Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 26
  1. 11-11-10 23:27 #1
    Προεπιλογή Προγραμματάκι..ακούω γνώμες !
    Λοιπόν..έχουμε και λέμε..Δεδομένου ότι θέλω να γυμνάσω ώμους-δικέφαλα-τρικέφαλα-στήθος και επίσης ότι προτιμώ να γυμνάζομαι στο σπίτι, σας παραθέτω το παρακάτω προγραμματάκι να μου πείτε κ εσείς τη γνώμη σας..

    5 σετ των 10 επ. Κάμψεις
    5 σετ των 10 επ. Έλξεις
    4 σετ των 10 επ. Κάμψεις δικεφάλων με στραβόμπαρα ( όρθιος )
    4 σετ των 10 επ. Κάμψεις δικεφάλων με στραβόμπαρα ( καθιστός )
    5 σετ ''21''
    5 σετ των 6-10 επ. γαλλικές πιέσεις με στραβόμπαρα
    5 σετ των 10-15 επ. πιέσεις στήθους σε πάγκο
    5 σετ των 10-15 επ. πιέσεις ώμων με στραβόμπαρα (όρθιος)

    Αυτά εν ολίγοις..τώρα τα κιλά παίζουν..ώμους/δικέφαλα βάζω σύνολο 20 κιλά στη στραβόμπαρα, στήθος βάζω περίπου 40, τρικέφαλα δε...10 ! ( με τις γαλλικές έχω ένα θέμα..προσωρινό ελπίζω..! ). Όλα αυτά συνοδευόμενα κατά τη διάρκεια της προπόνησης από πρωτείνη (όγκου), μιας και το ζητούμενο είναι να πάρω όγκο.. Τα κιλά εννοείται πως αυξάνονται με τις προπονήσεις και τον καιρό..
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη A_l_e_x_i_s : 11-11-10 στις 23:32
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 11-11-10 23:59 #2
    Το avatar του χρήστη jimmy007

    Εγγραφή
    20-09-2010
    Περ.
    Athens,Greece
    Μηνύματα
    1.522
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο A_l_e_x_i_s Εμφάνιση μηνυμάτων
    Λοιπόν..έχουμε και λέμε..Δεδομένου ότι θέλω να γυμνάσω ώμους-δικέφαλα-τρικέφαλα-στήθος και επίσης ότι προτιμώ να γυμνάζομαι στο σπίτι, σας παραθέτω το παρακάτω προγραμματάκι να μου πείτε κ εσείς τη γνώμη σας..

    5 σετ των 10 επ. Κάμψεις
    5 σετ των 10 επ. Έλξεις
    4 σετ των 10 επ. Κάμψεις δικεφάλων με στραβόμπαρα ( όρθιος )
    4 σετ των 10 επ. Κάμψεις δικεφάλων με στραβόμπαρα ( καθιστός )
    5 σετ ''21''
    5 σετ των 6-10 επ. γαλλικές πιέσεις με στραβόμπαρα
    5 σετ των 10-15 επ. πιέσεις στήθους σε πάγκο
    5 σετ των 10-15 επ. πιέσεις ώμων με στραβόμπαρα (όρθιος)

    Αυτά εν ολίγοις..τώρα τα κιλά παίζουν..ώμους/δικέφαλα βάζω σύνολο 20 κιλά στη στραβόμπαρα, στήθος βάζω περίπου 40, τρικέφαλα δε...10 ! ( με τις γαλλικές έχω ένα θέμα..προσωρινό ελπίζω..!). Όλα αυτά συνοδευόμενα κατά τη διάρκεια της προπόνησης από πρωτείνη (όγκου), μιας και το ζητούμενο είναι να πάρω όγκο.. Τα κιλά εννοείται πως αυξάνονται με τις προπονήσεις και τον καιρό..
    Καταρχάς, δεν γυμνάζεις όλες τις μυικές ομάδες του και θα καταλήξεις με θέμα ασυμμετρίας. Εκτός και αν επιδιώκεις κάτι τέτοιο.
    Ύστερα, κάνεις σε κάθε προπόνηση 38 σετ? Ούτε επαγγελματίας να ήσουν...Πραγματικά απορώ πως το αντέχεις...
    Επίσης, τα κιλά που βάζεις μου φαίνονται λίγο άκυρα. Στήθος 40,δικέφαλο 20 και τρικέφαλο 10?
    Εγώ δουλεύω συνήθως στήθος 60,δικέφαλο-τρικέφαλο 20. Πως γίνεται να κάνεις τα μισά στις γαλλικές από τις κάμψεις αγκώνων με στραβόμπαρα?
    Τέλος, γιατί παίρνεις συμπλήρωμα πρωτείνης όγκου κατά τη διάρκεια της προπόνησης. Με αυτό το μόνο που πετυχαίνεις είναι να καιει ο οργανισμός ότι του παρέχεις για ενέργεια για να μην καταναλώσει γλυκογόνο. Επίσης, έτσι τραβάς πολύ αίμα στο στομάχι..
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 12-11-10 00:28 #3
    Το avatar του χρήστη GyM=life

