Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 11 από 11
  1. 29-04-11 12:42 #1
    Προεπιλογή Omega 369 (Tested Nutrition)
    Καλησπέρα παιδιά θα ήθελα να κάνω μια έρευνα για αυτό το συμπλήρωμα!!! Το έχετε δοκιμάσει?? Έχετε εμπειρία πάνω σε αυτό? Μου τράβηξε την προσοχή γιατί έχει φοβερή τιμή... Ποιά δόση εσείς ώς πιο έμπειροι προτείνεται??? Το θεωρείται ισάξιο με το super omega 3-6-9 της NOW FOODS??? Το ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας είναι αυτονόητο έτσι...





    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 29-04-11 13:00 #2
    Προεπιλογή
    Αρκετα καλη εταιρια φαινεται και φθηνη. Εγω εχω παραγγειλει τα σκετα ω3 απο αυτη την εταιρια. Τα ιδια πανω-κατω με της now foods ειναι.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 29-04-11 13:22 #3
    Προεπιλογή
    Η δοσολογία των Ω3 δεν είναι κάτι το ιδιαίτερο. Εμείς τα Ω3 θέλουμε περισσότερο, λιγότερο τα Ω6 και καθόλου αν γίνεται τα Ω9.

    Καλύτερα τα σκέτα Ω3.
    «Όλοι αυτοί που αναφέρεις είναι μακρινοί,
    αφού έχουν χαθεί μαζί με τις διδασκαλίες τους.
    Κάθε άνθρωπος ανυψώνεται όταν έρθει ο καιρός του.
    Ως τότε, περιπλανιέται κουραστικά...»
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 29-04-11 13:26 #4
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Lao Εμφάνιση μηνυμάτων
    Η δοσολογία των Ω3 δεν είναι κάτι το ιδιαίτερο. Εμείς τα Ω3 θέλουμε περισσότερο, λιγότερο τα Ω6 και καθόλου αν γίνεται τα Ω9.

    Καλύτερα τα σκέτα Ω3.
    Αλήθεια εγώ νόμιζα ότι χρειαζόμασταν όλα το πακετάκι omega!!! Καλά που μου το είπεσ το τελευταίο πράγμα που ήθελα είναι να βάλω κάτι περιτό λιπαρό στο σώμα μου ευχαριστώ πολύ για την πληροφορία!! Έστω στα omega 3 αν όπως λές είναι καλύτερα ποιά είναι η συνιστόμενη δόση??
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 29-04-11 13:29 #5
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Alexakos3 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αλήθεια εγώ νόμιζα ότι χρειαζόμασταν όλα το πακετάκι omega!!! Καλά που μου το είπεσ το τελευταίο πράγμα που ήθελα είναι να βάλω κάτι περιτό λιπαρό στο σώμα μου ευχαριστώ πολύ για την πληροφορία!! Έστω στα omega 3 αν όπως λές είναι καλύτερα ποιά είναι η συνιστόμενη δόση??
    Δεν υπάρχει συνιστώμενη δόση στα Ω3. Γενικά, με 2-3 γραμμάρια ιχθυέλαιο την μέρα πράγμα το οποίο αντιστοιχεί σε περίπου 1 γραμμάριο Ω3 είναι σχετικά καλά. Υπάρχουν και άλλοι που παίρνουν 2 και 3 γραμμάρια Ω3 την μέρα, δηλαδή 6 και 9 γραμμάρια ιχθυέλαιο.

    Για να μην γίνουν παρεξηγήσεις, τα περισσότερα Ω3 που κυκλοφορούν στην αγορά είναι softgels τα οποία το κάθε ένα είναι 1 γρ. ιχθυέλαιο με συγκέντρωση Ω3 περίπου 30-40%. Βάσει αυτού λέω ό,τι λέω.
    «Όλοι αυτοί που αναφέρεις είναι μακρινοί,
    αφού έχουν χαθεί μαζί με τις διδασκαλίες τους.
    Κάθε άνθρωπος ανυψώνεται όταν έρθει ο καιρός του.
    Ως τότε, περιπλανιέται κουραστικά...»
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 29-04-11 13:38 #6
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Lao Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν υπάρχει συνιστώμενη δόση στα Ω3. Γενικά, με 2-3 γραμμάρια ιχθυέλαιο την μέρα πράγμα το οποίο αντιστοιχεί σε περίπου 1 γραμμάριο Ω3 είναι σχετικά καλά. Υπάρχουν και άλλοι που παίρνουν 2 και 3 γραμμάρια Ω3 την μέρα, δηλαδή 6 και 9 γραμμάρια ιχθυέλαιο.

    Για να μην γίνουν παρεξηγήσεις, τα περισσότερα Ω3 που κυκλοφορούν στην αγορά είναι softgels τα οποία το κάθε ένα είναι 1 γρ. ιχθυέλαιο με συγκέντρωση Ω3 περίπου 30-40%. Βάσει αυτού λέω ό,τι λέω.
    Οπότε αν κατάλαβα καλά περίπου 3 softgels για ένα γραμμάριο Ω3 οκ thanks!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 29-04-11 13:39 #7
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Alexakos3 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οπότε αν κατάλαβα καλά περίπου 3 softgels για ένα γραμμάριο Ω3 οκ thanks!!
    Στο περίπου, ναι. Υπάρχουν και εταιρείες που έχουν άλλες συγκεντρώσεις αλλά στις περισσότερες τόσο βγαίνει.
    «Όλοι αυτοί που αναφέρεις είναι μακρινοί,
    αφού έχουν χαθεί μαζί με τις διδασκαλίες τους.
    Κάθε άνθρωπος ανυψώνεται όταν έρθει ο καιρός του.
    Ως τότε, περιπλανιέται κουραστικά...»
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 29-04-11 15:57 #8
    Το avatar του χρήστη jannous44

    Εγγραφή
    11-12-2010
    Περ.
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    1.477
    Προεπιλογή
    περνε 1 πρωι 1 μεσημερι 1 βραδυ κ εισαι κομπλε κ εγω αυτα εχω
    Arnold Schwarzenegger - "The body is very important but the mind is more important than the body...because that's what then creates the will. The will that you need to go to the gym every day. The will that makes you go into the forced reps. The will that makes you go beyond when you're doing 500lb squats and you can't do another rep and your body is shaking. It's the will that makes you go down one more time and struggle up".
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 29-04-11 22:33 #9
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο jannous44 Εμφάνιση μηνυμάτων
    περνε 1 πρωι 1 μεσημερι 1 βραδυ κ εισαι κομπλε κ εγω αυτα εχω
    τα 369 ή τα omega 3 τα σκέτα έχεις??
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 30-04-11 11:06 #10
    Το avatar του χρήστη jannous44

    Εγγραφή
    11-12-2010
    Περ.
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    1.477
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Alexakos3 Εμφάνιση μηνυμάτων
    τα 369 ή τα omega 3 τα σκέτα έχεις??
    και τα δυο τα ειχα. απο τα 369 παρε 1 πρωι ενα βραδυ. απο τα ομεγε3 παρε 1πρωι-1μεσημερι-1βραδυ η 1 πρωι 2 βραδυ.
    Arnold Schwarzenegger - "The body is very important but the mind is more important than the body...because that's what then creates the will. The will that you need to go to the gym every day. The will that makes you go into the forced reps. The will that makes you go beyond when you're doing 500lb squats and you can't do another rep and your body is shaking. It's the will that makes you go down one more time and struggle up".
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 01-05-11 13:07 #11
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο jannous44 Εμφάνιση μηνυμάτων
    και τα δυο τα ειχα. απο τα 369 παρε 1 πρωι ενα βραδυ. απο τα ομεγε3 παρε 1πρωι-1μεσημερι-1βραδυ η 1 πρωι 2 βραδυ.

    εντάξει αδερφέ σε ευχαριστώ πολύ!!
    Απάντηση με παράθεση