Σελίδα 5 από 39 ΠρώτηΠρώτη ... 3456715 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 61 έως 75 από 578
  1. 01-07-12 14:57 #61
    Το avatar του χρήστη amateur666

    Εγγραφή
    08-02-2011
    Περ.
    Τσερνομπιλ
    Μηνύματα
    1.735
    Προεπιλογή
    ογκοσ ογκοσ ογκος...συνεχισε ογκο δυναμικα εχεις κρεασ πανω σ αλλα θες κ αλλοο συνεχισε
    Αυτή τη στιγμή, κάποιοι ερωτεύονται...
    κάποιοι χωρίζουν.......
    και κάποιοι έχουν ήσυχο το κεφάλι τους...


    https://www.youtube.com/watch?v=JGwWNGJdvx8
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 01-07-12 18:05 #62
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Spyrous Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οσα μηχανιματα και να δουλευεις χωρις μονοζυγο δεν κανεις τιποτα !
    Oτι να ναι....

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο leftis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν υπάρχει δεν μπορώ.
    Μια χαρα υπαρχει ειδικα οταν μιλαμε για μονοζυγο...Το να εχεις σωστη τεχνικη σε μονοζυγο ειναι αρκετα δυσκολο,και απο το να το κανει σαν μαιμου κουνωντας ολο το σωμα που το κανει το 90% των θαμωνων στα gym,καλυτερα να το αφησει απ εξω
    Παπκες,παπκες που μου κανουν πα πα πα
    και με αγχωνουν μου θυμωνουν μου τσακιζουν τα φτερα
    κ ετσι μετα δεν θα πετω μες στο κεφαλι το ρηχο σαν χορωδια μοναχος μου δυνατα θα τραγουδω
    Παπκες,παπκες στο μυαλο μου...
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 01-07-12 18:17 #63
    Το avatar του χρήστη john23

    Εγγραφή
    24-06-2012
    Περ.
    ανοιξη
    Μηνύματα
    103
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Αντωνης Εμφάνιση μηνυμάτων
    Oτι να ναι....


    Μια χαρα υπαρχει ειδικα οταν μιλαμε για μονοζυγο...Το να εχεις σωστη τεχνικη σε μονοζυγο ειναι αρκετα δυσκολο,και απο το να το κανει σαν μαιμου κουνωντας ολο το σωμα που το κανει το 90% των θαμωνων στα gym,καλυτερα να το αφησει απ εξω

    φιλε μου και εγω δεν μπορουσα να βγαλω ουτα 1 επαναληψη στο μονοζυγο αλλα το προσπαθησα και μετα απο αρκετο καιρο βγαζω 10
    Σάν αφεθώ , κομμάτια όνειρα νεκρά στο πυρετό παρασιτώ
    στο κόσμο που κλεισμένος ζω σε άσυλο κρατώ ανάσα τελική
    πριν βγει η ψυχή μου είσαι μαζί μου στο δρόμο που νεκροί
    κινούνται φίλοι και εχθροί μου ..... psychodrama 07
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 01-07-12 18:19 #64
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    ^^^αν εχω κανει πεντε φορες σε ολη μου τη ζωη μονοζυγο ειναι ζητημα...συμφωνω με αντωνη
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 01-07-12 18:26 #65
    Το avatar του χρήστη Spyrous

    Εγγραφή
    15-01-2011
    Περ.
    Ston Ourano
    Μηνύματα
    804
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Αντωνης Εμφάνιση μηνυμάτων
    Oτι να ναι....


    Μια χαρα υπαρχει ειδικα οταν μιλαμε για μονοζυγο...Το να εχεις σωστη τεχνικη σε μονοζυγο ειναι αρκετα δυσκολο,και απο το να το κανει σαν μαιμου κουνωντας ολο το σωμα που το κανει το 90% των θαμωνων στα gym,καλυτερα να το αφησει απ εξω
    Oυτε καν θα ασχολειθω οσο για την τεχνικη που λες 9/10 να κανει λαθος στην τεχνικη ειναι δικια σου αποψη και πολυ αντικημενικη φιλε...Ολοι οι pro στην προπονιση πλατης παντα παιζουν μονοζυγο...
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Spyrous : 01-07-12 στις 18:29
    AΡΓΑ-ΣΤΑΘΕΡΑ-ΠΟΙΟΤΙΚΑ
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 01-07-12 18:31 #66
    Προεπιλογή
    απ οτι καταλαβα ο αντωνης θελει να πει καλυτερα να κανεις τροχαλια και να την κανει σωστα παρα να κανει μονοζυγο και να βαζει ολους τους μυς....εγω απο τοτε που βελτιωσα την τεχνικη μου στην τροχαλια μια χαρα αποτελεσμα ειδα....και μονοζυγο δεν εχω κανει ποτε εδω και τοσους μηνες!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 01-07-12 19:07 #67
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη TheWorst

    Εγγραφή
    12-12-2010
    Μηνύματα
    5.059
    Προεπιλογή
    Αφου μονοζυγο απο μπροστα καθαρη και καλη ουτε 1 επαναληψη δε μπορω να κανω.. Κανω 2-3 με τυναγματα στα ποδια και μισες . Με κλειστη λαβη κανω 8 επαναληψεις κανονικες (εκανα οταν ημουν 90+ κιλα , τωρα ειμαι 82 με 83 και δεν εχω δοκιμασει)
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 01-07-12 20:20 #68
    Προεπιλογή
    man μην τρελενεσαι,μια χαρα εισαι
    εγω ειδα διαφορα στην πλατη με βαριες κωπηλατικες,και οχι τεραστιο ογκο προπονησης.
    Αν δεν μπορεις να κανεις μονοζυγο,δεν πειραζει,κανε τροχαλιες,δεν χαλασε ο κοσμος
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 03-07-12 12:29 #69
    Προεπιλογή
    η πλατη ειδικα ειναι απο τα πιο "μη καρπερα εδαφη" για καλο muscle mind connection λογω της τασης που εχουμε οι περισσοτερο να χρησιμοποιουμε περισσοτερο τα χερια σε ο,τι σχετικο με το πανω σωμα... οι περισσοτεροι που κανουν μονοζυγο το κανουν ειτε με πολυ swing ειτε με πολυ χερια... εν τελει περισσοτερο κουραζονται αλλα μελη τους παρα η πλατη ..

    *εξαιρουνται οσοι εχουν αρκετα χαμηλο σωματικο βαρος της ταξεως -5 εως -10 κιλα απο το υψος εκει συνηθως τα πραγματα ειναι πιο ευκολα

    εναλλακτικα οσοι δν μπορουν να κανουν σωστα Pull ups και δν θελουν να ασχοληθουν με τροχαλια, μπορουν να δοκιμασουν rack chins...

    τελος +1000 @ Αντωνης
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 03-07-12 12:35 #70
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη TheWorst

    Εγγραφή
    12-12-2010
    Μηνύματα
    5.059
    Προεπιλογή
    Loukiss σημερα θα κανω αυτο το rack chins ή οπως το ειπες , Ειδα βιντεο στο νετ πως γινεται , εχω δει αρκετους να το κανουν
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 03-07-12 13:09 #71
    Προεπιλογή
    μην σε παιρνει απο κατω το θεμα μονοζυγο..ειναι ζητημα για την πλειοψηφια των ασκουμενων-θαμωνων σε τζυμ..
    αυτοι που βγαζουν διψηφιο αριθμο με ανοιχτη λαβη ειναι μετρημενοι στα δαχτυλα σε καθε γυμναστηριο..προσωπικα πιο πολυ απο πεισμα επειδη ημουν παλιοτερα υπερβαρος και ανυμπορος να βγαλω εστω και μιση,δουλεψα πολυ πανω στη συγκεκριμενη ασκηση και εχω φτασει με προγραμμα 12 μηνων απο κει που εβγαζα 2-3 να κανω 13 ελευθερες και 8 με 15κιλη πλακα..

    αρχικα δουλεψε στο μηχανημα με την υποβοηθηση..να συνηθισει το σωμα σου την κινηση..δεν υπαρχουν ντροπες και τετοιες μαλακιες..
    μετα μπορεις προοδευτικα να κανεις αντιστροφη πυραμιδα στο λατ πουλ νταουν..12 ρεπς με 40,8 με 55,4 με 70,οσες βγαλεις με το βαρος σου..εστω και μια..
    μν ξεχναμε και τον παραγοντα λιπος..καθε γρ λιπους ειναι ενα επιπλεον βαριδι..


    προσπαθησε το,γιατι σαν ασκηση αξιζει πραγματικα..απο ασκησεις ανω μερους μαζι με μιλιτερι και πιεσεις παγκου ειναι οι πιο βασικες..
    "behind every successful shredded sikkunt is a slut who broke his heart"
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 03-07-12 18:00 #72
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη TheWorst

    Εγγραφή
    12-12-2010
    Μηνύματα
    5.059
    Προεπιλογή
    Σημερα εκανα το rack chins περιεργη ασκηση , αλλα νταξει.. Βεβαια πρεπει να πω τον προπονητη να μου πει αν την κανω σωστα..

    Οταν βλεπω κατι 17 χρονοι που ειναι με εμενα και κανουν μονοζυγο με +20-25 κιλα πανω τους για 8-10 επαναληψεις καθαρες απελπησιααααααα......
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 03-07-12 19:01 #73
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο TheWorst Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σημερα εκανα το rack chins περιεργη ασκηση , αλλα νταξει.. Βεβαια πρεπει να πω τον προπονητη να μου πει αν την κανω σωστα..

    Οταν βλεπω κατι 17 χρονοι που ειναι με εμενα και κανουν μονοζυγο με +20-25 κιλα πανω τους για 8-10 επαναληψεις καθαρες απελπησιααααααα......
    Εγω φιλε περυσι που ημουνα 13 χρονων δεν εβγαζα ελξη...σιγα σιγα εκανα μονο αρνητικες και τωρα μπορω να κανω 12 ελευθερες...κανε αρνητικες και σιγα σιγα θα μπορεσεις..ειμαι σιγουρος
    I was born insane. I do stuff that you consider impossible on daily basis. My brain does not work like yours. No ethic, law or person will stop me from becoming a freak. So fuck you.l
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 04-07-12 21:18 #74
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη TheWorst

    Εγγραφή
    12-12-2010
    Μηνύματα
    5.059
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Χριστοφορος123 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγω φιλε περυσι που ημουνα 13 χρονων δεν εβγαζα ελξη...σιγα σιγα εκανα μονο αρνητικες και τωρα μπορω να κανω 12 ελευθερες...κανε αρνητικες και σιγα σιγα θα μπορεσεις..ειμαι σιγουρος
    Μπορω να κανω 10-12 με κλειστη λαβη αρνητικες , αλλιως αν τις κανω αργα οπως πρεπει βγαινουν 5-6 μεχρι 7 και 8 με βοηθεια.. Αλλα ανοιχτη λαβη ουτε μια

    Ανανεωνω με 3 καινουργιες φωτος που τραβηχτηκαν μολις τωρα.Ας υπαρχει να θυμαμαι καποτε

    Όνομα: DSC00201.JPG Εμφανίσεις: 768 Μέγεθος: 67,9 KBΌνομα: DSC00203.JPG Εμφανίσεις: 783 Μέγεθος: 65,9 KBΌνομα: DSC00214.JPG Εμφανίσεις: 758 Μέγεθος: 63,6 KB
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 04-07-12 21:44 #75
    Προεπιλογή
    Σε αυτές φαίνεσαι πολύ καλύτερος!
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 5 από 39 ΠρώτηΠρώτη ... 3456715 ... ΤελευταίαΤελευταία