Σελίδα 28 από 28 ΠρώτηΠρώτη ... 18262728
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 406 έως 411 από 411
  1. 28-03-15 20:41 #406
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο storm68 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παιδιά, τι είναι άραγε αυτό που κάνει πολλά προεξασκητικά να πετρώνουν; Έχω ακούσει διάφορες εξηγήσεις για υγρασία, για έκδοχα που κάποια προεξασκητικά περιέχουν και τα κρατάνε σαν πούδρα κ.τ.λ.
    Το assault το έχει πάρει ο γιος μου και έχει γίνει πέτρα. Το ξέρω πως δεν έχει πρόβλημα ποιότητας και αποτελεσματικότητας επειδή έχει πετρώσει, όμως αυτό χρειάζεται καλέμι!
    Το assault τουλάχιστον που έχω προσέξει δίνει και την αιτιολόγηση και την λύση... Πληθώρα ενεργών συστατικών συστατικών και κούνημα ακόμα και καθημερινά για να μήν πετρώσει... Γενικά άμα περάσει καιρός και το ξεχάσεις δύσκολα την γλυτώνεις , και εγώ παρόμοια τακτική με τον φίλο πιο πάνω ακολουθώ το αφήνω και λίγη ώρα στο σεικερ με νεράκι , καλό χτύπημα και είναι οκ
    -> Όλο αερόβιο , αερόβιο , πότε θα πιάσω σίδερα ???
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 11-05-15 15:22 #407
    Προεπιλογή
    Καλησπερα!Εαν συνδιασω αυτο το συμπληρωμα με τη κρεατινη της ιδιας εταιριας υπαρχει κανα θεμα η ειναι οκ;εννοειται αυτο πριν και η κρεατινη στο ποστ.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 11-05-15 18:38 #408
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    μια χαρα γινεται οπως το λες..το ειχα κανει κ εγω μαλιστα μιας κ τα εχω δοκιμασει κ τα 2 συμπληρωματα αυτα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 27-09-16 00:27 #409
    Προεπιλογή
    To assault έχει κυκλοφορήσει με νέα συστατικά και με διαφοροποιημένη συσκευασία.

    Όνομα: musclepharm assault_2.jpg Εμφανίσεις: 202 Μέγεθος: 130,5 KB
    Απάντηση με παράθεση
     

  5.  

  6. 27-09-16 00:37 #411
    Προεπιλογή
    Προς το παρών δεν υπάρχει Ελλάδα (πρέπει να ξεστοκαριστεί και η παλιά έκδοση πρώτα!) και
    από τα συστατικά του φαίνεται πιο ελαφρύ από τον προκάτοχο του. Επίσης η δόση έχει μειωθεί
    στα 11,5gr το σκουπ όπως και το περιεχόμενο στα 345gr ανά συσκευασία.
    (Υπάρχει μια μικρή διαφοροποίηση στην δόση και στο περιεχόμενο ανάλογα με την γεύση!)


    Μια που γράφω για το Assault, πρόσφατα τελείωσα ένα κουτί από την έκδοση που κυκλοφορεί
    τώρα στην Ελλάδα.
    Γεύση lemon Lime, αρκετά καλή. Από εκεί και πέρα δεν είδα ούτε ιδιαίτερα πρηξίματα, ούτε
    τσίτες, μόνο διάρκεια. Η προπόνηση έβγαινε με άνεση και αισθανόμουν ότι θα μπορούσα να
    συνεχίσω και άλλο. Κρασάρισμα μηδέν !
    Λίγο απογοητεύτηκα μιας και δεν είμαι συνηθισμένος σε νιτρικά ή σε καφεΐνη και περίμενα ότι
    θα με έπιανε περισσότερο.
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 28 από 28 ΠρώτηΠρώτη ... 18262728