Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 37

Hybrid View

Προηγούμενο μήνυμα Προηγούμενο μήνυμα   Επόμενο Μήνυμα Επόμενο Μήνυμα
  1. 31-01-11 19:18 #1
    Προεπιλογή Γυμναστήρια σε Καισαριανή-Παγκράτι!!!
    Λοιπόν παιδιά ψάχνω για γυμναστήριο στις περιοχές Καισαριανή-Παγκράτι...
    Έχω μάθει για το Παλμός, το joe weider,το fitnessarena k to pagkration.Tο προτελευταίο είναι αρκετά ακριβό κατ'εμε,και στο τελευταίο πάλι δεν πάω γιατι είναι μακριά.Γνωρίζει κανείς τπτ???
    Κάτι κοντά στο Γήπεδο Νηαρ Ηστ ή και ποιό πάνω???
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη T0ny : 07-02-11 στις 22:25
    Do you know DEAth G0ds only eat apples???
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 07-02-11 22:27 #2
    Προεπιλογή
    Τί έγινε κανείς γνώστης???
    Do you know DEAth G0ds only eat apples???
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 20-03-11 10:29 #3
    Το avatar του χρήστη GOGETA5

    Εγγραφή
    21-01-2009
    Περ.
    Tokyo & Athens
    Μηνύματα
    104
    Προεπιλογή
    Φιλε μου οσες φορες επρεπε να παω Παγκρατι,εκει μενει η μητερα μου,με βολεψε πολυ το Axion λιγο πιο πανω απο το Jumbo στην Εμπεδοκλεους,εχει οτι χρειαστεις απο ελευθερα βαρη (Squat Rack οπου ανετα κανεις και αρσεις θανατου,1 επικλινη,1 οριζοντιο,1 smith,3 παγκους για ελευθερα,αλτηρες εως 32 κιλα-μειον κατ'εμε,σε περιοριζει σε ορισμενες ομαδες,οπως πχ η πλατη),απο μηχανηματα οκ με 1 εξαιρεση δεν εχει τπτ για γαμπες,οποτε τη βρισκεις στην πρεσσα και στο smith,καθιστος με πατεντες και μονο...απο ωρες επειδη πηγαινω γυρω στις 8.00,ειτε 2.30-3.00,δεν ειχα προβλημα,εκανα ανετα οπου ηθελα,ο κολλητος μου μου ειπε πως το 6.00-21.00 εχει κοσμο.Απο τιμες,το μηνα γυρω στα 50,τωρα για ετησια δεν ξερω...
    Die young...
    ...Die strong...
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 20-03-11 12:18 #4
    Ripped Princess
    Το avatar του χρήστη marvin

    Εγγραφή
    23-09-2010
    Περ.
    Αθηνα
    Μηνύματα
    4.526
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο GOGETA5 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φιλε μου οσες φορες επρεπε να παω Παγκρατι,εκει μενει η μητερα μου,με βολεψε πολυ το Axion λιγο πιο πανω απο το Jumbo στην Εμπεδοκλεους,εχει οτι χρειαστεις απο ελευθερα βαρη (Squat Rack οπου ανετα κανεις και αρσεις θανατου,1 επικλινη,1 οριζοντιο,1 smith,3 παγκους για ελευθερα,αλτηρες εως 32 κιλα-μειον κατ'εμε,σε περιοριζει σε ορισμενες ομαδες,οπως πχ η πλατη),απο μηχανηματα οκ με 1 εξαιρεση δεν εχει τπτ για γαμπες,οποτε τη βρισκεις στην πρεσσα και στο smith,καθιστος με πατεντες και μονο...απο ωρες επειδη πηγαινω γυρω στις 8.00,ειτε 2.30-3.00,δεν ειχα προβλημα,εκανα ανετα οπου ηθελα,ο κολλητος μου μου ειπε πως το 6.00-21.00 εχει κοσμο.Απο τιμες,το μηνα γυρω στα 50,τωρα για ετησια δεν ξερω...
    Σε αυτο το γυμναστηριο πηγαινα χρονια,μενω πολυ κοντα,ειναι πολυ καλο σε οργανα και σε προσωπικο.Η ιδιοκτητρια του ειναι ανθρωπος που εξελησετε και ψαχνετε μεσα στο χωρο της αθλησης.Ειναι μια καλη επιλογη.
    Το πεισμα, η θεληση φαινονται απο την εξελιξη. Αν θες κατι, μπορεις να το καταφερεις, το θεμα ειναι να σφιξεις τα δοντια και να το πιστεψεις. Ολοι πειναμε, ολοι εχουμε αναγκες,ανθρωποι ειμαστε, η μαγκια ειναι να μπορεσεις να ελεγξεις τον εγκεφαλο σου και να ξεπερασεις τα ορια σου. Τιποτα δεν χαριζεται, πρεπει να θυσιασεις πραγματα για να τα καταφερεις!
    Nastya
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 20-03-11 19:27 #5
    Το avatar του χρήστη GOGETA5

