Σελίδα 3 από 11 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 31 έως 45 από 159
  1. 10-05-11 14:51 #31
    Προεπιλογή
    Καλησπέρα σε όλους/όλες,
    Θα ήθελα να παραθέσω την προσωπική μου άποψη για το πρόγραμμα, μετά απο ενάμιση μήνα συστηματικής προπόνησης (3-4 φορές την εβδομάδα).
    Το πρόγραμμα με άφησε ικανοποιημένο ώς επι το πλήστον, και είχα μέχρι τώρα πολύ καλά αποτελέσματα...το μόνο παράπονο που έχω είναι πως μετά απο ενάμιση μήνα δεν με "πιάνει" πλέον και αναγκαστηκά πρέπει να αλλάξω πρόγραμμα. Επίσης θεωρώ ,άν και έχω μικρή εμπειρία στο χώρο του bb, οτι οι ασκήσεις για τα χέρια είναι λίγες. (χωρίς να θέλω να το παίξω ειδικός, ή να προσβάλω τον κ. Μπουρνάζο.Ότι αναφέρω είναι καθαρά προσωπική αποψη και οι εντυπώσεις για το πως λειτούργησε πάνω μου.) Υπάρχει πάντα το ενδεχόμενο να μην κάνω κάτι σωστά εγώ, ή ακόμα το σώμα μου να προσαρμόστηκε γρήγορα σε αυτό το πρόγραμμα.
    Το ερώτημα που θέλω να θέσω είναι: να συνεχίσω αυτό το πρόγραμμα ,ή να αναζητήσω κάποιο άλλο?
    Ευχαριστώ για τον χρόνο σας!
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 10-05-11 20:36 #32
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.562
    Προεπιλογή
    Eιναι ενδεδειγμενο καθε 1,5 μηνα να αλλαζεις πρόγραμμα,οποιοδήποτε και να είναι αυτο..
    Ο λόγος είνια πως οι μυς ειναι προσαρμοστικοι στις ασκησεις και στις γωνιες με αποτελεσμα με το περασμα του χρόνου να μην αιφνιδιαζονται πλεον,αρα και να μην αντιδρουν με το ίδιο ερεθισμα (δεδομενου ότι η αυξηση των κιλων και της εντασης μπορεί να αυξανεται ως ενα σημειο).
    Οσο για τα δικεφαλα δεν αμφιβαλλω ότι μπορεί να μην ειχες τα αποτελεσματα που περιμενες,δεν ειναι δυνατον όλοι να εινια ιδιοι,πιθανον ο Μπουρναζος με 2 ασκησεις δικεφαλων,σε συνδυασμο και με τις ασκησεις που δουλευουν συνεργαστικα οι δικεφαλοι,να ειχε τα αποτελεσματα που ήθελε...
    Το πιο συνηθες φαινομενο είνια τα λίγα σετ να μην χορταινουν την όρεξη μας για προπονηση,αν με καταλαβαινεις
    υ.γ. Θα σου πρότεινα το πρόγραμμα του Θαναση Υφαντόπουλου που υπάρχει αναρτημενο,απαιτητικο και δοκιμασμενο.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 10-05-11 20:54 #33
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Polyneikos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Eιναι ενδεδειγμενο καθε 1,5 μηνα να αλλαζεις πρόγραμμα,οποιοδήποτε και να είναι αυτο..
    Ο λόγος είνια πως οι μυς ειναι προσαρμοστικοι στις ασκησεις και στις γωνιες με αποτελεσμα με το περασμα του χρόνου να μην αιφνιδιαζονται πλεον,αρα και να μην αντιδρουν με το ίδιο ερεθισμα (δεδομενου ότι η αυξηση των κιλων και της εντασης μπορεί να αυξανεται ως ενα σημειο).
    Οσο για τα δικεφαλα δεν αμφιβαλλω ότι μπορεί να μην ειχες τα αποτελεσματα που περιμενες,δεν ειναι δυνατον όλοι να εινια ιδιοι,πιθανον ο Μπουρναζος με 2 ασκησεις δικεφαλων,σε συνδυασμο και με τις ασκησεις που δουλευουν συνεργαστικα οι δικεφαλοι,να ειχε τα αποτελεσματα που ήθελε...
    Το πιο συνηθες φαινομενο είνια τα λίγα σετ να μην χορταινουν την όρεξη μας για προπονηση,αν με καταλαβαινεις
    υ.γ. Θα σου πρότεινα το πρόγραμμα του Θαναση Υφαντόπουλου που υπάρχει αναρτημενο,απαιτητικο και δοκιμασμενο.
    Σε ευχαριστώ για την απάντησή σου και για τις διευκρινήσεις.Η αλήθεια είναι πως εκεί προσανατολιζόμουν και εγώ, καθώς τα προγράμματα απο τα περιοδικά και του ίντερνετ, θεωρώ οτι είναι αναποτελεσματικά ή ελλειπή ή μη εφαρμόσημα απο μή επαγγελματίες. (προσωπική αποψη πάντα).
    Υ.Γ δεκτές και οι σοβαρές προτάσεις προγραμμάτων προπόνησης, απο τους φίλους/φίλες του bb.gr
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 19-05-11 13:35 #34
    building than drugs
    Το avatar του χρήστη Doctorg

    Εγγραφή
    06-06-2008
    Μηνύματα
    1.193
    Προεπιλογή
    Έχω αρχίσει κι εγώ αυτό το πρόγραμμα και πράγματι δουλεύει ωραία. Έχω όμως δυο απορίες: 1) Οι ασκήσεις για την πλάτη είναι μόνο κωπηλατικές, δεν θα έπρεπε να μπει και καμία έλξη σε τροχαλία με οποιαδήποτε λαβή; και 2) Δεν έχει καθόλου ασκήσεις για τραπεζοειδής.
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 24-05-11 23:42 #35
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Polyneikos Εμφάνιση μηνυμάτων




    ΠΟΔΙΑ 8 δισετ

    1.Κάμψεις δικεφάλων 8χ10 ???
    μηπως εχει γινει καποιο λαθος ή εννοεις μηραιων δικεφαλων
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 24-05-11 23:56 #36
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη gym

    Εγγραφή
    14-06-2009
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    12.643
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο aprosektos Εμφάνιση μηνυμάτων
    μηπως εχει γινει καποιο λαθος ή εννοεις μηραιων δικεφαλων
    εφοσον μιλαμε για ποδια,εννοουμε μηριαιο δικεφαλο και οχι το χερι δικεφαλο...
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 05-06-11 00:30 #37
    Προεπιλογή
    ΑΧΧ Ποιος να τολεγε οτι μετα απο 25 χρονια θα ξαναεφρμοζω το προγραμα του Σπυρου ,σε υποιοτερη μορφη φυσικα.Τι να κανη αυτο το (παιδι)ξερη κανενας;
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 12-09-11 17:06 #38
    Προεπιλογή
    Μερικες ερωτησεις επιεδη θελω να το κανω το προγραμμα

    Η κωπηλατικη με αλτηρα ειναι 1-1 χερι?Σκυφτος?
    Με μπαρα δεν ειναι ουσιαστικα ιδια ασκηση?Ποιες οι διαφορες τους?

    Στα ποδια,τα καθισματα ειναι τα σκουωτ η κανω λαθος?
    Μεχρι και βενζινη εισπνεω σε περιοδους χαρμανας.
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 12-09-11 17:17 #39
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.562
    Προεπιλογή
    Καπου το εχω ξαναγραψει,να μην επαναλαμβανομαι

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Polyneikos Εμφάνιση μηνυμάτων
    ο μυωνας της πλατης είναι μεγαλη μυικη ομαδα και μακαρι να γυμναζονταν σε όλο της το ευρος με μια ασκηση.
    η κωπηλατικη μπαρας γυμναζει την πλατη σε βαθος αλλα αλλα δεν μπορεί να διατεινει τον μυ όσο την διατείνει η κωπηλατικη με αλτηρα(οταν εχουμε τον αλτηρα δηλαδη στο χαμηλότερο σημειο)Αρα δεν μιλαμε για την ιδια γωνία ή για το αίμα σε όλη την πλατη αλλα για την ολοκληρωμενη εκγυμναση της πλατης.
    Τα καθίσματα είναι τα γνωστα σκουωτ.
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 12-09-11 18:01 #40
    Προεπιλογή
    OK συγγνωμη δεν το προσεξα Πολυνεικε!Απο αυριο αρχιζω το προγραμμα!1.5-2 μηνες καλα ειναι?
    Μεχρι και βενζινη εισπνεω σε περιοδους χαρμανας.
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 19-09-11 18:35 #41
    Προεπιλογή
    To ξεκινησα απο σημερα τελικα,πολυ απαιτητικο δειχνει!

    Οι οπισθολαιμιες πιεσεις ομων γινονται καλυτερα ορθιος ετσι?
    Μεχρι και βενζινη εισπνεω σε περιοδους χαρμανας.
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 22-09-11 22:54 #42
    Προεπιλογή
    ΠΟΔΙΑ 8 δισετ

    1.Κάμψεις δικεφάλων 8χ10
    1.Καθίσματα 8χ10
    2.Εκτάσεις τετρακεφάλων 8χ10
    2.Χακ σκουώτ 8χ10

    To ενα δισετ ειναι Καμψεις δικεφαλων με Εκτασεις τετρακεφαλων?

    Η τα νουμερα ενα πανε μαζι δισετ?
    Μεχρι και βενζινη εισπνεω σε περιοδους χαρμανας.
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 22-09-11 23:02 #43
    Dah Pimp
    Το avatar του χρήστη COBRA_STYLE

    Εγγραφή
    15-11-2008
    Περ.
    Αlpha Male region
    Μηνύματα
    14.692
    Προεπιλογή
    τα νουμερα πανε μαζι φιλε μου...δλδ καμψεις με καθισματα
    If you can make her laugh,you can make her scream
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 22-09-11 23:28 #44
    Προεπιλογή
    Ok ευχαριστω φιλε για την διευκρινηση!
    Μεχρι και βενζινη εισπνεω σε περιοδους χαρμανας.
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 01-12-11 22:46 #45
    Προεπιλογή
    Ελπίζω να μην το κάνει κανείς αυτό το πρόγραμμα!
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Keirox : 01-12-11 στις 22:51
    eat clen, Tren HARD, or die mirin!
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 3 από 11 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία