Welcome guest, is this your first visit? Create Account now to join.
  • Login:
+ Απάντηση στο θέμα
Σελίδα 3 από 3 ΠρώτηΠρώτη 1 2 3
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 51 έως 62 από 62
    Dah Pimp
    Περ.
    Αlpha Male region

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Nico Cárdenas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πως τεκμηριώνεται αυτό?? Με ανυσηχεί πάρα πολύ (το 90% των cheat meal μου ειναι από τα Starbucks)
    τι πως τεκμηριωνεται?αμα θες το πιστευεις αν δε θες συνεχισε εκει...δεν εχω κατι να σου παραθεσω
    Την προσωπική σου ευτυχία δε θα βρεις υλικά να την φτιάξεις.
    Θα την ανακαλύψεις μόνος σου μέσα στα ξένα μάτια, στην ξένη χαρά, στο ξένο τραγούδι.
    Πρέπει να συνηθίσεις ν’ αγαπάς εκείνο που σου λείπει.
    Να συνηθίσεις ν’ αντέχεις εκείνο που δεν έχεις.
    Να συνηθίσεις στο δικό σου «ψυχικό καθόλου», και στων άλλων το «ψυχικό παν».

Προεπιλογή

Ολα κ ολα! Δυο πιτσα χατ μια με 20 ευρω και την δευτερη με 2 ευρω με μπαλα και κολα λαιτ επιβαλεται! Μπαλιτσα με βραστο στηθος κοτοπουλο και γλυκοπατατα δε βλεπω!

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Niiick Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ολα κ ολα! Δυο πιτσα χατ μια με 20 ευρω και την δευτερη με 2 ευρω με μπαλα και κολα λαιτ επιβαλεται! Μπαλιτσα με βραστο στηθος κοτοπουλο και γλυκοπατατα δε βλεπω!

ΝΑ τους πεις να φτιαξουν ξεχωριστο μέρος στο φυλάδιο που να λεει "Για Bodybuilders ONly" και να έχουν και άλλα δώρα εκτός από μπάλα. (αλτήρες,γάντια, κτλπ)
    shut up and squat!

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο COBRA_STYLE Εμφάνιση μηνυμάτων
    τι πως τεκμηριωνεται?
    Εχει γίνει καμια αναφορά? Εχει βγεί κανένα αρθρο που να λεεί κατι τέτοιο, αυτό εννοώ.
    shut up and squat!

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sobral Εμφάνιση μηνυμάτων
    επειδή το έπαθες από ένα συμπλήρωμα δεν θα το παθαίνεις από όλα. Σε πιστεύω ότι έπαθες όλα αυτά που έπαθες (δυστυχώς κ ελπίζω να μην σου ξαναπαρουσιαστεί κάτι τέτοιο) αλλά ή κάτι λάθος έκανες στη δοσολογία ή ο οργανισμός σου αντέδρασε σε κάποιο συστατικό της εν λόγω φόρμουλας. Άσε που η συγκεκριμένη όπως προαναφέρθηκε έχει κακό παρελθόν...
    ενα σκουπακι πιρα μονο μετα τιν προπο...αν και αυτη μου ειπε 1μιση... τι παρελθον εχει ?

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Panagiot1s Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μία απο τα ιδια και εγω,
    2-4 φορες τη μερα για 4 χρονια ασταματητα.
    Κανω ξετάσεις αιματος καθε 6 μηνες και ειναι κομπλε
    με ποια σιμπλιρωματα??

Περ.
    Ηρακλειο κρ

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο reborn Εμφάνιση μηνυμάτων
    με ποια σιμπλιρωματα??
    Απο πρωτεινες κυριως, ΟΝ whey, Reflex whey, Cytosport whey, Nutrisport 90+ kai Nutrisport isolate.
    Πολυβιταμινες Adam, Opti men.
    Κρεατινες size on, και συνδιασμους μονουδρικης με δεξτροζη ΑLA
    Pre workout super pump, no xplode, jack 3D και αλλους δικους μου συνδιασμους
    Τριβολια μουκουνες βιταμινης c 1 γρ/μερα και διαφορα αλλα ανα διαστηματα οπως DAA και m-stak.
    Οταν πηγαινω αργα προπονηση παιρνω πριν κοιμηθω η 3 γρ GABA η 3mg μελατονινη.
    Σιγουρα ξεχναω αρκετα..
    Απο την συγκεκριμενη εταιρια που πηρες πολλοι εδω μεσα οπως και εγω δεν εχουμε εμπιστοσυνη.
    Ποιο παλια ειχα δοκιμασει μια φορα νιτροτεκ σελτεκ νανο βαπορ με καλα αποτελεσματα και ευτυχως δεν επαθα κατι, χεχε.
    3-4 φορες την εβδομαδα φτιαχνω ενα τσαι απο γαιδουραγκαθο, καθαριζει το συκωτι. Κυκλοφορει και στα φαρμακια σε χαπι.
    Πινε και 2-3 λιτρα νερο τη μερα.
    Προσθεσε στη διατροφη σου φρουτα και και λαχανικα και ελπιζω να μην ξανα παθεις κατι φιλος.

Dah Pimp
    Περ.
    Αlpha Male region

Προεπιλογή

Εχει γίνει καμια αναφορά? Εχει βγεί κανένα αρθρο που να λεεί κατι τέτοιο, αυτό εννοώ.
    κατι ειχε γινει,αλλα δε θυμαμαι ακριβως τι....το ειχε αναφερει και ο Τεφατζης νομιζω σε μια ενοτητα....ρωτα καποιον μοντ να σου δωσει λινκ γιατι δε θυμαμαι που ηταν...παει κανας χρονος+
    Θα την ανακαλύψεις μόνος σου μέσα στα ξένα μάτια, στην ξένη χαρά, στο ξένο τραγούδι.

Προεπιλογή

κατι ειχε γινει,αλλα δε θυμαμαι ακριβως τι....το ειχε αναφερει και ο Τεφατζης νομιζω σε μια ενοτητα....ρωτα καποιον μοντ να σου δωσει λινκ γιατι δε θυμαμαι που ηταν...παει κανας χρονος+
    shut up and squat!

Dah Pimp
    Περ.
    Αlpha Male region

Προεπιλογή

οπα μαλακια,γραψε λαθος ρε συ....μπερδευτηκα και αυτο που σου ειπα για τον Τεφατζη ειναι για τις μουφες πρωτεινες ΟΝ απο Βουλγαριαειμαι χαζος

αυτο για τη μελαμινη που λες το εχω διαβασει σε e-mail του πατερα μου που εχει ακρες σε αυτα...και στο ιντερνετ μπορει να βρεις κατι....και παλι soz ρε

Προεπιλογή

οπα μαλακια,γραψε λαθος ρε συ....μπερδευτηκα και αυτο που σου ειπα για τον Τεφατζη ειναι για τις μουφες πρωτεινες ΟΝ απο Βουλγαριαειμαι χαζος

αυτο για τη μελαμινη που λες το εχω διαβασει σε e-mail του πατερα μου που εχει ακρες σε αυτα...και στο ιντερνετ μπορει να βρεις κατι....και παλι soz ρε
    OK
    shut up and squat!

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Panagiot1s Εμφάνιση μηνυμάτων
    Απο πρωτεινες κυριως, ΟΝ whey, Reflex whey, Cytosport whey, Nutrisport 90+ kai Nutrisport isolate.
    Πολυβιταμινες Adam, Opti men.
    Κρεατινες size on, και συνδιασμους μονουδρικης με δεξτροζη ΑLA
    Pre workout super pump, no xplode, jack 3D και αλλους δικους μου συνδιασμους
    Τριβολια μουκουνες βιταμινης c 1 γρ/μερα και διαφορα αλλα ανα διαστηματα οπως DAA και m-stak.
    Οταν πηγαινω αργα προπονηση παιρνω πριν κοιμηθω η 3 γρ GABA η 3mg μελατονινη.
    Σιγουρα ξεχναω αρκετα..
    Απο την συγκεκριμενη εταιρια που πηρες πολλοι εδω μεσα οπως και εγω δεν εχουμε εμπιστοσυνη.
    Ποιο παλια ειχα δοκιμασει μια φορα νιτροτεκ σελτεκ νανο βαπορ με καλα αποτελεσματα και ευτυχως δεν επαθα κατι, χεχε.
    3-4 φορες την εβδομαδα φτιαχνω ενα τσαι απο γαιδουραγκαθο, καθαριζει το συκωτι. Κυκλοφορει και στα φαρμακια σε χαπι.
    Πινε και 2-3 λιτρα νερο τη μερα.
    Προσθεσε στη διατροφη σου φρουτα και και λαχανικα και ελπιζω να μην ξανα παθεις κατι φιλος.
    εχεις δοκιμασει αρκετα..σιμερα που ιπια για τεταρτη φορα μεχρι στιγμης ειμαι οκ..μπορει να εφτεγε κατι αλλο ..

+ Απάντηση στο θέμα
Σελίδα 3 από 3 ΠρώτηΠρώτη 1 2 3

Δικαιώματα - Επιλογές