Σελίδα 6 από 56 ΠρώτηΠρώτη ... 4567816 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 76 έως 90 από 835
  1. 10-07-09 21:38 #76
    Το avatar του χρήστη Antonis Giannoulis

    Εγγραφή
    23-04-2009
    Περ.
    ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    356
    Προεπιλογή
    Ναι τωρα μενει αθηνα, παντως θα του τα πω γιατι τωρα θα τον βλεπω συχνα..
    Πιστευω οτι θα ερθει μαζι μου στην εκθεση τον σεπτεμβρη ή οκτωβρη (ποτε θα γινει??), οποτε θα τον δεις κι εκει σιγουρα..
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 10-07-09 21:42 #77
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.816
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο IloveBODYBUILDING Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ναι τωρα μενει αθηνα, παντως θα του τα πω γιατι τωρα θα τον βλεπω συχνα..
    Πιστευω οτι θα ερθει μαζι μου στην εκθεση τον σεπτεμβρη ή οκτωβρη (ποτε θα γινει??), οποτε θα τον δεις κι εκει σιγουρα..

    τον οκτώβρη θα γίνει ο αγώνας στην εκθεση υπάρχει και σχετικό τόπικ στο ελληνικό ββ εκει στα νέα για αγώνες στις 3 οκτωβρίου θα γίνει ο αγώνας
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 08-08-09 10:38 #78
    Προεπιλογή
    Τι να πω τωρα κ εγω; Με εντυπωσιαζει παρα πολυ το πως δενουν το στηθος με τους ωμους κ τα χερια,ενω το ομορφο συνολο τονιζεται ακομα περισσοτερο κ με τους κομματιασμενους κοιλιακους!!!
    Η γραμμωση σε τρομερα επιπεδα κ οι φωτο ιστορικες!!!
    Συγχαρητηρια κ ευχαριστουμε για τις φωτο!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 07-09-09 18:59 #79
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.816
    Προεπιλογή
    βάζω τωρα που μου ήρθε η όρεξη κάποιες φωτο απο το παγκόσμιο 97 που φαίνετε και ο βασίλης ο γριβας, ο δημήτρης γιούζεφ, ο ζόραν και πολλοι άλλοι που συμμετείχαν με την ελληνική ομάδα , οι κατηγορίες ήταν πολυπληθείς γιατι δεν υπήρχε τότε η διάσπαση της ναββα

    απλά οι φωτο δεν χαρακρτηρίζονται για την ποιότητα τους και εγω που ήμουν γραμωμένος με αδικούν δεν είχα τότε τρέλα να βγαζω φωτο και αυτες άλλοι μου τις εδωσαν









    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες       
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 07-09-09 19:19 #80
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.816
    Προεπιλογή
    μερικές παλιές που ήμουν σε περίοδο όγκου και εκτός αγώνων και πρίν το παγκόσμιο του 97 οι δυο πρώτες είναι απο γκέστ , φαίνετε και ο χάρης κότσιβος μέλος του φόρουμ και ο τζιλόπουλος γιώργος καθώς και ο βαγγέλης ο μόκας η 3η και 4η είναι απο προπόνηση η 5η είναι ακόμη παλιότερη








    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες      
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 07-09-09 19:28 #81
    Bodybuilding.gr
    Το avatar του χρήστη Muscleboss

    Εγγραφή
    06-04-2005
    Περ.
    All over the World
    Μηνύματα
    10.921
    Προεπιλογή
    Ηλία σε ευχαριστούμε που τις μοιράστηκες μαζί μας. Παρότι ειναι θαμπές οι φωτογραφίες μπορούμε να καταλάβουμε οτι στο παγκόσμιο ήσουν από τους πιο στεγνούς, αν όχι ο στεγνότερος αθλητής.

    ΜΒ
    Παναγιώτης Βίτσας
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 07-09-09 19:28 #82
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.816
    Προεπιλογή
    έλεγα για έναν αγώνα που κατέβηκα το 89 χωρίς καθόλου δίαιτα και πήρα το γενικό στο βόλο πρίν πάθω το ατύχημα παραμονή πρωτοχρονιάς ο αγώνας ήταν μάιο και εγω τον νοέμβριο είχα κατεβεί και κέρδισα το πανελήνιο της ifbb και τρίτη θεση στο γκράν πρι στη σόφια
    στις φωτο διακρίνετε και κάποιος που στην κατερίνη τράβηξε τα βλέματα των γυναικών αλλα εδω είναι πρίν 20 χρόνια
    κατσαφλιάκας λεωνίδας , μπαρμπαγιάννης δημήτρης και λαβρανος ανέστης και αυτός με τα ρούχα ο πρώην συνέταιρος του ανάργυρου τσοπουρίδη




    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες    
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 07-09-09 19:35 #83
    Retired Μod
    Το avatar του χρήστη KATERINI 144

    Εγγραφή
    03-11-2007
    Περ.
    κατερινη
    Μηνύματα
    13.077
    Προεπιλογή
    ΤΕΡΑΣΤΙΟΣ
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 07-09-09 20:01 #84
    Το avatar του χρήστη anjelica

    Εγγραφή
    27-04-2009
    Περ.
    Φθιοτηδα.Αγ.
    Μηνύματα
    968
    Προεπιλογή
    Πολυ ωραιες οι φωτογραφιες
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 07-09-09 20:27 #85
    Προεπιλογή


    Ταλέντο χωρίς αμφισβήτηση,ειλικρινά ΤΕΡΑΣΤΙΟΣ με πολύ μυικό και βαθιά κοψίματα!!!!Θηρίο κανονικό!!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 07-09-09 20:52 #86
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.816
    Προεπιλογή
    και όμως δεν ήμουν απο τούς τεράστιους αφου στον όγκο γραμωμένος ήμουν ,δεν με θυμάτε ποτε κανείς να μην είχα κοιλιακούς και κοψίματα στον όγκο η πάντα ήμουν στα αγωνιστικά κιλα μου παλιά θυμάμε το 89 ήμουν 98 κιλά στον όγκο και σε αγώνες 96 και στο πανελλήνιο όπου κέρδισα μπορεί και 93 στεγνός αφού τότε και να ήθελα δεν χαλούσα.
    διατροφη χωρίς ακραία πράγματα έκανα για λόγους υγείας όχι να μην χαλάσω την γράμωση σε καθημερινή βάση έκανα τσιτ μιλ οχι συγκεκριμένες μέρες
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 07-09-09 20:55 #87
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.816
    Προεπιλογή
    κάποιον μου φαίνετε δεν τον καταλάβατε οι γυναίκες που ήταν στην κατερίνη στούς αγώνες και τραβηξε τα βλέματα
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 07-09-09 21:23 #88
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο TRIANTAFYLLOU Εμφάνιση μηνυμάτων
    κάποιον μου φαίνετε δεν τον καταλάβατε οι γυναίκες που ήταν στην κατερίνη στούς αγώνες και τραβηξε τα βλέματα
    Νομίζεις!!!Εγώ πάντως από προσωπικής ματιάς σε είδα και πριν τους αγώνες με μαγιώ στην παραλιά και μου έκανε εντυπωση και ο ογκος και το στεγνωμα παρότι off season και οταν ρώτησα τον δικό μου η απάντηση ηταν αφοπλιστική ¨είναι ειδική περιπτωση,ο Ηλίας και στον όγκο έχει γράμμωση,τον βοηθάει το σώμα είναι τα γονίδια¨.
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 07-09-09 22:12 #89
    Προεπιλογή
    ηλια καταπληκτικες φωτο φοβερη φορμαξεχωριζεις με την πρωτη ματια.ασε που εχουν συλεκτικη αξια οι φωτο σε μια εποχη που το ββ ανθιζε.
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 07-09-09 22:48 #90
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.662
    Προεπιλογή
    Hλία είσαι τρελλο respect,θα πω κατι που δεν ξερω πως μπορεί να διαβαστει αλλά είναι η πραγματικότητα :
    Είναι τιμη μας που σε εχουμε στο φόρουμ τόσο ενεργό μελος,αθλήτης με τόση εμπειρια στις πλάτες σου και προσφερεις τόσα ακούραστα τις γνωσεις σου ,είσαι κοντα στο άθλημα και δίνεις βοήθεια σε όποιον την χρειαστει,από τον πιο μικρο μεχρι τον πιο μεγαλο...Πρωταθλητες εχουν υπαρξει πολλοι αλλά η ποιότητά σου σαν άνθρωπος ξεχωρίζει....Σαν αθλητη μιλανε οι τίτλοι σου και οι διακρίσεις σου...RESPECT!!
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 6 από 56 ΠρώτηΠρώτη ... 4567816 ... ΤελευταίαΤελευταία