Σελίδα 5 από 5 ΠρώτηΠρώτη ... 345
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 61 έως 62 από 62
  1. 13-05-11 21:12 #61
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο COBRA_STYLE Εμφάνιση μηνυμάτων
    οπα μαλακια,γραψε λαθος ρε συ....μπερδευτηκα και αυτο που σου ειπα για τον Τεφατζη ειναι για τις μουφες πρωτεινες ΟΝ απο Βουλγαριαειμαι χαζος

    αυτο για τη μελαμινη που λες το εχω διαβασει σε e-mail του πατερα μου που εχει ακρες σε αυτα...και στο ιντερνετ μπορει να βρεις κατι....και παλι soz ρε
    OK
    shut up and squat!
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 14-05-11 01:36 #62
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Panagiot1s Εμφάνιση μηνυμάτων
    Απο πρωτεινες κυριως, ΟΝ whey, Reflex whey, Cytosport whey, Nutrisport 90+ kai Nutrisport isolate.
    Πολυβιταμινες Adam, Opti men.
    Κρεατινες size on, και συνδιασμους μονουδρικης με δεξτροζη ΑLA
    Pre workout super pump, no xplode, jack 3D και αλλους δικους μου συνδιασμους
    Τριβολια μουκουνες βιταμινης c 1 γρ/μερα και διαφορα αλλα ανα διαστηματα οπως DAA και m-stak.
    Οταν πηγαινω αργα προπονηση παιρνω πριν κοιμηθω η 3 γρ GABA η 3mg μελατονινη.
    Σιγουρα ξεχναω αρκετα..
    Απο την συγκεκριμενη εταιρια που πηρες πολλοι εδω μεσα οπως και εγω δεν εχουμε εμπιστοσυνη.
    Ποιο παλια ειχα δοκιμασει μια φορα νιτροτεκ σελτεκ νανο βαπορ με καλα αποτελεσματα και ευτυχως δεν επαθα κατι, χεχε.
    3-4 φορες την εβδομαδα φτιαχνω ενα τσαι απο γαιδουραγκαθο, καθαριζει το συκωτι. Κυκλοφορει και στα φαρμακια σε χαπι.
    Πινε και 2-3 λιτρα νερο τη μερα.
    Προσθεσε στη διατροφη σου φρουτα και και λαχανικα και ελπιζω να μην ξανα παθεις κατι φιλος.
    εχεις δοκιμασει αρκετα..σιμερα που ιπια για τεταρτη φορα μεχρι στιγμης ειμαι οκ..μπορει να εφτεγε κατι αλλο ..
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 5 από 5 ΠρώτηΠρώτη ... 345