    Εγγραφή
    31-10-2010
    Περ.
    Switzerland
    Μηνύματα
    685
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο A_l_e_x_i_s Εμφάνιση μηνυμάτων
    Λοιπόν..έχουμε και λέμε..Δεδομένου ότι θέλω να γυμνάσω ώμους-δικέφαλα-τρικέφαλα-στήθος και επίσης ότι προτιμώ να γυμνάζομαι στο σπίτι, σας παραθέτω το παρακάτω προγραμματάκι να μου πείτε κ εσείς τη γνώμη σας..

    5 σετ των 10 επ. Κάμψεις
    5 σετ των 10 επ. Έλξεις
    4 σετ των 10 επ. Κάμψεις δικεφάλων με στραβόμπαρα ( όρθιος )
    4 σετ των 10 επ. Κάμψεις δικεφάλων με στραβόμπαρα ( καθιστός )
    5 σετ ''21''
    5 σετ των 6-10 επ. γαλλικές πιέσεις με στραβόμπαρα
    5 σετ των 10-15 επ. πιέσεις στήθους σε πάγκο
    5 σετ των 10-15 επ. πιέσεις ώμων με στραβόμπαρα (όρθιος)

    Αυτά εν ολίγοις..τώρα τα κιλά παίζουν..ώμους/δικέφαλα βάζω σύνολο 20 κιλά στη στραβόμπαρα, στήθος βάζω περίπου 40, τρικέφαλα δε...10 ! ( με τις γαλλικές έχω ένα θέμα..προσωρινό ελπίζω..! ). Όλα αυτά συνοδευόμενα κατά τη διάρκεια της προπόνησης από πρωτείνη (όγκου), μιας και το ζητούμενο είναι να πάρω όγκο.. Τα κιλά εννοείται πως αυξάνονται με τις προπονήσεις και τον καιρό..

    συνδιαζεις ωμους και δικεφαλα?και κανεις και ογκο?και επισης περνεις πρωτεινη κατα την διαρκεια της προπονησης?γτ?ποιοσ ο λογος:/τσαμπα την περνεις!
    Failure is not the worst thing in the world...the very worst is not to try...
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 12-11-10 01:46 #4
    Το avatar του χρήστη Galthazar

    Εγγραφή
    15-10-2010
    Περ.
    kozani
    Μηνύματα
    2.025
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο A_l_e_x_i_s Εμφάνιση μηνυμάτων
    Λοιπόν..έχουμε και λέμε..Δεδομένου ότι θέλω να γυμνάσω ώμους-δικέφαλα-τρικέφαλα-στήθος οι υπολοιπες ομαδες που πηγαν περιπατο?και επίσης ότι προτιμώ να γυμνάζομαι στο σπίτι, σας παραθέτω το παρακάτω προγραμματάκι να μου πείτε κ εσείς τη γνώμη σας..

    5 σετ των 10 επ. Κάμψεις
    5 σετ των 10 επ. Έλξεις
    4 σετ των 10 επ. Κάμψεις δικεφάλων με στραβόμπαρα ( όρθιος )
    4 σετ των 10 επ. Κάμψεις δικεφάλων με στραβόμπαρα ( καθιστός )
    5 σετ ''21''
    5 σετ των 6-10 επ. γαλλικές πιέσεις με στραβόμπαρα
    5 σετ των 10-15 επ. πιέσεις στήθους σε πάγκο
    5 σετ των 10-15 επ. πιέσεις ώμων με στραβόμπαρα (όρθιος)

    Αυτά εν ολίγοις..τώρα τα κιλά παίζουν..ώμους/δικέφαλα βάζω σύνολο 20 κιλά στη στραβόμπαρα, στήθος βάζω περίπου 40, τρικέφαλα δε...10 ! ( με τις γαλλικές έχω ένα θέμα..προσωρινό ελπίζω..! ). Όλα αυτά συνοδευόμενα κατά τη διάρκεια της προπόνησης από πρωτείνη (όγκου), μιας και το ζητούμενο είναι να πάρω όγκο.. Τα κιλά εννοείται πως αυξάνονται με τις προπονήσεις και τον καιρό..
    γιατι παιρνεις πρωτεινη στην προπονηση??Μετα την προπο θα την παρεις τωρα δν εχει κανενα οφελος
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 13-11-10 16:08 #5
    Προεπιλογή
    Λάθος η πρωτείνη στην προπόνηση ε ? μετά τι εννοείς φίλε jimmy ότι βρίσκεις άκυρα τα κιλά ? ( εδώ να σημειώσω ότι τα τρικέφαλα δεν τα πολυγύμναζα εδινα βάρος στα δικέφαλα-μ**κια μου-και τώρα άρχισα οπότε ξεκινάω με λίγα κιλά..) και τέλος Gym for life τι θές να πείς, δεν είναι σωστό να κάνω αυτό το συνδυασμό μυικών ομάδων ? Βοηθάτε ρε παιδιααααααα !
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 13-11-10 16:35 #6
    Προεπιλογή
    ισια μπαρα εχεις?αν εχεις κανε τοτε πιεσεις στον παγκο για στηθος,αρσεις θανατου,κωπηλατικη,πιεσεις ωμων και καθισματα και τπτ αλλο,3 φορες την βδομαδα-αν εχεις καπου ψηλα να στηριζεις την μπαρα(περιπου στο υψος του στηθους) για να την περνεις στην πλατη και να κανεις καθισματα.επισης την πρωτεινη την περνουμε για αυτο που ειναι,πρωτεινη,οχι διεγερτικο η τπτ αλλο.περνε την μετα την προπονηση και μετα απο μια ωρα φαε ξανα στερεο γευμα.η πρωτεινη δεν ειναι για να σου δινει ενεργεια.και μαλιστα ετσι το σωμα σου προσπαθει εκεινη την ωρα να κανει 2 πραματα.να χωνεψει και να σηκωσει κιλα..οποτε τπτ απο τα 2 δεν θα κανει σωστα..καταλαβες?και τρωγε τρωγε τρωγε...5 γευματα την ημερα
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 13-11-10 18:17 #7
    Προεπιλογή
    φιλαρακι στραβομπαρα εχω, οχι ισια μπαρα..τι ασκησεις προτινεις ?
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 13-11-10 19:09 #8
    Το avatar του χρήστη Marine

    Εγγραφή
    10-08-2010
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    1.026
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο A_l_e_x_i_s Εμφάνιση μηνυμάτων
    φιλαρακι στραβομπαρα εχω, οχι ισια μπαρα..τι ασκησεις προτινεις ?
    Γυμναστηριο προτεινω.
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 14-11-10 12:21 #9
    Προεπιλογή
    προς το παρον δεν παιζει..!
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 14-11-10 12:27 #10

    Εγγραφή
    13-11-2010
    Περ.
    Κηφισιά
    Μηνύματα
    22
    Προεπιλογή
    συμφωνω με τον φιλο marine αν δεν πας γυμναστηριο δεν θα δεις ουσιαστικες αλλαγες..
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 14-11-10 14:53 #11
    Προεπιλογή
    δεν χρειαζετε γυμναστηριο για σημαντικες αλλαγες...μια ισια μπαρα ολυμπιακου τυπου,αρκετα κιλα ολυμπιακα,ενα παγκο και χωρια ορθοστατες πτυσομενοι η ενα παουερ ρακ και εισαι κομπλε....
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 14-11-10 16:06 #12
    Το avatar του χρήστη Marine

    Εγγραφή
    10-08-2010
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    1.026
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο aaabasilis Εμφάνιση μηνυμάτων
    δεν χρειαζετε γυμναστηριο για σημαντικες αλλαγες...μια ισια μπαρα ολυμπιακου τυπου,αρκετα κιλα ολυμπιακα,ενα παγκο και χωρια ορθοστατες πτυσομενοι η ενα παουερ ρακ και εισαι κομπλε....
    α μονο?
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 14-11-10 16:09 #13
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Marine Εμφάνιση μηνυμάτων
    α μονο?
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 14-11-10 16:15 #14
    The Wolf
    Το avatar του χρήστη Zylo

    Εγγραφή
    26-03-2010
    Περ.
    Γουδή
    Μηνύματα
    1.433
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Marine Εμφάνιση μηνυμάτων
    α μονο?
    σκεψου τι θα χρειαζετε για να παει γυμναστηριο
    the only thing u really need to gain muscles....is WILL
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 14-11-10 18:05 #15
    Το avatar του χρήστη geo28

    Εγγραφή
    27-11-2009
    Περ.
    zanarkand ruins
    Μηνύματα
    1.095
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Marine Εμφάνιση μηνυμάτων
    α μονο?
    και ενα μονοζυγο και διζυγο.....αν εχει ολα αυτα(μαζι με παγκους ,ρακ,μπαρες και κιλα) τα χει ολα..
    "A lie gets halfway around the world before the truth has a chance to get its pants on."
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία