το βαρητζιδικο μερος του γυμναστηριου. Πιστευω οτι λειπουν οι φωτο με τα ελευθερα...
    ειπα απο την αρχη πως τα συνδυάζει ολα, δεν ειπα πως ειναι ΜΟΝΟ σιδεραδικο...............

    εβαλα να δείτε μια άποψη του χωρου που εμενα τουλάχιστον με εντυπωσίασε, δεν ειμαι επαγγελματίας φωτογράφος, αλλα ενα έμπυρο ματι που ασχολείται με το άθλημα και εχει δει διάφορα γυμναστήρια μπορεί να καταλάβει, εδω στην κατερινη με 65 χιλιάδες κατοίκους και δεν έχουμε τέτοιο γυμναστήριο που έστω να το πλησιάζει .........................

    για διαφήμιση δεν το συζητάμε, μονο διαφήμιση δε χρειαζεται ο ηλιας, αλώστε ουτε καν κατάλαβε πως εβγαλα τις φωτογραφίες του χώρου
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 26-08-09 00:11 #9
    Retired Μod
    Το avatar του χρήστη KATERINI 144

    Εγγραφή
    03-11-2007
    Περ.
    κατερινη
    Μηνύματα
    13.077
    Προεπιλογή
    υσ: με 3 ορόφους και απο 250 τετραγωνικά ο καθένας καπου θα υπάρχει χωρος για τα ελεύθερα

    ολα αυτα σε κωμόπολη των 12,000 κατοίκων
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 26-08-09 00:24 #10
    Προεπιλογή
    Ε δεν το συζητάμε το γυμναστήριο είναι υπερπλήρης ακόμα και για τα δεδομένα μεγαλούπολης.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο TRIANTAFYLLOU Εμφάνιση μηνυμάτων
    και ποιός ο σκοπός δεν κάνουμε διαφήμηση απλα μια άποψη του γυμναστηρίου πως είναι μήπως θα έρθει να γραφτεί αυτός που είναι απο αθήνα ?
    Και από τα παραπάνω φαίνεται και ο "σπαθάτος" χαρακτήρας του ιδιοκτήτη
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 26-08-09 00:38 #11
    Retired Admin
    Το avatar του χρήστη NASSER

    Εγγραφή
    24-05-2008
    Περ.
    Planet Earth
    Μηνύματα
    13.706
    Προεπιλογή
    Πολυ ωραιο το γυμναστηριο σου Ηλια. Μπραβο! Φαινεται πως εχει φτιαχτει με μερακι και καλυπτει το ευρυ κοινο αθλουμενων.

    Σιγουρα αμα ερθω στα μερη σου θα κανουμε και μια προπονηση μαζι. Και θα γουσταρω να αραξουμε στο μπαρ του γυμναστηριου γιατι πιστευω πως ειναι οτι καλυτερο εχει ενα γυμναστηριο γιατι φερνει τα μελη του σε επαφη και το κοινωνικο του περιβαλλον αποκταει ενδιαφερον. Αυτο εχει αποδεικνυεται και απο αλλα γυμναστηρια που εχω επισκεφθεί.
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 26-08-09 00:54 #12
    Προεπιλογή
    Πολύ ωραίο γυμναστήριο και φουλ εξοπλισμένο για όλες τις απαιτήσεις!!!!Με άνετους χώρους,πολλα όργανα και μοντερνα διακόσμηση που θα ικανοποιούσε και τον πιο απαιτητικό!!!!
    Μπράβο Ηλία το γυμναστήριο σου αποτελει κόσμημα για την περιοχή!!!
    Και το πιο πιο βασικό απ΄όλα και να μην το ξεχνάμε ο ιδιοκτήτης και προπονητής είναι από τους μεγαλύτερους δασκαλους του χώρου με γνώσεις και εμπειρία δίνει ένα άλλο κύρος στο χώρο αυτό από θέμα εμπιστοσύνης σωστής προπόνησης από τον αρχάριο μέχρι τον επαγγελματία!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 26-08-09 01:07 #13
    Bodybuilding.gr
    Το avatar του χρήστη Muscleboss

    Εγγραφή
    06-04-2005
    Περ.
    All over the World
    Μηνύματα
    10.908
    Προεπιλογή
    άψογος τύφλα να έχουν μεγάλα αθηναικά γυμναστήρια.

    ΜΒ
    Παναγιώτης Βίτσας
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 26-08-09 01:21 #14
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.801
    Προεπιλογή
    ευχαριστώ παιδια ξέρω πως είναι λίγο υπερβολή αυτό για τα δεδομένα μιας μικρής πόλης αλλα αν κάνεις κάτι απο την αρχή σκέφτεσε και μελοντικα να υπάρχει προοπτική εξέλιξης , τα γυμναστήρια γενικα είναι χώροι αναγκαστικα μεγάλοι με πολλα έξοδα πάγια και συντήρησης και ο εξοπλισμός πανάκριβος ειδικα τα ηλεκτρονικα που γρήγορα χάνουν την αξία τους , αλλα αν κάτι το αγαπάς και θέλεις να το κάνεις σωστα δεν τα υπολογίζεις , με λίγα λόγια δεν λειτούργησα επιχειρηματικα αλλα με την συνείδηση.

    τώρα ειληκρινα δεν είχα ιδέα οτι ο φωτης έβγαλε φωτο και μάλιστα μου είπε γιατι δεν έβαλα στο φόρουμ ,δεν μπήκα στο φόρουμ να κάνω διαφήμηση ,στην πρώτη φωτο φαίνομε που καθόμουν κάτω στη ρεσεψιον και κατι γραφω στο κινητο ενω ο φωτης είχαν ανεβει πάνω και κοιτούσαν, εδω ούτε πινακίδα δεν εχω απ΄έξω απλα το θεωρώ περιτό αφού όλοι στην περιοχή το ξέρουν και το κτήριο ξεχωρίζει, ήταν δική μου επινόηση ακόμη και στα σχέδια εξωτερικα και ειδικα εσωτερικα και δεν υπάρχει αλλο τέτοιο κτήριο στην περιοχή .
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 26-08-09 08:33 #15
    Retired Μod
    Το avatar του χρήστη KATERINI 144

    Εγγραφή
    03-11-2007
    Περ.
    κατερινη
    Μηνύματα
    13.077
    Προεπιλογή
    παιδια εγω ξαναλεω, ειλικρινά, μου εκανε τρομερή εντύπωση, δεν περιμενα να δω ενα τετοιο συγκρότημα,
    οταν ψαχναμε με το γιαννη να βρουμε το γυμναστηριο ο γιαννης το γνωρισε γιατι ειχε ξαναπαει πριν χρονια και μου λεει αυτο ειναι, εγω απαντησα αποκλειεται καμια νομαρχια η δημαρχειο μπορεί να ειναι τοσο μεγαλο κτίριο, γιατι πραγματι δεν εχει πινακιδα απεξω, κριμα που δεν εβγαλα και την εξωτερική αποψη μια φωτογραφία για να καταλαβαιτε γιατι κτίριο μιλάμε.
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 1 από 6 123 ... ΤελευταίαΤελευταία