Σελίδα 2 από 5 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 30 από 63
  1. 24-01-11 13:42 #16
    Το avatar του χρήστη Wolve

    Εγγραφή
    28-12-2010
    Περ.
    Θεσσαλονικη
    Μηνύματα
    797
    Προεπιλογή
    Ναι, εμενα το δεξι εχει λιγο μεγαλυτερο προβλημα απο το αριστερο, πιο εντονο και μεγαλο. Σε ειδικο δεν σκεφτομαι να παω ακομα, τζαμπα λεφτα απο την στιγμη που μπορει να φυγει απο μονο του στην πορεια ή με την γυμναστικη μακροχρονια.

    Αλλα αν γνωριζει κανεις καποιον αλλον τροπο ή λυση, ας μας πει.
    Μέσα στα σπλάχνα μιας απάνθρωπης κοινωνίας που τόσο μας πληγώνει, υπάρχει και αναπτύσσεται μια άλλη, διαφορετική κοινωνία, που ειρηνικά και αθόρυβα ζει και δημιουργεί οραματιζόμενη τ’ αστέρια...
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 24-01-11 18:39 #17
    Banned
    Εγγραφή
    20-07-2010
    Μηνύματα
    1.954
    Προεπιλογή
    ρε φιλε τασο,το δικο σου στηθος μια χαρα ειναι,απλα εχεις λιπος στην ρωγα που θα φυγει αμα πεσεις σε λιπος...τωρα στην περιπτωση του WOlve πιστευω οτι ειναι gyno διοτι αμα κοιταξετε και στο εξωτερικο μερος του στηθους ξεκιναει απο κει να ''κρεμαει'' το στηθος,οχι στην ρωγα
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Pavlos17 : 24-01-11 στις 18:43
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 24-01-11 20:07 #18
    Το avatar του χρήστη tasos2

    Εγγραφή
    17-02-2010
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    3.315
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Pavlos17 Εμφάνιση μηνυμάτων
    ρε φιλε τασο,το δικο σου στηθος μια χαρα ειναι,απλα εχεις λιπος στην ρωγα που θα φυγει αμα πεσεις σε λιπος...τωρα στην περιπτωση του WOlve πιστευω οτι ειναι gyno διοτι αμα κοιταξετε και στο εξωτερικο μερος του στηθους ξεκιναει απο κει να ''κρεμαει'' το στηθος,οχι στην ρωγα
    και πως ξεχωρισες οτι ειναι λιπος και οχι μαστικος ιστος? Αφου δεν ξεχωριζουν ευκολα. Για γυναικομαστια εμενα μου το χουν πει κι αλλοι και δεν αλλαζει οταν αλλαζει και το ποσοστο λιπους μου και ειναι παντα πιο πολυ στη δεξια ρογα παρα στην αριστερη και αυτο επι 9 χρονια το ιδιο (απο τοτε που το χα προσεξει).
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 24-01-11 22:41 #19
    Το avatar του χρήστη Wolve

    Εγγραφή
    28-12-2010
    Περ.
    Θεσσαλονικη
    Μηνύματα
    797
    Προεπιλογή
    Λοιπον παιδια, σκεφτηκα το εξης. Εχω ασφαλεια μεχρι τα μεσα Φεβρουαριου για το ΙΚΑ. Θα παω να ρωτησω καποιον γιατρο και να δω ποτε και πως μπορω να το αλλαξω.

    Θελω απλα να μου πειτε κατι, σε τι ειδικοτητα να απευθυνθω ?
    Μέσα στα σπλάχνα μιας απάνθρωπης κοινωνίας που τόσο μας πληγώνει, υπάρχει και αναπτύσσεται μια άλλη, διαφορετική κοινωνία, που ειρηνικά και αθόρυβα ζει και δημιουργεί οραματιζόμενη τ’ αστέρια...
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 24-01-11 22:42 #20
    Banned
    Εγγραφή
    20-07-2010
    Μηνύματα
    1.954
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο tasos2 Εμφάνιση μηνυμάτων
    και πως ξεχωρισες οτι ειναι λιπος και οχι μαστικος ιστος? Αφου δεν ξεχωριζουν ευκολα. Για γυναικομαστια εμενα μου το χουν πει κι αλλοι και δεν αλλαζει οταν αλλαζει και το ποσοστο λιπους μου και ειναι παντα πιο πολυ στη δεξια ρογα παρα στην αριστερη και αυτο επι 9 χρονια το ιδιο (απο τοτε που το χα προσεξει).
    εγω puffy nipple βλεπω...(φουσκωμενη ρογα)το ειχα και εγω,παμε στοιχημα οτι αμα πεσεις σε λιπος θα φυγει?
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 24-01-11 22:44 #21
    Banned
    Εγγραφή
    20-07-2010
    Μηνύματα
    1.954
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Wolve Εμφάνιση μηνυμάτων
    Λοιπον παιδια, σκεφτηκα το εξης. Εχω ασφαλεια μεχρι τα μεσα Φεβρουαριου για το ΙΚΑ. Θα παω να ρωτησω καποιον γιατρο και να δω ποτε και πως μπορω να το αλλαξω.

    Θελω απλα να μου πειτε κατι, σε τι ειδικοτητα να απευθυνθω ?
    και παθολογος μπορει να το εξετασει?σιγα το δυσκολο
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 25-01-11 00:00 #22
    Το avatar του χρήστη Wolve

    Εγγραφή
    28-12-2010
    Περ.
    Θεσσαλονικη
    Μηνύματα
    797
    Προεπιλογή
    και εγω σε παθολογο νομιζω οτι πρεπει να παω, αλλα δεν ειμαι και σιγουρος
    Μέσα στα σπλάχνα μιας απάνθρωπης κοινωνίας που τόσο μας πληγώνει, υπάρχει και αναπτύσσεται μια άλλη, διαφορετική κοινωνία, που ειρηνικά και αθόρυβα ζει και δημιουργεί οραματιζόμενη τ’ αστέρια...
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 03-05-11 21:39 #23
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Pavlos17 Εμφάνιση μηνυμάτων
    εγω puffy nipple βλεπω...(φουσκωμενη ρογα)το ειχα και εγω,παμε στοιχημα οτι αμα πεσεις σε λιπος θα φυγει?

    δεν υπαρχει περιπτωση στο λεω εγγυημενα...

    η περιπτωση του παιδιου ειναι καραμπινατη γυναικομαστια!

    ο καταλληλοτερος γιατρος για να σου πει ειναι ο πλαστικος χειρουργος...ή καλυτερα απευθυνσου σε καναν μαστολογο(οσο να ναι ειναι οι ειδικοι σε αυτα και σε μια τελικη οι περισσοτεροι απ αυτους ειναι κι αυτοι πλαστικοι)
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 02-06-11 23:31 #24
    Προεπιλογή
    Όνομα: Image82.JPG Εμφανίσεις: 1222 Μέγεθος: 48,4 KB το εχω και εγω αυτο το προλημα,δδεν ξερω τι ειναι,και με τσαντιζει υπερβολικα πολλι..ιδικα στην παραλια..και δεν ειναι οτι εχω κιλα πανω μ,αυτο το κανει να φενετε ποιο πολι...και απο πισω εχει κατι σαν γρουμπουλι,πσιλο σκλιρο οταν το πιανεις..και γενικα οταν ανατριχιαζω η στην θαλασσα γινετε κανονικια,αλλα μετα απο λιγο παλι μαλακονει.....δειτε φοτο και πητε μ...
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη vasilis123 : 02-06-11 στις 23:34
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 02-06-11 23:57 #25
    Προεπιλογή
    Αδερφέ δεν είναι τίποτα μην ανυσυχείς,το είχα και γω και μου 'εφυγε,είναι της ηλικίας λόγω του ότι οι ορμόνες είναι στα high τους.Μέχρι τα 21 το πολύ 23 θα σου χει φύγει...
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 03-06-11 01:05 #26
    Προεπιλογή
    ειμαι 20 στα 21,λες να μου φιγει απο μονο του εε..μακαρι,γτ ειναι λιγο καπως,δεν μπορω να το βλεπω.ιδικα στην παραλια,μου φενετε καπως περιεργα......!!αν δεν φυγει θα πρεπει να παω σε χειρουργο να κανει κατι........
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 22-06-12 20:53 #27
    Προεπιλογή file k go provlima sto sti8os exo boithia
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο pan0z Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καπως ετσι λιγο καλυτερο ομως ηταν το στηθος μου πριν αρχησω το γυμναστηριο οταν ειχα λιγα παραπανισια κιλα οταν τα εχασα εφυγε ομως αλλα εφοσον λες οτι εχασες κιλα και δεν εφυγε δεν ξερω.Παντως στην φοτο δεν μου φαινεσε για 6.9% δεν ξερω πως το εβγαλες αλλα αν το εβγαλες απο καμια ζυγαρια αυτες σου βγαζουν μονο αναλογιες τιποτα παραπανω.
    boris na me boithisis kai go provlima sto stithos exw 15 xronon miteri roga k malaki mono dn exw provlima me to derma mono i roga ine petaxti kai otan kano banio ftiaxnete gimnastiki xriazome?
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 22-06-12 21:03 #28
    Προεπιλογή pedia voi8ia
    exw miteri roga kai malaki k otan tin piano mono i kano banio mikreni ine ginekomastia to derma ine mia xara sto stithos i roga ine apla petaxti 15 xronon ime 8elo gimnastiki i enxirisi?
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 22-06-12 21:12 #29
    Retired Mod
    Το avatar του χρήστη sTeLaKoS

    Εγγραφή
    21-09-2009
    Περ.
    Καβάλα
    Μηνύματα
    7.966
    Προεπιλογή
    Γράφε Ελληνικά, είναι κανόνας του φόρουμ.

    Βάλε φωτογραφία για να σου πούμε καμιά γνώμη.
    ὓβρις→ἂτη→νέμεσις→τίσις
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 22-06-12 21:20 #30
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Ponyr1der Εμφάνιση μηνυμάτων
    boris na me boithisis kai go provlima sto stithos exw 15 xronon miteri roga k malaki mono dn exw provlima me to derma mono i roga ine petaxti kai otan kano banio ftiaxnete gimnastiki xriazome?
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sTeLaKoS Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γράφε Ελληνικά, είναι κανόνας του φόρουμ.

    Βάλε φωτογραφία για να σου πούμε καμιά γνώμη.
    λοιπον σου εφηγο φιλε μ μονο ι ρωγα ινε μιτερι τπτ αλλο το δερμα στο στηθος ειναι κανονικο απλοσ ι ρογα μαλακη και μιτερη ιδικα απο πλαγια μερια αμα κανω καμσεις θα στρωσει? κιλα δν εχω 60 κιλα ιμε και 1.72 ιπσος με λιγα λογια το προβλημα ειναι ι ρογα γυναικομαστια ιπαρχει περιπτωση?
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 2 από 5 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία