Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 8 από 8
  1. 17-05-11 16:20 #1
    Προεπιλογή Ενα μηνα Off
    καλησπερα παιδες θα ηθελα να ρωτησω αν σημερα που θα ξαναπαω γυμναστηριο μετα απο ενα μηνα παυσης να συνεχισω το προγραμμα που εκανα πριν σταματησω η να κανω ξανα κυκλικη??
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 17-05-11 16:33 #2
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο adamz Εμφάνιση μηνυμάτων
    καλησπερα παιδες θα ηθελα να ρωτησω αν σημερα που θα ξαναπαω γυμναστηριο μετα απο ενα μηνα παυσης να συνεχισω το προγραμμα που εκανα πριν σταματησω η να κανω ξανα κυκλικη??
    Kάνε αυτό που έκανες με λίγα κιλά για κανα δυό βδομάδες.
    No money no
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 18-05-11 03:53 #3
    Το avatar του χρήστη Ramrod

    Εγγραφή
    21-03-2010
    Περ.
    Περιστέρι
    Μηνύματα
    2.348
    Προεπιλογή
    Εγώ θα ξεκινούσα το πρόγραμμα με λίγα κιλα για καμια εβδομάδα και την επόμενη θα ανέβαζα στο 90% των κανονικών κιλών μου...
    Μάθε τι χρειάζεται το σώμα σου και γιατί...
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 18-05-11 08:24 #4
    Το avatar του χρήστη TToni Shark

    Εγγραφή
    14-03-2010
    Περ.
    Ωραιόκαστρο
    Μηνύματα
    545
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Ramrod Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγώ θα ξεκινούσα το πρόγραμμα με λίγα κιλα για καμια εβδομάδα και την επόμενη θα ανέβαζα στο 90% των κανονικών κιλών μου...
    +1000 έτσι θα έκανα και εγώ
    ​HONDA CBR 600F 2012
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 19-05-11 18:33 #5
    Προεπιλογή
    ευχαρηστω για τις απαντησεις παιδια..

    κ εχω ακομα μια ερωτηση για να μην ανοιγω καινουριο τοπικ..

    βσκ ο λογος που ειμουν οφ για ενα μηνα ητν επδ ηρθα χαλκιδικη για καλοκαιρινη δουλεια και το χωριο εχει ενα γυμναστηριο που ο υπευθυνος το ανοιγει οποτε τ κανει κεφι..εφαγα λοιπον μεγαλο ακυρο προχτες που ειπα θα παω να γραφτω γιατι μου ειπαν εχει να εμφανιστει 20 μερες :/ οποτε με βλεπω να λιωνω στο κολυμπι..

    η ερωτηση μου ειναι ..αν τωρα που δεν κανω βαροι (μεχρι να το πετυχω ανοιχτο) να συνεχισω να παιρνω συμπληρωματα διατροφης?? (κυριως πρωτεινη στο πρωινο και πριν τον υπνο με το γιαουρτακι αμινο και πολυβιταμινες ετσι κιαλιως δεν τις επαιρνα)
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 19-05-11 20:05 #6
    Το avatar του χρήστη jannous44

    Εγγραφή
    11-12-2010
    Περ.
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    1.477
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο adamz Εμφάνιση μηνυμάτων
    ευχαρηστω για τις απαντησεις παιδια..

    κ εχω ακομα μια ερωτηση για να μην ανοιγω καινουριο τοπικ..

    βσκ ο λογος που ειμουν οφ για ενα μηνα ητν επδ ηρθα χαλκιδικη για καλοκαιρινη δουλεια και το χωριο εχει ενα γυμναστηριο που ο υπευθυνος το ανοιγει οποτε τ κανει κεφι..εφαγα λοιπον μεγαλο ακυρο προχτες που ειπα θα παω να γραφτω γιατι μου ειπαν εχει να εμφανιστει 20 μερες :/ οποτε με βλεπω να λιωνω στο κολυμπι..

    η ερωτηση μου ειναι ..αν τωρα που δεν κανω βαροι (μεχρι να το πετυχω ανοιχτο) να συνεχισω να παιρνω συμπληρωματα διατροφης?? (κυριως πρωτεινη στο πρωινο και πριν τον υπνο με το γιαουρτακι αμινο και πολυβιταμινες ετσι κιαλιως δεν τις επαιρνα)
    τις πολυβιταμινες μπορεις να τις παιρνεις. οπως και την πρωτεινη. αρκη να συμπληρωνεις βεβαια την ημερισια προσληψη που θες. τα αμινοξεα βαλτα πρωι μολις ξυπνησεις και μετα απο 15-20 λεπτα φαε το πρωινο σου.
    Arnold Schwarzenegger - "The body is very important but the mind is more important than the body...because that's what then creates the will. The will that you need to go to the gym every day. The will that makes you go into the forced reps. The will that makes you go beyond when you're doing 500lb squats and you can't do another rep and your body is shaking. It's the will that makes you go down one more time and struggle up".
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 19-05-11 20:14 #7
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο jannous44 Εμφάνιση μηνυμάτων
    τις πολυβιταμινες μπορεις να τις παιρνεις. οπως και την πρωτεινη. αρκη να συμπληρωνεις βεβαια την ημερισια προσληψη που θες. τα αμινοξεα βαλτα πρωι μολις ξυπνησεις και μετα απο 15-20 λεπτα φαε το πρωινο σου.
    αμινοξεα επαιρνα τα BCAA6000 της gaspari πριν την προπο 6ταμπλετες.

    τωρα να τα παιρνω το πρωι? κ οταν κ αν ξεκινησω να τα συνεχισω πριν την προπονηση?
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 19-05-11 22:43 #8
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο adamz Εμφάνιση μηνυμάτων
    ευχαρηστω για τις απαντησεις παιδια..

    κ εχω ακομα μια ερωτηση για να μην ανοιγω καινουριο τοπικ..

    βσκ ο λογος που ειμουν οφ για ενα μηνα ητν επδ ηρθα χαλκιδικη για καλοκαιρινη δουλεια και το χωριο εχει ενα γυμναστηριο που ο υπευθυνος το ανοιγει οποτε τ κανει κεφι..εφαγα λοιπον μεγαλο ακυρο προχτες που ειπα θα παω να γραφτω γιατι μου ειπαν εχει να εμφανιστει 20 μερες :/ οποτε με βλεπω να λιωνω στο κολυμπι..

    η ερωτηση μου ειναι ..αν τωρα που δεν κανω βαροι (μεχρι να το πετυχω ανοιχτο) να συνεχισω να παιρνω συμπληρωματα διατροφης?? (κυριως πρωτεινη στο πρωινο και πριν τον υπνο με το γιαουρτακι αμινο και πολυβιταμινες ετσι κιαλιως δεν τις επαιρνα)
    Πρωτεΐνη πάρε,
    Αμινοξέα είναι περιττά δεν χρειάζεται,
    πολύβιταμήνες εγώ δεν θα έπαιρνα

    αυτά από μένα.
    No money no
    Απάντηση με παράθεση