Θέμα: ΣΟΔΑ

Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 33
  1. 09-05-11 00:32 #1
    Το avatar του χρήστη Ximerakis

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    Ηράκλειο Κρ
    Μηνύματα
    105
    Προεπιλογή ΣΟΔΑ
    Γιατι δν κανει να πινουμε σοδα? αφου δν εχει θερμιδες...
    Ο Αϊνστάιν πέθανε, ο Κολόμβος πέθανε. Κι εγώ δεν αισθάνομαι καλά τελευταία...
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 09-05-11 02:05 #2
    Προεπιλογή
    Υπαρχει και ενα βιντεακι που δειχνει οτι η σοδα, οπως και η κοκα κολα light,zero σε παιχαινουν, αν και δεν εχουν θερμιδες! Κατι με το Ph πρεπει να παιζει!

    Επισης αντι να σε χωνευουν, κανουν ακριβως το αντιθετο. Μεγαλωνουν το στομαχι και ετσι τρως περισσοτερο, απ'οτι μπορεις κανονικα!
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 09-05-11 02:21 #3
    Thumbs up
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο deluxe Εμφάνιση μηνυμάτων
    Υπαρχει και ενα βιντεακι που δειχνει οτι η σοδα, οπως και η κοκα κολα light,zero σε παιχαινουν, αν και δεν εχουν θερμιδες! Κατι με το Ph πρεπει να παιζει!

    Επισης αντι να σε χωνευουν, κανουν ακριβως το αντιθετο. Μεγαλωνουν το στομαχι και ετσι τρως περισσοτερο, απ'οτι μπορεις κανονικα!
    ισχυει αυτο επισης να προσθεσω πως για ολα τα αναψυκτικα εκτος απο σοδα για την οποια δεν εκφερω αποψη ειδα σε φορουμ πως περιεχει ενα ειδος ναρκωτικου το οποιο παραγεται απο το φυτο της κοκαινης,γ αυτο σε εθιζει και δεν σταματας ποτε!εγω 1 χρονο τα εχω κοψει και βρηκα την υγεια μου!
    At his boots, a stone breaks
    Doesn't want to be on the cliff anymore
    And a scream lets everyone know
    Both are falling to the ground

    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 09-05-11 09:36 #4
    Προεπιλογή
    Damn, ένα perrier πίναμε μπας και αποφύγουμε το αλκοολ και πάει κι αυτό
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 09-05-11 10:02 #5
    Προεπιλογή
    δηλαδη το βραδυ που παμε μια καφετερια ,λεμε να μην πιουμε καφε γιατι δεν θα κοιμομαστε για να παμε δουλεια το αλλο πρωι,το perrier παχαινει?Τι να πιω σημερα το βραδυ?Ενα ποτηρι λευκο κρασι μηπως????
    χαχα
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 09-05-11 12:23 #6

    Εγγραφή
    16-06-2009
    Περ.
    ΑΛΙΜΟΣ
    Μηνύματα
    204
    Προεπιλογή
    Δείξτε μου μια έρευνα που να λέει ότι η σόδα παχαίνει. Τι είναι αυτά που γράφετε βρε παιδιά, άλλο κόκα κόλα άλλο σόδα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 09-05-11 12:31 #7
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ToniTsiou Εμφάνιση μηνυμάτων
    ισχυει αυτο επισης να προσθεσω πως για ολα τα αναψυκτικα εκτος απο σοδα για την οποια δεν εκφερω αποψη ειδα σε φορουμ πως περιεχει ενα ειδος ναρκωτικου το οποιο παραγεται απο το φυτο της κοκαινης,γ αυτο σε εθιζει και δεν σταματας ποτε!εγω 1 χρονο τα εχω κοψει και βρηκα την υγεια μου!
    αυτος που το εγραψε στο φορουμ που το διαβασες,η εγραψε κατι αλλο κ καταλαβες λαθος η εγραψε μαμακια φιλε..
    δεν υπαρχουν φαντασματα στις ντουλαπες..
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 09-05-11 12:45 #8
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ToniTsiou Εμφάνιση μηνυμάτων
    ισχυει αυτο επισης να προσθεσω πως για ολα τα αναψυκτικα εκτος απο σοδα για την οποια δεν εκφερω αποψη ειδα σε φορουμ πως περιεχει ενα ειδος ναρκωτικου το οποιο παραγεται απο το φυτο της κοκαινης,γ αυτο σε εθιζει και δεν σταματας ποτε!εγω 1 χρονο τα εχω κοψει και βρηκα την υγεια μου!
    Ελεος ρε,μη λεει ο καθενας οτι του κατεβει!
    Ρε φιλε σκεψου λιγο λογικα ειναι δυαντον να ισχυει κατι τετοιο??Προφανως λαθος καταλαβες ή διαβαζεις οτι να ναι forum.
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 09-05-11 17:20 #9
    Το avatar του χρήστη Ximerakis

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    Ηράκλειο Κρ
    Μηνύματα
    105
    Προεπιλογή
    οκ κατανοητο... σοδα και κοκα κολα λαιτ κομμενα... περιερ γιατι οχι? για τον ιδιο λογο??? ανθρακουχο νερο???
    Ο Αϊνστάιν πέθανε, ο Κολόμβος πέθανε. Κι εγώ δεν αισθάνομαι καλά τελευταία...
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 09-05-11 17:48 #10
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο deluxe Εμφάνιση μηνυμάτων
    Επισης αντι να σε χωνευουν, κανουν ακριβως το αντιθετο. Μεγαλωνουν το στομαχι και ετσι τρως περισσοτερο, απ'οτι μπορεις κανονικα!
    Είναι σίγουρο τώρα αυτό?
    No money no
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 09-05-11 17:54 #11
    Το avatar του χρήστη Ximerakis

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    Ηράκλειο Κρ
    Μηνύματα
    105
    Προεπιλογή
    Ο Αϊνστάιν πέθανε, ο Κολόμβος πέθανε. Κι εγώ δεν αισθάνομαι καλά τελευταία...
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 09-05-11 18:11 #12
    Το avatar του χρήστη Gaspari

    Εγγραφή
    07-10-2010
    Περ.
    Thessaloniki
    Μηνύματα
    600
    Προεπιλογή
    Πιείτε red bull
    Εγώ αυτό πίνω όταν βγαίνω έξω.. Η καφέ ή perrier με στημένο λεμόνι
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 09-05-11 18:14 #13
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Gaspari Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πιείτε red bull
    Εγώ αυτό πίνω όταν βγαίνω έξω.. Η καφέ ή perrier με στημένο λεμόνι
    Περυσι το καλοκαιρι το δοκιμασα και ειναι πολυ καλο. Αλλα μηπως ισχυει οτι και για τη σοδα? Γιατι δεν απαντηθηκε η ερωτηση πιο πανω.

    Οσο για red-bull, ειναι καλη επιλογη? Απο αποψη γλυκαντικων.
    I love sweets
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 09-05-11 18:19 #14
    Το avatar του χρήστη Gaspari

    Εγγραφή
    07-10-2010
    Περ.
    Thessaloniki
    Μηνύματα
    600
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Giannistzn Εμφάνιση μηνυμάτων
    Περυσι το καλοκαιρι το δοκιμασα και ειναι πολυ καλο. Αλλα μηπως ισχυει οτι και για τη σοδα? Γιατι δεν απαντηθηκε η ερωτηση πιο πανω.

    Οσο για red-bull, ειναι καλη επιλογη? Απο αποψη γλυκαντικων.
    Δεν έχω ιδέα για το red bull. Δεν με νοιάζει κιόλας ειλικρινά.. Δεν θα τα κόψω και όλα μωρέ.. Τι να πιώ μετά; Μπύρα; Βότκα; Καφέ βραδιάτικα; Περριέρ το βράδυ σαν κωλόγερος να με λένε και ξενέρωτο ή να μην πάρω τίποτα να πάρω ενα νερό και να βάλω μέσα και τα αμινοξέα μου σε υγρή μορφή να πάρει και χρώμα;

    Όσο για το περριέρ και τις σουρωτές.. Το παραχέσαμε δε νομίζετε; Νερό είναι.
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 09-05-11 18:21 #15
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Gaspari Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν έχω ιδέα για το red bull. Δεν με νοιάζει κιόλας ειλικρινά.. Δεν θα τα κόψω και όλα μωρέ.. Τι να πιώ μετά; Μπύρα; Βότκα; Καφέ βραδιάτικα; Περριέρ το βράδυ σαν κωλόγερος να με λένε και ξενέρωτο ή να μην πάρω τίποτα να πάρω ενα νερό και να βάλω μέσα και τα αμινοξέα μου σε υγρή μορφή να πάρει και χρώμα;

    Όσο για το περριέρ και τις σουρωτές.. Το παραχέσαμε δε νομίζετε; Νερό είναι.
    Καλα ναι.. Οφφ λιγο, αλλα εγω οταν βγω μεχρι τις 9-10 παιρνω freddo decaf. σκετο με γαλα (οχι και η καλυτερη επιλογη) αλλα σπαει τη μονοτονια του perrier - redbull
    I love sweets
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίαΤελευταία