Θέμα: Stella's Log

Σελίδα 45 από 86 ΠρώτηΠρώτη ... 35434445464755 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 661 έως 675 από 1288
  1. 30-03-12 15:08 #661
    Προεπιλογή
    καλε που ειναι οι φωτο να σε καμαρωσω κι εγω?
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 30-03-12 15:08 #662
    Προεπιλογή
    stella μπραβο κ συγχαρητηρια κ απο μενα!!!!

    το σωμα σου εχει αρχισει κ παιρνει τον δρομο του!!!!
    κ αρχιζει κ εμφανιζεται το καλα γυμνασμενο κορμι σου......

    μπραβο κ παλι για την δουλεια!!!! γκου ον!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 30-03-12 15:09 #663
    Το avatar του χρήστη Stella

    Εγγραφή
    02-09-2009
    Περ.
    Mitilini
    Μηνύματα
    3.025
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο koukoutsaki Εμφάνιση μηνυμάτων
    Στελακι μπραβο! η δουλεια που κανεις φαινεται
    Θα συμφωνησω με τη Νικη σε αυτο που ειπε για το πανω μερος .Θα δεις τι υπεροχο παραστημα θα σου δωσει
    Να εισαι γερη και δυνατη πανω απο ολα και ολα θα τα καταφερεις!!!

    Παντως εμενα με τιποτα δε μου φαινεσαι για τοσο ποσοστο λιπους...πολυ δεν στο βγαζει?
    Koukoutsaki μου σ΄ευχαριστώ!
    Όχι δε νομίζω να μου το βγάζει πολύ.
    Φυσιολογική τιμή για γυναίκα δίνει το μηχάνημα το 18-28% (εγώ θα έλεγα το 18-25%).
    Δηλαδή περίπου στο 20-22% θα είμαι καλά πιστευω και κανονικά αδύνατη, γιατί τώρα έχω τα παχάκια μου.
    Ασχετα αν οι περισσότερες από εμάς βαζουμε τον πήχη πολύ πιο κάτω για να φαινομαστε πιο στεγνές.
    Προσωπικά θα ήθελα να πέσω στο 18-19% να δω πώς θα δείχνω...

    εντιτ:μετά από ψαξιμο στο νετ πιστευω ότι αυτό το μηχάνημα που με μετρά είναι αρκετά αξιοπιστο
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 30-03-12 15:48 #664
    Προεπιλογή
    καλα.. δεν εχω λογια.. κοιλια σουπερρρρρρρρρ, μεση , ποδια γραμμωμενα , η διαφορα με τισ πρωτες φωτο ειναι πολυ μεγαλη με ειδικα στη δευτερη φωτο εισαι καταπληκτικη, σωστη η παρατηρηση για την πλατη οχι οτι τωρα δεν ειναι καλη αλλα θα δειξει πιο αρμονικη η κορμαρα, το ειπα εγω παιδι μου, beyonce!!! οτι σου ειπα το εννοω 100%, δεν υπαρχει λογος να κολακευουμε η μια την αλλη εξαλλου τελειοτητα δεν υπαρχει και για να ειμαστε εδω μεσα χρειαζομαστε ολες βελτιωση ειτε μικρη ειτε μεγαλη. αυτα τα λεω για να μου τα πειτε κι εσεις εεεξω απο τα δοντια που λεει και το ασμα, την κυριακη που θα ποσταρω φωτο.
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 30-03-12 16:08 #665
    Το avatar του χρήστη Stella

    Εγγραφή
    02-09-2009
    Περ.
    Mitilini
    Μηνύματα
    3.025
    Προεπιλογή
    Βουλάκι μου υπερβολική είσαι ... σ΄ευχαριστώ πολύ ...
    Σιγουρα πρέπει να λέμε την αλήθεια η μια στην αλλη και αν καμιά φορά τα σχολια δε συμπίπτουν είναι γιατί οι κρίσεις μας είναι υποκειμενικές και τα γούστα διαφορετικά!
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 30-03-12 16:44 #666
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Stella Εμφάνιση μηνυμάτων
    Βουλάκι μου υπερβολική είσαι ... σ΄ευχαριστώ πολύ ...
    Σιγουρα πρέπει να λέμε την αλήθεια η μια στην αλλη και αν καμιά φορά τα σχολια δε συμπίπτουν είναι γιατί οι κρίσεις μας είναι υποκειμενικές και τα γούστα διαφορετικά!
    σωστη!! για τα γουστα τα δικα μου που μου αρεσουν αυτα τα σωματα τα δεμενα και τα πληθωρικα δεν ειμαι υπερβολικη, συμφωνω για υτο που λες για τα γουστα τουκαθενος, μπορει οντως σε καποιον που αρεσουν οι αναλογιες μοντελου να θεωρει οτι πρεπει να χασεις ξερω κι εγω 5-6 κιλα, πρεπει νομιζω να κρινεις τον αλλον και συμφωνα με το σωματοτυπο του, γιατι ολες εχουμε μια βαση που δουλευουμε , δεν αλλαζουν τα γονιδια δυστυχως..πιο πολυ επαθα πλακα με την προοδο σου γιατι κι εγω εχω βελτιωση αλλα καμμια σχεση με σενα οποτε αυτο που επιβραβευω πιο πολυ, ειναι η επιμονη σου και η πειθαρχια σου ουσιαστικα. διωχτε με καποια , σορρυ αν σας κουρασα με την πολυλογια μου
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 30-03-12 17:12 #667
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο voulaki Εμφάνιση μηνυμάτων
    σωστη!! για τα γουστα τα δικα μου που μου αρεσουν αυτα τα σωματα τα δεμενα και τα πληθωρικα δεν ειμαι υπερβολικη, συμφωνω για υτο που λες για τα γουστα τουκαθενος, μπορει οντως σε καποιον που αρεσουν οι αναλογιες μοντελου να θεωρει οτι πρεπει να χασεις ξερω κι εγω 5-6 κιλα, πρεπει νομιζω να κρινεις τον αλλον και συμφωνα με το σωματοτυπο του, γιατι ολες εχουμε μια βαση που δουλευουμε , δεν αλλαζουν τα γονιδια δυστυχως..πιο πολυ επαθα πλακα με την προοδο σου γιατι κι εγω εχω βελτιωση αλλα καμμια σχεση με σενα οποτε αυτο που επιβραβευω πιο πολυ, ειναι η επιμονη σου και η πειθαρχια σου ουσιαστικα. διωχτε με καποια , σορρυ αν σας κουρασα με την πολυλογια μου
    πολυ καλα τα λες voulaki μου...
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 30-03-12 17:51 #668
    Προεπιλογή
    Στελλακι να σου πω την αληθεια. οταν διαβαζα τα προγραμματα προπονησης σου, τα περιμενα αυτα τα αποτελεσματα.
    Κανένας άντρας δεν αξίζει τα δάκρυά μου!Ο μόνος που τα αξίζει δεν 8α με κάνει να κλάψω ΠΟΤΕ..
    Τα δάκρυα που δεν φαίνονται.. είναι αυτά που πονάνε περισσότερο..
    Αδικία είναι να σου γκρεμίζουν τα όνειρα που φτιάχνεις..
    είναι όμως ειρωνία να στα γκρεμίζει αυτός που είναι ΜΕΣΑ..
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 30-03-12 20:53 #669
    Το avatar του χρήστη Stella

    Εγγραφή
    02-09-2009
    Περ.
    Mitilini
    Μηνύματα
    3.025
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ΝΑΤΑΛΙΑ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Στελλακι να σου πω την αληθεια. οταν διαβαζα τα προγραμματα προπονησης σου, τα περιμενα αυτα τα αποτελεσματα.
    Ναταλία τώρα κάνω μόνο τρεξιμο διαλειμματική και λάστιχα για τους ώμους.
    Υποθέτω εννοείς τα προγράμματα με βάρη κανονικά που έκανα πιο παλια...
    ....κοίταξες όλο το λογκ ρε θηρίο;;;;
    Σ΄ευχαριστώ πολύ και οποιαδήποτε συμβουλή ευπρόσδεκτη!
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 30-03-12 20:58 #670
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Stella Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ναταλία τώρα κάνω μόνο τρεξιμο διαλειμματική και λάστιχα για τους ώμους.
    Υποθέτω εννοείς τα προγράμματα με βάρη κανονικά που έκανα πιο παλια...
    ....κοίταξες όλο το λογκ ρε θηρίο;;;;
    Σ΄ευχαριστώ πολύ και οποιαδήποτε συμβουλή ευπρόσδεκτη!
    Για αυτο και τα ωραια χερακια
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 30-03-12 21:11 #671
    Το avatar του χρήστη Stella

    Εγγραφή
    02-09-2009
    Περ.
    Mitilini
    Μηνύματα
    3.025
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο koukoutsaki Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για αυτο και τα ωραια χερακια
    Όχι κουκουτσάκι τα χεράκια δεν είναι ωραια (όσο ωραία είναι τελοσπάντων ) από τα λάστιχα, αλλά από σκληρη προπόνηση με βάρη πολλά κιλα (για μένα) και 6-8 επαναλήψεις, όταν τελείωνα την προπόνηση δεν μπορούσα ούτε το μπουκάλι με το νερό να σηκώσω...αλλά τωρα πουυυυυυυυ .....
    Γενικά πιστευω ότι μυικότητα βάζεις μόνο με βαριά προπόνηση και έχω μείνει στασιμη πολλά χρόνια γι΄αυτό το λόγο, γιατί δεν κάνω βαριά προπόνηση.
    Καλά είναι τα λάστιχα αλλά για να βάλεις μυς δεν αρκουν.
    Ισως και να είμαι λάθος αλλά σε μένα έτσι δουλευει....δεν πειράζει όμως θα δουλεψω αυτό που έχω τώρα και όπου φτάσω...καλά να είμαστε για να γυμναζόμαστε και να το διασκεδάζουμε!
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 30-03-12 21:15 #672
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Stella Εμφάνιση μηνυμάτων
    Όχι κουκουτσάκι τα χεράκια δεν είναι ωραια (όσο ωραία είναι τελοσπάντων ) από τα λάστιχα, αλλά από σκληρη προπόνηση με βάρη πολλά κιλα (για μένα) και 6-8 επαναλήψεις, όταν τελείωνα την προπόνηση δεν μπορούσα ούτε το μπουκάλι με το νερό να σηκώσω...αλλά τωρα πουυυυυυυυ .....
    Γενικά πιστευω ότι μυικότητα βάζεις μόνο με βαριά προπόνηση και έχω μείνει στασιμη πολλά χρόνια γι΄αυτό το λόγο, γιατί δεν κάνω βαριά προπόνηση.
    Καλά είναι τα λάστιχα αλλά για να βάλεις μυς δεν αρκουν.
    Ισως και να είμαι λάθος αλλά σε μένα έτσι δουλευει....δεν πειράζει όμως θα δουλεψω αυτό που έχω τώρα και όπου φτάσω...καλά να είμαστε για να γυμναζόμαστε και να το διασκεδάζουμε!
    ετσι στελλιτσα μου...
    καταλαβαινω οτι δεν το ευχαριστιεσαι τοσο ..αλλα ετσι κ αλλιως κ με αυτα που κανεις (κ το γηπεδο δεν ειναι κ ευκολο...)...εχεις μεγαλη βελτιωση...!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 30-03-12 21:19 #673
    Το avatar του χρήστη Stella

    Εγγραφή
    02-09-2009
    Περ.
    Mitilini
    Μηνύματα
    3.025
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο xelashai Εμφάνιση μηνυμάτων
    ετσι στελλιτσα μου...
    καταλαβαινω οτι δεν το ευχαριστιεσαι τοσο ..αλλα ετσι κ αλλιως κ με αυτα που κανεις (κ το γηπεδο δεν ειναι κ ευκολο...)...εχεις μεγαλη βελτιωση...!!
    Όχι βρε εντάξει...μια χαρά τα ευχαριστιεμαι όλα! Το ξεπέρασα τώρα!
    Ότι κάνουμε καλό είναι!
    Καλά με το γήπεδο έχω πορωθει!Κοιμάμαι και ονειρευομαι ότι τρέχω και κάνω σουπερ χρόνους!αχαχαχα!Αλήθεια!
    Παλιά εβλεπα ότι επερνα ελξεις...πολλές έλξεις....καλά λένε η τρέλα δεν πάει στα βουνα!
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 30-03-12 21:20 #674
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Stella Εμφάνιση μηνυμάτων
    Όχι κουκουτσάκι τα χεράκια δεν είναι ωραια (όσο ωραία είναι τελοσπάντων ) από τα λάστιχα, αλλά από σκληρη προπόνηση με βάρη πολλά κιλα (για μένα) και 6-8 επαναλήψεις, όταν τελείωνα την προπόνηση δεν μπορούσα ούτε το μπουκάλι με το νερό να σηκώσω...αλλά τωρα πουυυυυυυυ .....
    Γενικά πιστευω ότι μυικότητα βάζεις μόνο με βαριά προπόνηση και έχω μείνει στασιμη πολλά χρόνια γι΄αυτό το λόγο, γιατί δεν κάνω βαριά προπόνηση.
    Καλά είναι τα λάστιχα αλλά για να βάλεις μυς δεν αρκουν.
    Ισως και να είμαι λάθος αλλά σε μένα έτσι δουλευει....δεν πειράζει όμως θα δουλεψω αυτό που έχω τώρα και όπου φτάσω...καλά να είμαστε για να γυμναζόμαστε και να το διασκεδάζουμε!

    χαααχαχα.στελακι μ εχω διαβασει ολο το ιστορικο σου ξερω τι εκανες....
    ηθελα να πω οτι με τα λαστιχα διατηρεις τα ωραια χερακια
    και μη πεις οτι δεν ειναι ωραια γιατι παιρνω καραβι κι ερχομαι να τις φας

    το ξερω βρε....χωρις βαρη παπαλα....
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 30-03-12 21:22 #675
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Stella Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλά με το γήπεδο έχω πορωθει!Κοιμάμαι και ονειρευομαι ότι τρέχω και κάνω σουπερ χρόνους!αχαχαχα!Αλήθεια!
    Παλιά εβλεπα ότι επερνα ελξεις...πολλές έλξεις....καλά λένε η τρέλα δεν πάει στα βουνα!
    τρεληηηη...γι αυτο μ'αρεσεις....
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 45 από 86 ΠρώτηΠρώτη ... 35434445464755 ... ΤελευταίαΤελευταία