Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 31
  1. 04-05-11 01:01 #1
    Προεπιλογή 'Αμεση λιποδιάλυση?
    Καλησπέρα! Είμαι νέος στο φορουμ,και εχω να πω οτι είναι πολύ καλό!
    Λοιπον το πρωτο μου θεμα εχει ως εξης. Είμαι 17 χρονών,107 κιλα και ύψος 1,70 κατι.

    Θα ήθελα να μου προτείνετε κάτι για άμεση λιποδιαλυση (σε συνδιασμο με 1 ωρα τη μερα γυμναστηριο) ωστε σε 1μιση - 2 μηνες να εχω χασει καμια 10αρια κιλά! Δεν με ενδιαφερει ακομα η γραμμωση,το σφιξιμο κτλπ,απλα θελω να χασω κιλα!

    Ειναι πολυ αυτο που ζηταω? (τα κιλα που θελω να χασω σε σχεση με τον χρονο)
    Ειμαι λιγο ασχετος γι αυτο μην με παρεξηγητε αν η ερωτηση μου ειναι καπως ''ηλίθια''!
    Ευχαριστω εκ των προτερων
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 04-05-11 01:03 #2
    The Prophet
    Το avatar του χρήστη sofos

    Εγγραφή
    16-10-2010
    Μηνύματα
    5.621
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο dj_panos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπέρα! Είμαι νέος στο φορουμ,και εχω να πω οτι είναι πολύ καλό!
    Λοιπον το πρωτο μου θεμα εχει ως εξης. Είμαι 17 χρονών,107 κιλα και ύψος 1,70 κατι.

    Θα ήθελα να μου προτείνετε κάτι για άμεση λιποδιαλυση (σε συνδιασμο με 1 ωρα τη μερα γυμναστηριο) ωστε σε 1μιση - 2 μηνες να εχω χασει καμια 10αρια κιλά! Δεν με ενδιαφερει ακομα η γραμμωση,το σφιξιμο κτλπ,απλα θελω να χασω κιλα!

    Ειναι πολυ αυτο που ζηταω? (τα κιλα που θελω να χασω σε σχεση με τον χρονο)
    Ειμαι λιγο ασχετος γι αυτο μην με παρεξηγητε αν η ερωτηση μου ειναι καπως ''ηλίθια''!
    Ευχαριστω εκ των προτερων
    ποσταρε στο αναλογο θεμα την διατροφη σου να σου πουμε τι να κανεις να χασεις καποια κιλα,απλα θα πρεπει να τα χασεις σταδιακα κ οχι γρηγορα γιατι ενδεχεται κινδυνος να κρεμασει το δερμα σου....
    aesthetics 100/100
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 04-05-11 01:10 #3
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sofos Εμφάνιση μηνυμάτων
    ποσταρε στο αναλογο θεμα την διατροφη σου να σου πουμε τι να κανεις να χασεις καποια κιλα,απλα θα πρεπει να τα χασεις σταδιακα κ οχι γρηγορα γιατι ενδεχεται κινδυνος να κρεμασει το δερμα σου....

    Δεν εχω διατροφη ακομα,τωρα θα ξεκινησω αυτη που εκανα παλιοτερα που με ειχε δωσει ο γυμναστης.

    Απλα ενδιαφερομε να χασω οσο πιο πολλα κιλα γινετε μεχρι το καλοκαιρι,και μου ειπαν ο καλυτερος τροπος ειναι λιποδιαλυτης απο φαρμακειο!
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 04-05-11 01:11 #4
    The Prophet
    Το avatar του χρήστη sofos

    Εγγραφή
    16-10-2010
    Μηνύματα
    5.621
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο dj_panos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν εχω διατροφη ακομα,τωρα θα ξεκινησω αυτη που εκανα παλιοτερα που με ειχε δωσει ο γυμναστης.

    Απλα ενδιαφερομε να χασω οσο πιο πολλα κιλα γινετε μεχρι το καλοκαιρι,και μου ειπαν ο καλυτερος τροπος ειναι λιποδιαλυτης απο φαρμακειο!
    λαθος σ ειπαν αν δεν κανεις διατροφη κ αεροβια δε θα καταφερεις τπτ το να παρεις λιποδιαλυτη απο το φαρμακειο ειναι το τελευταιο......και αυτο το σωστο θα ταν να το κανεις οταν κολλησεις μετα απο χρονια προσπαθεια...
    aesthetics 100/100
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 04-05-11 01:19 #5
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sofos Εμφάνιση μηνυμάτων
    λαθος σ ειπαν αν δεν κανεις διατροφη κ αεροβια δε θα καταφερεις τπτ το να παρεις λιποδιαλυτη απο το φαρμακειο ειναι το τελευταιο......και αυτο το σωστο θα ταν να το κανεις οταν κολλησεις μετα απο χρονια προσπαθεια...

    Αερόβια δηλαδή? Τρεξιμο σε διαδρομο κτλπ?
    Οσο αναφορα για μικρη λιποδιαλυση πινω πρασινο τσαι,βοηθαει ετσι?
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 04-05-11 01:29 #6
    The Prophet
    Το avatar του χρήστη sofos

    Εγγραφή
    16-10-2010
    Μηνύματα
    5.621
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο dj_panos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αερόβια δηλαδή? Τρεξιμο σε διαδρομο κτλπ?
    Οσο αναφορα για μικρη λιποδιαλυση πινω πρασινο τσαι,βοηθαει ετσι?
    βοηθαει αλλα πολυ λιγο...αεροβια ναι ποδηλατο η διαδρομο..
    aesthetics 100/100
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 04-05-11 01:44 #7
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sofos Εμφάνιση μηνυμάτων
    βοηθαει αλλα πολυ λιγο...αεροβια ναι ποδηλατο η διαδρομο..
    Οχι ο γυμναστης μου ειχε χαλασμενους ολους τους διαδρομους και τα ποδηλατα και με εβαζε και εκανα μονο βαρη και 1 φορα την βδομαδα σαουνα...με ειπε οτι με διατροφη και ασκηση μονο με βαρη δεν χριαζετε ο διαδρομος για να χασεις κιλα,υσχιει κατι τετοιο?
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 04-05-11 01:56 #8
    The Prophet
    Το avatar του χρήστη sofos

    Εγγραφή
    16-10-2010
    Μηνύματα
    5.621
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο dj_panos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οχι ο γυμναστης μου ειχε χαλασμενους ολους τους διαδρομους και τα ποδηλατα και με εβαζε και εκανα μονο βαρη και 1 φορα την βδομαδα σαουνα...με ειπε οτι με διατροφη και ασκηση μονο με βαρη δεν χριαζετε ο διαδρομος για να χασεις κιλα,υσχιει κατι τετοιο?
    και σε μενα τα ιδια ελεγε οταν του χα πει οτι ηθελα να χασω λιπος και δεν εκανα ποτε αεροβια κ ακομα το κουβαλαω απο παλια διατροφικα λαθοι,αστον να λεει κανε 4 φορες τη βδομαδα μετα τα βαρη διαδρομο η ποδηλατο και αν ειναι ολα χαλασμενα αλλαξε γυμναστηριο....αλλιως δε θα αδυνατισεις με την καμια...η διατροφη βοηθαει αλλα ως ενα σημειο..
    aesthetics 100/100
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 04-05-11 02:02 #9
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sofos Εμφάνιση μηνυμάτων
    και σε μενα τα ιδια ελεγε οταν του χα πει οτι ηθελα να χασω λιπος και δεν εκανα ποτε αεροβια κ ακομα το κουβαλαω απο παλια διατροφικα λαθοι,αστον να λεει κανε 4 φορες τη βδομαδα μετα τα βαρη διαδρομο η ποδηλατο και αν ειναι ολα χαλασμενα αλλαξε γυμναστηριο....αλλιως δε θα αδυνατισεις με την καμια...η διατροφη βοηθαει αλλα ως ενα σημειο..

    Αυτο σκευτομουν κι εγω πως γινετε χωρις να ιδροσεις να χασεις λιπος...και καθε μερα να κανω διαδρομο δεν εχω προβλημα,περιπου ποση ωρα χριαζετε? παλιοτερα οταν πηγαινα και με εβαζε που λειτουργουσαν 20 λεπτα ζεσταμα και 20 λεπτα παλι στο τελος!
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 04-05-11 02:06 #10
    The Prophet
    Το avatar του χρήστη sofos

    Εγγραφή
    16-10-2010
    Μηνύματα
    5.621
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο dj_panos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αυτο σκευτομουν κι εγω πως γινετε χωρις να ιδροσεις να χασεις λιπος...και καθε μερα να κανω διαδρομο δεν εχω προβλημα,περιπου ποση ωρα χριαζετε? παλιοτερα οταν πηγαινα και με εβαζε που λειτουργουσαν 20 λεπτα ζεσταμα και 20 λεπτα παλι στο τελος!
    40 λεπτα ειναι καλα και κοψε fast food γλυκα και δες απο δω για καμια διατροφη γραμμωσης...
    aesthetics 100/100
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 04-05-11 02:08 #11
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sofos Εμφάνιση μηνυμάτων
    40 λεπτα ειναι καλα και κοψε fast food γλυκα και δες απο δω για καμια διατροφη γραμμωσης...
    Επισης 3 λιτρα νερο την μερα ειναι καλα για τα κιλα μου ? Διατροφη γραμμωσης? Κανει για χασιμο βαρους αυτο το ειδος διατροφων?
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 04-05-11 02:15 #12
    The Prophet
    Το avatar του χρήστη sofos

    Εγγραφή
    16-10-2010
    Μηνύματα
    5.621
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο dj_panos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Επισης 3 λιτρα νερο την μερα ειναι καλα για τα κιλα μου ? Διατροφη γραμμωσης? Κανει για χασιμο βαρους αυτο το ειδος διατροφων?
    aesthetics 100/100
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 04-05-11 05:38 #13
    Το avatar του χρήστη Michaelangelo

    Εγγραφή
    19-03-2010
    Περ.
    Kuopio/Finland
    Μηνύματα
    1.027
    Προεπιλογή
    Ο καλύτερος τρόπος να χάσεις γρήγορα κιλά (που δεν τον συνιστώ) από διατροφικής μεριάς, είναι να κόψεις τους υδατάνθρακες και να τρως μεγάλες ποσότητες πρωτείνης. Με λίγα λόγια, πολύ κρέας/ψάρι και καθόλους σχεδόν ζυμαρικά, ψωμιά κ.τ.λ.!
    Insta: @savvoulidis.sportstherspy
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 04-05-11 10:13 #14
    Προεπιλογή
    διαβασε το rfl handbook του μακντονανλτν φιλε
    ισως σε βοηθησει
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 04-05-11 14:44 #15
    Dah Pimp
    Το avatar του χρήστη COBRA_STYLE

    Εγγραφή
    15-11-2008
    Περ.
    Αlpha Male region
    Μηνύματα
    14.692
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Michaelangelo Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ο καλύτερος τρόπος να χάσεις γρήγορα κιλά (που δεν τον συνιστώ) από διατροφικής μεριάς, είναι να κόψεις τους υδατάνθρακες και να τρως μεγάλες ποσότητες πρωτείνης. Με λίγα λόγια, πολύ κρέας/ψάρι και καθόλους σχεδόν ζυμαρικά, ψωμιά κ.τ.λ.!
    αν κοψει τους υ/ες και παιρνει πολυ μεγαλες ποσοτητες πρωτεινης ο οργανισμος του ενδεχομενως να στραφει στις πρωτεινες ως παραγωγη ενεργειας, πραγμα που δεν ειναι καθολου καλο
    If you can make her laugh,you can make her scream
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίαΤελευταία