Σελίδα 3 από 5 ΠρώτηΠρώτη 12345 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 31 έως 45 από 62
  1. 10-05-11 23:03 #31
    The Prophet
    Το avatar του χρήστη sofos

    Εγγραφή
    16-10-2010
    Μηνύματα
    5.621
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο just chris Εμφάνιση μηνυμάτων
    το λες κ μονος σου,αν την χρησιμοποιησεις σωστα κ χωρις υπερβολες...δεν παθαινεις τπτ!!ρε φιλε κ στο κατω κατω στα παντα πρεπει να εχουμε ενα μετρο!!!σ'οτιδηποτε κανεις καταχρηση κ οχι χρηση,λογικο ειναι να εχεις αρνητικα αποτελεσματα...
    και γω το πιστευω αυτο,γι αυτο οι αρχαιοι ελληνες λεγανε παν μετρον αριστον,ετη φωτος ηταν μπροστα...
    aesthetics 100/100
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 10-05-11 23:08 #32
    Προεπιλογή
    Εγω καταναλωνω 4 scoops την μερα και $#%#$% σαν Ταυρος...
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 10-05-11 23:10 #33

    Εγγραφή
    08-11-2010
    Περ.
    θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    749
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο just chris Εμφάνιση μηνυμάτων
    το λες κ μονος σου,αν την χρησιμοποιησεις σωστα κ χωρις υπερβολες...δεν παθαινεις τπτ!!ρε φιλε κ στο κατω κατω στα παντα πρεπει να εχουμε ενα μετρο!!!σ'οτιδηποτε κανεις καταχρηση κ οχι χρηση,λογικο ειναι να εχεις αρνητικα αποτελεσματα...
    Αυτο ακριβώς που ειπα!!!! η καταχρηση μακρια μας....
    Το να πέσεις δεν είναι τρομερό, το να μη θέλεις όμως να σηκωθείς είναι ολέθριο...
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 10-05-11 23:16 #34

    Εγγραφή
    08-11-2010
    Περ.
    θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    749
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο beefmeup Εμφάνιση μηνυμάτων
    αν δεν ειχε ηδη ιστορικο(που κ παλι ειναι μαλλον απιθανο να το εκανε κατι η πρωτεινη),μαλλον παραμυθια ειναι φιλε..
    υπαρχουν απειρες ερευνες που λενε το αντιθετο,οποτε δεν υπαρχει καν λογος να επιμενει ο φιλος σου οτι εφταιγε η πρωτεινη..
    ακου φιλε να δεις..καταρχην δεν ηταν παραμυθια αλλα ουτε ειχε καποιο ιστορικο..εγω αν προσεξες αυτο ειπα ειναι οτι με σωστη χρηση και οχι ΚΑΤΑΧΡΗΣΗ δεν παθαινεις τιποτα!!Ο φιλος μου επαιρνε συνεχεια..το ειχε παρακανει..Οσο οτι ο φιλος μου που λες οτι λεει οτι φταει η πρωτεινη δεν το ειπε ο ιδιος ΑΛΛΑ ο γιατροσ που τον εξετασε και ειδε και την πρωτεινη..!!ΠΑΝ ΜΕΤΡΟΝ ΑΡΙΣΤΟ!!!Οσο για τις ερευνες μην κολας και στηριζεσαι 100 τα εκατο...εγω σου λεω προσωπικη εμπειρια..
    Το να πέσεις δεν είναι τρομερό, το να μη θέλεις όμως να σηκωθείς είναι ολέθριο...
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 10-05-11 23:17 #35
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Txc Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγω καταναλωνω 4 scoops την μερα και $#%#$% σαν Ταυρος...
    Την τσέπη σου πως την αισθάνεσαι?
    No money no
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 10-05-11 23:19 #36
    The Prophet
    Το avatar του χρήστη sofos

    Εγγραφή
    16-10-2010
    Μηνύματα
    5.621
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Stam The Showman Εμφάνιση μηνυμάτων
    ακου φιλε να δεις..καταρχην δεν ηταν παραμυθια αλλα ουτε ειχε καποιο ιστορικο..εγω αν προσεξες αυτο ειπα ειναι οτι με σωστη χρηση και οχι ΚΑΤΑΧΡΗΣΗ δεν παθαινεις τιποτα!!Ο φιλος μου επαιρνε συνεχεια..το ειχε παρακανει..Οσο οτι ο φιλος μου που λες οτι λεει οτι φταει η πρωτεινη δεν το ειπε ο ιδιος ΑΛΛΑ ο γιατροσ που τον εξετασε και ειδε και την πρωτεινη..!!ΠΑΝ ΜΕΤΡΟΝ ΑΡΙΣΤΟ!!!Οσο για τις ερευνες μην κολας και στηριζεσαι 100 τα εκατο...εγω σου λεω προσωπικη εμπειρια..
    ποια πρωτεινη επερνε?
    aesthetics 100/100
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 10-05-11 23:41 #37

    Εγγραφή
    08-11-2010
    Περ.
    θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    749
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sofos Εμφάνιση μηνυμάτων
    ποια πρωτεινη επερνε?

    Muscletech NITRO-TECH.....
    Το να πέσεις δεν είναι τρομερό, το να μη θέλεις όμως να σηκωθείς είναι ολέθριο...
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 10-05-11 23:53 #38
    The Prophet
    Το avatar του χρήστη sofos

    Εγγραφή
    16-10-2010
    Μηνύματα
    5.621
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Stam The Showman Εμφάνιση μηνυμάτων
    Muscletech NITRO-TECH.....
    αυτη εχει κ αλλα μεσα ρε συ,ειδικα την παλια νιτρο την ειχαν κατηγορησει ποσα ατομα διοτι ειχαν βρεθει μεσα στεροειδη,επειτα απο ερευνες,αλλα και παλι δεν ειναι μια απλη πρωτεινη ειχε μεσα κ αλλα κ ακομη εχει κ αλλα,οπως νιτρικο-κρεατινη κλπ
    επεισης και η παλια νιτρο και η νεα δινουν ανα σκουπ 3γρ μονουδρικης κρεατινης,οποτε αν επινε 5 σκουπ τη μερα θα παιρνε καθημερινα 15γρ. κρεατινης και αν το κανεις αυτο για καιρο απ οσο ξερω βλαπτει τα νεφρα..
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη sofos : 11-05-11 στις 00:01
    aesthetics 100/100
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 12-05-11 16:59 #39
    Προεπιλογή
    παιδια οπως και να χει ειναι κατι χημικο οσο χημικη ειναι και η σκονη που πλενεις τα ρουχα απλα καπια σιμπλιρωματα ειναι λιγοτερο βλαβερα απο καποια αλλα..
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 12-05-11 17:22 #40
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη sobral

    Εγγραφή
    26-01-2011
    Περ.
    Chania, Crete
    Μηνύματα
    3.615
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο reborn Εμφάνιση μηνυμάτων
    παιδια οπως και να χει ειναι κατι χημικο οσο χημικη ειναι και η σκονη που πλενεις τα ρουχα απλα καπια σιμπλιρωματα ειναι λιγοτερο βλαβερα απο καποια αλλα..
    επειδή το έπαθες από ένα συμπλήρωμα δεν θα το παθαίνεις από όλα. Σε πιστεύω ότι έπαθες όλα αυτά που έπαθες (δυστυχώς κ ελπίζω να μην σου ξαναπαρουσιαστεί κάτι τέτοιο) αλλά ή κάτι λάθος έκανες στη δοσολογία ή ο οργανισμός σου αντέδρασε σε κάποιο συστατικό της εν λόγω φόρμουλας. Άσε που η συγκεκριμένη όπως προαναφέρθηκε έχει κακό παρελθόν...
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη sobral : 12-05-11 στις 17:27
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 12-05-11 17:47 #41
    Το avatar του χρήστη Panagiot1s

    Εγγραφή
    15-07-2010
    Περ.
    Ηρακλειο κρ
    Μηνύματα
    95
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο reborn Εμφάνιση μηνυμάτων
    παιδια οπως και να χει ειναι κατι χημικο οσο χημικη ειναι και η σκονη που πλενεις τα ρουχα απλα καπια σιμπλιρωματα ειναι λιγοτερο βλαβερα απο καποια αλλα..
    Φίλος επειδή είναι σε σκόνη δεν σημαίνει ότι είναι χημικό.
    Δηλαδή οι κρεμες που είναι σε σκόνη και δεινουν στα μωρα χημικα είναι?
    Χαλάρωσε η σκόνη πρωτεινης ούτε φαρμακο ειναι ουτε χημικο.
    Αυτο με τη σκονη που πλένεις τα ρουχα, ασχολιαστο.
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 12-05-11 17:49 #42
    War Veteran
    Το avatar του χρήστη RAMBO

    Εγγραφή
    06-01-2009
    Περ.
    Hardcore Earth
    Μηνύματα
    5.969
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Panagiot1s Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φίλος επειδή είναι σε σκόνη δεν σημαίνει ότι είναι χημικό.
    Δηλαδή οι κρεμες που είναι σε σκόνη και δεινουν στα μωρα χημικα είναι?
    Χαλάρωσε η σκόνη πρωτεινης ούτε φαρμακο ειναι ουτε χημικο.
    Αυτο με τη σκονη που πλένεις τα ρουχα, ασχολιαστο.
    παλιοτερα ειχανε βρει σε σκονεσ μωρων απο κινα καποιο χημικο που το χρησιμοποιουν για κατασκευη πλαστικου και καθεται στα νεφρα ειχαν παει πολλα μωρακια στα νοσοκομεια
    Y.o.l.o
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 12-05-11 19:04 #43
    Το avatar του χρήστη Panagiot1s

    Εγγραφή
    15-07-2010
    Περ.
    Ηρακλειο κρ
    Μηνύματα
    95
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο RAMBO Εμφάνιση μηνυμάτων
    παλιοτερα ειχανε βρει σε σκονεσ μωρων απο κινα καποιο χημικο που το χρησιμοποιουν για κατασκευη πλαστικου και καθεται στα νεφρα ειχαν παει πολλα μωρακια στα νοσοκομεια
    Πάντα υπάρχουν εξερέσεις εννοείτε.
    Και τρελες αγελαδες εχουμε φαει και ενα σορο αλλα μολυσμενα κρεατα και οχι μονο..
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 12-05-11 20:40 #44
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Stam The Showman Εμφάνιση μηνυμάτων
    ακου φιλε να δεις..καταρχην δεν ηταν παραμυθια αλλα ουτε ειχε καποιο ιστορικο..εγω αν προσεξες αυτο ειπα ειναι οτι με σωστη χρηση και οχι ΚΑΤΑΧΡΗΣΗ δεν παθαινεις τιποτα!!Ο φιλος μου επαιρνε συνεχεια..το ειχε παρακανει..Οσο οτι ο φιλος μου που λες οτι λεει οτι φταει η πρωτεινη δεν το ειπε ο ιδιος ΑΛΛΑ ο γιατροσ που τον εξετασε και ειδε και την πρωτεινη..!!ΠΑΝ ΜΕΤΡΟΝ ΑΡΙΣΤΟ!!!Οσο για τις ερευνες μην κολας και στηριζεσαι 100 τα εκατο...εγω σου λεω προσωπικη εμπειρια..
    κ γω φιλε απο προσωπικη εμπηρια περνω καμια 8αρα χρονια χωρις να σταματησω ουτε μια μερα,κ δεν εχω προβλημα..
    τι να λεμε τωρα?
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 12-05-11 21:58 #45

    Εγγραφή
    08-11-2010
    Περ.
    θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    749
    Προεπιλογή
    τι να λεμε??ο καθενας τις αποψεις του και τις εμπειρίες του..
    Το να πέσεις δεν είναι τρομερό, το να μη θέλεις όμως να σηκωθείς είναι ολέθριο...
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 3 από 5 ΠρώτηΠρώτη 12345 ΤελευταίαΤελευταία