Σελίδα 3 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 31 έως 34 από 34
  1. 29-10-14 18:41 #31
    Προεπιλογή
    ποια συμπληρωματα προτεινετε γι αυτο το προγραμμα μιας και το ξεκινησα ,, στην 2 βδομαδα ειμαι !
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 06-11-14 09:43 #32
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη psonara

    Εγγραφή
    13-01-2010
    Περ.
    αμαλιαδα
    Μηνύματα
    2.404
    Προεπιλογή
    Συγχαρητηρια πολυνεικε για το προγραμμα που ανεβασες.αν και ειναι αρκετα απαιτητικο,φαινεται εξισου λειτουργικο.
    Θελω να εκφρασω καποιες αποριες που εχω μιας κ ειμαι στην τριτη μερα ευαρμογης ττου.
    πριν ακολουθουσα ενα δικο μου προγραμμα για 2 μηνες κ ειχα κ εγω καθε μερα ποδια απο 2 ασκησεις εκτος της βασικης κ μαλιστα εβαλα 800γρ καθαρα μυικα.
    Ετσι λοιπον δελεαστηκα τνα το δοκιμασω.βεβαια θα το διαμορφωσω επανω μου γιατι ειμαι νατουραλ κ αδυνατη
    Την δευτερη μερα πλατης επειδη ειμαι κοπελα να την αντικαταστησω με στηθος;Που νδινουν εμφαση οι αγωνιστικες γυναικες;
    Επισης την ημερα των ωμων λεω να επικεντρωθω γλουτους και να κανω 2 μονο ασκησεις ωμων η κ καθολου γιατι εχω ευαισθησια στον ωμο.
    Σορυ αν ηταν ακυρεσ κ χαζες οι ερωτησεις μου
    Συγχαρητηρια κ παλι.καλημερες σε ολους.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 06-11-14 14:15 #33
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    για εμενα χρησιμοποιησε ενα προγραμμα το οποιο ειναι εξατομικευμενο πανω στις δικες σου αναγκες το προγραμμα αυτο ηταν εξατομικευμενο πανω στις αναγκες του αλεκου σιατραβανη το να μπεις στην διαδικασια να το ακολουθησεις ειναι fail γενικα θεωρω λαθος να ακολουθουμε προγραμματα αλλων ανθρωπων ποσο μαλιστα πρωταθλητων ειδικα αν ανηκουν και στο αντιθετο φυλο
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 07-11-14 09:29 #34
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη psonara

    Εγγραφή
    13-01-2010
    Περ.
    αμαλιαδα
    Μηνύματα
    2.404
    Προεπιλογή
    Βαγγελη ισως εχεις δικιο!θα φτιαξω ενα προγραμμα το σκ κ θα το αρχισω απο δευτερα γιατι το το προηγουμενο με κουρασε.
    Απλα μ αρεσει να πειραματιζομαι στην προπο κ να μην συνηθιζει το σωμα γιατι λειτουργει μηχανικα κ εξελισσεται,γι αυτο κ δοκιμασα κατι τετοιο για να δωσω λιγη ενταση κ παλι.
    Απο δευτερα ελπιζω να εχω κι εγω ενα ακομα προγραμμα που να φθανω παλι σε υψηλα επιπεδα εντασης.
    Ευχαριστω καλημερες.
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 3 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123