Σελίδα 1 από 16 12311 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 237
  1. 04-11-10 17:37 #1
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.563
    Προεπιλογή Πρόγραμμα προπόνησης Μπουρνάζου για όγκο #1
    Διαρκεια 1,5 μηνας.
    Ολες οι ασκησεις 4 σετ απο 15-10-6-4 επαναληψεις.

    Δευτερα - Στηθος

    1.Οριζοντιες πιεσεις με μπαρα
    2.οριζοντιες εκτασεις αλτηρων
    3.επικλινεις πιεσεις αλτηρων
    4.επικλινεις εκτασεις αλτηρων
    5.πουλ οβερ 3χ15

    Τριτη - Πλατη

    1.μονοζυγο 3χ.....
    2.εμπροσθολαιμιες ελξεις τροχαλιας
    3.ελξεις με κλειστη λαβη
    4.κωπηλατικη μπαρας
    5.αρση θανατου

    Τεταρτη - Ωμοι

    1.shrugs με μπαρα
    2.ορθια κωπηλατικη μπαρας
    3.οπισθολαιμιες πιεσεις
    4.πλαγιες εκτασεις αλτηρων
    5.ομοια σε προκυψη

    Πεμπτη - Χερια

    Δικεφαλοι

    1.καμψεις μπαρας
    2.καμψεις αυτοσυγκεντρωσης.

    Τρικεφαλοι

    1.πιεσεις μπαρας με κλειστη λαβη
    2.εκτασεις γαλικες
    3.εκτασεις στην τροχαλια
    4.βυθισεις σε δυο παγκους

    Παρασκευη - Ποδια

    1.σκουωτ με μεσαιο ανοιγμα ποδιων
    2.leg press με μεγαλο ανοιγμα
    3.leg extention με ενα ποδι
    4.leg curl
    5.αρση θανατου με τεντωμενα ποδια.

    ακολουθουν τρεις μερες ρηλαξ και μετα το Νο2.
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 04-11-10 17:38 #2
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.563
    Προεπιλογή
    Παιδια εχουν χαθει καποια τόπικς από το φόρουμ.Το ξανανεβασα
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 04-11-10 18:52 #3
    Προεπιλογή
    Ok....

    ειναι ελαφρος διαφορετικο απ αυτο που υπηρχε η μου φαινετε??
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Nosblos : 04-11-10 στις 18:59
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 06-11-10 15:20 #4
    Banned
    Εγγραφή
    03-05-2010
    Περ.
    Κύπρος
    Μηνύματα
    406
    Προεπιλογή
    Μια απορια..Γιατι μονο 2 ασκησεις για δικεφαλα??
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 06-11-10 15:43 #5
    Προεπιλογή
    μηπως ειναι λιγο αρχαιος τρποπος ΟΓΚΟΥ.
    για τι επιπεδο αθλητη απευθυνετε;
    εχει εξελιχθει το αθλημα ποιο πολυ απο οτι μελεταω τα τελευταια χρονια!!!!

    20 σετ για ωμους κσι 16 σετ για τρικεφαλα

    μαλλον γισ πολυ professional απευθηνετε!!!!!!

    απο οτι ξερω Keep your workouts brief in duration and high in intensity

    ποσο δυνατη μορει να ειναι η προπονηση ωμων και χεριων;
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη manosvdm : 06-11-10 στις 15:50
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 06-11-10 17:13 #6
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.563
    Προεπιλογή
    Δεν υπαρχει αρχαιος τρόπος όγκου ή παλιος ...Υπαρχουν ανθρωποι που το καταφεραν ακομα και με προτογονες μεθοδους,χωρις ακριβα μηχανηματα,εργονομικα,αλλα με όρεξη για δουλεια,πειθαρχια και πεισμα και ανθρωποι που δεν τα καταφεραν ακομα και με συγχρονα μεσα .ο Μπουρναζος νομίζω πως δεν εχει να αποδείξει κατι στο αθλημα
    Τωρα αν τα βιβλια που διαβαζετε σας καθοδηγουν για κατι καλυτερο,go for it.
    Eννοείται ότι δεν ειναι για αρχαριους αθλητες που ακομα ψαχνονται.
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 06-11-10 17:15 #7
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.563
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο MichalisPorke Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μια απορια..Γιατι μονο 2 ασκησεις για δικεφαλα??
    Γιατι είναι πολυ μικρη μυικη ομάδα,αν κανεις 15 σετ για δικεφαλα στα πόδια πρεπει να ξεπερασεις τα 30-35.
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 06-11-10 18:16 #8
    Προεπιλογή
    20 σετ για ωμους και μετα απο 2 μερες απ την προπονηση στηθους?και την αμεσως επομενη μερα 24 σετ για χερια

    Γινεται να βγει το συγκεκριμμενο προγραμμα χωρις χημικη βοηθεια?
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 06-11-10 18:35 #9
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.803
    Προεπιλογή
    επειδή διαβάζω διάφορες απορίες και αμφισβητήσεις για αυτα τα προγράμματα , έχω να πώ και γω την προσωπική άποψη απο την εμπειρία μου , τις προάλες που καθόμασταν στο γυμναστήριο με τον μπουρνάζο αυτό ακριβώς λέγαμε , τότε αυτή την προπόνηση κάναμε και αν έρθει ο γιάννης64 στο γυμναστήριο θα τού δώσω εντελώς για πληροφοριακούς λόγους ενα πρόγραμμα δικό μου που έκανα για 3 χρόνια ,μπορεί να έχει και περισσότερα σετ , βεβαίως δεν το βάζω για να το κάνει κάποιος αλλα πληροφοριακά

    και ερχόμαστε στο θέμα και βέβαια μπορεί να γίνει αυτό το πρόγραμμα και μπορεί να μην βοηθάει στην μέγιστη ανάπτυξη όπως εχουν εξεληχθεί τωρα τα πράματα , αλλα και πόσοι έχουν σαν στόχο αυτό , ο σπύρος τότε με αυτό το πρόγραμμα ήταν αυτός που ήταν και ενω έχουν περάσει χρόνια και τωρα κάνει περισσότερο συντήρηση , απολαμβάνει τα πλεονεκτήματα που του έδωσε αυτη η προπόνηση και έχει ποιότητα που θα ζήλευαν αγωνιστικοί .

    εγω μετα απο πολλα χρόνια μπορεί να μην κάνω αυτό το πρόγραμμα αλλα δεν μπορώ να αμφησβητήσω ότι μου έδωσε πράγματα και βάσεις , ώστε να φτάσω στο επίπεδο που έφτασα αργότερα

    απλα αυτό το πρόγραμμα θέλει φαί , εγω πχ έπαιρνα πιτσιρικας 6500 θερμίδες μετρημένες και όχι στο περίπου και ήμουν φέτες όλο τον χρόνο .

    τωρα άλλωστε την πρότασή σε πρόγραμμα γυμναστικής την έχω βάλει στο φόρουμ αλλα δεν είναι κακό να κάνει κάποιος αυτό το πρόγραμμα ανα διαστήματα , έχει να δώσει πολλα

    και μην ξεχνάμε δεν πάνε όσοι γυμνάζονται να γίνουν επαγγελματίες και να τούς ενδιαφέρει η μέγιστη ανάπτυξη , αλλα λίγο περισσότερους και ποιοτικότερους μυς με παράλληλα φυσική κατάσταση και ευαιξία

    αν κάποιν τον ενδιαφέρει μέγιστη δύναμη τότε θα κάνει ανάλογο πρόγραμμα , αν ενδιαφέρει αντοχή στην δύναμη άλλο πρόγραμμα , αν ενδιαφέρει ενα σώμα φίτνες χωρίς υπερβολές αλλα να μην είναι μόνο φιγούρα αλλα να έχει και φυσική κατάσταση και συνδυασμό αντοχής και δύναμης τότε μπορεί να κάνει και αυτο

