Σελίδα 267 από 311 ΠρώτηΠρώτη ... 167217257265266267268269277 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 3.991 έως 4.005 από 4665
  1. 28-03-15 18:04 #3991
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    ε,ναιιιιιιιιι ρε φιλε
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 28-03-15 19:59 #3992
    Officer
    Το avatar του χρήστη Metalhead|T|

    Εγγραφή
    26-04-2012
    Περ.
    ΤhE SeWErs
    Μηνύματα
    3.642
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο beefmeup Εμφάνιση μηνυμάτων

    Ωραίες. Αγορές. Ρε φίλε... Το μιλκ εν εγκ τι προϊόν είναι! ?? Για το Allmax τριμπουλους στο εξωτερικό δίνουν τρελές κριτικές...φαίνεται πολύ δυνατό προϊόν ..και myofuse τα άλλο
    που βλέπω ? Καλοπιοτα
    Τάσος
    * Online Coaching /Personal Training Services - Ατομικά προγράμματα προπόνησης /Διατροφικά πλάνα Instagram : HardCoretrainingSupport
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 28-03-15 21:20 #3993
    Προεπιλογή
    Ας βάλω και γω μια με τα συμπληρώματα που χρησιμοποιώ τώρα. όλα noname, από ένα ολλανδικό κατάστημαΌνομα: WP_20150326_16_43_20_Pro.jpg Εμφανίσεις: 646 Μέγεθος: 82,0 KB
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη pankol : 28-03-15 στις 21:34
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 28-03-15 22:48 #3994
    Dah Pimp
    Το avatar του χρήστη COBRA_STYLE

    Εγγραφή
    15-11-2008
    Περ.
    Αlpha Male region
    Μηνύματα
    14.692
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο beefmeup Εμφάνιση μηνυμάτων
    ε,ναιιιιιιιιι ρε φιλε
    Aληθεια τωρα ρε πηρες tribulus?Να πηδηχτω απο το παραθυρο??
    If you can make her laugh,you can make her scream
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 29-03-15 03:55 #3995
    Το avatar του χρήστη SOLID

    Εγγραφή
    26-01-2008
    Περ.
    HELL-AS
    Μηνύματα
    883
    Προεπιλογή
    Ειναι στα 90% saponins απο τη μια,αλλα απο την αλλη δεν λεει ποσο εχει σε protodioscin που υποτιθεται ειναι αυτο κυριως που κανει την μπιζνα.Εμενα παλι μου εκανε εντυπωση που πηρες αργινινη beef,νομιζα δεν την ειχες σε υποληψη (τουλαχιστον για preworkout)εκτος αν την πηρες για αλλο σκοπο.Για preworkout κιτρουλλινη για μενα τουλαχιστον ειναι best bet αλλα μπορει μαζι με αργινινη να ειναι ακομα καλυτερα κιολας.Αποτι θυμαμαι ειχες μια της warrior κιτρουλλινη.
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 29-03-15 11:17 #3996
    Το avatar του χρήστη primordial

    Εγγραφή
    07-06-2009
    Περ.
    "Psycho Circus"
    Μηνύματα
    1.027
    Προεπιλογή
    Χαίρομαι για τα δυο post που προηγήθηκαν... με έβγαλαν από την δύσκολη θέση...
    "If we could give every individual the right amount of nourishment and exercise, not too little and not too much, we would have found the safest way to health."

    Hippocrates


    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 29-03-15 13:31 #3997
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο COBRA_STYLE Εμφάνιση μηνυμάτων
    Aληθεια τωρα ρε πηρες tribulus?Να πηδηχτω απο το παραθυρο??
    ναι ρε πηρα

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο SOLID Εμφάνιση μηνυμάτων
    εκτος αν την πηρες για αλλο σκοπο.Για preworkout κιτρουλλινη για μενα τουλαχιστον ειναι best bet αλλα μπορει μαζι με αργινινη να ειναι ακομα καλυτερα κιολας.Αποτι θυμαμαι ειχες μια της warrior κιτρουλλινη.
    καπως ετσι για την αργινινη..
    αρχικα θελω να την δοκιμασω μαζι με την κιτρουλινη σαν prewo κ μετα αν δω οτι δεν φτουραει για βραδυ με το τριμπ..

