Σελίδα 2 από 11 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 30 από 159
  1. 02-02-11 14:39 #16
    Banned
    Εγγραφή
    20-07-2010
    Μηνύματα
    1.954
    Προεπιλογή
    πoλυνεικε,δεν εχω καταλαβει λιγο τι παιζει η ειμαι εγω χαζος η δεν ειναι καλα διατυπωμενο,στο στηθος λεει 1.οριζοντιες πιεσεις 5 σετ ξεκουραση.
    μετα λεει 2.πιεσεις επικλινη και 2.ανοιγματα επικληνη,το δισετ το κανουμε εδω?δηλαδη κανουμε πιεσεις επικληνη και μετα καπακι ανοιγματα,αυτο 5 φορες,και μετα αφου ξεκουραστουμε αλλα 5 σετ πουλοβερ,σωστα?

    στηθος-πλατη και τα δυο μαζι αμα τα κανουμε την πρωτη μερα δεν θα μας βγει 1ωρα + η προπονηση?δεν ειναι παραπολλα?

    στα χερια τωρα,πως θα γινουν τα δισετ?
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Pavlos17 : 02-02-11 στις 14:42
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 02-02-11 15:00 #17
    Banned
    Εγγραφή
    03-05-2010
    Περ.
    Κύπρος
    Μηνύματα
    406
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Pavlos17 Εμφάνιση μηνυμάτων
    πoλυνεικε,δεν εχω καταλαβει λιγο τι παιζει η ειμαι εγω χαζος η δεν ειναι καλα διατυπωμενο,στο στηθος λεει 1.οριζοντιες πιεσεις 5 σετ ξεκουραση.
    μετα λεει 2.πιεσεις επικλινη και 2.ανοιγματα επικληνη,το δισετ το κανουμε εδω?δηλαδη κανουμε πιεσεις επικληνη και μετα καπακι ανοιγματα,αυτο 5 φορες,και μετα αφου ξεκουραστουμε αλλα 5 σετ πουλοβερ,σωστα?

    στηθος-πλατη και τα δυο μαζι αμα τα κανουμε την πρωτη μερα δεν θα μας βγει 1ωρα + η προπονηση?δεν ειναι παραπολλα?

    στα χερια τωρα,πως θα γινουν τα δισετ?
    Eιναι τα δισετ ετσι θα βγει πιο λιγο..
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 02-02-11 15:04 #18
    Banned
    Εγγραφή
    20-07-2010
    Μηνύματα
    1.954
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο MichalisPorke Εμφάνιση μηνυμάτων
    Eιναι τα δισετ ετσι θα βγει πιο λιγο..
    και παλι ρε βγαινει παραπολυ..για μετρα λιγο
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 02-02-11 15:06 #19
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.562
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Pavlos17 Εμφάνιση μηνυμάτων
    πoλυνεικε,δεν εχω καταλαβει λιγο τι παιζει η ειμαι εγω χαζος η δεν ειναι καλα διατυπωμενο,στο στηθος λεει 1.οριζοντιες πιεσεις 5 σετ ξεκουραση.
    μετα λεει 2.πιεσεις επικλινη και 2.ανοιγματα επικληνη,το δισετ το κανουμε εδω?δηλαδη κανουμε πιεσεις επικληνη και μετα καπακι ανοιγματα,αυτο 5 φορες,και μετα αφου ξεκουραστουμε αλλα 5 σετ πουλοβερ,σωστα?

    Οχι

    στηθος-πλατη και τα δυο μαζι αμα τα κανουμε την πρωτη μερα δεν θα μας βγει 1ωρα + η προπονηση?δεν ειναι παραπολλα?

    στα χερια τωρα,πως θα γινουν τα δισετ?
    Αν παρατηρησεις στην αρίθμηση η πρωτη ασκηση ειναι πιεσεις σε οριζόντιο παγκο superset με το pullover.Εκει κανεις 5 σουπερσετ.
    Mετα εκτελεις το 2ο σουπερσετ,τις πιεσεις επικλινους με τα ανοίγματα στον οριζόντιο.

    ΣΤΗΘΟΣ 5 δισετ

    1.Πιέσεις σε οριζόντιο παγκο 5χ10
    2..Πιέσεις επικλινείς 5χ10
    2.Ανοίγματα αλτήρων σε ισιο παγκο 5χ10
    1.Πουλ όβερ 5χ10

    Μετα κανεις 5 τρισετ πλατης,δεν θα σου παρει τόσο πολυ,κοντα στην ωρα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 02-02-11 15:14 #20
    Banned
    Εγγραφή
    20-07-2010
    Μηνύματα
    1.954
    Προεπιλογή
    δηλαδη κανω ,πιεσεις ισιο μετα καπακι πουλοβερ,ξεκουραση,μετα παλι πιεσεις ισιο καπακι πουλοβερ,ξεκουραση...και μολις το κανω αυτο 5 φορες παω επικληνη πιεσεις καπακι ανοιγματα ισιο,επικληνης πιεσεις καπακι ανοιγματα ισιο και αυτο 5 φορες,σωστα? σορρυ αν σε δυσκολευω αλλα δεν μπορω να το πιασω xD
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 02-02-11 16:41 #21
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.562
    Προεπιλογή
    Ακριβως
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 02-02-11 16:46 #22
    Banned
    Εγγραφή
    20-07-2010
    Μηνύματα
    1.954
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Polyneikos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ακριβως
    ωραιος,σε ευχαριστω ,κοιλιακους καθε ποτε? δεν το διευκρινιζει,και αεροβια μετα τα βαρη?επισης γαμπες δεν εχει το προγραμμα?
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Pavlos17 : 02-02-11 στις 16:51
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 02-02-11 17:49 #23
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.562
    Προεπιλογή
    Γαμοες τις βαζει με τα πόδια αλλα δεν αναφερονται ασκησεις....Η αλήθεια είναι ότι αυτο το πρόγραμμα υπήρχε σε τόπικ που χαθηκε και εκει υπήρχαν καποιες διευκρινισεις που τωρα δεν θυμαμαι...Επειδη όμως ειναι δυνατο το πρόγραμμα ποδιων θα εβαζα μια ασκηση με 3-4 σετ.
    Κοιλιακους με 3 φορες την εβδομαδα (δηλαδη 1-2 φορα στον κύκλο των 3 ημερων πιστευω ότι ειναι μαι χαρα)
    Αεροβικη σιγουρα μετα τα βαρη (εκτος αν καποιος εχει την πολυτελεια πρωινης αεροβικης ξεχωριστα της προπονησης),σιγουρα όχι την ημερα των ποδιων ή την επόμενη,να εχουν ξεμπουκωσει λίγο..
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 02-02-11 17:51 #24
    Banned
    Εγγραφή
    20-07-2010
    Μηνύματα
    1.954
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Polyneikos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γαμοες τις βαζει με τα πόδια αλλα δεν αναφερονται ασκησεις....Η αλήθεια είναι ότι αυτο το πρόγραμμα υπήρχε σε τόπικ που χαθηκε και εκει υπήρχαν καποιες διευκρινισεις που τωρα δεν θυμαμαι...Επειδη όμως ειναι δυνατο το πρόγραμμα ποδιων θα εβαζα μια ασκηση με 3-4 σετ.
    Κοιλιακους με 3 φορες την εβδομαδα (δηλαδη 1-2 φορα στον κύκλο των 3 ημερων πιστευω ότι ειναι μαι χαρα)
    Αεροβικη σιγουρα μετα τα βαρη (εκτος αν καποιος εχει την πολυτελεια πρωινης αεροβικης ξεχωριστα της προπονησης),σιγουρα όχι την ημερα των ποδιων ή την επόμενη,να εχουν ξεμπουκωσει λίγο..
    ωραιος ρε πολυνεικε,σε ευχαριστω για τις απαντησεις θα το ξεκινησω σε κανα 2μηνο πριν βγω στην παραλια
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 07-02-11 11:54 #25
    Προεπιλογή
    αν ειναι ευκολο σε παρακαλω τον χρονο αναμεσα στα σετ?ευχαριστω
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 07-02-11 12:07 #26
    Retired Μod
    Το avatar του χρήστη KATERINI 144

    Εγγραφή
    03-11-2007
    Περ.
    κατερινη
    Μηνύματα
    13.077
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Mrfrank Εμφάνιση μηνυμάτων
    αν ειναι ευκολο σε παρακαλω τον χρονο αναμεσα στα σετ?ευχαριστω


    όταν καταλάβεις πως έχεις ανακτήσει τις δυνάμεις σου μπαινεις στο επομενο δισετ-τρισετ (εννοείτε πως ανάμεσα στις ασκήσεις των δισετ-τρισετ δεν κάνεις διάλυμα).
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 25-03-11 21:53 #27
    Προεπιλογή
    Μαγκες με βλεπω να παιρνω αναβολη η να βγαινω ι5 παθολογικο για να κανω το προγραμμα!!!!!!!!!!!!!!!Αριστο προγραμμα παντως!!!!!!!!!!!!!Ανεβαστε και αλλα τετοια ωραια αμα εχετε!!!!!!!!!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 19-04-11 22:40 #28
    Το avatar του χρήστη TToni Shark

    Εγγραφή
    14-03-2010
    Περ.
    Ωραιόκαστρο
    Μηνύματα
    545
    Question
    Πολύ καλό πρόγραμμα,αλλά και δύσκολο.Εγώ έχω να γυμναστώ λόγω δουλειάς 6 μήνες.Και γιαυτό τον λόγω λέω να αρχίσω πιο χαλαρά
    ​HONDA CBR 600F 2012
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 09-05-11 09:50 #29
    Το avatar του χρήστη sadistic

    Εγγραφή
    14-04-2011
    Περ.
    Νew zealand/auckland
    Μηνύματα
    510
    Προεπιλογή
    ωραιο προγραμμα αλλα δεν θα υπερπροπονηθεις αν...βγαλεις το προγραμμα μεχρι την τεταρτη πεμπτη ξεκουραση και παρασκευη σαββατο το συνεχησεις;;θα εχεις κανει 2 φορες τα 2/3 του προγραμματος.η...κατι δεν καταλαβα εγω
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 09-05-11 12:39 #30
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.562
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sadistic Εμφάνιση μηνυμάτων
    ωραιο προγραμμα αλλα δεν θα υπερπροπονηθεις αν...βγαλεις το προγραμμα μεχρι την τεταρτη πεμπτη ξεκουραση και παρασκευη σαββατο το συνεχησεις;;θα εχεις κανει 2 φορες τα 2/3 του προγραμματος.η...κατι δεν καταλαβα εγω
    Το πρόγραμμα δεν καθορίζει ποσες μερες να προπονηθεις αλλα σε ποσες μερες ολοκληρωνεις όλες τις μυικες ομαδες..Μετα απλα συνεχίζεις να κανεις τον ίδιο κύκλο,αν δηλαδη σου βγουν 5 προπονησεις την εβδομαδα,την Δευτερα κανεις και την τελευταια μερα ,για 2η φορα...Δεν ειναι αυτοσκοπος να το ολοκληρωσεις 2 φορες την εβδομαδα
    (To εχω ξαναγραψει καπου μεσα στο τοπικ)
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 2 από 11 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία