Σελίδα 3 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 31 έως 45 από 55
  1. 03-11-11 22:17 #31
    Banned
    Εγγραφή
    22-11-2009
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    1.896
    Προεπιλογή
    οταν βλεπω γραμομμενους γλουτους τοτε μιλαμε για αθλητες. παρα πολυ καλη φορμα!


    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Muscleboss Εμφάνιση μηνυμάτων
    Έπεσαν στα χέρια μου κάποιες ωραίες φωτογραφίες του Φώτη απο τον τελευταίο αγώνα που έκανε στη Γερμανία και τις βάζω εδώ. Νομίζω ότι ήταν η καλύτερη φόρμα που είχε πιάσει στους αγώνες που συμμετείχε εκείνη τη σεζόν.




    Συνημμένο Αρχείο 139245

    Συνημμένο Αρχείο 30380


    Συνημμένο Αρχείο 139244

    Συνημμένο Αρχείο 139246
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 16-09-13 22:00 #32
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.563
    Προεπιλογή
    O Φώτης Πλευρίτης είχε μια γεμάτη σεζόν το 2012,με συμμετοχές σε εγχώριους αγώνες αλλα και και σε διεθνείς, όπως το Arnold Classic Europe Amateur , όπου έλαβε την 4η θεση στην κατηγορία Masters, στο Μr Universe της ΝΑΒΒΑ (4η θέση) αλλά και στο Παγκόσμιο της WABBA (2η θέση).











    Επανέρχεται στους αγώνες αυτη την περίοδο, συμμετέχωντας αρχικά στο Arnold Classic Εurope Amateur τον Οκτωβριο στην Ισπανία,κατόπιν στο 19o Πανελλήνιο Κύπελλο της IFBB στην Λιβαδειά και πιθανον και στα άλλα grand prix της IFBB του Νοεμβρίου και του Δεκεμβρίου.
    Επίσης ανακοίνωσε την συνεργασία του με τον Κωστα Σταμάτη, μπαίνοντας στο team των αθλητών που βοηθάει ο Κώστας

    H ανακοίνωσή του :
    ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΠΩ ΠΩΣ ΑΠΟ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΜΑΙ ΚΙ ΕΓΩ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ STAMATIS TEAM.
    ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΩ ΤΟΝ ΚΩΣΤΑ ΣΤΑΜΑΤΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΤΗΡΙΞΗ ΠΟΥ ΜΟΥ ΠΑΡΕΧΕΙ ΣΤΗΝ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑ ΜΟΥ ΦΕΤΟΣ ΚΑΙ ΥΠΟΣΧΟΜΑΙ ΠΩΣ ΘΑ ΚΑΝΩ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΜΠΟΡΩ ΚΙ ΕΓΩ ΜΑΖΙ ΜΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΝΑ ΑΝΕΒΑΣΟΥΜΕ ΤΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΤΟΥ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ BODYBUILDING!!!ΕΠΙΣΗΣ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΩ ΚΑΙ ΤΟΝ ΠΡΟΕΔΡΟ Ι.ΛΕΒΕΝΤΕΛΗ ΠΟΥ ΜΟΥ ΔΙΝΕΙ ΞΑΝΑ ΤΗΝ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΝΑ ΣΥΜΜΕΤΕΧΩ ΣΤΗΝ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑ ΣΩΜΑΤΙΚΗΣ ΔΙΑΠΛΑΣΗΣ (Ε.Ο.Σ.Δ.)

    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες    
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 17-09-13 01:36 #33
    War Veteran
    Το avatar του χρήστη RAMBO

    Εγγραφή
    06-01-2009
    Περ.
    Hardcore Earth
    Μηνύματα
    5.969
    Προεπιλογή
    Τρομερος...πολυ καλη βελτιωση απο παλιοτερα θυμαμαι τον εβλεπα συνεχεια στους αγωνες ειτε ως διαγωνιζομενο ειτε ως θεατη
    Y.o.l.o
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 11-10-13 00:46 #34
    Προεπιλογή
    Θαυμάστε το Φώτη Πλευρίτη 16 ώρες πριν το Arnold Classic στην Ισπανία!
    παμε δυνατά Φωτάρα!!!
    Όνομα: 558913_310480052426258_1862124346_n.jpg Εμφανίσεις: 2763 Μέγεθος: 101,7 KB
    Απάντηση με παράθεση
     

  5.  

  6. 11-10-13 06:23 #36
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη ελμερ

    Εγγραφή
    08-11-2010
    Περ.
    περιστερι
    Μηνύματα
    4.032
    Προεπιλογή
    Καταπληκτικος αθλητης....και οσο περνανε τα χρονια δε μενει στασιμος,βαζει μαζα και γινεται ολο και πιο ποιοτικος...καλη επιτυχια.....
    Στηριξου πανω μου να πεσουμε μαζι
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 11-10-13 10:42 #37
    Το avatar του χρήστη billy89

    Εγγραφή
    18-04-2011
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    2.505
    Προεπιλογή
    Στενή μέση, απίστευτα στεγνός, απίστευτα ποιοτικός γενικά φαίνεται σε φοβερή κατάσταση. Ελπίζουμε σε ένα καλό πλασάρισμα!
    SURVIVAL OF THE FITTEST
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 11-10-13 11:59 #38
    Προεπιλογή
    Τι ειπες τωρα?Παρα πολυ καλη φορμα!
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 24-07-14 22:06 #39
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.563
    Προεπιλογή Φώτης Πλευρίτης - Συνέντευξη Ιούλιος 2014
    ΦΩΤΗΣ ΠΛΕΥΡΙΤΗΣ - ΤΟ ΒΑΡΥ ΠΥΡΟΒΟΛΙΚΟ ΤΟΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ!

    Φωτη καλησπέρα
    Σε ευχαριστουμε κατ΄αρχήν για την συνέντευξη που μας παραχωρείς,καθως έχεις σίγουρα ενδιαφέροντα πράγματα να μας πεις και να διαβάσoυν οι αναγνωστες του


    Φ.Π.: Kαλησπέρα σας.Κι εγώ ευχαριστώ για την τιμή που μου κάνετε και το ενδιαφέρον.





    Θα ξεκινήσω ανάποδα την συνέντευξη, από κάτι που συνήθως ρωτάνε στο τέλος, αλλα ενδιαφέρει τον κόσμο:
    Ετοιμάζεις κατι αγωνιστικά;Να περιμένει ο κόσμος ότι θα ξαναδεί σύντομα τον Φώτη;


    Φ.Π.: Κοίτα οι καιροί είναι πολύ δύσκολοι και για κάποιον που έχει οικογένεια ειναι ακόμα πιο δύσκολα,όμως το "μικρόβιο" δεν φεύγει.
    Η αλήθεια ειναι πως παρόλο τις δυσκολίες δεν σκέφτομαι να σταματήσω τους αγώνες τουλαχιστον μέχρι στιγμής.



    Τα τελευταία χρόνια (2010-2012-2013) έχεις παίξει σε πολλούς αγώνες και έχεις πάρει πολλές νίκες.Ποια νίκη σου έμεινε περισσότερο ως πιο χαρακτηριστική;


    Φ.Π.: Σε κάθε αγώνα νιώθεις διαφορετικά,ανάλογα τη διοργάνωση,το επίπεδο των αθλητών αλλα και τη δική σου κατάσταση.
    Ο πρώτος αγώνας στο εξωτερικό ήταν το 2010 στην Αυστρία που έπαιξα στο παγκόσμιο της NABBA WFF στην κατηγορία SUPERBODY και πήρα την κατηγορία και το overall.
    Ένιωσα ότι ήταν μεγάλη νίκη για μένα που πρώτη φορά πήγαινα σε παγκόσμιο.
    Μετά από λίγες μέρες όμως που έπαιξα στο UNIVERSE της NABBA στην Αγγλία,σε αυτόν τον ιστορικό αγώνα και πήρα την 5η θέση ανάμεσα σε 21 φοβερούς αθλητές,ένιωσα λες και πήρα το OLYMPIA!!!!

    NABBA Universe 2010





    Φ.Π.:
    Ποιον θεωρείς τον πιο υψηλού επιπέδου αγώνα που εχεις συμμετασχει (εσωτερικό ή εξωτερικό ). Τι συνάντησες εκει;

    Όπως είπα και προηγουμένως, το UNIVERSE της NABBA είναι ένας ιστορικός αγώνας και πολυ υψηλό το επίπεδο, το 2012 να φανταστείς ήταν 27 καταπληκτικοί αθλητές όπως ο GARRY LISTER μεγάλο όνομα έχει πάρει πολλά UNIVERSE.
    Όμως και το ARNOLD CLASSIC μια τεράστια διοργάνωση ένας αγώνας που ήταν για μένα όνειρο ζωής όχι να παίξω αλλά να δω αυτόν τον αγώνα!!!
    Και να που πήρα και εκει την τέταρτη θέση ανάμεσα σε φοβερούς αθλητές όπως ο πρώην επαγγελματίας RAMON GONZALEZ FREIRE.
    Πέρυσι στο ARNOLD πήρα την 6η θέση και πάλι το θεωρώ επιτυχία γιατι το επίπεδο όσο πάει και ανεβαίνει.

    Από πότε παρακολουθείς αγώνες bodybuilding;Τι σε έβαλε τελικά στο αγωνιστικό κομμάτι;

    Φ.Π.: Αγώνες παρακολουθώ από το 1988.Σπούδαζα σε μια σχολή παραιατρικών επαγγελμάτων στην Αθήνα και το Νοεμβριο παρακολούθησα για πρώτη φορά το πανελλήνιο κύπελλο στο HOLLIDAY.Κι από ότι θυμάμαι αυτός πρέπει να είναι και ο μοναδικός αγώνας που δεν βγάλανε νικητή! Ισοβάθμησαν από ότι είπαν ο Θανάσης κοψιάς και ο Βασίλης Ζαχείλας.Αν κάνω λάθος διορθώστε με.
    Από τότε δεν έχω χάσει αγώνα. Έτσι σιγά σιγά μου κόλλησε κι εμένα η ιδέα να ανέβω στην σκηνή και να δω πως θα βγω κι εγώ με μια προετοιμασία.


    Είχες αγωνιστεί για πρώτη φορά στο Κύπελλο της ΠΕΣΔ το 1999,με Γρίβα, Καραμανλάκη, Μάρκογλου και αλλους γνωστούς αθλητές.
    Ποιες οι αναμνησεις σου από το "βάπτισμα του πυρός" για εσένα;


    Φ.Π.: Ήταν μια φοβερή εμπειρία για μένα ο πρώτος μου αγώνας.
    Γρίβας,Καραμανλάκης και Μάρκογλου ξεχώρισαν φυσικά αλλά θυμάμαι ότι ήταν πολλοί καλοί αθλητές.
    Όμως για να πω την αλήθεια από εκείνο τον αγώνα θυμάμαι την πείνα και τη στέρηση.Ήταν η πρώτη φορά που έκανα δίαιτα και μου στοίχισε πολύ γιατί είχα χάσει 26 κιλά για να κατέβω στον αγώνα.Με το που τέλειωσε ο αγώνας άρχισα να τρώω και να πίνω και σε τρεις μέρες ήμουν 10 κιλά πάνω.Ήταν σταθμός όμως αυτός ο αγώνας για μενα γιατί τότε έκανα και πρόταση γάμου στη γυναίκα μου.

    ΠΕΣΔ Κύπελλο 1999








    Έκτοτε πότε ξανααγωνίστηκες;


    Φ.Π.: Μετά τον αγώνα το '99 δεν ήθελα όχι να ξανακατέβω σε αγώνα αλλά ούτε να ακούω για δίαιτα για κάποια χρόνια.Προπόνηση όμως έκανα πάντα και όταν ανοιξα το γυμναστήριο το 2002,άρχισα πάλι να προσέχω τη διατροφή μου και το 2010,εφόσον έκρινα ότι είμαι σε καλή κατάσταση αποφάσισα να ξανακατέβω σε αγώνα.

    Παρακολουθείς αγωνες του εσωτερικου δεκαετίες τώρα. Ποιους αθλητές έχεις ξεχωρίσει ανα δεκαετία;



    Φ.Π.: Είναι πολλοί οι αθλητές που με έχουν εντυπωσιάσει στην Ελλαδα δεν μπορώ όμως να πω ονόματα γιατί μπορεί να αδικήσω κάποιους.Όμως πιστεύω πως υπάρχουν αθλητές που έχουν φοβερή εξέλιξη και ξεχωρίζουν.

    Ποια η διαφορά των εποχών, από την δεκατία του 90 που πρωτοαγωνίστηκες ,σε σχέση με το τώρα; Ποια η γνωμη σου για το ελληνικό bodybuilding;

    Φ.Π.: Όπως σε κάθε άθλημα έτσι και στο bodybuilding υπάρχει εξέλιξη.Οι αθλητές τώρα ειναι πιο μυώδεις και πιο ποιοτικοί γιατί είναι και πιο ενημερωμένοι.Υπάρχει μια άνοδος στο αγωνιστικό κομμάτι και πρέπει να υπάρχει και στήριξη των αθλητών που προσπαθούν να πάνε σε αγώνες (εσωτερικού και εξωτερικού) από όλους μας ώστε να ανεβάσουμε το άθλημά μας.


    2010 WFF Universe
    Super Body 1η θέση + Οverall Winner




    Αν θα μπορούσες να ανεβάσεις 10 αθλητές από Ελλάδα στην ιδια σκηνή ,σε μια κατηγορία, από όλες τις δεκαετίες, ποιους θα ήθελες να δεις να κοντράρονται ;

    Φ.Π.: Σ'αυτό δεν μπορώ να σου απαντήσω είναι σαν να με ρωτάς ποιος είναι καλύτερος ο Μαραντόνα ή ο Ρονάλντο.Άλλα τα κριτήρια παλιά και άλλα σήμερα.
    Δεν μπορούμε να συγκρίνουμε αθλητές των δεκαετιών '80,'90 με τους σημερινούς.Είναι σαν να βάζουμε τον Φρανκ Ζέιν με τον Φιλ Χιθ στην ιδια σκηνή.Θα ήταν αστείο απο όποια πλευρά κι αν το δούμε .Μυικότητα γράμμωση αλλά ακόμα και το μαγιό δεν συγκρίνονται!

    Απο αθλητές εξωτερικού ποιους ξεχωρίζεις;


    Φ.Π.: Τον Flex Wheeler, τον Kevin Levrone και τον Κai Greene.Όπως ξέρεις κανείς από τους τρεις δεν έχει πάρει OLYMPIA.


    Τι βλέπεις για το φετινο Mr Olympia;;Θα απειληθεί ο Heath;

    Φ.Π.: Σίγουρα αυτός έχει τον πρώτο λόγο και πιστεύω για τα επόμενα τρια χρόνια αυτός θα είναι στην κορυφή.


    WABBA Κύπελλο 2010
    Νικητής Masters & Γενικός Νικητής





    Τι είδους προπονήσεις κάνεις στις προετοιμασίες σου και σε περιόδους εκτός αγώνων;


    Φ.Π.: Πάντα την ίδια προπόνηση κάνω,απλά σε περίοδο προετοιμασίας αυξάνω κατά πολύ την αεροβία.


    Θα ήθελες να μας αναφέρεις καποιες βασικές αρχές στην διατροφή σου κατά την προετοιμασία σου;

    Φ.Π.: Αλλαζω τη διατροφή μου σύμφωνα με το σωματικό μου βάρος και το ποσοστό λιπους κάθε φορά.


    Τι σημαίνει για σένα το bodybuilding μετά από τόσα χρόνια πιστής ενασχόλησης;


    Φ.Π.: Μετά από 30 χρόνια πιστής ενασχόλησης ειναι για μένα η δουλεία μου, τρόπος ζωής, στην ουσία η ζωή μου.


    ΠΕΣΔ Κύπελλο 1999 -Γενικός Τίτλος




    Μένεις στο Αγρίνιο και διατηρείς γυμναστήριο... Συμβουλεύεις αθλητές με αγωνιστικά σχέδια;


    Φ.Π.: Ναι, μετά από πείρα τόσων χρόνων νομίζω πως έχω κάποιες γνώσεις να μεταφέρω στους νεότερους αθλητές.


    Τι θα ήθελες να πεις στα νέα παιδιά που ξεκινάνε τώρα την αθλητική πορεία τους στο bodybuilding;

    Φ.Π.: Βασικά χρειάζεται υπομονή και επιμονή και πολύ καιρό και προσπάθεια για να χτίσεις ένα κορμί από την αρχή.
    Πρέπει επίσης να είναι προσγειωμένοι και να μην πέρνουν τα μυαλά τους αέρα με έναν δυο αγώνες που παίζουν και το βλέπουν κορυφή και προπονητές !
    Χρειάζεται συνεχής ενημέρωση και πείρα ετών για να λες πως γνωρίζεις το αντικείμενο.


    Σε ευχαριστούμε που μας παραχώρησες αυτή την συνέντευξη!
    Κάτι για το τέλος : Θα ήθελες να μεταφέρεις κάτι για το τέλος στα μέλη του Βοdybuilding.gr που θα διαβάσουν την συνέντευξη ;


    Φ.Π.: Εύχομαι όλοι να είμαστε καλά και να μπορέσουμε να περάσουμε αυτά τα δύσκολα χρόνια και να στηρίζουμε πάντα ο ένας τον άλλο ώστε να ανεβάσουμε το αθλημά μας.Σας ευχαριστώ και πάλι για την τιμή που μου κάνετε !
    Φώτης Πλευρίτης


    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες        
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 24-07-14 23:24 #40
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη ελμερ

    Εγγραφή
    08-11-2010
    Περ.
    περιστερι
    Μηνύματα
    4.032
    Προεπιλογή
    Ωραια συνεντευξη Κωστα...!!καταπληκτικος αθλητης με ποιοτητα και ταπεινος παρα τα χρονια του,παραδειγμα προς μιμηση...
    Στηριξου πανω μου να πεσουμε μαζι
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 25-07-14 03:07 #41
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.803
    Προεπιλογή
    πολύ καλος αθλητης και καλό παιδί ο Φώτης , μακάρι να έχουμε όσο το δυνατόν περισσότερους ββερ στην Ελλάδα με το ήθος και την ποιότητα του Φώτη σαν αθλητη και σαν άνθρωπο
    σαν αθλητής δεν χρειάζονται πολλα λόγια φαίνετε απο τούς τίτλους αλλα και απο τις φωτο που δείχνουν ότι αυτό που κάνει είναι τρόπος ζωής και όχι απλα μια προετοιμασία και μια φόρμα μόνο αγωνιστική , αλλα όλο το χρόνο υποστηρίζει την φόρμα του , γιατι απλα είναι συνεπής στην προπόνηση και διατροφή του
    τελευτα'ία μετα την επανεμφάνησή του πέτυχε καλύτερη φόρμα απο ότι παλιά δείγμα του ότι όλα αυτα τα χρόνια που δεν ήταν αγωνιστικός γυμναζόταν και ακολουθούσε τον τρόπο ζωής ενός ββερ

    και πολυ σωστα λέει ότι η προπόνηση όγκου και γράμμωσης δεν αλλάζει παρα μόνο την διαφορα την κάνει η αερόβια και η διατροφή και έτσι κρατιούνται οι μύς χωρίς απώλεια μαζί με το χάσιμο τού λίπους

    να ναι καλα και πάντα επιτυχίες αγωνιστικές και προσωπικές στη ζωή του
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 25-07-14 16:55 #42
    Προεπιλογή
    Ωραία συνέντευξη, ευχαριστούμε Κώστα
    Go heavy or go home!
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 25-07-14 18:24 #43
    Προεπιλογή
    Mπραβο σου Κωστα!Ακομα μια συνεντευξη ουσιας που μας φερνει κοντα στους Ελληνες αθλητες!!!
    Johnny
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 27-07-14 19:22 #44
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.563
    Προεπιλογή
    O Φωτης Πλευρίτης είναι από τους αθλητές που όταν κατεβαίνει, ανεβάζει το επίπεδο του αγώνα,φορμαρισμένος και πάντα σε πολύ καλή κατάσταση.
    Οι θέσεις του τόσο στο Arnold Classic,Nabba Universe,Wabba World, μαρτυρούν ότι ειναι και παγκοσμίου κλάσεως !
    Νομίζω ότι μια παρουσίαση έλειπε από την ενότητα των Ελλήνων Αθλητών.

    Οι αγώνες του και οι θέσεις που έχει καταλάβει είναι οι παρακατω :

    1999 ΠΕΣΔ Πανελλήνιο Κύπελλο -80 1η θέση , 4oς στον Γενικό Τίτλο

    2010 1st Twinlab Energy Club Challenge - Γενικός Νικητής
    2010 WFF Universe - Superbody 1η θεση + Overall

    2010 NABBA Universe – Μasters 5η θέση
    2010 WABBA Mr Οδύσσεια – Masters 1η θέση + Γενικός Νικητής
    2010 WABBA Mr Universe - Μasters 1η θέση

    2012 Arnold Classic Amateur 4η θεση
    2012 NABBA-WFF 16o Πανελληνιο Κυπελλο Γενικός Νικητής
    2012 ΝΑC 3rd EnergyClub Challenge Γενικός Νικητής

    2012 NABBA Universe 4η θέση
    2012 WABBA Κύπελλο 2ος στον Γενικό
    2012 WABBA Universe 2ος στην Masters & 2oς στην Μεσαία

    2013 Arnold Classic Amateur Μasters 6η θέση
    2013 IFBB Πανελλήνιο Κύπελλο Λιβαδειά - Μasters 1η θέση
    2013 IFBB Elite Grand Prix by Bodybuilding Club - Μasters 1η θέση


    Παρακάτω μερικές χαρακτηριστικές φωτογραφίες του

    2010 WABBA Mr Universe - Μasters 1η θέση




    2012 NABBA Universe 4η θέση






    2012 Arnold Classic Amateur 4η θεση





    2013 Arnold Classic Amateur 6η θεση






    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες       
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 29-07-14 14:51 #45
    Bodybuilding.gr
    Το avatar του χρήστη Muscleboss

    Εγγραφή
    06-04-2005
    Περ.
    All over the World
    Μηνύματα
    10.908
    Προεπιλογή
    Ευχαριστούμε για τη συνέντευξη και εσένα Κώστα και αλλά φυσικά και το Φώτη.

    Να προσθέσω και εγώ κάτι που ίσως δεν είναι γνωστό στο ευρύ κοινό. Ο Φώτης έχει πολύ καλή κριτική αντίληψη στο αγωνιστικό bodybuilding και είναι πολύ αντικειμενικός όχι μόνο με τους υπόλοιπους αθλητές αλλά και με τον ίδιο του το εαυτό. Αυτό σε συνδυασμό με την εμπειρία του, τους πολλούς αγώνες που έχει παρακολουθήσει και τον ακέραιο χαρακτήρα του, καθιστά τη γνώμη του ιδιαίτερα σημαντική.

    Αν είχα να επιλέξω μια ιδανική κριτική επιτροπή, σίγουρα θα ήταν μέσα στις πρώτες μου επιλογές.
    Παναγιώτης Βίτσας
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 3 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία