Θέμα: Centrum or Bion 3;

Σελίδα 4 από 5 ΠρώτηΠρώτη ... 2345 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 46 έως 60 από 71
  1. 13-10-10 13:51 #46
    Προεπιλογή
    εγω adam πινω πολυ καλη,οπως και η προηγουμενη μου της universal η daily formula.μολις τελειωσει η adam θα παρω της on την optimen.
    την εχω βρει με 17 ευρω τις 90 ταμπλετες.
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 13-10-10 13:59 #47
    Retired Mod
    Το avatar του χρήστη the_big_litho

    Εγγραφή
    03-03-2008
    Περ.
    Aθηνα
    Μηνύματα
    1.216
    Προεπιλογή
    44 και μια η δικη μου 45 απαντησεις για μια πολυβιταμινη.
    Τοση αναλυση ουτε να λεγαμε για την τριφωσφορικη αδενοσινη και η σχεση της με την ληψη κρεατινης...
    Οι πολυβιταμινες απο το φαρμακειο ειναι πιο ακριβες σε σχεση μ αυτες απο τα καταστηματα συμπληρωματων.
    Προφανως το καταστημα που πηγες δεν εισαγει τις αυτες εταιριες και στις εβγαλε παρανομες, αγνωστες και οτι αλλο σου ειπε.
    Ph. Ed.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 13-10-10 14:03 #48
    Το avatar του χρήστη Gaspari

    Εγγραφή
    07-10-2010
    Περ.
    Thessaloniki
    Μηνύματα
    600
    Προεπιλογή
    Πέρνω μια το πρωί πρίν το πρωινό μου. Παιδιά και να μην με πιστεύετε (τι λέει ο βλάκας με την πρώτη είδε διαφορά) αλλά νιώθω ποιό γεμάτος απο ενέργεια εννοώ.. Πολύ καλή, φυσικά τώρα με τις βιταμίνες κ όλα αυτά θα νιώθω μέρα με την μέρα καλύτερα.. Όσο για το shop πρέπει να φανταστώ να περάσει κάποιο χρονικό διάστημα ώστε να μου εμφανιστεί ή να περάσω κάποιο όριο απο τα πόστς μου; (μόλις τελειώσω λοιπόν μάλλον θα κάνω μια παραγγελία καμία απο το shop εδώ ή απο το xtr.gr. ( πιστεύω το xtr.gr είναι αξιόπιστο έτσι; )

    @The_Big_Litho, το κατάστημα δεν γνωρίζω εαν το ξέρεις, είναι Θεσσαλονίκη, "κοντά" γήπεδο Άρη και Όσια ξένη (στάση οασθ)
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Gaspari : 13-10-10 στις 14:05
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 13-10-10 14:55 #49
    Το avatar του χρήστη Gaspari

    Εγγραφή
    07-10-2010
    Περ.
    Thessaloniki
    Μηνύματα
    600
    Προεπιλογή
    Απο που την βρίκες 17;
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 13-10-10 19:03 #50
    Προεπιλογή
    απο το νετ φιλε μου την βρηκα 17ευρω.
    λιγο ψαξιμο και τα παντα βρισκεις.
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 14-10-10 01:34 #51
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Shady Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πέρνω μια το πρωί πρίν το πρωινό μου. Παιδιά και να μην με πιστεύετε (τι λέει ο βλάκας με την πρώτη είδε διαφορά) αλλά νιώθω ποιό γεμάτος απο ενέργεια εννοώ.. Πολύ καλή, φυσικά τώρα με τις βιταμίνες κ όλα αυτά θα νιώθω μέρα με την μέρα καλύτερα.. Όσο για το shop πρέπει να φανταστώ να περάσει κάποιο χρονικό διάστημα ώστε να μου εμφανιστεί ή να περάσω κάποιο όριο απο τα πόστς μου; (μόλις τελειώσω λοιπόν μάλλον θα κάνω μια παραγγελία καμία απο το shop εδώ ή απο το xtr.gr. ( πιστεύω το xtr.gr είναι αξιόπιστο έτσι; )

    @The_Big_Litho, το κατάστημα δεν γνωρίζω εαν το ξέρεις, είναι Θεσσαλονίκη, "κοντά" γήπεδο Άρη και Όσια ξένη (στάση οασθ)
    Αν νιώθεις γεμάτος ενέργεια επειδή πήρες μία Bion, δύο πράγματα μπορεί να συμβαίνουν:

    1. Το σώμα σου έχει τρελή ανάγκη από συστατικά που δεν του έδινες εδώ και πολύ καιρό και αντιδράει όπως το ξερό χώμα με μία στάλα νερό. Με άλλα λόγια, από το μείον 10 πήγες στο μείον 5 και, λογικό είναι, βλέπεις τον κόσμο διαφορετικά.

    2. Placebo effect
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 14-10-10 10:55 #52
    Το avatar του χρήστη Gaspari

    Εγγραφή
    07-10-2010
    Περ.
    Thessaloniki
    Μηνύματα
    600
    Προεπιλογή
    Λες το καιμένο να μην το ταϊζα καλά ε;
    Ωστόσο, κατά πάσα πιθανότητα θα πάω στο x-treme store να πάρω μια πρωτεϊνη να έχω ποιό γρήγορα αποτελέσματα σωματικώς.. Μου την σύστησε ενα παιδί το οποίο το ξέρω και πέρνει και αυτός. > http://www.xtr.gr/216/eshop/DetailVi...2&category=562
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 14-10-10 14:07 #53
    Προεπιλογή
    πες του φιλο σου οτι αυτη που σου συστησε,ειναι για αυτους που θελουν να δουν και την παραμικρη λεπτομερια στο σωμα τους με παραλληλη διατροφη.
    καλυτερα παρε μια whey.τσαμπα λεφτα θα δωσεις,αμα παρεις την παραπανω.ουπς λαθος μου whey ειναι αυτη την μπερδεψα με την isolate την καθαρη.
    πολυ καλη ειναι φιλε αν και υπαρχουν και καλυτερες.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη dio32 : 14-10-10 στις 14:11
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 14-10-10 14:41 #54
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Devil

    Εγγραφή
    02-06-2010
    Περ.
    Inferno
    Μηνύματα
    13.703
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο dio32 Εμφάνιση μηνυμάτων
    πες του φιλο σου οτι αυτη που σου συστησε,ειναι για αυτους που θελουν να δουν και την παραμικρη λεπτομερια στο σωμα τους με παραλληλη διατροφη.
    καλυτερα παρε μια whey.τσαμπα λεφτα θα δωσεις,αμα παρεις την παραπανω.ουπς λαθος μου whey ειναι αυτη την μπερδεψα με την isolate την καθαρη.
    πολυ καλη ειναι φιλε αν και υπαρχουν και καλυτερες.
    μα isolate ειναι και αυτη..????!!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 14-10-10 23:58 #55
    Προεπιλογή
    σημερα πηγα στο φαρμακειο να παρω centrum και μου ειπε οτι η εταιρεια τις απεσυρε
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 15-10-10 10:40 #56
    Το avatar του χρήστη Gaspari

    Εγγραφή
    07-10-2010
    Περ.
    Thessaloniki
    Μηνύματα
    600
    Προεπιλογή
    Ναι, εαν θέλεις στα κυβικά της, δοκίμασε την Bion3. Αρκετά καλή μπορώ να πω.
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 15-10-10 12:55 #57
    Banned
    Εγγραφή
    16-08-2010
    Μηνύματα
    361
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο kicko Εμφάνιση μηνυμάτων
    σημερα πηγα στο φαρμακειο να παρω centrum και μου ειπε οτι η εταιρεια τις απεσυρε
    το ειπαμε αυτο
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 15-10-10 12:56 #58
    Banned
    Εγγραφή
    16-08-2010
    Μηνύματα
    361
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Shady Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ναι, εαν θέλεις στα κυβικά της, δοκίμασε την Bion3. Αρκετά καλή μπορώ να πω.
    δεν ειναι καλη
    τοσα σου γραψαμε τιποτα δεν καταλαβες?
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 15-10-10 13:12 #59
    Το avatar του χρήστη Gaspari

    Εγγραφή
    07-10-2010
    Περ.
    Thessaloniki
    Μηνύματα
    600
    Προεπιλογή
    Ναι, εσυ όμως δεν κατάλαβες ό,τι πήγα για την ADAM και δεν υπήρχε. Ούτε η Οπτι-μεν. Οπότε;
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 15-10-10 14:47 #60
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Shady Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ναι, εσυ όμως δεν κατάλαβες ό,τι πήγα για την ADAM και δεν υπήρχε. Ούτε η Οπτι-μεν. Οπότε;
    Μα δεν έψαξες καν.
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 4 από 5 ΠρώτηΠρώτη ... 2345 ΤελευταίαΤελευταία