Θέμα: CLA

Σελίδα 1 από 8 123 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 115
  1. 02-12-07 13:32 #1
    Προεπιλογή CLA
    Τον τελευταίο καιρό ακούω αρκετά καλά σχόλια για το εν λόγω συμπλήρωμα.Το έχει δοκιμάσει κανεις? Κάνεις τπτ ή τσάμπα τα λεφτά?
    from the beginning
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 02-12-07 13:40 #2
    Weight Freak
    Το avatar του χρήστη billys15

    Εγγραφή
    29-07-2006
    Περ.
    Ptolemaida
    Μηνύματα
    3.918
    Προεπιλογή
    Υπαρχουν καποιες καλες κριτικες,αλλα υπαρχουν και καποιες οχι τοσο καλες,οπως με ολα τα συμπληρωματα.Για να δεις αν οντως δουλευει πανω σου θα πρεπει να το δοκιμασεις ο ιδιος.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 02-12-07 13:46 #3
    away
    Εγγραφή
    03-11-2007
    Μηνύματα
    5.638
    Προεπιλογή
    Δες εκει ενα τοπικ που εχω κανει στους λιποδιαλιτες που το κατατασει ο will

    Οπως ειπε ο βασιλακης πειραμα μπορεις να κανεις αλλα εχει και αλλα συμπληρωματα που αποδεδιγμενα δουλευουν
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 02-12-07 14:30 #4
    Retired mod
    Το avatar του χρήστη gpol

    Εγγραφή
    30-10-2006
    Περ.
    Kerkira
    Μηνύματα
    987
    Προεπιλογή
    ...και αν κανεις το πειραμα, φροντισε να παιρνεις 3-4γρ την ημερα
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 02-12-07 15:17 #5
    Retired Admin
    Το avatar του χρήστη Gasturb

    Εγγραφή
    18-04-2006
    Περ.
    Zimbabwe
    Μηνύματα
    3.660
    Προεπιλογή
    http://forum.bodybuilding.gr/viewtopic.php?t=1791
    http://forum.bodybuilding.gr/viewtopic.php?t=1144

    Κάποιες έρευνες έδείξαν θετικά στοιχεία αλλά το ότι χρειάζεται η χορήγηση να είνα μακροχρόνια για να δείς κάποια εξέλιξη συν το ότι το συμπλήρωμα είναι ακριβό σε τέτοια δοσολογία που χρειάζεται πιστεύω θα το παρατήσεις (όπως έκανα κ εγώ) μετά από 1 2 μήνες.

    Gt
    Bodybuilding.gr
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 02-12-07 17:36 #6
    Προεπιλογή
    Tις έρευνες τις έχω ψιλοδιαβάσει γι'αυτό και μου έχει κινήσει το ενδιαφέρον. Με αυτό το τόπικ όμως ψάχνω προσωπικές κριτικές από ανθρώπους που έχουν χρήσιμοποιήσει cla.
    from the beginning
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 02-12-07 17:44 #7
    Retired Admin
    Το avatar του χρήστη Gasturb

    Εγγραφή
    18-04-2006
    Περ.
    Zimbabwe
    Μηνύματα
    3.660
    Προεπιλογή
    Bασικά με συμπληρώματα τύπου πράσινο τσάι, cla κτλ δεν θα βρεις ποτε απάντηση μιας κ στην δίαιτα αυτα μπορεί να πάιξουν κάποιο ρόλο αλλά είνα μικρός κ όχι εμφανής. Οπότε ακολουθούμε τα αποτελέσματα ερευνων κ αν μας συμφέρει οικονομικά το συνεχίζουμε.

    Gt
    Bodybuilding.gr
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 14-12-07 17:02 #8
    Προεπιλογή
    Ερώτησης: Εστω οτι δοκιμάζεις cla για περίοδο γράμμωσης. Μπορέις/χρειάζεται ταυτόχρονα να πέρνεις και Ω3-6-9-12-15-18.... ή toο much λίπος για περίοδο γράμμωσης?
    from the beginning
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 10-04-11 23:02 #9
    Προεπιλογή Λιποδιαλύτες CLA
    Καλησπερα, νεο μελος οπως βλεπετε! Παρα πολυ καλο φορουμ, δεν περιμενα πως θα ειχε τοσο πολυ καλο υλικο! Μπραβο σας!

