Σελίδα 18 από 20 ΠρώτηΠρώτη ... 81617181920 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 256 έως 270 από 297
  1. 04-06-11 20:45 #256
    Ripped Princess
    Το avatar του χρήστη marvin

    Εγγραφή
    23-09-2010
    Περ.
    Αθηνα
    Μηνύματα
    4.526
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Hara R. Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γειά σας!!!

    Είμαι η Χαρά Ραφτογιάννη και πήρα μέρος στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Body Building στην κατηγορία Super Body που έγινε στις Σέρρες (Νο. 37). Σας ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια. Και οι αρνητικές παρατηρήσεις όμως δεκτές. Ήταν μία συναρπαστική εμπειρία για εμένα και όλους τους αθλητές που συμμετείχαν.

    Συγχαρητήρια για το forum σας και την κάλυψη του αγώνα.
    Συγχαρητηρια και απο εμενα ,θεωρω απο οσα ειδα μεσα απο τις φωτο αλλα και το βιντεο οτι ησουν σε πολυ καλη φορμα και πολυ καλο επιπεδο.Συνεχισε ετσι και παλι μπραβο σε ολες σας!!!!
    Το πεισμα, η θεληση φαινονται απο την εξελιξη. Αν θες κατι, μπορεις να το καταφερεις, το θεμα ειναι να σφιξεις τα δοντια και να το πιστεψεις. Ολοι πειναμε, ολοι εχουμε αναγκες,ανθρωποι ειμαστε, η μαγκια ειναι να μπορεσεις να ελεγξεις τον εγκεφαλο σου και να ξεπερασεις τα ορια σου. Τιποτα δεν χαριζεται, πρεπει να θυσιασεις πραγματα για να τα καταφερεις!
    Nastya
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 04-06-11 20:53 #257
    Το avatar του χρήστη Madd_Chadd

    Εγγραφή
    26-09-2010
    Περ.
    serres
    Μηνύματα
    3.844
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Hara R. Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γειά σας!!!

    Είμαι η Χαρά Ραφτογιάννη και πήρα μέρος στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Body Building στην κατηγορία Super Body που έγινε στις Σέρρες (Νο. 37). Σας ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια. Και οι αρνητικές παρατηρήσεις όμως δεκτές. Ήταν μία συναρπαστική εμπειρία για εμένα και όλους τους αθλητές που συμμετείχαν.

    Συγχαρητήρια για το forum σας και την κάλυψη του αγώνα.
    Bασικα ησουν για μενα η καλυτερη και απο θεμα μυικης αναπτυξης και γραμμωσης μπραβο σου ευχομαι τα καλυτερα!!!
    If you eat like a girl you look like a girl!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 04-06-11 21:37 #258
    Το avatar του χρήστη anjelica

    Εγγραφή
    27-04-2009
    Περ.
    Φθιοτηδα.Αγ.
    Μηνύματα
    968
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Polyneikos Εμφάνιση μηνυμάτων

    Αντζελικα ημουν παρων όταν καποιος σε συμβουλευε στην Αθηνα να φανταστεις ότι εισαι στο δωματιο του σπιτιου σου και όχι στην σκηνη,για να αποβαλλεις το στρες,πιστευω να το θυμασαι
    το θυμαμαι!!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 04-06-11 21:41 #259
    Το avatar του χρήστη anjelica

    Εγγραφή
    27-04-2009
    Περ.
    Φθιοτηδα.Αγ.
    Μηνύματα
    968
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Hara R. Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γειά σας!!!

    Είμαι η Χαρά Ραφτογιάννη και πήρα μέρος στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Body Building στην κατηγορία Super Body που έγινε στις Σέρρες (Νο. 37). Σας ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια. Και οι αρνητικές παρατηρήσεις όμως δεκτές. Ήταν μία συναρπαστική εμπειρία για εμένα και όλους τους αθλητές που συμμετείχαν.

    Συγχαρητήρια για το forum σας και την κάλυψη του αγώνα.
    Γεια σου Χαρα!!!!!! Και καλως ηρθες στο φορουμ!!!!οντως ηταν συναρπαστικη εμπειρια και πιστευω να την ξαναζησουμε!!!! Μπραβο και απο μενα στη Χαρα
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 04-06-11 21:44 #260
    Το avatar του χρήστη anjelica

    Εγγραφή
    27-04-2009
    Περ.
    Φθιοτηδα.Αγ.
    Μηνύματα
    968
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο flexakis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οι καινουργιοι αθλητες ειναι σαν τα παιδακια στο δημοτικο.
    Στο σπιτι το λενε νερακι το ποιημα,και μολις βγουνε στον κοσμο ''ξεχανε τα λογια τους''.
    ετσι ακριβως!!!!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 04-06-11 22:54 #261
    Προεπιλογή
    Συγχαρητήρια στις αγωνιζόμενες και αγωνιζόμενους...τουλάχιστον για τη συμμετοχή τους, η οποία δεν νομίζω ότι είναι μια απλή απόφαση.
    Κάποιο άλλο θέμα του forum αναφέρεται στο τι κίνητρο έχει ο καθένας μας και ασχολείται με τη γυμναστική με βάρη.Ενα κίνητρο είναι και η συμμετοχή σε αγώνα.
    Μπορώ να κριτικάρω μια προπόνηση γιατί προπονούμαι.Μπορώ να κριτικάρω μια διοργάνωση αγώνα γιατί είμαι ο πελάτης της.Μπορώ να πω αν μου αρέσει η σωματική διάπλαση κάποιου/ας γιατί έχω την ελευθερία της γνώμης.Δεν μπορώ να κριτικάρω έναν/μια διαγωνιζόμενο/η γιατί-προσωπικά-δεν έχω λάβει μέρος σε αγώνα.
    Υπάρχει ένα ρητό:Κάνε στους άλλους ότι θέλεις να κάνουν οι άλλοι σε σένα.Αν κάποια στιγμή συμμετέχω σε αγώνα,θέλω,όχι να μου πουν ψέμματα,να μου πουν την αλήθεια,με τέτοιο τρόπο που δεν θα με κάνει να τα παρατήσω αλλά να συνεχίσω_
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Timoleon : 05-06-11 στις 00:39
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 04-06-11 23:09 #262
    Το avatar του χρήστη Stella

    Εγγραφή
    02-09-2009
    Περ.
    Mitilini
    Μηνύματα
    3.025
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Hara R. Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γειά σας!!!

    Είμαι η Χαρά Ραφτογιάννη και πήρα μέρος στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Body Building στην κατηγορία Super Body που έγινε στις Σέρρες (Νο. 37). Σας ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια. Και οι αρνητικές παρατηρήσεις όμως δεκτές. Ήταν μία συναρπαστική εμπειρία για εμένα και όλους τους αθλητές που συμμετείχαν.

    Συγχαρητήρια για το forum σας και την κάλυψη του αγώνα.
    Συγχαρητήρια και από μένα Χαρά!
    Δε βλέπουμε συχνά τέτοια σώματα στις ελληνικές σκηνές!
    Ευχομαι να σε δούμε και σε άλλους αγώνες με συναγωνίστριες γνωστές και έμπειρες κοπέλες του χώρου!
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 05-06-11 00:01 #263
    Retired Μod
    Το avatar του χρήστη KATERINI 144

    Εγγραφή
    03-11-2007
    Περ.
    κατερινη
    Μηνύματα
    13.077
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο flexakis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οποιος δεν εχει ανεβει στην σκηνη,να μην κρινει εκ του ασφαλους!
    +1

    μπράβο σε αθλήτριες, αθλητές και διοργανωτές για τον ωραίο αγώνα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 05-06-11 07:01 #264
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.811
    Προεπιλογή
    εγω εχω να πω ενα τεράστιο μπράβο και συγχαρητήρια στα κορίτσια πού ενω είναι καινούριες στο αγωνιστικό κομμάτι η δουλειά όμως που έχουν κάνει στο σώμα τους δεν δείχνει οτι είναι καινούριες.
    επίσης μια διευκρίνηση , όταν κρίνουμε απο φωτο εγώ πχ σαν κριτής και πολλοι που ασχολούνται και έχουν άποψη απο το ββ θα καταλαβαίνουν πως σε μία φωτο μπορεί να τραβηχτεί σε κάποια φαση που ο αθλητής (τρια) δεν έχει πάρει την πόζα σωστα , η να μην έχουν συγχρονιστεί όλοι μαζί ώστε να τους πιάσει ο φακός στο σωστό τάιμινκ και έτσι κάποιοι αδικούνται
    εδω βγαίνουμε καμια φορα φωτο με τα ρούχα και την βλέπουμε και δεν μας αρέσει η στάση , πόσο μάλιστα αθλητες να ποζάρουν στην σκηνή κρινόμενοι και στην λεπτομέρεια , γι αυτο οι φωτο δεν είναι αξιόπιοστο κρητήριο

    κάποιος φυσικα που δεν γνωρίζει λογικό είναι να κρίνει αυθόρμητα χωρίς να σκευτεί κάποιες παραμέτρους
    γι αυτο είναι και το φόρουμ να προσφέρει ενημέρωση και σ αυτόν τον τομέα , γιατι το έχει ανάγκη το άθλημά μας .

    επίσης μου αρέσει που στην ναββα υπάρχουν αυτές οι κατηγορίες , ώστε να μην μπαίνουν οι κριτές σε διαδικασία να κρίνουν ανόμοιους σωματότυπους , διαφορετικές κατηγορίες με διαφορετικά κρητήρια .
    εμένα πάντως μου άρεσαν η κάθε μία για την κατηγορία της , αγγελική , χαρα την ευη και η κοπέλα απο σέρρες δεν αναφέρθηκε το όνομά της πολύ καλή για κατηγορία απλού φίτνες .
    τώρα την επόμενη φορα μπορούν να δούν και να διορθώσουν κάποια λάθη τους ώστε να βγάζουν το καλύτερο δυνατο αποτέλεσμα
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 05-06-11 07:02 #265
    Το avatar του χρήστη magdaline

    Εγγραφή
    09-03-2011
    Περ.
    Czech Republic
    Μηνύματα
    1.650
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο TRIANTAFYLLOU Εμφάνιση μηνυμάτων
    εγω εχω να πω ενα τεράστιο μπράβο και συγχαρητήρια στα κορίτσια πού ενω είναι καινούριες στο αγωνιστικό κομμάτι η δουλειά όμως που έχουν κάνει στο σώμα τους δεν δείχνει οτι είναι καινούριες.
    επίσης μια διευκρίνηση , όταν κρίνουμε απο φωτο εγώ πχ σαν κριτής και πολλοι που ασχολούνται και έχουν άποψη απο το ββ θα καταλαβαίνουν πως σε μία φωτο μπορεί να τραβηχτεί σε κάποια φαση που ο αθλητής (τρια) δεν έχει πάρει την πόζα σωστα , η να μην έχουν συγχρονιστεί όλοι μαζί ώστε να τους πιάσει ο φακός στο σωστό τάιμινκ και έτσι κάποιοι αδικούνται
    εδω βγαίνουμε καμια φορα φωτο με τα ρούχα και την βλέπουμε και δεν μας αρέσει η στάση , πόσο μάλιστα αθλητες να ποζάρουν στην σκηνή κρινόμενοι και στην λεπτομέρεια , γι αυτο οι φωτο δεν είναι αξιόπιοστο κρητήριο

    κάποιος φυσικα που δεν γνωρίζει λογικό είναι να κρίνει αυθόρμητα χωρίς να σκευτεί κάποιες παραμέτρους
    γι αυτο είναι και το φόρουμ να προσφέρει ενημέρωση και σ αυτόν τον τομέα , γιατι το έχει ανάγκη το άθλημά μας .

    επίσης μου αρέσει που στην ναββα υπάρχουν αυτές οι κατηγορίες , ώστε να μην μπαίνουν οι κριτές σε διαδικασία να κρίνουν ανόμοιους σωματότυπους , διαφορετικές κατηγορίες με διαφορετικά κρητήρια .
    εμένα πάντως μου άρεσαν η κάθε μία για την κατηγορία της , αγγελική , χαρα την ευη και η κοπέλα απο σέρρες δεν αναφέρθηκε το όνομά της πολύ καλή για κατηγορία απλού φίτνες .
    τώρα την επόμενη φορα μπορούν να δούν και να διορθώσουν κάποια λάθη τους ώστε να βγάζουν το καλύτερο δυνατο αποτέλεσμα
    Καλημέρα, ολόκληρο βίντεο ήταν
    "Κι αν δεν μπορείς να κάμεις την ζωή σου όπως την θέλεις, τούτο προσπάθησε τουλάχιστον όσο μπορείς: μην την εξευτελίζεις μες στην πολλή συνάφεια του κόσμου."
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 05-06-11 07:18 #266
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.811
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο magdaline Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλημέρα, ολόκληρο βίντεο ήταν
    βρέ καλώς την μαγδάλω , εγω τώρα γύρισα απο την εκκλησία και λέω να πάω για ύπνο
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 05-06-11 07:31 #267
    Το avatar του χρήστη S. KTISTAKIS

    Εγγραφή
    29-09-2009
    Περ.
    ΜΙΝΩ'I'ΤΗΣ
    Μηνύματα
    1.491
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο TRIANTAFYLLOU Εμφάνιση μηνυμάτων
    βρέ καλώς την μαγδάλω , εγω τώρα γύρισα απο την εκκλησία και λέω να πάω για ύπνο
    Αντιντορο μου φερες ?
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη S. KTISTAKIS : 05-06-11 στις 07:35
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 06-06-11 15:35 #268
    Προεπιλογή
    Επιτέλους σήμερα κλείσαμε και τα εισ. των αθλητών οι οποίοι θα μας εκπροσωπήσουν στο mr universe της wff-nabba στην Αυστρία στης 18.6.11. Οι αθλητές βέβαια το ήξεραν από νωρίς για να συνεχίσουν την δίαιτα τους,αλλά μας ταλαιπώρησε το οτι αρχικά πολυ δήλωσαν σαν συνοδοί αλλά μετά αλλάξανε γνώμη.
    Έτσι λοιπόν όπως υποσχεθήκαμε τα έσοδα του πανελλ. πρωταθλήματος διατέθηκανγια να καλύψουν τα εξοδα των παρακάτω...

    Τζιλόπουλος Γιώργος
    Καλαιτζής Αλέξης
    Σταμάτης Κώστας
    Μυλιάδης Παύλος
    Τοπολίγκας Νίκος
    Ιωάννου ..?
    Κορωνίδης Θεόδωρος
    Γιαντζόγλου Γιάννης
    Παλλικαρας Σπύρος

    Καλή επιτυχία παιδιά.

    Σας επισυναπτω την αφίσα του mr universe 2011 που μόλις μας εστειλε η διεθνής nabba wff ,στην οποία φαίνονται στο κέντρο αριστερά ο Γιαντζογλου , δεξια ο Τζιλόπουλος,η Γιάννα και επανω Πλευρίτης και Αποστολάκης...οι οποίοι προφανώς εντυπωσίασαν με την περσυνή τους εμφανιση στο worldchampionship του 2010.
    Μήπως θα έπρεπε πλεον να ανοίξει ενα topic για τον διεθνή αγώνα της wff?
    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες  
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 06-06-11 16:01 #269
    Προεπιλογή
    Ας σας μεταφέρω λίγο ακόμη από το κλίμα του αγώνα ανεβάζωντας μια σειρά από ενδειτικές φωτο από όλες τις κατηγορίες και όχι μόνο.
    Να λοίπον τη γινότανε επι 2 ώρες πριν την έναρξη, στον 200 τ.μ. προθάλαμο τοης αίθουσας , που βρισκότανε τα 4 περίπτερα των εκθετών μας , και μέσα στην πολυτελέστατη κατάμεστη αίθουσα του αμφιθεάτρου.

    Όνομα: _IGP5457.jpg Εμφανίσεις: 597 Μέγεθος: 158,7 KB

    Όνομα: _IGP5486.jpg Εμφανίσεις: 610 Μέγεθος: 204,3 KB

    Όνομα: _IGP5476.jpg Εμφανίσεις: 596 Μέγεθος: 201,4 KB

    Όνομα: _IGP5564.jpg Εμφανίσεις: 606 Μέγεθος: 204,5 KB








    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες      
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 06-06-11 16:02 #270
    Bodybuilding.gr
    Το avatar του χρήστη Muscleboss

    Εγγραφή
    06-04-2005
    Περ.
    All over the World
    Μηνύματα
    10.918
    Προεπιλογή
    Ευχαριστούμε Βασίλη

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο bodystyle Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μήπως θα έπρεπε πλεον να ανοίξει ενα topic για τον διεθνή αγώνα της wff?
    Φυσικα και θα ανοίξει άμεσα!

    ΜΒ
    Παναγιώτης Βίτσας
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 18 από 20 ΠρώτηΠρώτη ... 81617181920 ΤελευταίαΤελευταία