Σελίδα 5 από 5 ΠρώτηΠρώτη ... 345
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 61 έως 74 από 74
  1. 03-04-14 02:16 #61

    Εγγραφή
    14-07-2013
    Περ.
    ΒΟΛΟΣ
    Μηνύματα
    187
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο aetosa Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κι από 'δω παρακαλώ... σας μερσώ!
    καλο το ινσανιτυ αλλα αμα δεν κανετε διατροφη μην περιμενε πολλα....

    χρειαζεστε τις σωστες θερμιδες δλδ
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 03-04-14 10:07 #62
    Προεπιλογή Link
    Για ρίξτε και από εδώ ένα λινκ παιδιά.Ευχαριστώ!
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 03-04-14 15:51 #63
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο jimaras22 Εμφάνιση μηνυμάτων
    καλο το ινσανιτυ αλλα αμα δεν κανετε διατροφη μην περιμενε πολλα....

    χρειαζεστε τις σωστες θερμιδες δλδ
    Ναι καλό το ινσάνιτι αλλά ακόμα δεν έχουμε παραλάβει κάνα λινκ...Όνομα: whistle.gif Εμφανίσεις: 1330 Μέγεθος: 5,7 KB...κόκκαλα έχει;
    Όταν λες 'σωστές θερμίδες' τι εννοείς; Πολλές;
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 04-04-14 09:36 #64
    Προεπιλογή
    Δε μπορούμε να σου δώσουμε λινκ. Απαγορεύεται.

    Χτύπα στο Google : "insanity torrent" και θα το βρεις.

    Επίσης, πρέπει να μετρήσεις θερμίδες συντήρησης και να λαμβάνεις ημερησίως έως και 500 θερμίδες κάτω απ' αυτές.
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 14-04-14 21:30 #65
    Προεπιλογή
    Οποιος θελει link απο torrent παντα μιλαω, ασ μου κανει ενα pm να του το στειλω!
    1η μερα σημερα που το ξεκινησα και παρολο που ειναι "μικρο" σε διαρκεια (για την 1η μερα μιλαω παντα!) 18 λεπτα περιπου καθαρης ασκησης,
    δε βαζω μεσα το ζεσταμα και τις διατασεις, η μπλουζα εγινε μουσκεμα.. στη κυριολεξια εσταζα απο παντου!!!
    Στο γυμναστηριο δε θυμαμαι ποτε το ειχα καταφερει αυτο τελευταια φορα!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 14-04-14 23:04 #66
    Προεπιλογή
    Εγώ είχα καταφέρει να κάνω όλο το ζέσταμα σε ταχύτητα που έκαναν αυτοί χωρίς να σταματάω για να ξεκουραστώ. Βέβαια, είχανε περάσει 2 βδομάδες, ενώ την 1η βδομάδα δεν είχα καλές επιδόσεις.

    Αυτό πάντως δεν είναι ζέσταμα...θάνατος είναι χαχα. Το θέμα είναι να μπορέσεις να αντέξεις. Εγώ το άφησα για 2 βδομάδες και μετά δε μπορούσα να πάρω τα πόδια μου. Σταμάταγα ακόμα και στο ζέσταμα και τελικά το παράτησα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 24-04-14 02:43 #67

    Εγγραφή
    14-07-2013
    Περ.
    ΒΟΛΟΣ
    Μηνύματα
    187
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο aetosa Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ναι καλό το ινσάνιτι αλλά ακόμα δεν έχουμε παραλάβει κάνα λινκ...Όνομα: whistle.gif Εμφανίσεις: 1330 Μέγεθος: 5,7 KB...κόκκαλα έχει;
    Όταν λες 'σωστές θερμίδες' τι εννοείς; Πολλές;
    εννοω οτι για να χασεις κιλα πρεπει να σε κατω απο τις θερμιδες συντηρησης και δεν εχει σχεση τι ειδους ασκηση κανεις
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 24-04-14 12:11 #68
    Προεπιλογή
    παιδια το αρχειο που κατεβαζω εγω ειναι 7.9 GB,ειναι το σωστο?εχει μεσα καμια δεκαρια βιντεακια και δυο pdf
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 24-04-14 13:27 #69
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Nikolas_mk2

    Εγγραφή
    05-06-2012
    Περ.
    Λάρισα-Θεσσ
    Μηνύματα
    2.990
    Προεπιλογή
    ^ Αυτό ειναι
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 24-04-14 18:22 #70
    Προεπιλογή
    οκ ευχαριστω
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 24-05-14 13:59 #71
    Προεπιλογή
    Εψαχνα για κάτι στο φόρουμ και θυμήθηκα ότι κάποτε είχα γράψει σε αυτό το άρθρο για το insanity (μόλις είχα τελειώσει το πρώτο μήνα). Εκπληκτη διαπίστωσα ότι έχουν περάσει σχεδόν 2 χρόνια (27-06-2012)...

    Πληροφοριακά για όποιον το σκέφτεται γράφω και τη συνέχεια. Ολοκλήρωσα τότε το insanity και μετά P90X συνδυαστικα και με το και Chalean Xtreme. Το αποτέλεσμα αυτής της περιόδου ήταν να χάσω 13 κιλά που είχαν μπει τον προηγούμενο χρόνο ‘βλακωδώς’, φυσική κατάσταση που δεν είχα ποτέ μου ούτε πιτσιρίκα, καθώς και εκπληκτικά έντονη τόνωση των μυών του σώματος. Οι πόνοι στη μέση που με ταλαιπωρούσαν από παλιά μηδενίστηκαν τελείως. Δεν ξέρω τι γνώμη έχει ο καθένας για τέτοια προγράμματα αλλά το ότι έφτασα να κάνω 10 έλξεις στο μονόζυγο (ξεκινώντας από 0 τη πρώτη φορά) ήταν για μένα επιστημονική φαντασία παλιότερα.

    Ακολούθησε ένας χρόνος που λόγω πολλών ωρών καθιστικής εργασίας έκανα πολύ σπάνια γυμναστική, μέτρια διατροφή, αλλά δεν πήρα παραδόξως ούτε μισό κιλό. Σε αυτό νομίζω ότι συνέβαλε το καλό μυικό σύστημα που είχα αναπτύξει αφού ξύπνησα το μεταβολισμό μου. Βέβαια δεν θα μου χαριζόταν για πολύ...άρχισαν να χαλαρώνουν σταδιακά οι μυς και βεβαια αρχισα να ξαναπονάω στη μέση.

    Ξαναέβαλα τη γυμναστική στη καθημερινότητά μου καθώς και το ‘καλό’ μαγειρεμα . Κάνω πάλι insanity για λίγο καιρό για να μου θυμίσω να ξανα-κόψω το κάπνισμα που από ηλιθιότητα έχω αρχίσει πάλι και ακολουθεί P90X3 στο οποίο πέρασα μια γύρα δοκιμαστικά να το δω και μ αρεσει. Και παρ όλο που είχα τόσο καιρό αποχής το σώμα ξαναξύπνησε πολύ γρήγορα.

    Εν κατακλείδι για όποιον το σκέφτεται και θέλει να γυμνάζεται σπίτι και να μη γίνεται ένα με το καναπέ, θεωρώ ότι είναι πολύ καλές επιλογές αρκεί να υπάρχει πρώτα απ όλα συνέπεια, να θυμάται ότι κάθε φορά πας και ένα βήμα παρακάτω και μαζί να ακολουθεί νορμαλ προσεγμένη διατροφή. Για όσους βαριούνται και τα θεωρούν μονότονα υπάρχουν συνδυαστικά προγράμματα των παραπάνω στο internet.
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 22-10-14 11:06 #72
    Προεπιλογή
    Καλημερα σε ολους και σε ολες...με αφορμη το men's health που διαβαζα κοιταξα καποια πραγματα για insanity p90x και μου γεννηθηκε η απορια ακομα και προχωριμενος να εισαι μηπως σε πιο μεγαλη ηλικια εχεις πολλα προβληματα? Γιατι και το ζουμπα π.χ θελει μια φορα την εβδομαδα και δεν ειναι για ολους.Επισης να απαντησω σε καποιον δν θυμαμαι που ειδα εδω η στο μποντι μπιλντερς.gr αν θες να σε ογκωδεις θα σαι ο μοσχος της παραλιας ποσο μαρεσει οταν ανθρωποι οπως kai greene ct flecther κανουν καλλισθενικες ασκησεις και καποια σρπιντ...εχω δει καποιες προπονησεις τους και οι κυριοι που μιλανε μενουν με το στομα ανοιχτο και μην ξεχναμε εκαστος στο ειδος του.Στο θεμα μας για μενα πιστευω καποιος να κανει πλειομετρικη απλη και αν μπορει και ειναι γερος ας το δοκιμασει υπαρχει και αλλη μεθοδος οπος το tapout xt tou mike karpenko
    εμενα μου αρεσε και το tactfit βεβαια αυτο ειναι σαν γυμναστικη με αυτοαμυνα
    Υ.Γ Ευχομαι σε ολους σας να μην αφησετε ποτε την γυμναστικη και ολοι που δεν κανουν να ασχοληθουν οπως και εγω γτ εχω καποια θεματα υγειας και δυστυχως δεν...Γιαννης Κωστογλακης Νο1
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 24-10-14 11:16 #73
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή







    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 20-07-15 12:18 #74

    Εγγραφή
    20-07-2015
    Περ.
    Μαρούσι
    Μηνύματα
    1
    Question Insanity Workout (γυμναστήρια, προπονήσεις κλπ)
    Καλησπέρα,
    γνωρίζει κανείς εάν υπάρχει γυμναστήριο στα βόρεια (κατά προτίμηση Μαρούσι) για Insanity Workout ?
    Αλλιώς, ποια είναι τα γυμναστήρια που το κάνουν (εάν υπάρχουν φυσικά) ?

    Ευχαριστώ
    Γιώργος-Μαρούσι
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 5 από 5 ΠρώτηΠρώτη ... 345