Σελίδα 3 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 31 έως 34 από 34
  1. 28-06-11 23:54 #31
    Ripped Princess
    Το avatar του χρήστη marvin

    Εγγραφή
    23-09-2010
    Περ.
    Αθηνα
    Μηνύματα
    4.526
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο TRIANTAFYLLOU Εμφάνιση μηνυμάτων
    πολυ απλα ενω υπάρχει το τράβηγμα στον προσαγωγό , ενοχλεί όταν πατάς στην φτέρνα γιατι είναι θέμα εργονομίας , όταν η φτέρνα πατάει κάτω ευθεία χωρίς να έχεις παπούτσι ειδικό με τακούνι όπως οι αρσιβαρίστες η τακάκι να πατας τις φτέρνες , τότε γίνετε ενα είδος σαν διάταση και τραβάνε περισσότερο οι προσαγωγοί , βέβαια και με το τακάκι πάλι το πρόβλημα υπάρχει απλα δεν το καταλαβαίνεις

    αυτο με προπόνηση πιο χαλαρή και ασκήσεις που να μην το ζορίζουν , κάνοντας μετα απο καλό ζέσταμα προσεκτικά διατάσεις και ενα καλό τρίψιμο με λάδι προηγουμένως θα νοιώσεις μια ανακούφηση και αφού εξαλείψει ο πόνος μπαίνεις κανονικα στο πρόγραμμα .

    αυτο μπορείς να το κάνεις και στο χακ σκουώτ να βάλεις δηλαδή απο κάτω ενα τακάκι υπόβαθρο ώστε να έρθει σε σημείο όπως στο σκουώτ , ώστε να μην μεταφέρετε το τράβηγμα στον προσαγωγό , επίσης παίζει ρόλο το άνοιγμα και η κλήση των πελμάτων , δοκίμασε να είναι παράλληλα και διαφορετικό άνοιγμα μήπως δεν υπάρχει ενόχληση
    Ηλια σε ευχαριστω!!!Εχω δοκιμασει μεγαλυτερο και μικροτερο ανοιγμα οπως και τα πελαματα σε αλλη κληση αλλα ενοχλει.Χακ κανω στη σμιθ οποτε δεν με βολευει να βαλω - το δοκιμασα σημερα- πλακα.Εκτος και αν δεν την εβαλα σωστα.
    Το πεισμα, η θεληση φαινονται απο την εξελιξη. Αν θες κατι, μπορεις να το καταφερεις, το θεμα ειναι να σφιξεις τα δοντια και να το πιστεψεις. Ολοι πειναμε, ολοι εχουμε αναγκες,ανθρωποι ειμαστε, η μαγκια ειναι να μπορεσεις να ελεγξεις τον εγκεφαλο σου και να ξεπερασεις τα ορια σου. Τιποτα δεν χαριζεται, πρεπει να θυσιασεις πραγματα για να τα καταφερεις!
    Nastya
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 26-11-15 06:16 #32
    Προεπιλογή προσαγωγος
    Λοιπον δεν ηξερα που να το αναρτησω αλλα θα ηθελα ετσι μια αποψη να μου δοσετε, λοιπον ακουστε ειχα παθει μια θλαση στον προσαγωγο πριν 7 μηνεσ και επεξα 7 αγωνεσ περιπου (ποδοσφαιρο) με αυτη την θλαση μετα απο 3 μηνες αποφασισα να βγαλω μαγνητικη πηγα σε γιατρο και τα λοιπα μου ειπε μετα φυσικοθεραπιες γιατι ειχα ειχε πειραχτει το ισχυο προσαγογος και ειταν υποπτο για κοιλιαο ρποσαγογο τελος παντον τα κανω ολα..........ελα μουντε που δεν περασε παο ξαναβγαζω μαγνητικη.... και τη λεει η μαγνιτικη πος δεν εχο τπτ ολα ειναι φυσιολογικα μονο λιγο ενδοαρτηρικο οηυ λογικα λογου και τενοντιτιδασ στουσ προσαγογους αλλλα και αυτο σε φυσιολογικα επιπεδα αλλα εγο ακομα ποναω πος γινετε αυτο???? ποναο για να καταλαβετε που στο κοκκαλο που συνδεετε ο προσαγογος διπλα απο τουσ ορεις στο αριστερο ποδι αμα το πατησο εκει με το χερι π.χ. ποναω αρκετα πολλη αλλα η μαγνιτικη δεν εδειξε τπτ ουτε οστικο ειδημα τιποτα!!!!! τη να κανω εχω απογοητευτει τελιως δοστε καμια ιδεα αν εχετε οτιδηποτε καπια γνομη μηπως πρεπει να κανω πιο χαλαρη ενδυναμοση τη να κανω?.................
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 26-11-15 09:43 #33
    Το avatar του χρήστη Nive

    Εγγραφή
    12-04-2010
    Περ.
    Αιγάλεω city
    Μηνύματα
    1.993
    Προεπιλογή
    Φιλε σορρυ αλλα μου εβγαλες τα ματια.
    Υπευθυνος για να σου δωσει απαντησεις ειναι αποκλειστικα και μονος ο γιατρος και ο φυσικοθεραπευτης που σε ανελαβε.
    Μεσα απο ενα φορουμ και ετσι οπως μας ρωτας περιμενεις να παρεις ασφαλεις πληροφοριες?
    PHYSIO ARK VERONIS
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 27-11-15 01:29 #34
    Προεπιλογή ....
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Nive Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φιλε σορρυ αλλα μου εβγαλες τα ματια.
    Υπευθυνος για να σου δωσει απαντησεις ειναι αποκλειστικα και μονος ο γιατρος και ο φυσικοθεραπευτης που σε ανελαβε.
    Μεσα απο ενα φορουμ και ετσι οπως μας ρωτας περιμενεις να παρεις ασφαλεις πληροφοριες?

    Nai o giatros mou leei den exeistt afou t deixnei h magnitikh kai ego ponao akoma alla ephmenei eo paei se 3 giatrous ... leo na dokimaso hlektro belonismo kanei tpt?
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 3 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123