Σελίδα 7 από 9 ΠρώτηΠρώτη ... 56789 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 91 έως 105 από 129
  1. 24-09-14 15:50 #91
    Προεπιλογή
    τιποτα το ιδιαιτερο συμφωνω με τον ρειγμαν
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 03-10-14 10:47 #92
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο mika68 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φίλε θεωρω πως η επιλογή συμπληρωμάτων είναι κάτι εντελώς υποκειμενικό-εκτός από κάποια λίγα που δουλεύουν σε όλους. Εμένα σαν pre μου άρεσε πολυ το craze , το παλιό jacked καθώς και το παλιό neurocore. Επίσης πολυ καλο ήταν και shock therapy. Το καθένα για τους δικούς του λόγους
    βασικά φιλε το καθένα από αυτά ήταν καλο για τον ίδιο βασικό λόγο.
    είχαν γεράνιο και σε πιάναν
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 31-10-14 15:57 #93
    Προεπιλογή
    Προσωπικα απο το συγκεκριμενο συμπληρωμα εμεινα ικανοποιημενος μπορω να πω!!Εκανα χρηση για περιπου 45μερες και εχω κανει οφφ για 18μερες.Μπορω να το αρχισω σημερα παλι η χρειαζεται να κανω οφφ παραπανω μερες??
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 31-10-14 21:51 #94
    Το avatar του χρήστη capo

    Εγγραφή
    10-09-2014
    Περ.
    Patra
    Μηνύματα
    75
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Steloukos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Προσωπικα απο το συγκεκριμενο συμπληρωμα εμεινα ικανοποιημενος μπορω να πω!!Εκανα χρηση για περιπου 45μερες και εχω κανει οφφ για 18μερες.Μπορω να το αρχισω σημερα παλι η χρειαζεται να κανω οφφ παραπανω μερες??
    δεν εχει κρεατινη αρα γιατι να κανεις οφφ
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 31-10-14 22:16 #95
    Το avatar του χρήστη ArgoSixna

    Εγγραφή
    06-12-2010
    Περ.
    Κορυδαλλός
    Μηνύματα
    3.312
    Προεπιλογή
    Kαι κρεατινη εχει και καφεινη , οποτε μια χαρα εκανε και εκανε οφφ
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 20-01-15 14:33 #96
    Το avatar του χρήστη and345

    Εγγραφή
    17-03-2013
    Περ.
    Αθηνα
    Μηνύματα
    104
    Προεπιλογή
    γευση 10/10
    διαλυτοτητα 10/10
    pump μονο σε πηχεις 30/10
    συνολικο Pump 5/10

    Παιδια σοβαρα, το πηρα γιατι ειχα δει και σε ξενα φορουμ πολυ καλα λογια
    Αρχικα το 1 σκουπ δεν παιζει να παιρνει κανενας και να λειτουργει...
    Δεν μου εδωσε σχεδον τπτ ουτε σε δυναμη, ουτε σε διαρκεια, αλλα ΠΑΝΤΑ ειτε εκανα χερια, ειτε πλατη ειχα παντα πρηξιμο στους πηχεις, δεν εχω ιδεα γιατι αλλα μονο εκει το καταλαβαινα πολυ εντονα.
    Το Σήμερα είναι το τέλος του Χθες και η αρχή του Αύριο... ΧθεΣήμερΑύριο
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 03-02-15 11:34 #97

    Εγγραφή
    26-11-2013
    Περ.
    Αθήνα
    Μηνύματα
    67
    Προεπιλογή
    Πιστεύω ότι αυτό το προϊόν, όπως και πολλά άλλα, παίζει να έρχεται και από Βουλγαρία fake.
    Μου το κατηγορούσε κάποιος στο γυμναστήριο ότι δεν του δουλεύει και ότι είχε αγοραστεί από εκεί!
    Όντως του πήρα μία δόση και καμία σχέση με το Cellucor που ξέρω.
    Παρατήρησα διαφορά στο κρασάρισμα και μου έφερε και μία ανακατωσούρα.
    Κατά τ’ άλλα εάν το πάρεις από έγκυρο προμηθευτή είναι ένα πολύ καλό προϊόν.
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 03-02-15 14:44 #98
    Προεπιλογή
    Ξαναγραφω λοιπον πως λογικα ειναι κ αυτο ενα απο τα πολλα προιοντα που εχει κυκλοφορησει και σε fake . Το πηρε φιλος και συναθλητης εξω απο ελλαδα γιατι το βρηκε προσφορα και διαπιστωσε πως δεν ειναι το ιδιο με αυτο που εχει συνηθισει τοσο καιρο .
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 03-02-15 16:46 #99
    Το avatar του χρήστη Nive

    Εγγραφή
    12-04-2010
    Περ.
    Αιγάλεω city
    Μηνύματα
    1.993
    Προεπιλογή
    +1 την έχω πατήσει και`γω από εκεί. Καούρες και δυσανεξία....μιλάμε για μέρα με την νύχτα!!!
    PHYSIO ARK VERONIS
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 30-05-15 16:34 #100
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη sobral

    Εγγραφή
    26-01-2011
    Περ.
    Chania, Crete
    Μηνύματα
    3.615
    Προεπιλογή
    Όνομα: 0e96230fd570d4eb7e5e200d653b0e35cf8104dc-upload_c4png_775e872e6ffac3a5d54cadadcfcdd671_9843.png Εμφανίσεις: 569 Μέγεθος: 285,4 KB

    Όνομα: c4-orange-dreamsicle-60-servings.jpg Εμφανίσεις: 575 Μέγεθος: 127,1 KB
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 02-07-15 00:32 #101

    Εγγραφή
    27-04-2010
    Περ.
    Κυπρος
    Μηνύματα
    367
    Προεπιλογή
    Γεια σας, αγορασα το συκγεκριμενο προιον απο καταστημα συμπληρωματων με τα πιο κατω συστατικα (αυτα που εχετε σε αυτο το thread δεν ειναι τα ιδια συστατικα με αυτα που γραφει στο προιον που αγορασα) :
    Συνημμένο Αρχείο 96213

    Βαζω 1 scoop 20 λεπτα πριν την προπονηση αλλα ουτε που καταλαβω οτι ξεκινησε η επιδραση του, συνηθως το καταλαμβαινω απο την b-alanine αλλα στο συκγεκριμενο τιποτα. Χρησιμοποιησα και πιο παλια το assault και mr.hyde και παντα με επιανε η b-alanine. Επισης δεν βλεπω καποιο boostarisma η εστω και λιγο πρηξιμο στο γυμναστηριο (οπου με τα 2 preworkout που εχω αναφερει βλεπω boostarisma και πρηξιμο), ειναι σαν να μην παιρνω τιποτα.
    Αν εχει καποιος το ιδιο version με το δικο μου να μου γραψει καποιο review εαν δουλευει μια χαρα πανω του.

    Ευχαριστω.
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 02-07-15 02:47 #102
    Προεπιλογή
    Καταρχήν να σου αναφέρω πώς έχεις προμηθευτεί την ευρωπαϊκή έκδοση. Θα σου πρότεινα να ανεβάσεις τη δόση στα 2 σκουπ,ώστε να έχεις καλύτερα αποτέλεσματα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 02-07-15 11:29 #103

    Εγγραφή
    27-04-2010
    Περ.
    Κυπρος
    Μηνύματα
    367
    Προεπιλογή
    ναι αλλα η b-alanine στα 1500mg λογικα θα επρεπε να με πιασει... κατι πηγαινει λαθος ... θα το δοκιμασω στα 1μιση scoop. Στην ουσια τα 60 servings 1 μηνα θα με βγαλουν δεν το περιμενα αυτο..
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 02-07-15 13:40 #104
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    δεν ειναι αναγκη να ανεβαζεις την δοση μονο κ μονο για να αισθανεσαι τα τσιμπηματα απο την β-αλανινη..
    καμια φορα μπορει να τα αισθανεσαι καμια φορα οχι,εχει να κανει με πολλα πραγματα οπως το πιο απλο απο ολα ,αν την καταναλωνεις με αδειο στομαχι η οχι.
    σιγουρα σε μεγαλυτερες δοσεις την ακους περισοτερο ,αλλα ποιος ο λογος?
    ασε που για την β-αλανινη τα εχουμε πει, με τις 3-4 φορες την εβδομαδα που θα την παρεις απο το prewo δεν κανεις κατι..θελει καθημερινη χρηση κ χρόνια για να δουλεψει.
    οσο για το αν σε πιανει η οχι το συμπηρωμα ,αυτο ειναι το σημαντικοτερο...πολυ πιθανο να μην σε δουλευει καλα το συγκεκριμενο σε σχεση με τα αλλα που λες οτι εχεις δοκιμασει..συμβαινει αυτο με τα συμπληρωματα ,δεν ειναι καποια συμπαντικο μυστηριο.
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 02-07-15 14:55 #105

    Εγγραφή
    27-04-2010
    Περ.
    Κυπρος
    Μηνύματα
    367
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο beefmeup Εμφάνιση μηνυμάτων
    δεν ειναι αναγκη να ανεβαζεις την δοση μονο κ μονο για να αισθανεσαι τα τσιμπηματα απο την β-αλανινη..
    καμια φορα μπορει να τα αισθανεσαι καμια φορα οχι,εχει να κανει με πολλα πραγματα οπως το πιο απλο απο ολα ,αν την καταναλωνεις με αδειο στομαχι η οχι.
    σιγουρα σε μεγαλυτερες δοσεις την ακους περισοτερο ,αλλα ποιος ο λογος?
    ασε που για την β-αλανινη τα εχουμε πει, με τις 3-4 φορες την εβδομαδα που θα την παρεις απο το prewo δεν κανεις κατι..θελει καθημερινη χρηση κ χρόνια για να δουλεψει.
    οσο για το αν σε πιανει η οχι το συμπηρωμα ,αυτο ειναι το σημαντικοτερο...πολυ πιθανο να μην σε δουλευει καλα το συγκεκριμενο σε σχεση με τα αλλα που λες οτι εχεις δοκιμασει..συμβαινει αυτο με τα συμπληρωματα ,δεν ειναι καποια συμπαντικο μυστηριο.

    Βασικα ναι .. απλα με την αισθηση της β-αλανινης ξερω οτι το pre-workout κανει kick την συγκεκριμενη ωρα... Απλα ειμαι ατυχος οπως ειπες και εσυ λογικα αυτο το version δεν με πιανει. Θα επιστρεψω στα αλλα που μου δουλεψαν απλα απο περιεργια το πηρα γιατι ακουσα πολυ καλα σχολια για αυτο το προιον (φυσικα τωρα καταλαβα, τα σχολια αυτα πρεπει να ηταν για το αμερικανικο που εχει διαφορετικα συστατικα)...

    Ευχαριστω
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 7 από 9 ΠρώτηΠρώτη ... 56789 ΤελευταίαΤελευταία