    Λοιπον για να μπουμε στο ψητο...
    Ειμαι 23 χρονων 1,95 υψος και 103 κιλα περιπου. Το σωμα μου ειναι αρκετα καλο και το τελευταιο 1μιση μηνα εχω ξεκινησει γυμναστηριο(3 με 4 φορες την εβδομαδα και περιπου 30 λεπτα διαδρομο καθε φορα). Γενικα εχω ξεκινησει απο μικρος το γυμναστηριο, μονο που εκανα κατα διαστηματα (απο 2 εως 4 μηνες συνεχομενα), λογω υποχρεωσεων!
    Τωρα λοιπον θελω να χασω λιπος ωστε να αποκτησω μια πιο καλη γραμμωση. Απο φιλο μου εμαθα για το CLA. Καταφερε να χασει πολυ λιπος και αρκετα κιλα, πηγαινοντας σχεδον καθημερινα για προπονηση! Τα αποτελεσματα τα ειδα βεβαια και εγω ο ιδιος με τα ματια μου...
    Θελω λοιπον να μου προτεινετε απο ποια εταιρια να παρω γιατι πολυ απλα δεν εχω ιδεα! Ο φιλος μου δεν θυμαται ποια μαρκα ειχε. Εγω με ενα ψαξιμο που εκανα στο ιντερνετ βρηκα πολλες, απο powerhealth μεχρι και ultimate! Ποια να διαλεξω και τι πρεπει να κοιταξω ωστε να ειναι κατι αξιολογο;

    Να σημειωσω πως κανω και καποια σχετικη διατροφη. Εχω περιορισει σημαντικα τα τηγανητα κλπ.

    Περιμενω τα σχολια σας!
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη illuminati : 10-04-11 στις 23:07
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 11-04-11 20:26 #10
    Προεπιλογή
    Ευχαριστω καταρχην για την απαντηση
    Αυτα που μου δειξες τα ειχα διαβασει και εγω. Καταλαβα οτι πρεπει να τα δοκιμασεις πανω σου για να δεις αν θα εχουν αποτελεσμα.
    Το προβλημα μου εμενα ειναι μονο απο ποια εταιρια να παρω CLA! Εγω δεν εχω ιδεα ποιες ειναι καλες και ποιες οχι! Εκει θελω την αποψη σας.
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 11-04-11 21:26 #11
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο illuminati Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ευχαριστω καταρχην για την απαντηση
    Αυτα που μου δειξες τα ειχα διαβασει και εγω. Καταλαβα οτι πρεπει να τα δοκιμασεις πανω σου για να δεις αν θα εχουν αποτελεσμα.
    Το προβλημα μου εμενα ειναι μονο απο ποια εταιρια να παρω CLA! Εγω δεν εχω ιδεα ποιες ειναι καλες και ποιες οχι! Εκει θελω την αποψη σας.
    Πάρε της NOW. Σοβαρή και αξιόπιστη εταιρεία, πάντα μέσα στις υποψήφιες αγορές μου σε ό,τι θέλω να πάρω.
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 11-04-11 21:27 #12

    Εγγραφή
    08-11-2010
    Περ.
    θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    749
    Προεπιλογή
    +1
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 11-04-11 21:44 #13
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Lao Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πάρε της NOW. Σοβαρή και αξιόπιστη εταιρεία, πάντα μέσα στις υποψήφιες αγορές μου σε ό,τι θέλω να πάρω.
    Ωραια λοιπον θα ξεκινησω με αυτες και θα σας πω τις εντυπωσεις μου!
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 11-04-11 21:46 #14
    Το avatar του χρήστη chris corfu

    Εγγραφή
    09-07-2010
    Περ.
    Κέρκυρα
    Μηνύματα
    465
    Προεπιλογή
    της Met-rx ειναι 1000mg αξιοπιστη εταιρεια, δοκιμασμενη και επισης ειναι Tonallin που ειναι απ την καλητερη ποιοτητα... της now αν θυμαμαι καλα ειναι 800mg αρα για τα 3γρ που θες οπωσδηποτε πρεπει να παρεις πανω απο 3 την ημερα..

    εντιτ επισης της NOW δεν ειναι η ποιοτητα του ουτε Tonalin ουτε Clarinol. αν θες κατι αλλο καλο που βγαινει στα αντιστοιχα χρηματα με now ειναι της Solgar απο φαρμακειο CLA TONALLIN 1300MG οπου εχει 60 μεσα αλλα σε αυτο παιρνεις 3 την μερα και εισαι και παραπανω στα mg.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη chris corfu : 11-04-11 στις 22:23
    ειμαι μικρος,λιγο πρυσμενος,λιγο καπως,,
    αληθεια δεν σας βλεπω απο ψηλα πως ειναι ο πατος???!!!


    train hard, feel good
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 13-04-11 00:33 #15
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο chris corfu Εμφάνιση μηνυμάτων
    της Met-rx ειναι 1000mg αξιοπιστη εταιρεια, δοκιμασμενη και επισης ειναι Tonallin που ειναι απ την καλητερη ποιοτητα... της now αν θυμαμαι καλα ειναι 800mg αρα για τα 3γρ που θες οπωσδηποτε πρεπει να παρεις πανω απο 3 την ημερα..

    εντιτ επισης της NOW δεν ειναι η ποιοτητα του ουτε Tonalin ουτε Clarinol. αν θες κατι αλλο καλο που βγαινει στα αντιστοιχα χρηματα με now ειναι της Solgar απο φαρμακειο CLA TONALLIN 1300MG οπου εχει 60 μεσα αλλα σε αυτο παιρνεις 3 την μερα και εισαι και παραπανω στα mg.
    δεν εχεις αδικο! Θα το σκεφτω και θα καταληξω!
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 1 από 8 123 ... ΤελευταίαΤελευταία