Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 62

Hybrid View

Προηγούμενο μήνυμα Προηγούμενο μήνυμα   Επόμενο Μήνυμα Επόμενο Μήνυμα
  1. 09-05-11 16:07 #1
    Προεπιλογή προβληματα υγειας απο Συμπλιρωματα πρωτεινης
    εκτος απο φουσκοματα εμετους και πονους σε κοιλια υπαρχει περιποτοση να εχεις προβλιμα με το παγκρεας νεφρα και σικωτι ??
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 09-05-11 16:26 #2
    Προεπιλογή
    ουτε ψαρι με γαλα κ αυγο να ειχες φαει!!!!!!!!!!!!! δεν υπαρχουν αυτα που λες,εκανα καταχρηση συμπληρωματων διατροφης για ενα μεγαλο διαστημα κ δεν επαθα τπτ απολυτως.τα σταματησα για οικονομικους λογους κ μονο...
    Το θέμα είναι να πείσουμε τις γυναίκες ότι η γκρίνια προκαλεί κυτταρίτιδα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 10-05-11 16:40 #3

    Εγγραφή
    08-11-2010
    Περ.
    θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    749
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο just chris Εμφάνιση μηνυμάτων
    ουτε ψαρι με γαλα κ αυγο να ειχες φαει!!!!!!!!!!!!! δεν υπαρχουν αυτα που λες,εκανα καταχρηση συμπληρωματων διατροφης για ενα μεγαλο διαστημα κ δεν επαθα τπτ απολυτως.τα σταματησα για οικονομικους λογους κ μονο...
    κανεις μεγαλο λαθος φιλαρακι..ναι μπορεις να εχεις σοβαρο προβλημα με συκωτι και νεφρα αμα δεν την χρησιμοποιησης σωστα χωρις υπερβολες...φιλος μου ειχε μεγαλη ιστορια με τα νεφρα του με τη χρηση πρωτεινης,,,
    Το να πέσεις δεν είναι τρομερό, το να μη θέλεις όμως να σηκωθείς είναι ολέθριο...
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 10-05-11 17:02 #4
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Stam The Showman Εμφάνιση μηνυμάτων
    .φιλος μου ειχε μεγαλη ιστορια με τα νεφρα του με τη χρηση πρωτεινης,,,
    αν δεν ειχε ηδη ιστορικο(που κ παλι ειναι μαλλον απιθανο να το εκανε κατι η πρωτεινη),μαλλον παραμυθια ειναι φιλε..
    υπαρχουν απειρες ερευνες που λενε το αντιθετο,οποτε δεν υπαρχει καν λογος να επιμενει ο φιλος σου οτι εφταιγε η πρωτεινη..
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 10-05-11 23:16 #5

    Εγγραφή
    08-11-2010
    Περ.
    θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    749
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο beefmeup Εμφάνιση μηνυμάτων
    αν δεν ειχε ηδη ιστορικο(που κ παλι ειναι μαλλον απιθανο να το εκανε κατι η πρωτεινη),μαλλον παραμυθια ειναι φιλε..
    υπαρχουν απειρες ερευνες που λενε το αντιθετο,οποτε δεν υπαρχει καν λογος να επιμενει ο φιλος σου οτι εφταιγε η πρωτεινη..
    ακου φιλε να δεις..καταρχην δεν ηταν παραμυθια αλλα ουτε ειχε καποιο ιστορικο..εγω αν προσεξες αυτο ειπα ειναι οτι με σωστη χρηση και οχι ΚΑΤΑΧΡΗΣΗ δεν παθαινεις τιποτα!!Ο φιλος μου επαιρνε συνεχεια..το ειχε παρακανει..Οσο οτι ο φιλος μου που λες οτι λεει οτι φταει η πρωτεινη δεν το ειπε ο ιδιος ΑΛΛΑ ο γιατροσ που τον εξετασε και ειδε και την πρωτεινη..!!ΠΑΝ ΜΕΤΡΟΝ ΑΡΙΣΤΟ!!!Οσο για τις ερευνες μην κολας και στηριζεσαι 100 τα εκατο...εγω σου λεω προσωπικη εμπειρια..
    Το να πέσεις δεν είναι τρομερό, το να μη θέλεις όμως να σηκωθείς είναι ολέθριο...
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 10-05-11 23:19 #6
    The Prophet
    Το avatar του χρήστη sofos

