Σελίδα 3 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 31 έως 45 από 53
  1. 01-05-11 16:05 #31
    Προεπιλογή
    Τελικα ποιες γευσεις ειναι καλες; Θα τσιμπησω μερικα κουτια και απο δαυτο! Μαζι με λιγα ajipure bcaa, vitargo και κρεατινη! Κομμενη η πρωτεινη πλεον!

    Και με το purple wraath και intrabolic ιντρα, θα ειμαι φουλ απο αμινοξεα!! Δε νιωθω λεμεεε!!

    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 01-05-11 16:11 #32
    The Prophet
    Το avatar του χρήστη sofos

    Εγγραφή
    16-10-2010
    Μηνύματα
    5.621
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο deluxe Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τελικα ποιες γευσεις ειναι καλες; Θα τσιμπησω μερικα κουτια και απο δαυτο! Μαζι με λιγα ajipure bcaa, vitargo και κρεατινη! Κομμενη η πρωτεινη πλεον!

    Και με το purple wraath και intrabolic ιντρα, θα ειμαι φουλ απο αμινοξεα!! Δε νιωθω λεμεεε!!

    γιατι να κοψεις την πρωτεινη?
    aesthetics 100/100
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 01-05-11 17:41 #33
    Προεπιλογή
    Επειδη ειμαι πολυ μπροστα! Ασε που ειναι η νεα μοδα τα αμινοξεα! Πρωτεινη μονο μισο σκουπ το πρωι και καζεϊνη το βραδυ. Δε χρειαζεται και post. Αμινοξεα και φαι!
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 01-05-11 17:55 #34
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Devil

    Εγγραφή
    02-06-2010
    Περ.
    Inferno
    Μηνύματα
    13.703
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο deluxe Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τελικα ποιες γευσεις ειναι καλες; Θα τσιμπησω μερικα κουτια και απο δαυτο! Μαζι με λιγα ajipure bcaa, vitargo και κρεατινη! Κομμενη η πρωτεινη πλεον!

    Και με το purple wraath και intrabolic ιντρα, θα ειμαι φουλ απο αμινοξεα!! Δε νιωθω λεμεεε!!

    blue rasberry τα σπαει....
    Το ποτό και το κάπνισμα με βοήθησαν να κόψω το γυμναστήριο!
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 01-05-11 18:22 #35
    Προεπιλογή
    αυτα ειναι ωραια και οταν εχει ορεξη για κατι γλυκο

    τα πετας μεσα στο νερο και γινεται σαν χυμος

    ετσι φευγει λιγο η Κ@@@@ για να φας κατι γλυκο
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 01-05-11 20:10 #36
    Προεπιλογή
    Για ποστ πιο πολυ παει, ετσι;
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 01-05-11 21:39 #37
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.670
    Προεπιλογή
    Aν δεν τα εχεις για λύπηση ανετα μπορείς να τα παρεις και ως Preworkout αλλα και intraworkout.
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 02-05-11 00:40 #38
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο deluxe Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για ποστ πιο πολυ παει, ετσι;
    Καλά ναι, παντού κολλάνε. Pre-intra-post και δε συμμαζεύεται.
    Για την ιστορία, κουτί πάνω γράφει "Intra workout".

    Edit: Blue Rasberry καλή είναι.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη tommygunz : 02-05-11 στις 00:44
    You 're not training to win friends.
    You 're not training to look pretty.
    You 're not training to stare some chick's ass (well... sometimes).
    You know why you 're training. And if you don't, then get the hell out because you 're just taking up space... This is heavy duty.
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 10-06-11 16:16 #39
    The Descendant
    Το avatar του χρήστη Dreiko

    Εγγραφή
    20-05-2010
    Περ.
    Monsterville
    Μηνύματα
    8.212
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο beefmeup Εμφάνιση μηνυμάτων
    λοιπον μετα απο μια κουβεντα με τον ντεβιλ πριν μια βδομαδα,δοκιμασα να τεσταρω την ποσοτητα,κ εχουμε ενα θεματακι εδω..

    για να σου βγαλει 11γρ(μια δοση δλδ),θες 4 σκουπ κ οχι 3 που λεει πανω στο κουτι.
    το ζυγισα σε ηλεκτρονικη ζυγαρια..αν καποιος αλλος εχει κ μπορει ας το τεσταρει μια να δουμε τι παιζει..

    περιεργο παντως..
    μολις τωρα τα ζυγισα σε ηλεκτρονικη ζυγαρια,εμενα μου βγηκαν 8γρ τα 3 σκουπ...
    τιποτα...
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 10-06-11 20:35 #40
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Dreiko Εμφάνιση μηνυμάτων
    μολις τωρα τα ζυγισα σε ηλεκτρονικη ζυγαρια,εμενα μου βγηκαν 8γρ τα 3 σκουπ...
    Dreiko ζούπα το!
    Σε κάθε προπόνηση το έχω στο post-wo. Και σήμερα ας πούμε που το ξαναέβαλα, μετρημένα 3 scoop, πάλι 11 γρ. βγήκαν!
    Μάλλον δεν το στουπώνετε καλά , αλλιώς δεν εξηγείτε σε εμένα να βγαίνει και σε εσάς όχι...

    (Το άβαταρ σου τα σπάει.)
    You 're not training to win friends.
    You 're not training to look pretty.
    You 're not training to stare some chick's ass (well... sometimes).
    You know why you 're training. And if you don't, then get the hell out because you 're just taking up space... This is heavy duty.
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 11-06-11 00:07 #41
    The Descendant
    Το avatar του χρήστη Dreiko

    Εγγραφή
    20-05-2010
    Περ.
    Monsterville
    Μηνύματα
    8.212
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο tommygunz Εμφάνιση μηνυμάτων
    Dreiko ζούπα το!
    Σε κάθε προπόνηση το έχω στο post-wo. Και σήμερα ας πούμε που το ξαναέβαλα, μετρημένα 3 scoop, πάλι 11 γρ. βγήκαν!
    Μάλλον δεν το στουπώνετε καλά , αλλιώς δεν εξηγείτε σε εμένα να βγαίνει και σε εσάς όχι...

    (Το άβαταρ σου τα σπάει.)
    καταλαβα...πρεπει να παρω αυτο που πατανε το καπνο στην πιπα....(κιχ για την πιπα....)
    θα το κανω να δω...

    Υ.Γ.thanks για το avatar....
    τιποτα...
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 11-06-11 00:58 #42
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Dreiko Εμφάνιση μηνυμάτων
    καταλαβα...πρεπει να παρω αυτο που πατανε το καπνο στην πιπα....(κιχ για την πιπα....)
    θα το κανω να δω...

    Υ.Γ.thanks για το avatar....
    Κοίτα να δεις, εγώ το χώνω βαθιά μέσα το scoop και το στουπώνω στα τοιχώματα. Έτσι παίρνει τη μέγιστη ποσότητα μέσα χωρίς κενά.
    Τώρα αν εσύ Dreiko την βρίσκεις με το εργαλείο για την πίπα, εμείς μαζί σου!
    You 're not training to win friends.
    You 're not training to look pretty.
    You 're not training to stare some chick's ass (well... sometimes).
    You know why you 're training. And if you don't, then get the hell out because you 're just taking up space... This is heavy duty.
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 11-06-11 11:32 #43
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Devil Εμφάνιση μηνυμάτων
    ειχα παρει κανα 5 κουτια απο αυτο.... ωραιο ειναι μια χαρα προιον και σε καλη τιμη....

    το νου σου στις γευσης.... ειναι μια που δεν πινετε με τιποτα.... και δεν θυμαμαι ποια ειναι....
    μάλλον το σταφύλι είναι αυτό που δεν πίνετε
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 11-06-11 12:49 #44
    Το avatar του χρήστη jannous44

    Εγγραφή
    11-12-2010
    Περ.
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    1.477
    Προεπιλογή
    ποσο παει το μαλλι στο συγκεκριμενο ? κ απο που. αν μπορεις καποιος να μου στειλει π.μ. χρησημοποιω bulk bcaa πριν και μετα αλλα δεν πεινονται. αν σε συμφερουν σε τιμη. και αφου εχουν και bcaa+eaa θα ειναι κομπλε αν ειναι σε καλη τιμη.
    Arnold Schwarzenegger - "The body is very important but the mind is more important than the body...because that's what then creates the will. The will that you need to go to the gym every day. The will that makes you go into the forced reps. The will that makes you go beyond when you're doing 500lb squats and you can't do another rep and your body is shaking. It's the will that makes you go down one more time and struggle up".
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 12-06-11 00:57 #45
    Προεπιλογή
    Επειδή μου τελειώνει η πρωτείνη που έπαιρνα για μετά την προπόνηση, σκεφτόμουν και γω να βάλω το συγκεκριμένο για πριν και μετά.
    Αυτό που θέλω να ρωτήσω, είναι ότι το 1,5 σκουπ πρωτείνης, το υπολόγιζα στα συνόλικα γραμμάρια πρωτείνης που λαμβάνω την ημέρα.
    Με το συγκεκριμένο τα υπολογίζετε?
    Και αν ναι...στα 10γρ πριν και 10γρ μετά, σύνολο δηλαδή 20γρ. τι αναλογία πρωτείνης παίζει?
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 3 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία