Σελίδα 1 από 5 123 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 63
  1. 26-12-10 19:14 #1
    Προεπιλογή Tested Pre Workout (Tested Nutrition)
    Η Μέγιστη προεξασκητική φόρμουλα με τα πιο ενεργά συστατικά της αγοράς.
    Όσοι αθλούνται με βάρη έχουν ένα και μόνο στόχο. Μυϊκή δύναμη, έκρηξη, ενέργεια και εντυπωσιακά πρηξίματα. Αυτοί είναι οι λόγοι που τόσοι και τόσοι άνθρωποι σε όλο τον κόσμο κάνουν βάρη. Για να ανταπεξέλθουμε στις αυξημένες ανάγκες της σκληρής προπόνησης χρειαζόμαστε τα κατάλληλα εφόδια.







    Η νέα φόρμουλα TESTED PRE WORKOUT είναι χωρίς αμφιβολία το πιο δυνατό και αποτελεσματικό προεξασκητικό συμπλήρωμα διατροφής της παγκόσμιας αγοράς. Με έναν εκπληκτικό συνδυασμό ενεργών συστατικών όπως το μαγικό συνδυασμό αργινίνης ορνιθίνης, βήτα αλανίνης (για επανατροφοδότηση των μυών με το απαραίτητο γλυκογόνο), καφεΐνης και ταυρίνης, χωρίς θερμίδες, χωρίς ζάχαρη και υδατάνθρακα.

    Μόνο καθαρή ενέργεια, δύναμη και εξωπραγματικά μυϊκά πρηξίματα. Μόνο 7γρ. από το TESTED PRE WORKOUT σε λίγο νερό λίγο πριν την προπόνηση είναι ικανά να δώσουν νέο νόημα στη γυμναστική.

    Δοσολογία: 1 δοσομετρητή σε 125ml νερό, 45 λεπτά πριν την προπόνηση.

    Γεύση: Punch
    Συσκευασία: 420g

    Link: http://www.x-tremestores.gr/216/esho...4&category=730

    Τι γνώμη έχετε για το προιόν?
    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες   
    People often say that motivation doesn’t last. Well, neither does bathing – that’s why we recommend it daily.
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 26-12-10 20:35 #2
    Προεπιλογή
    Αρκετα καλη φορμουλα, εχει ακριβως τη δοσολογια των συστατικων, χωρις κρεατινη και κραταει για αρκετες δοσεις. Βεβαια τα 7γρ ισως να ειναι λιγα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 26-12-10 22:31 #3
    Προεπιλογή
    στα πριξιματα και δυναμη που λεει ειναι κατι σαν νιτρικο?

    το εχει δοκιμαση κανεις μιπος?
    Keep Your Eyes Open!
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 27-12-10 01:58 #4
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    οι δοσεις ειναι μικρες.

    θες 2-3 σκουπ για να κανεις κατι καλο.
    αλλιως καλο δειχνει.
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 27-12-10 03:16 #5
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο beefmeup Εμφάνιση μηνυμάτων
    οι δοσεις ειναι μικρες.

    θες 2-3 σκουπ για να κανεις κατι καλο.
    αλλιως καλο δειχνει.
    στα 4 καλο θα ειναι
    ΠΑΝΤΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΣΩΣΤΟΣ Ο ΧΡΟΝΟΣ, ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟ ΣΩΣΤΟ
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 31-12-10 23:12 #6
    Το avatar του χρήστη Wolve

    Εγγραφή
    28-12-2010
    Περ.
    Θεσσαλονικη
    Μηνύματα
    797
    Προεπιλογή
    δοκιμασμενο εδω και καμια εβδομαδα:

    4 μερες με 1 scoop
    2 μερες με 2 scoop

    αν και αρχικα πιστευα οτι οι δοσεις ειναι μικρες, μου κανει δουλεια, και αφηνει πριξηματα και μετα την προπονηση μεχρι την επομενη μερα στο 1 scoop

    τις επομενες μερες που δοκιμασα 2 ειχα φυσικα ακομα καλυτερα απολεσματα, μπορω να πω ειμαι αρκετα ικανοποιημενος
    Μέσα στα σπλάχνα μιας απάνθρωπης κοινωνίας που τόσο μας πληγώνει, υπάρχει και αναπτύσσεται μια άλλη, διαφορετική κοινωνία, που ειρηνικά και αθόρυβα ζει και δημιουργεί οραματιζόμενη τ’ αστέρια...
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 31-12-10 23:35 #7
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Wolve Εμφάνιση μηνυμάτων
    δοκιμασμενο εδω και καμια εβδομαδα:

    4 μερες με 1 scoop
    2 μερες με 2 scoop

    αν και αρχικα πιστευα οτι οι δοσεις ειναι μικρες, μου κανει δουλεια, και αφηνει πριξηματα και μετα την προπονηση μεχρι την επομενη μερα στο 1 scoop

    τις επομενες μερες που δοκιμασα 2 ειχα φυσικα ακομα καλυτερα απολεσματα, μπορω να πω ειμαι αρκετα ικανοποιημενος
    ωραιος θα το χω στα υποψιν γιατι μου αρεσουν τα συστατικα του..