    για οσους διαφωνουν με τις μεθοδους δοκιμης μου,να (ξανα) γραψω οτι ολα αυτα τα συμπληρωματα η τα περισοτερα τουλαχιστον τα εχω ξαναδοκιμασει κ στο παρελθον..καποια οντως κατι εκαναν ,αλλα παλι οχι...
    γενικα μου αρεσει να δοκιμαζεω διαφορους συνδιασμους ,κ φυσικα καταλαβαινω το σκεπτικο οτι αν κατι δεν δουλευει αποδεδειγμενα γιατι να μπεις στον κοπο να το δοκιμασεις..

    η απαντηση ειναι απλη..γιατι μου αρεσει να εχω ο ιδιος αποψη ,μιας κ αρκετες φορες στα συμπληρωματα πραγματα που υποτιθεται δεν εκαναν κατι με ειχαν πιασει αρκετα καλα ,καθως κ το αντιθετο ,πραγμα που εξηγουσα απο παλια στον devil αλλα δεν το καταλαβαινε..
    γενικα ομως η νεολαια ετσι λειτουργει
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 29-03-15 17:13 #3998
    Το avatar του χρήστη SOLID

    Εγγραφή
    26-01-2008
    Περ.
    HELL-AS
    Μηνύματα
    883
    Προεπιλογή
    Και γω ειμαι πολυ υπερ τετοιου τυπου συνδυασμων και οσο για το αν καποιες μελετες δειχνουν πως κατι κανει η δεν κανει κατι οκ τις περνω (μεχρι ενα σημειο) υποψην αλλα οπως εχω πει ξανα παλαιοτερα δεν πιανομαι με νυχια και με δοντια απο αυτες.

    Για κατι τετοιο να σου πω την αληθεια νομιζα πως θα ειχες την αργινινη?για συνδυασμο με τριμπ,με προλαβες .
    Τα τριμπ παντως κραταω μια πισινη γιατι δεν τα αποκλειω να μην δουλευουν,περιπτωση τριμπς που εχουν ψηλα ποσοστα απο saponins και ειδικα αν αναφερουν protodioscin ποσοστο ανω 25% δεν τα θεωρω πεταμενα χρηματα καθως ειναι πιθανο να κανουν κατι.Οπως και σε fenugreek το ιδιο,δεν ειναι κακη ιδεα.

    Εχεις σκεφτει να κανεις εξετασεις πριν κατα τη διαρκεια και μετα το τελος του τριμπ σε ορμονες να εισαι οσο πιο σιγουρος ας πουμε η εμπιστευεσαι καθαρα το πως θα το νιωσεις και θα το αξιολογησεις εμπειρικα??
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 29-03-15 19:15 #3999
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    σε ολα εισαι στο μυαλο μου..φυσικα κ εχω ρεαλιστικους στοχους ,κ δεν περιμενω "παπαδες"..
    ο λογος που δεν προτιμω την αργινινη σαν prewo σε ετοιμη φορμουλα ειναι οτι δεν αξιζει να πληρωνεις 40 ευρω για 20 δοσεις απο 3γρ αργινινη κ αλλα 3γρ κρεατινη κ λιγο καφεινη..οποτε οσον αφορα μια ετοιμη φορμουλα prewo ειμαι απαιτητικος κ σιγουρα δεν θα δωσω λεφτα για κατι τετοιο..
    αλλα για συνδιασμους που μπορω εγω να παιξω με τις δοσεις-αναλογιες γιατι οχι?

    οποτε για εξετασεις δεν νομιζω γιατι οπως εγραψα δεν περιμενω κατι τοσο δνυατο απο αυτα τα συμπληρωματα,δεν εχει κ νοημα..
    εμπηρικα ομως μπορω να καταλαβω 5 πραγματα ,αρα μενω εκει..
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 29-03-15 22:08 #4000
    Το avatar του χρήστη Nive

    Εγγραφή
    12-04-2010
    Περ.
    Αιγάλεω city
    Μηνύματα
    1.993
    Προεπιλογή
    Όνομα: IMG_20150329_220508.jpg Εμφανίσεις: 556 Μέγεθος: 172,8 KB
    Πηγα για ψωνια!!
    PHYSIO ARK VERONIS
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 29-03-15 23:25 #4001
    Προεπιλογή
    Καλοφαγωτα nive ,απ ολα τα καλα βλεπω!
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 30-03-15 00:34 #4002
    Το avatar του χρήστη SOLID

    Εγγραφή
    26-01-2008
    Περ.
    HELL-AS
    Μηνύματα
    883
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο beefmeup Εμφάνιση μηνυμάτων
    σε ολα εισαι στο μυαλο μου..φυσικα κ εχω ρεαλιστικους στοχους ,κ δεν περιμενω "παπαδες"..
    ο λογος που δεν προτιμω την αργινινη σαν prewo σε ετοιμη φορμουλα ειναι οτι δεν αξιζει να πληρωνεις 40 ευρω για 20 δοσεις απο 3γρ αργινινη κ αλλα 3γρ κρεατινη κ λιγο καφεινη..οποτε οσον αφορα μια ετοιμη φορμουλα prewo ειμαι απαιτητικος κ σιγουρα δεν θα δωσω λεφτα για κατι τετοιο..
    αλλα για συνδιασμους που μπορω εγω να παιξω με τις δοσεις-αναλογιες γιατι οχι?

    οποτε για εξετασεις δεν νομιζω γιατι οπως εγραψα δεν περιμενω κατι τοσο δνυατο απο αυτα τα συμπληρωματα,δεν εχει κ νοημα..
    εμπηρικα ομως μπορω να καταλαβω 5 πραγματα ,αρα μενω εκει..
    Σωστος.Ριξε μια γνωμη μετα για το τριμπ της allmax οπως και να χει.
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 30-03-15 08:36 #4003
    Προεπιλογή
    φιλε Nive ,πολυ θα ηθελε να μας πεις ,αν δοκιμασεις το DHEA την αποψη σου.
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 30-03-15 09:23 #4004
    Το avatar του χρήστη Nive

    Εγγραφή
    12-04-2010
    Περ.
    Αιγάλεω city
    Μηνύματα
    1.993
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ΧΡΗΣΤΟΣ1961 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλοφαγωτα nive ,απ ολα τα καλα βλεπω!
    Κύριε Χρήστο λίγα και καλά.
    The edge + amino μέσα στην προπόνηση απλά κορυφή....μεγάλη διαφορά!!

    Anithos το DHEA το είχα δοκιμάσει και πέρσυ και είναι από τα καλύτερα διεγερτικά ενδογενούς τεστοστερόνης που έχω πάρει. Είδα διαφορά στην δύναμη και στην αντοχή και φυσικά στην λίμπιντο.
    Ανεπιφύλακτα καλύτερο από tribulus terestis-HOC ΚΛΠ....
    PHYSIO ARK VERONIS
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 30-03-15 19:19 #4005
    Το avatar του χρήστη primordial

    Εγγραφή
    07-06-2009
    Περ.
    "Psycho Circus"
    Μηνύματα
    1.027
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο beefmeup Εμφάνιση μηνυμάτων

    πραγμα που εξηγουσα απο παλια στον devil αλλα δεν το καταλαβαινε..
    Πρέπει να ήταν κ η τελευταία φορά που μπήκε στο forum...
    από μία διαφωνία ξεκίνησε το κακό, από τότε τα ίχνη του έχουν εξαφανιστεί...



    P.S.
    Ο καθενας χρησιμοποιεί τα συμπληρώματα ξεκινώντας κ έχοντας σαν βάση την εμπειρία προηγούμενων χρηστών, κάτι το οποίο δεν είναι απόλυτο και σίγουρα δεν είναι το ίδιο για όλους τους χρήστες...
    No offense Διονύση, χαβαλέ έκανα...
    "If we could give every individual the right amount of nourishment and exercise, not too little and not too much, we would have found the safest way to health."

    Hippocrates


    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 267 από 311 ΠρώτηΠρώτη ... 167217257265266267268269277 ... ΤελευταίαΤελευταία