    απο κεί και πέρα όμως είναι τι ταιριάζει στον καθένα , ο μπουρνάζος δεν έχει να αποδείξει τίποτε πλέον τα έχει δείξει η πορεία του που ότι και να έκανε δούλεψε πάνω του και ήταν κορυφαίος
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 06-11-10 18:42 #10
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο TRIANTAFYLLOU Εμφάνιση μηνυμάτων
    επειδή διαβάζω διάφορες απορίες και αμφισβητήσεις για αυτα τα προγράμματα , έχω να πώ και γω την προσωπική άποψη απο την εμπειρία μου , τις προάλες που καθόμασταν στο γυμναστήριο με τον μπουρνάζο αυτό ακριβώς λέγαμε , τότε αυτή την προπόνηση κάναμε και αν έρθει ο γιάννης64 στο γυμναστήριο θα τού δώσω εντελώς για πληροφοριακούς λόγους ενα πρόγραμμα δικό μου που έκανα για 3 χρόνια ,μπορεί να έχει και περισσότερα σετ , βεβαίως δεν το βάζω για να το κάνει κάποιος αλλα πληροφοριακά

    και ερχόμαστε στο θέμα και βέβαια μπορεί να γίνει αυτό το πρόγραμμα και μπορεί να μην βοηθάει στην μέγιστη ανάπτυξη όπως εχουν εξεληχθεί τωρα τα πράματα , αλλα και πόσοι έχουν σαν στόχο αυτό , ο σπύρος τότε με αυτό το πρόγραμμα ήταν αυτός που ήταν και ενω έχουν περάσει χρόνια και τωρα κάνει περισσότερο συντήρηση , απολαμβάνει τα πλεονεκτήματα που του έδωσε αυτη η προπόνηση και έχει ποιότητα που θα ζήλευαν αγωνιστικοί .

    εγω μετα απο πολλα χρόνια μπορεί να μην κάνω αυτό το πρόγραμμα αλλα δεν μπορώ να αμφησβητήσω ότι μου έδωσε πράγματα και βάσεις , ώστε να φτάσω στο επίπεδο που έφτασα αργότερα

    απλα αυτό το πρόγραμμα θέλει φαί , εγω πχ έπαιρνα πιτσιρικας 6500 θερμίδες μετρημένες και όχι στο περίπου και ήμουν φέτες όλο τον χρόνο .

    τωρα άλλωστε την πρότασή σε πρόγραμμα γυμναστικής την έχω βάλει στο φόρουμ αλλα δεν είναι κακό να κάνει κάποιος αυτό το πρόγραμμα ανα διαστήματα , έχει να δώσει πολλα

    και μην ξεχνάμε δεν πάνε όσοι γυμνάζονται να γίνουν επαγγελματίες και να τούς ενδιαφέρει η μέγιστη ανάπτυξη , αλλα λίγο περισσότερους και ποιοτικότερους μυς με παράλληλα φυσική κατάσταση και ευαιξία

    αν κάποιν τον ενδιαφέρει μέγιστη δύναμη τότε θα κάνει ανάλογο πρόγραμμα , αν ενδιαφέρει αντοχή στην δύναμη άλλο πρόγραμμα , αν ενδιαφέρει ενα σώμα φίτνες χωρίς υπερβολές αλλα να μην είναι μόνο φιγούρα αλλα να έχει και φυσική κατάσταση και συνδυασμό αντοχής και δύναμης τότε μπορεί να κάνει και αυτο

    απο κεί και πέρα όμως είναι τι ταιριάζει στον καθένα , ο μπουρνάζος δεν έχει να αποδείξει τίποτε πλέον τα έχει δείξει η πορεία του που ότι και να έκανε δούλεψε πάνω του και ήταν κορυφαίος
    Δεν αμφισβητησα τον κ.Μπουρναζο,καθε αλλο.Ισα ισα μαλιστα που πριν μια βδομαδα τελειωσα το αλλο προγραμμα ογκου του που υπηρχε στο forum,με πολυ καλα αποτελεσματα σε μαζα αλλα και σε δυναμη.
    Και γι' αυτον ακριβως τον λογο ρωτησα αν χρειαζεται χημικη βοηθεια για να βγει το συγκεκριμενο προγραμμα καθως μου φαινεται too much,ετσι ωστε αν δεν χρειαζεται,να το εφαρμοσω καποια στιγμη στο μελλον.
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 06-11-10 18:46 #11
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.563
    Προεπιλογή
    Ρε παιδια τα πραγματα ειναι απλα:Από τοτε που μπήκε η εννοια της υπερπροπονησης σαν εννοια στο bbing,οι περισσότεροι ερασιτεχνες νομίζουν ότι πιεζουν τον εαυτο τους στο γυμναστηριο σε 40-50΄,γιατι ετσι βολευει,ουσιαστικα φευγουν απροπονητοι από το gym και δεν εχουν φτασει στα όρια τους.
    Ηigh intesity και ιστορίες,καλοι και ευηχοι ειναι αυτοι οι όροι αλλα λιγοι εχουν καταλαβει και εφαρμοζουν αυτη την προπονητικη φιλοσοφία γιατι δνε αρκει να τα διαβασεις και να τα κατανοησεις σαν φιλοσοφία αλλα θα πρεπει και το σωμα σου και οι νευρομυικοι προσαρμογείς να ειναι συνηθισμενοι σε τετοιου είδους προπονησεις .
    Δηλαδη αν καποιος μαθει να κρατει ρακετα και μαθει 5αμυνες στο πινγκ πονγκ είναι ετοιμος να παίξει 2 ωρες παιχνίδι με εναν Κινεζο;
    Υστερα όταν καποιοι κρατανε ποιοτητα στο σωμα τους μετά από τόσα χρόνια ,όχι να τους βλεπεις στον δρόμο μετα από 2 χρονια αποχης και να είνια σαπουνι και να λες που πήγε ο υπόλοιπος,ειναι γιατι οι μυς τους πραγματικα δουλευαν στην προπονηση και ναι,καποιες φορες υπερπροπονιόντουσταν αλλα τον στοχο τον φτασαν.
    Και ναι,αυτο το πρόγραμμα αν είσαι δυνατο παιδι,βγαινει και χωρις χημικη υποστηριξη,βασικος κανονας βεβαια ειναι υπεθερμιδικη διατροφη,συμπληρωματα και καλη αναρρωση.

    Edit: Aργησα να γραψω το ποστ και εγινε ποστ από τον Ηλία που καλύπτει αρκετα την δικαι μου απαντηση.
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 06-11-10 23:25 #12
    Προεπιλογή
    κανεις δεν αμφισβητει το προγραμμα του μπουρναζου και φυσικα ουτε τον ιδιο,
    αλλα αυτο που πρεπει να κατανοησουμε ειναι να καταφερει το σωμα να ερθει σε ισσοροπια κερδους για μυικη αναπτυξη κατι που το καταφερνεις με την αναλογη προπονηση και το αναλογο φαγητο.

    νομιζω οτι το κοστος σε χρηματα για αυτη την προπονηση μαλλον πρεπει να ειναι μεγαλο.Αν καποιος πρεπει να τρωει 5000 και 6000 θερμιδες τοτε πρεπει να βαζει και το χερι πολυ βαθια στη τσεπη.

    εχουμε και κριση βγαλτε ποιο οικονομικα προγραμματα

    παιδια δεν το λεω για πλακα, βεβαια δεν ξερω τι γινετε με αυτους που ασχολουντε χρονια, αλλα και χρονια να ασχολιωμουν 6000 θερμιδες δεν θα ετρωγα ποτε.
    ειναι σιγαρα επικυνυνο για την υγεια ακομα και αν δεν συμπληρωνετε και με χημεια.
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 06-11-10 23:36 #13
    Kris Dim follower
    Το avatar του χρήστη thegravijia

    Εγγραφή
    31-07-2008
    Μηνύματα
    6.708
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο manosvdm Εμφάνιση μηνυμάτων
    κανεις δεν αμφισβητει το προγραμμα του μπουρναζου και φυσικα ουτε τον ιδιο,
    αλλα αυτο που πρεπει να κατανοησουμε ειναι να καταφερει το σωμα να ερθει σε ισσοροπια κερδους για μυικη αναπτυξη κατι που το καταφερνεις με την αναλογη προπονηση και το αναλογο φαγητο.

    νομιζω οτι το κοστος σε χρηματα για αυτη την προπονηση μαλλον πρεπει να ειναι μεγαλο.Αν καποιος πρεπει να τρωει 5000 και 6000 θερμιδες τοτε πρεπει να βαζει και το χερι πολυ βαθια στη τσεπη.

    εχουμε και κριση βγαλτε ποιο οικονομικα προγραμματα

    παιδια δεν το λεω για πλακα, βεβαια δεν ξερω τι γινετε με αυτους που ασχολουντε χρονια, αλλα και χρονια να ασχολιωμουν 6000 θερμιδες δεν θα ετρωγα ποτε.
    ειναι σιγαρα επικυνυνο για την υγεια ακομα και αν δεν συμπληρωνετε και με χημεια.
    dεν καταλαβες τιποτα απο αυτο που ηθελε να πει ο Ηλιας
    απλο παραδειγμα εφερε για τις 6000 δεν ειπε οτι πρεπει να τρως τοσο
    σου απαντησε ο πολυνεικος πιιο πανω
    υπεθερμιδικη διατροφη,συμπληρωματα και καλη αναρρωση.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Polyneikos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ρε παιδια τα πραγματα ειναι απλα:Από τοτε που μπήκε η εννοια της υπερπροπονησης σαν εννοια στο bbing,οι περισσότεροι ερασιτεχνες νομίζουν ότι πιεζουν τον εαυτο τους στο γυμναστηριο σε 40-50΄,γιατι ετσι βολευει,ουσιαστικα φευγουν απροπονητοι από το gym και δεν εχουν φτασει στα όρια τους.
    Ηigh intesity και ιστορίες,καλοι και ευηχοι ειναι αυτοι οι όροι αλλα λιγοι εχουν καταλαβει και εφαρμοζουν αυτη την προπονητικη φιλοσοφία γιατι δνε αρκει να τα διαβασεις και να τα κατανοησεις σαν φιλοσοφία αλλα θα πρεπει και το σωμα σου και οι νευρομυικοι προσαρμογείς να ειναι συνηθισμενοι σε τετοιου είδους προπονησεις .
    Δηλαδη αν καποιος μαθει να κρατει ρακετα και μαθει 5αμυνες στο πινγκ πονγκ είναι ετοιμος να παίξει 2 ωρες παιχνίδι με εναν Κινεζο;
    Υστερα όταν καποιοι κρατανε ποιοτητα στο σωμα τους μετά από τόσα χρόνια ,όχι να τους βλεπεις στον δρόμο μετα από 2 χρονια αποχης και να είνια σαπουνι και να λες που πήγε ο υπόλοιπος,ειναι γιατι οι μυς τους πραγματικα δουλευαν στην προπονηση και ναι,καποιες φορες υπερπροπονιόντουσταν αλλα τον στοχο τον φτασαν.
    Και ναι,αυτο το πρόγραμμα αν είσαι δυνατο παιδι,βγαινει και χωρις χημικη υποστηριξη,βασικος κανονας βεβαια ειναι υπεθερμιδικη διατροφη,συμπληρωματα και καλη αναρρωση.

    Edit: Aργησα να γραψω το ποστ και εγινε ποστ από τον Ηλία που καλύπτει αρκετα την δικαι μου απαντηση.
    +10
    bigger weights mean more mass.
    http://mdtv.musculardevelopment.com/...view/1935/218/
    Watch as Kai Greene lets his emotions do the talking about how feels homesick
    http://www.youtube.com/watch?v=Y7CqVPKbQ3cRonnie
    Ronnie Coleman 8X Mr Olympia
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 07-11-10 00:12 #14
    The Researcher
    Το avatar του χρήστη The Rock

    Εγγραφή
    28-08-2009
    Περ.
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    1.553
    Thumbs up
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Polyneikos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ρε παιδια τα πραγματα ειναι απλα:Από τοτε που μπήκε η εννοια της υπερπροπονησης σαν εννοια στο bbing,οι περισσότεροι ερασιτεχνες νομίζουν ότι πιεζουν τον εαυτο τους στο γυμναστηριο σε 40-50΄,γιατι ετσι βολευει,ουσιαστικα φευγουν απροπονητοι από το gym και δεν εχουν φτασει στα όρια τους.Ηigh intesity και ιστορίες,καλοι και ευηχοι ειναι αυτοι οι όροι αλλα λιγοι εχουν καταλαβει και εφαρμοζουν αυτη την προπονητικη φιλοσοφία γιατι δνε αρκει να τα διαβασεις και να τα κατανοησεις σαν φιλοσοφία αλλα θα πρεπει και το σωμα σου και οι νευρομυικοι προσαρμογείς να ειναι συνηθισμενοι σε τετοιου είδους προπονησεις .
    Δηλαδη αν καποιος μαθει να κρατει ρακετα και μαθει 5αμυνες στο πινγκ πονγκ είναι ετοιμος να παίξει 2 ωρες παιχνίδι με εναν Κινεζο;
    Υστερα όταν καποιοι κρατανε ποιοτητα στο σωμα τους μετά από τόσα χρόνια ,όχι να τους βλεπεις στον δρόμο μετα από 2 χρονια αποχης και να είνια σαπουνι και να λες που πήγε ο υπόλοιπος,ειναι γιατι οι μυς τους πραγματικα δουλευαν στην προπονηση και ναι,καποιες φορες υπερπροπονιόντουσταν αλλα τον στοχο τον φτασαν.
    Και ναι,αυτο το πρόγραμμα αν είσαι δυνατο παιδι,βγαινει και χωρις χημικη υποστηριξη,βασικος κανονας βεβαια ειναι υπεθερμιδικη διατροφη,συμπληρωματα και καλη αναρρωση.

    Edit: Aργησα να γραψω το ποστ και εγινε ποστ από τον Ηλία που καλύπτει αρκετα την δικαι μου απαντηση.
    A-M-H-N


    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο thegravijia Εμφάνιση μηνυμάτων
    dεν καταλαβες τιποτα απο αυτο που ηθελε να πει ο Ηλιας
    απλο παραδειγμα εφερε για τις 6000 δεν ειπε οτι πρεπει να τρως τοσο
    σου απαντησε ο πολυνεικος πιιο πανω
    υπεθερμιδικη διατροφη,συμπληρωματα και καλη αναρρωση.


    +10
    Ακριβώς, έλεος με αυτή την πίπα της υπερπροπόνησης

    Να προσθέσω ότι έχει καταντήσει αστείο, να ρωτάτε αν πρέπει να είστε χημικά υποστηριζόμενοι για να προπονηθείτε σκληρά, γιατί όποιος φοβάται να πονέσει να ξανασκεφτεί αν τα σίδερα είναι για αυτόν
    The last three or four reps is what makes the muscle grow. This area of pain divides the champion from someone else who is not a champion. That's what most people lack, having the guts to go on and just say they'll go through the pain no matter what happens.
    Arnold Schwarzenegger
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 07-11-10 00:19 #15
    Προεπιλογή
    Μαγκες μια ερωτηση καναμε,δεν υπαρχει λογος να τρελαινεστε.
    Και η ενσταση μου δεν ηταν πανω στο ποσο εξαντλητικο/κουραστικο ειναι αυτο το προγραμμα αλλα στο θεμα των ωμων.
    Θα προλαβουν να αναρρωσουν τοσο απ την προπονηση στηθους και πλατης των 2 προηγουμενων ημερων ωστε να βγαλεις 30 σετ?Δεν υπαρχει σοβαρος κινδυνος τραυματισμου ετσι?

    Εν πασει περιπτωση,πηρα την απαντηση στο ερωτημα μου,δεν υπαρχει λογος να το συνεχιζουμε.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Αντωνης : 07-11-10 στις 00:29
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 1 από 16 12311 ... ΤελευταίαΤελευταία