    αν ανεβασεις πολυ τα σκουπ σε αυτο οπως εγραψε ο σαλπας πιο πανω,θα εχεις ενα θεμα με την καφεινη γιατι ανεβαινει αρκετα..σε καποιον που δεν τον πιανει οπως εμενα δεν θα ειναι θεμα,αλλα καποιος που εχει ευαισθησια στην καφεινη,καλο ειναι να μην ανεβασει..
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 31-12-10 23:53 #8
    Το avatar του χρήστη Wolve

    Εγγραφή
    28-12-2010
    Περ.
    Θεσσαλονικη
    Μηνύματα
    797
    Προεπιλογή
    Δεν μου κανει τιποτα η καφεινη, εχει 2-3 λεπτα που τελειωσα προπονηση στο σπιτι (ηταν κλειστο το γυμναστηριο σημερα) και ειπα να δοκιμασω 3 scoop για να δω αν θα δω καμια διαφορα παραπανω, σαν πειραμα...

    Οντως παλι εχει διαφορα, σαν γοριλλακι ειμαι, υπαρχουν αρκετα τσιμπηματακια (λογικα απο βητα αλανινη) μεχρι και τωρα και πολυ πριξημο παντου αν και δεν εκανα παρα πολυ δυνατη προπονα για να μην κλαταρω το βραδυ στην αλλαγη του χρονου

    Και εμενα αυτα που ειχε μ'αρεσαν και ειπα να δοκιμασω, 3 scoop νομιζω πως ειναι υπερβολη, με 2 ειμαι πολυ καλα
    Μέσα στα σπλάχνα μιας απάνθρωπης κοινωνίας που τόσο μας πληγώνει, υπάρχει και αναπτύσσεται μια άλλη, διαφορετική κοινωνία, που ειρηνικά και αθόρυβα ζει και δημιουργεί οραματιζόμενη τ’ αστέρια...
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 01-01-11 01:22 #9
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο beefmeup Εμφάνιση μηνυμάτων
    ωραιος θα το χω στα υποψιν γιατι μου αρεσουν τα συστατικα του..

    αν ανεβασεις πολυ τα σκουπ σε αυτο οπως εγραψε ο σαλπας πιο πανω,θα εχεις ενα θεμα με την καφεινη γιατι ανεβαινει αρκετα..σε καποιον που δεν τον πιανει οπως εμενα δεν θα ειναι θεμα,αλλα καποιος που εχει ευαισθησια στην καφεινη,καλο ειναι να μην ανεβασει..
    οπος και μενα
    ΠΑΝΤΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΣΩΣΤΟΣ Ο ΧΡΟΝΟΣ, ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟ ΣΩΣΤΟ
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 05-02-11 16:42 #10
    Προεπιλογή
    Σκεφτομαι να το αγορασω. beefmeup, τι θα προσθετες επιπλεον; Θα βαζω και λιγη κρεατινη.
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 05-02-11 16:48 #11
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο deluxe Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σκεφτομαι να το αγορασω. beefmeup, τι θα προσθετες επιπλεον; Θα βαζω και λιγη κρεατινη.
    εκτος απο αυτο που λες,για την κρεατινη ολα τα αλλα τα χει..
    κ γω καμια φορα τα πρωτιμω αυτα που δεν εχουν κρεατινη γιατι περνω κυριως μονη της,οποτε με βολευει για να ξερω τι περνω.

    το μονο που πρεπει να δεις ειναι στα ποσα σκουπ θα το δουλεψεις,γιατι για μια καλη δοση απο οτι εχει θες 2 τουλαχιστον,αλλα μετα εκει η καφεινη του θα σου ανεβει στα 200 μιλι κ αν παρεις 3 σκουπ παει 300μιλι..

    αν εχεις θεμα με την καφεινη μονο αυτο σε απασχολει..
    παντως το χω κ γω στα υποψιν αυτο,γιατι αν εξερεσεις την αργινινη ολα τα αλλα ειναι τουμπανα που εχει..
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 05-02-11 18:10 #12
    Προεπιλογή
    Καλα 2-3 scoop θα παιρνω. Η καφεϊνη δε μου κανει κατι. Και μετα κανω διακοπη κανα 2μηνο.

    Λες να βαζω και επιπλεον αργινινη-ορνιθινη;
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 05-02-11 18:11 #13
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο deluxe Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλα 2-3 scoop θα παιρνω. Η καφεϊνη δε μου κανει κατι. Και μετα κανω διακοπη κανα 2μηνο.

    Λες να βαζω και επιπλεον αργινινη-ορνιθινη;
    αν θες σωνει κ καλα να βαλεις κατι παραπανω βαλε β αλανινη,μαζι με κιτρουλινη κ εισαι μπομπα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 05-02-11 18:29 #14
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.632
    Προεπιλογή
    κιτρουλινη ξεχωριστα και αλανίνη μονο από bulk βρίσκεις;
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 05-02-11 20:07 #15
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    κιτρουλινη ναι μονο απο εκει..ειναι πολυ τεχνικο σαν συμπληρωμα για να βγει απο αλλη εταιρια,stand alone.

    β αλανινη υπαρχει,κ εκτος μπαλκ,κ μαλιστα 3 που μου ερχονται στο μυαλο τωρα ειναι το carnobolic(anabolic extreme),peak beta(molecular nutrition) τα οποια κ τα 2 ειναι με co factors,αλλα η υπαρχει κ μονη της σκετη σκονη της PRIMAFORCE.
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 1 από 5 123 ... ΤελευταίαΤελευταία