    Εγγραφή
    21-01-2009
    Περ.
    Tokyo & Athens
    Μηνύματα
    104
    Προεπιλογή
    Να προσθεσω στα weider πηγα 1-2 φορες για δοκιμη πριν απο καιρο,αλλα εκτος το οτι ο εξοπλισμος ειναι ''παρατημενος'' (τροχαλιες κομμενες,βιδες πεφτουν απο μηχανηματα,,αλτηρες ξεχαρβαλωμενοι,ποτε σε ζευγη,πρεπει να κανεις σαφαρι για να βρεις τον 2ο και αν...) και γενικα εαν πραγματικα θελεις να κανεις δουλεια δε σε βολευει το μερος,ασε που σε ωρα αιχμης γεμιζει με κοσμο που θελει να επικοινωνησει και οχι να γυμναστει σοβαρα,οποτε μπαινεις στο τρυπακι του ''εχει πολυ ωρα ακομη στον παγκο?μιλας εδω και μιση ωρα με τη θειτσα και ουτε 1 σετ δεν εκανες...''.Το παγκρατιον που ανεφερες ειναι και αυτο αρκετα καλο,τωρα σε φετινες τιμες δεν ξερω τι παιζει,εαν με την κριση τις εριξαν,μεχρι στιγμης οταν μενω για 2-4 εβδομαδες παγκρατι πηγαινω στο Axion οπου με βολεψε ο χωρος.Σημειωτεον στο συγκεκριμενο βρισκεις και καθαρο χωρο και αποδυτηρια (εχω δει τρογλες...),που και αυτο παιζει ρολο,δλδ σου σκαω 1 καρο φραγκα,ριξε τουλαχιστον 1 σφουγγαρισμα...συν τις αλλοις εχει καλο-φιλικο προσωπικο,δεν ζηταω προπονητη,ουτε προγραμμα,αλλα καμοια φορα ζηταω βοηθεια σε αλτηρες,μπαρα στα ελευθερα,ηταν προθυμοι για βοηθεια και δεν με ''επρηξαν''(μου χει τυχει ατομο σε γυμναστηριο αλλου,με 25 ποντους χερι και σωσιβιακι να με κυνηγαει απο πισω σε οτι εκανα,να προσπαθει να με διορθωσει και να κανει επιδειξη του πλουτου των γνωσεων του...ηθελε να με βαλει και σε καποιο προγραμμα του αν θυμαμαι καλα power yoga...)
    Die young...
    ...Die strong...
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 05-06-11 20:48 #6
    Προεπιλογή ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΑ ΣΤΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙ
    Γεια σας παιδια ειμαι απο επαρχια και συντομα θα μεινω στην Αθηνα στην περιοχη του Παγκρατιου,,μπορειται να μου προτεινεται καποιο καλο γυμναστηριο(σιδεραδικο αν υπαρχει)στην περιοχη?Ευχαριστω!
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 17-10-12 13:22 #7
    Προεπιλογή
    Καλησπερα ψαχνω ενα καλο και οσο γινεται πιο φθηνο γυμναστηριο στην Καισαριανη-Παγκρατι μενω κοντα στην Εθικης Αντιστασεως με Μισουντος. Σας ευχαριστω παιδια!
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 17-10-12 15:08 #8
    Προεπιλογή
    fitness plus...παγκρατι...ηρωων σκοπευτηριου...ειναι καλο κ εχει καλο προσωπικο!!
    "You don't get what you wish for, you get what you work for....!!!"
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 17-10-12 15:33 #9
    Προεπιλογή
    Εγώ έχω καταλήξει φίτνες πλας εδώ και 2 χρόνια!!!Τσιμπιμένη τιμή αλλά πολύ καλό γυμναστήριο σε όλους τους τομείς στα σύνορα καισαριανής παγκράτι στην σκοπευτηρίου...Μετά πας σε τζο γουαιντερ που έχει ξεφτήλα τιμή αλλά πολύ κόσμο,αμφιβόλου ποιότητας(αν με πιάνεις) στην φιλολάου.Στον παράδρομο υμητού υπάρχει και το παγκράτιο απο το οποίο δεν γνωρίζω τη πέζει αλλά μου φένετε καλή επιλογή αν μένεις κοντά!!!!
    Do you know DEAth G0ds only eat apples???
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 17-10-12 15:49 #10
    Προεπιλογή
    ναι το ξερω το φιτνες πλας, μενω και πολυ κοντα αλλα ρε παιδια 480 ευρω το χρονο, ειναι παρα πολλα και το παγκρατιο μου πεφτει αρκετα μακρια.
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 09-09-15 13:40 #11
    Προεπιλογή Γυμναστήριο στο Παγκράτι
    Γεια σας. Ψάχνω για κάποιο καλό γυμναστήριο στο Παγκράτι ή στη χειρότερη προς το κέντρο ή στο Γουδή. Έχετε να μου προτείνετε κάποιο; Πήγαινα παλιά στο Joe Weider αλλά δε μου άρεσε η κατάσταση με τους γυμναστές. Σε είχαν γραμμένο, ήταν κλίκες με ορισμένους γνωστούς τους και ούτε ασχολιόντουσαν μαζί σου, πολλοί δεν ήταν καν γυμναστές.. από ομαδικά κάτι χαζά.. ξέρετε κάποιο;
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 22-09-15 17:13 #12
    Προεπιλογή
    Μηπως παει καποιος στο joe weider παγκρατιου?

    Ειναι ακομη σε αθλια κατασταση?
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 26-09-15 14:39 #13
    Προεπιλογή
    στην εμπερδοκλεους λιγο πριν τα τζαμπο οπως την κατεβαινεις ενα στενο στα δεξια ειναι το γυμναστηριο που παβ εγω χρονια πλεον.
    ειναι το απολυτο σιδεραδικο οποιος γουσταρει και εχει και μηχανηματα.
    170ευρω τον χρονο το εχει και 30ευρω το μηνα.
    μετα στην καισαριανη εχω ακουσει και το εχω δει οτι ειναι αρκετα καλο στο δημαρχειο της καισαριανης το λεγομενο καισαριων.
    πολυ καλο γυμναστηριο και αυτο.
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 01-10-15 17:01 #14
    Προεπιλογή
    Φιλος αυτο π λες ειναι στην πρατινου διπλα απο την αστυνομια το υπογειο?
    Ετυχε να περασω εξω απο αυτο σημερα πρωινες ωρες , δεν μπηκα μεσα αλλα απο εξω π εριξα μια ματια φαινεται συμπαθητικο.
    Αν ειναι θα ξαναπαω να το δω
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 01-10-15 17:45 #15
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο procop Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φιλος αυτο π λες ειναι στην πρατινου διπλα απο την αστυνομια το υπογειο?
    Ετυχε να περασω εξω απο αυτο σημερα πρωινες ωρες , δεν μπηκα μεσα αλλα απο εξω π εριξα μια ματια φαινεται συμπαθητικο.
    Αν ειναι θα ξαναπαω να το δω
    οχι δεν ειναι στην πρατινου ουτε αστυνομια εχει διπλα.
    Απάντηση με παράθεση