Σελίδα 5 από 7 ΠρώτηΠρώτη ... 34567 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 61 έως 75 από 104
  1. 21-04-15 23:29 #61
    Προεπιλογή
    Λέω να τον ξεκινήσω απο Μάιο, σε συνδιασμό με γιοχιμπινη, λετε να κανει δουλεια?
    eat clean, TRAIN HARD, get ripped
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 22-04-15 00:05 #62
    Το avatar του χρήστη Billys51

    Εγγραφή
    27-03-2012
    Περ.
    MuscleBeach
    Μηνύματα
    589
    Προεπιλογή
    Καλυτερα παρε καψουλες καφεινης και βαζεις και γιοχιμπινη αν θες.Θα σου βγει και πιο φθηνα και δεν θα παιρνεις 900mg καφεινης απο αυτον τον "λιποδιαλυτη"
    The easy day was yesterday
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 22-04-15 07:37 #63
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.563
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο kostas kou Εμφάνιση μηνυμάτων
    Λέω να τον ξεκινήσω απο Μάιο, σε συνδιασμό με γιοχιμπινη, λετε να κανει δουλεια?
    Αυτο το προιον θα σου τρέξει χωρίς την γιοχιμπίνη, ειναι ήδη δυνατο και όχι μονο της καφεινης καθώς έχει αρκετά πραγματακια.
    Γενικά η Stacker το έχει ψάξει με αυτη την κατηγορία.
    Θα σου συνιστουσα να μην το συνδυάσεις ή τουλάχιστον τρέξτο μονο του στην αρχή.
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 29-04-15 13:54 #64
    Προεπιλογή
    Καλησπέρα σας,

    Σήμερα ξεκίνησα την κατανάλωση του συγκεκριμένου προιόντος . Θα ξεκινήσω με 1 το πρωι και 1 πριν την προπονηση και σταδιακά θα πάω σε 2+2. Θα ενημερώσω στο τέλος του κύκλου για αποτελέσματα, φυσικά και σωστή διατροφή και προπόνηση.
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 21-05-15 00:13 #65
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη sobral

    Εγγραφή
    26-01-2011
    Περ.
    Chania, Crete
    Μηνύματα
    3.615
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο stathiskapl Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπέρα σας,

    Σήμερα ξεκίνησα την κατανάλωση του συγκεκριμένου προιόντος . Θα ξεκινήσω με 1 το πρωι και 1 πριν την προπονηση και σταδιακά θα πάω σε 2+2. Θα ενημερώσω στο τέλος του κύκλου για αποτελέσματα, φυσικά και σωστή διατροφή και προπόνηση.
    Πως σου πάει το συγκεκριμένο ως τώρα;
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 21-05-15 01:21 #66
    Προεπιλογή
    Το χρησιμοποιησα γ ενα περιπου μηνα φτανοντας στα 2+2 χωρις ν δω αυτα που περιμενα.Πρωτη κ τελευταια φορα που ασχολουμαι με λιποτροπικα συμπληρωματα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 21-05-15 14:43 #67
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sobral Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πως σου πάει το συγκεκριμένο ως τώρα;
    Σε 10 μέρες τελειώνει ο κύκλος. Η αλήθεια είναι ότι έχω "ξεθολώσει" αλλά ήμουν σε υποθερμιδική διατροφή και σε συγκεκριμένο πρόγραμμα γυμναστικής. Πιστεύω ότι θα είχα τα ίδια αποτελέσματα και χωρίς τη λήψη του σκευάσματος. Γενικά δεν έμεινα και πολύ ευχαριστημένος.
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 21-05-15 15:13 #68
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη sobral

    Εγγραφή
    26-01-2011
    Περ.
    Chania, Crete
    Μηνύματα
    3.615
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο stathiskapl Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σε 10 μέρες τελειώνει ο κύκλος. Η αλήθεια είναι ότι έχω "ξεθολώσει" αλλά ήμουν σε υποθερμιδική διατροφή και σε συγκεκριμένο πρόγραμμα γυμναστικής. Πιστεύω ότι θα είχα τα ίδια αποτελέσματα και χωρίς τη λήψη του σκευάσματος. Γενικά δεν έμεινα και πολύ ευχαριστημένος.
    Τα λιποδιαλυτικά σκευάσματα λειτουργούν συνεργαστικά με υποθερμιδική, αερόβια κτλ. Μερικοί θεωρώ πως περιμένετε παραπάνω πράγματα απ όσα μπορούν να δώσουν αυτά τα σκευάσματα. Αν έχεις ξεθολώσει όπως λες, κάνεις δουλειά κ σ'ένα ποσοστό θα βοήθησε κ αυτό όσο να ναι.
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 21-05-15 16:10 #69
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sobral Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τα λιποδιαλυτικά σκευάσματα λειτουργούν συνεργαστικά με υποθερμιδική, αερόβια κτλ. Μερικοί θεωρώ πως περιμένετε παραπάνω πράγματα απ όσα μπορούν να δώσουν αυτά τα σκευάσματα. Αν έχεις ξεθολώσει όπως λες, κάνεις δουλειά κ σ'ένα ποσοστό θα βοήθησε κ αυτό όσο να ναι.
    Η αλήθεια είναι ότι δεν είχα "κολλήσει" στο να χάνω λίπος (σε κιλά έχω μείνει ίδιος), απλά είχα την περιέργεια να δοκιμάσω το συγκεκριμένο συμπλήρωμα. Δύσκολα πάντως θα ξαναπάρω αυτό και γενικά κάποιο παρόμοιο. Το σώμα μου προσαρμόζεται πιο εύκολα στο να χάνω λίπος παρά στο να "βάζω" μυς, όπου εκεί ότι έχω δοκιμάσει αποτυγχάνει παταγωδώς (χωρίς να τρώω σαβούρες) με αποτέλεσμα να βάζω λίπος όλο το χρόνο και να προσπαθώ σε 4 μήνες να χάσω το λίπος που έχω βάλει μέσα σε αυτό το χρονικό διάστημα .
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 13-07-15 14:58 #70
    Προεπιλογή
    ο συνδιασμος με ενα cla πιστευετε οτι θα εδινε κατι επιπλεον στην λιποδιαλυση?
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 13-07-15 18:35 #71
    Προεπιλογή
    Για μενα ειναι πεταμενα λεφτα.

    Και οπως μου ειχε πει καποιος λιτα και απεριτα..

    "Κανουν δουλεια αυτα που εχουν απαγορευμενη ουσια,
    αν δεν εχουν τιποτα υποπτο μεσα δεν κανουν τιποτα".

    Ειναι σαν να περιμενεις θαυματα απο το πρασινο τσαι ...
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 13-07-15 18:52 #72
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο gymele Εμφάνιση μηνυμάτων
    "Κανουν δουλεια αυτα που εχουν απαγορευμενη ουσια,
    αν δεν εχουν τιποτα υποπτο μεσα δεν κανουν τιποτα".
    αυτο δεν ειναι απαραιτητα αληθεια (αρκει να μην το εχω πει εγω)
    ισχυει οτι σαν συμπληρωματα οι λιποδιαλυτες ειναι αρκετα βασισμενοι στο μαρκετινγκ, αλλα υπαρχουν κ καλα θερμογεννετικα αναμεσα τους.
    θαυματα με κανενα συμπληρωμα δεν γινεται με την εννοια αυτη, ακομα ουτε κ με την whey, οποτε με αυτο το σκεπτικο τα κοβεις ολα..
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 15-07-15 15:25 #73
    Προεπιλογή
    παντως το συγκεκριμενο προιον σε εμενα δουλεψε
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 26-02-16 21:23 #74
    Προεπιλογή
    Το είχα πάρει πέρσι έτσι όπως γράφουν στο κουτί, αλλά κάτι δεν μου πήγε καλά και τελικά το πούλησα αλλού. Πολύ υπερένταση, νεύρα και ανακατωσούρες σε σημείο που δεν μπορούσα να κάνω προπόνηση.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 29-02-16 11:13 #75
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη sobral

    Εγγραφή
    26-01-2011
    Περ.
    Chania, Crete
    Μηνύματα
    3.615
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Nikos Korobos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το είχα πάρει πέρσι έτσι όπως γράφουν στο κουτί, αλλά κάτι δεν μου πήγε καλά και τελικά το πούλησα αλλού. Πολύ υπερένταση, νεύρα και ανακατωσούρες σε σημείο που δεν μπορούσα να κάνω προπόνηση.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Δυστυχώς η δόση που προτείνει ο κατασκευαστής είναι τέρμα υπερβολική και μπερδεύει τον καταναλωτή. Γι αυτό και σου δημιούργησε παρενέργειες. Αυτό, όπως αναφέρει και το σάϊτ του e-shop του Αθλητή, χρησιμοποιείται στα 3 caps (max 4 caps γι αυτούς που το αντέχουν) χωρισμένα μέσα στη μέρα. Στους λιποδιαλύτες της Stacker καλύτερα να διαβάζεις την προτεινόμενη δοσολογία του Αθλητή ή των X-treme.
    Visit my website here ➡ https://iqfitness.gr/
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 5 από 7 ΠρώτηΠρώτη ... 34567 ΤελευταίαΤελευταία