Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 63

Hybrid View

Προηγούμενο μήνυμα Προηγούμενο μήνυμα   Επόμενο Μήνυμα Επόμενο Μήνυμα
  1. 24-01-11 01:17 #1
    Το avatar του χρήστη Wolve

    Εγγραφή
    28-12-2010
    Περ.
    Θεσσαλονικη
    Μηνύματα
    797
    Προεπιλογή Προβλημα με στηθος...
    Λοιπον, εχω ενα προβληματακι με το στηθος μου.

    Θα αναφερω οτι πριν αρκετα χρονια ημουν ενα αρκετα παχυ παιδακι.

    Τωρα... αφου εχασα τα κιλα απο τοτε, και εχει καποια χρονια που ασχολουμαι συστηματικα με τη γυμναστικη, προσπαθω να φτιαξω αυτο το τμημα αλλα δεν γινεται τιποτα.

    Δοκιμασα να πεσω μεχρι και 6.9% λιπος ( στα 75 κιλα ) αλλα τιποτα.

    Παραμενει αυτο το " καρφακι " και το " μαλακο " στη περιοχη της ρογας. Ετσι δεν φαινεται η δουλεια που κανω... Βαζω και μια φωτογραφια για να δειτε, πειτε μου τη γνωμη σας. ( Η φωτογραφια ειναι πριν καποιους μηνες οταν ειχα φτασει το μικροτερο ποσοστο λιπους που ανεφερα, τωρα ειμαι σε ογκο, πιο bulked ).

    Όνομα: DSC00555.JPG Εμφανίσεις: 1839 Μέγεθος: 23,1 KB
    Μέσα στα σπλάχνα μιας απάνθρωπης κοινωνίας που τόσο μας πληγώνει, υπάρχει και αναπτύσσεται μια άλλη, διαφορετική κοινωνία, που ειρηνικά και αθόρυβα ζει και δημιουργεί οραματιζόμενη τ’ αστέρια...
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 24-01-11 01:37 #2
    Το avatar του χρήστη Titanium

    Εγγραφή
    01-06-2010
    Περ.
    Volos
    Μηνύματα
    4.074
    Προεπιλογή
    Πιανεις τπτ σκληρό μήπως πισω απο την ρωγα???
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 24-01-11 01:42 #3
    Το avatar του χρήστη pan0z

    Εγγραφή
    16-04-2010
    Περ.
    Thessaloniki
    Μηνύματα
    1.290
    Προεπιλογή
    Καπως ετσι λιγο καλυτερο ομως ηταν το στηθος μου πριν αρχησω το γυμναστηριο οταν ειχα λιγα παραπανισια κιλα οταν τα εχασα εφυγε ομως αλλα εφοσον λες οτι εχασες κιλα και δεν εφυγε δεν ξερω.Παντως στην φοτο δεν μου φαινεσε για 6.9% δεν ξερω πως το εβγαλες αλλα αν το εβγαλες απο καμια ζυγαρια αυτες σου βγαζουν μονο αναλογιες τιποτα παραπανω.
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 24-01-11 01:45 #4
    Το avatar του χρήστη Wolve

    Εγγραφή
    28-12-2010
    Περ.
    Θεσσαλονικη
    Μηνύματα
    797
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο pan0z Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καπως ετσι λιγο καλυτερο ομως ηταν το στηθος μου πριν αρχησω το γυμναστηριο οταν ειχα λιγα παραπανισια κιλα οταν τα εχασα εφυγε ομως αλλα εφοσον λες οτι εχασες κιλα και δεν εφυγε δεν ξερω.Παντως στην φοτο δεν μου φαινεσε για 6.9% δεν ξερω πως το εβγαλες αλλα αν το εβγαλες απο καμια ζυγαρια αυτες σου βγαζουν μονο αναλογιες τιποτα παραπανω.
    η φωτο γενικα ειναι κακης αναλυσης και κοντινη, δεν το εβγαλα με ζυγαρια κτλ, διαιτολογος μου την εκανε
    Μέσα στα σπλάχνα μιας απάνθρωπης κοινωνίας που τόσο μας πληγώνει, υπάρχει και αναπτύσσεται μια άλλη, διαφορετική κοινωνία, που ειρηνικά και αθόρυβα ζει και δημιουργεί οραματιζόμενη τ’ αστέρια...
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 22-06-12 20:53 #5
    Προεπιλογή file k go provlima sto sti8os exo boithia
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο pan0z Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καπως ετσι λιγο καλυτερο ομως ηταν το στηθος μου πριν αρχησω το γυμναστηριο οταν ειχα λιγα παραπανισια κιλα οταν τα εχασα εφυγε ομως αλλα εφοσον λες οτι εχασες κιλα και δεν εφυγε δεν ξερω.Παντως στην φοτο δεν μου φαινεσε για 6.9% δεν ξερω πως το εβγαλες αλλα αν το εβγαλες απο καμια ζυγαρια αυτες σου βγαζουν μονο αναλογιες τιποτα παραπανω.
    boris na me boithisis kai go provlima sto stithos exw 15 xronon miteri roga k malaki mono dn exw provlima me to derma mono i roga ine petaxti kai otan kano banio ftiaxnete gimnastiki xriazome?
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 24-01-11 01:43 #6
    Το avatar του χρήστη Wolve

    Εγγραφή
    28-12-2010
    Περ.
    Θεσσαλονικη
    Μηνύματα
    797
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Titanium Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πιανεις τπτ σκληρό μήπως πισω απο την ρωγα???
    Οταν την πιεζω με το ενα δαχτυλο οχι, οταν την "τσιμπαω" ναι, υπαρχει κατι σκληρο μεσα που μοιαζει σαν σολινακια ή κατι τετοιο
    Μέσα στα σπλάχνα μιας απάνθρωπης κοινωνίας που τόσο μας πληγώνει, υπάρχει και αναπτύσσεται μια άλλη, διαφορετική κοινωνία, που ειρηνικά και αθόρυβα ζει και δημιουργεί οραματιζόμενη τ’ αστέρια...
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 24-01-11 01:47 #7
    Το avatar του χρήστη Titanium

    Εγγραφή
    01-06-2010
    Περ.
    Volos
    Μηνύματα
    4.074
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Wolve Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οταν την πιεζω με το ενα δαχτυλο οχι, οταν την "τσιμπαω" ναι, υπαρχει κατι σκληρο μεσα που μοιαζει σαν σολινακια ή κατι τετοιο
    Αποτι καταλαβα εχεις γυναικομαστία σε μικρο βαθμο....Αποτι φενετε εχεις χασει ολο το λιπος απο αυτη την περιοχη και εμηνε ενας μικρος αδενας που φευγει μονο με ενχυριση(ακριβη)Πιστεβω αν κανει πιεσεις σε κατακλινη δεν θα φενετε τοσο πολυ...Ποσο χρονων εισαι???
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 24-01-11 01:49 #8
    Το avatar του χρήστη Wolve

    Εγγραφή
    28-12-2010
    Περ.
    Θεσσαλονικη
    Μηνύματα
    797
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Titanium Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αποτι καταλαβα εχεις γυναικομαστία σε μικρο βαθμο....Αποτι φενετε εχεις χασει ολο το λιπος απο αυτη την περιοχη και εμηνε ενας μικρος αδενας που φευγει μονο με ενχυριση(ακριβη)Πιστεβω αν κανει πιεσεις σε κατακλινη δεν θα φενετε τοσο πολυ...Ποσο χρονων εισαι???
    Κατι τετοιο υποθετω και εγω... οσο για την ηλικια, 19 ειμαι.

    Παντως, εστιαζω στο κατω μερος με βυθισεις και πιεσεις κατακλινη, αλλα δεν φαινεται να εχει ιδιαιτερα αποτελεσματα.
    Μέσα στα σπλάχνα μιας απάνθρωπης κοινωνίας που τόσο μας πληγώνει, υπάρχει και αναπτύσσεται μια άλλη, διαφορετική κοινωνία, που ειρηνικά και αθόρυβα ζει και δημιουργεί οραματιζόμενη τ’ αστέρια...
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 24-01-11 01:51 #9
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Devil

    Εγγραφή
    02-06-2010
    Περ.
    Inferno
    Μηνύματα
    13.703
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Titanium Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αποτι καταλαβα εχεις γυναικομαστία σε μικρο βαθμο....Αποτι φενετε εχεις χασει ολο το λιπος απο αυτη την περιοχη και εμηνε ενας μικρος αδενας που φευγει μονο με ενχυριση(ακριβη)Πιστεβω αν κανει πιεσεις σε κατακλινη δεν θα φενετε τοσο πολυ...Ποσο χρονων εισαι???
    φευγει και αλλιως... μην ρωτησεις δεν θα σου πω.... γιατι δεν κανει...

    αλλη λυση ειναι να κατεβεις σε λιπος....

    γιατι 6,9 στην φοτο δεν εισαι στα σιγουρα...

    ποσο χρονων εισαι?

    edit: τωρα το ειδα το 19.... μπορει και να σου φυγει αργοτερα....
    Το ποτό και το κάπνισμα με βοήθησαν να κόψω το γυμναστήριο!
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 24-01-11 01:54 #10
    Το avatar του χρήστη Wolve

    Εγγραφή
    28-12-2010
    Περ.
    Θεσσαλονικη
    Μηνύματα
    797
    Προεπιλογή
    Αυτην η αμφισβητηση

    19 ειμαι, το εγραψα και πανω...

    γιατι δεν κανει?
    Μέσα στα σπλάχνα μιας απάνθρωπης κοινωνίας που τόσο μας πληγώνει, υπάρχει και αναπτύσσεται μια άλλη, διαφορετική κοινωνία, που ειρηνικά και αθόρυβα ζει και δημιουργεί οραματιζόμενη τ’ αστέρια...
    Απάντηση με παράθεση