    Εγγραφή
    16-10-2010
    Μηνύματα
    5.621
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Stam The Showman Εμφάνιση μηνυμάτων
    ακου φιλε να δεις..καταρχην δεν ηταν παραμυθια αλλα ουτε ειχε καποιο ιστορικο..εγω αν προσεξες αυτο ειπα ειναι οτι με σωστη χρηση και οχι ΚΑΤΑΧΡΗΣΗ δεν παθαινεις τιποτα!!Ο φιλος μου επαιρνε συνεχεια..το ειχε παρακανει..Οσο οτι ο φιλος μου που λες οτι λεει οτι φταει η πρωτεινη δεν το ειπε ο ιδιος ΑΛΛΑ ο γιατροσ που τον εξετασε και ειδε και την πρωτεινη..!!ΠΑΝ ΜΕΤΡΟΝ ΑΡΙΣΤΟ!!!Οσο για τις ερευνες μην κολας και στηριζεσαι 100 τα εκατο...εγω σου λεω προσωπικη εμπειρια..
    ποια πρωτεινη επερνε?
    aesthetics 100/100
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 12-05-11 20:40 #7
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Stam The Showman Εμφάνιση μηνυμάτων
    ακου φιλε να δεις..καταρχην δεν ηταν παραμυθια αλλα ουτε ειχε καποιο ιστορικο..εγω αν προσεξες αυτο ειπα ειναι οτι με σωστη χρηση και οχι ΚΑΤΑΧΡΗΣΗ δεν παθαινεις τιποτα!!Ο φιλος μου επαιρνε συνεχεια..το ειχε παρακανει..Οσο οτι ο φιλος μου που λες οτι λεει οτι φταει η πρωτεινη δεν το ειπε ο ιδιος ΑΛΛΑ ο γιατροσ που τον εξετασε και ειδε και την πρωτεινη..!!ΠΑΝ ΜΕΤΡΟΝ ΑΡΙΣΤΟ!!!Οσο για τις ερευνες μην κολας και στηριζεσαι 100 τα εκατο...εγω σου λεω προσωπικη εμπειρια..
    κ γω φιλε απο προσωπικη εμπηρια περνω καμια 8αρα χρονια χωρις να σταματησω ουτε μια μερα,κ δεν εχω προβλημα..
    τι να λεμε τωρα?
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 10-05-11 17:10 #8
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Stam The Showman Εμφάνιση μηνυμάτων
    κανεις μεγαλο λαθος φιλαρακι..ναι μπορεις να εχεις σοβαρο προβλημα με συκωτι και νεφρα αμα δεν την χρησιμοποιησης σωστα χωρις υπερβολες...φιλος μου ειχε μεγαλη ιστορια με τα νεφρα του με τη χρηση πρωτεινης,,,
    το λες κ μονος σου,αν την χρησιμοποιησεις σωστα κ χωρις υπερβολες...δεν παθαινεις τπτ!!ρε φιλε κ στο κατω κατω στα παντα πρεπει να εχουμε ενα μετρο!!!σ'οτιδηποτε κανεις καταχρηση κ οχι χρηση,λογικο ειναι να εχεις αρνητικα αποτελεσματα...
    Το θέμα είναι να πείσουμε τις γυναίκες ότι η γκρίνια προκαλεί κυτταρίτιδα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 10-05-11 23:03 #9
    The Prophet
    Το avatar του χρήστη sofos

    Εγγραφή
    16-10-2010
    Μηνύματα
    5.621
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο just chris Εμφάνιση μηνυμάτων
    το λες κ μονος σου,αν την χρησιμοποιησεις σωστα κ χωρις υπερβολες...δεν παθαινεις τπτ!!ρε φιλε κ στο κατω κατω στα παντα πρεπει να εχουμε ενα μετρο!!!σ'οτιδηποτε κανεις καταχρηση κ οχι χρηση,λογικο ειναι να εχεις αρνητικα αποτελεσματα...
    και γω το πιστευω αυτο,γι αυτο οι αρχαιοι ελληνες λεγανε παν μετρον αριστον,ετη φωτος ηταν μπροστα...
    aesthetics 100/100
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 10-05-11 23:10 #10

    Εγγραφή
    08-11-2010
    Περ.
    θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    749
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο just chris Εμφάνιση μηνυμάτων
    το λες κ μονος σου,αν την χρησιμοποιησεις σωστα κ χωρις υπερβολες...δεν παθαινεις τπτ!!ρε φιλε κ στο κατω κατω στα παντα πρεπει να εχουμε ενα μετρο!!!σ'οτιδηποτε κανεις καταχρηση κ οχι χρηση,λογικο ειναι να εχεις αρνητικα αποτελεσματα...
    Αυτο ακριβώς που ειπα!!!! η καταχρηση μακρια μας....
    Το να πέσεις δεν είναι τρομερό, το να μη θέλεις όμως να σηκωθείς είναι ολέθριο...
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 09-05-11 16:31 #11
    Το avatar του χρήστη jimmy007

    Εγγραφή
    20-09-2010
    Περ.
    Athens,Greece
    Μηνύματα
    1.522
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο reborn Εμφάνιση μηνυμάτων
    εκτος απο φουσκοματα εμετους και πονους σε κοιλια υπαρχει περιποτοση να εχεις προβλιμα με το παγκρεας νεφρα και σικωτι ??
    Μπορείς να πάθεις ότι μπορείς να πάθεις και από την κατανάλωση στερεού φαγητού ανάλογα με την κατάσταση στην οποία βρίσκεται ο οργανισμός..
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 09-05-11 16:48 #12
    Το avatar του χρήστη Nio

    Εγγραφή
    02-01-2011
    Περ.
    ADHD
    Μηνύματα
    241
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο reborn Εμφάνιση μηνυμάτων
    εκτος απο φουσκοματα εμετους και πονους σε κοιλια υπαρχει περιποτοση να εχεις προβλιμα με το παγκρεας νεφρα και σικωτι ??

    Εσύ τώρα μιλάς για αποτελέσματα πρωτεϊνικής συμπλήρωσης ή για κατάχρηση αλκοόλ??


    Όπως σου είπαν και οι από πάνω, με normal κατανάλωση πρωτεϊνης από συμπλήρωμα, θα έχεις τα ίδια προβλήματα που θα είχες αν κάθε μέρα πέραν του φαγητού σου, προσέθετες 1 μερίδα κοτόπουλο και 6-8 αυγά.
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 09-05-11 17:01 #13
    Το avatar του χρήστη Mitsen

    Εγγραφή
    02-04-2010
    Περ.
    Piraeus
    Μηνύματα
    2.293
    Προεπιλογή
    είχες τέτοια συμπτώματα?
    μήπως σε πειράζει η λακτόζη?
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Nio Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εσύ τώρα μιλάς για αποτελέσματα πρωτεϊνικής συμπλήρωσης ή για κατάχρηση αλκοόλ??
    lol
    Where the mind goes, the body follows...
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 09-05-11 17:04 #14
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο reborn Εμφάνιση μηνυμάτων
    εκτος απο φουσκοματα εμετους και πονους σε κοιλια υπαρχει περιποτοση να εχεις προβλιμα με το παγκρεας νεφρα και σικωτι ??
    0αχ0χα0χα0χα0χα0χ0χ0χ0χ0χα σιγά ρε αδερφέ μια πρωτείνη είναι!! Ούτε με την ποτάσσα δεν παθαίνεις όλα αυτά!! Αλλά συγνώμη ποιός σου έχει φουσκώσει το μυαλό με αυτές τις ιδέες?? Τεσπα είναι όλα μπούρδες όχι απλά δεν θα πάθεις τίποτα αλλά θα είσαι και ντούρος!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 09-05-11 17:42 #15
    Το avatar του χρήστη sadistic

    Εγγραφή
    14-04-2011
    Περ.
    Νew zealand/auckland
    Μηνύματα
    510
    Προεπιλογή
    λαθος ειναι και ο τιτλος........το ανοιξα και περιμενα να διαβασω οτι καποιος εβγαλε προβλημα υγειας απο την λιψη πρωτεινης.......ελεος
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία