Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 27 από 27
  1. 06-06-13 23:47 #16
    Το avatar του χρήστη fazer

    Εγγραφή
    15-11-2012
    Περ.
    volos
    Μηνύματα
    119
    Προεπιλογή
    μουφα και απο μενα.το παιρνω εδω και 2 βδομαδες και δεν βλεπω σπουδαια πραγματα.βεβαια πινω 4 καψουλες αντι για 6 λογω οτι πινω και καφεδες,αλλα και 6 καψουλες που δοκιμασα δεν κανανε μεγαλη διαφορα.αντε λιγη τσιτα παραπανω.
    κατα τα αλλα ουτε την ορεξη μου εκοψε ουτε πολυ εφιδρωση μου φερνει.σιγουρα δεν θα το ξαναπροτιμησω.
    Απάντηση με παράθεση
     

  2.  

  3. 28-03-14 18:43 #18
    Το avatar του χρήστη niath7

    Εγγραφή
    05-10-2012
    Περ.
    Πειραιάς
    Μηνύματα
    34
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο fazer Εμφάνιση μηνυμάτων
    μουφα και απο μενα.το παιρνω εδω και 2 βδομαδες και δεν βλεπω σπουδαια πραγματα.βεβαια πινω 4 καψουλες αντι για 6 λογω οτι πινω και καφεδες,αλλα και 6 καψουλες που δοκιμασα δεν κανανε μεγαλη διαφορα.αντε λιγη τσιτα παραπανω.
    κατα τα αλλα ουτε την ορεξη μου εκοψε ουτε πολυ εφιδρωση μου φερνει.σιγουρα δεν θα το ξαναπροτιμησω.
    Σαν δοσολογία γράφει 3 κάψουλες πριν την προπόνηση. Την παρήγγειλα σήμερα γιατί έχω ακούσει καλά λόγια απο κάποιους στο gym μου. Θα ενημερώσω και εγώ σε 1-2 εβδομάδες για το προϊόν. Σαν μέγιστο χρόνο λήψης προτείνετε και τις 40 μέρες που βγάζει με 3 κάψουλες την ημέρα;
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 09-04-14 15:36 #19
    Το avatar του χρήστη niath7

    Εγγραφή
    05-10-2012
    Περ.
    Πειραιάς
    Μηνύματα
    34
    Προεπιλογή
    Βρίσκομαι στη 12η ημέρα χρήσης. Ακολουθώ κανονικά τη δοσολογία όπως αναγράφεται στο κουτί και δεν έχω αλλάξει τίποτα απο τη διατροφή (υποθερμιδική) μου και γυμναστική. Την πρώτη εβδομάδα είδα μία διαφορά και βοήθησε. Όμως την 7η ημέρα έφαγα τρελό κρασάρισμα στο γυμναστήριο, δε μπορούσα να σηκώσω ούτε τα μισά κιλά που σήκωνα. Συνέχισα τη λήψη του θεωρώντας πως ίσως έφταιγε κάτι άλλο. Μέχρι εχθές (11 ημέρες λήψης) έχω παρατηρήσει πως έχω πέσει αρκετά σε απόδοση ως προς τα κιλά αλλά όχι τόσο όσο την ημέρα που έφαγα το κρασάρισμα. Βρίσκομαι μεταξύ της συνέχισης ή διακοπής του αν δώ πως σήμερα δε βελτιωθεί η κατάσταση.
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 04-03-16 23:12 #20
    Προεπιλογή
    παιδιά μπορείτε να μου πείτε αν ο συγκεκριμένος λιποδιαλύτης επηρεάζει τον θυροειδή?. Λέω να τον ξεκινήσω σαν συμπληρωματικό μέσο μαζί με διατροφή(την οποία παρεπιπτόντως κάνω εδώ και αρκετά χρόνια) και 4-5 φορές αερόβιο μετά τα βάρη, για να "καθαρίσω" απο νερά και λίγο λιπάκι στο κάτω μέρος της κοιλιάς. Ευχαριστώ εκ των προτέρων για την βοήθεια σας.
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 05-03-16 11:46 #21
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    εχεις ιστορικο κ ρωτας?
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 05-03-16 16:41 #22
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο beefmeup Εμφάνιση μηνυμάτων
    εχεις ιστορικο κ ρωτας?
    οχι δεν έχω ιστορικό, απλά αναρωτιέμαι μήπως "παίζει" με τον θυροειδή ώστε να μην επιλέξω τον συγκεκριμένο
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 05-03-16 18:39 #23
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    αυτα ειναι τα τωρινα συστατικα..
    βαση αυτων δεν εχει κατι που επειρεαζει αμμεσα τον θυρεοειδη, οπως Τ2 που ειχαν καποιοι λιποδιαλυτες..

    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες  
    Απάντηση με παράθεση
     

  9.  

  10. 08-03-16 17:25 #25
    Προεπιλογή
    Η νεα εκδοση μοιαζει πολύ δυνατη . Δε ξερω εάν είναι τοσο καλο οσο λενε αλλα από στοιχεια είναι τεζα !
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 08-03-16 17:38 #26
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη sobral

    Εγγραφή
    26-01-2011
    Περ.
    Chania, Crete
    Μηνύματα
    3.615
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο raziel13epsilon Εμφάνιση μηνυμάτων
    Η νεα εκδοση μοιαζει πολύ δυνατη . Δε ξερω εάν είναι τοσο καλο οσο λενε αλλα από στοιχεια είναι τεζα !
    γιατί ξέρεις ποιο σε πιάνει από τα 100 συστατικά που έχουν πετάξει μέσα? (και μάλιστα σε blend)
    Visit my website here ➡ https://iqfitness.gr/
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 09-03-16 00:42 #27
    Προεπιλογή
    Παίδες το συγκεκριμένο το ξεκίνησα εχθές το πρωϊ. Όπως καταλαβαίνετε είναι πολύ νωρίς για οποιαδήποτε κριτική σχετικά με τα αποτελέσματα που θα δώσει (ή δεν θα δώσει). Σαν δοσολογία προτείνει 3 κάψουλες 30-45 λεπτά πριν το πρωϊνο κ άλλες 3 πριν το γευμα. Εγώ το ξεκίνησα πιο ήπια μεχρι να το συνηθίσω με 1 κάψουλα το πρωϊ και 1 πριν το γεύμα αντίστοιχα. Απο αύριο θα αυξήσω την δόση με 2+2. Πάντως πιστεύω ότι τηρώντας το "πρωτόκολλο" διατροφή + αερόβιο είναι "καταδικασμένος" να δουλέψει. Θα επανέλθω με νέο review .
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12