Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 37
  1. 04-10-10 18:38 #1
    Προεπιλογή Συμπληρώματα που βοηθούν στην συγκέντρωση και το διάβασμα;;
    Δεν ξέρω αν ειναι μόνο δική μου απορία η αν και την έχουν και άλλοι εδώ μέσα.
    Κυρίως για φοιτητές που έχουν εξεταστική η άτομα που πρέπει να διαβάζουν με τις ώρες, υπάρχουν συμπληρώματα που να βοηθάνε σε κάτι τέτοιο;
    Γενικά συμπληρώματα που να βοηθούν την καλύτερη και παραγωγικότερη λειτουργία του εγκεφάλου αλλά και να αυξάνουν το focus;
    Προσωπικά ένα συμπλήρωμα που με βοηθάσει σε αυτό ειναι το jack3d στις ημέρες που δεν έχω προπόνηση, με κρατάει ξύπνιο με πολύ ενέργεια και καλή συγκέντρωση.
    Αν κάποιος έχει να προτείνει κάποιο άλλο συμπλήρωμα για αυτόν τον σκοπό θα το εκτιμούσα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 04-10-10 18:44 #2
    Προεπιλογή
    μπορείς να δοκιμάσεις λεκιθίνη , αν είναι σωστή σε βοηθάει!
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 04-10-10 18:45 #3

    Εγγραφή
    16-06-2009
    Περ.
    ΑΛΙΜΟΣ
    Μηνύματα
    204
    Προεπιλογή
    Πάρε γκουαρανα σε κάψουλες , λίγη μαυρη σοκολάτα, καφές και ξεκούραση.
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 04-10-10 18:47 #4
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο isis Εμφάνιση μηνυμάτων
    μπορείς να δοκιμάσεις λεκιθίνη , αν είναι σωστή σε βοηθάει!
    Τι εννοεις αν ειναι σωστη;;
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 04-10-10 18:50 #5
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο giorgospet Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πάρε γκουαρανα σε κάψουλες , λίγη μαυρη σοκολάτα, καφές και ξεκούραση.
    Απλά φιλε μου στο θέμα ξεκούραση είναι το δύσκολο, πρέπει ο ύπνος να μειωθεί στο εξάωρο για να βγει ολη η δουλειά.
    Κάτι πιο δυνατό;
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 04-10-10 19:30 #6
    building than drugs
    Το avatar του χρήστη Doctorg

    Εγγραφή
    06-06-2008
    Μηνύματα
    1.193
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο JasonBlack Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κάτι πιο δυνατό;
    Το θέμα είναι αν πάρεις κάτι πιο δυνατό θα θες να πας για προπόνηση για να σου φύγει η '' τσίτα'', δεν θα μπορείς να διαβάσεις. Τουλάχιστον έτσι συνέβαινε σε μένα..
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 04-10-10 19:38 #7
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο JasonBlack Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τι εννοεις αν ειναι σωστη;;
    εννοώ αν είναι καλή , άπο την άποψη της ποιότητας , κοινώς να είναι κίτρινη όσο δε πάει άλλο!
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 04-10-10 19:44 #8
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο isis Εμφάνιση μηνυμάτων
    εννοώ αν είναι καλή , άπο την άποψη της ποιότητας , κοινώς να είναι κίτρινη όσο δε πάει άλλο!
    thanks!
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 04-10-10 19:57 #9
    Banned
    Εγγραφή
    16-08-2010
    Μηνύματα
    361
    Προεπιλογή
    dmae,ginko biloba,υπαρχουν διαφορα
    παντως επειδη εγραψες και την λεξη focus,να σου πω οτι υπαρχει συμπληρωμα που λεγεται true focus,δεν ξερω τι εχει μεσα
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 04-10-10 22:03 #10
    Το avatar του χρήστη Titanium

    Εγγραφή
    01-06-2010
    Περ.
    Volos
    Μηνύματα
    4.074
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο JasonBlack Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν ξέρω αν ειναι μόνο δική μου απορία η αν και την έχουν και άλλοι εδώ μέσα.
    Κυρίως για φοιτητές που έχουν εξεταστική η άτομα που πρέπει να διαβάζουν με τις ώρες, υπάρχουν συμπληρώματα που να βοηθάνε σε κάτι τέτοιο;
    Γενικά συμπληρώματα που να βοηθούν την καλύτερη και παραγωγικότερη λειτουργία του εγκεφάλου αλλά και να αυξάνουν το focus;
    Προσωπικά ένα συμπλήρωμα που με βοηθάσει σε αυτό ειναι το jack3d στις ημέρες που δεν έχω προπόνηση, με κρατάει ξύπνιο με πολύ ενέργεια και καλή συγκέντρωση.
    Αν κάποιος έχει να προτείνει κάποιο άλλο συμπλήρωμα για αυτόν τον σκοπό θα το εκτιμούσα.
    Πιστεβω πως δεν πρεπει να περνεις νιτρικο οταν διαβαζεις γιατι καθος γιμναζεις το μιαλο σου μπορει να πριστει....χαχαχαχαχαχα
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 04-10-10 22:09 #11
    Προεπιλογή
    Eνα freddo espresso μετριο και βγαινει η νυχτα και πας σερι το πρωι να δωσεις μαθημα ή ενα φραπεδακι σκετο. Σιγα μη πιω ενα κουβα διεγερτικα και οχι μονο για να διαβασω.
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 04-10-10 22:12 #12
    Προεπιλογή
    Το jacked δεν σου κάνει τσιμπηματάκια αφού το πάρεις; Επίσης γιατί ψάχνεις κάποιο άλλο αν αυτό κάνει δουλειά ; Είμαι κι εγω στο ψάξιμο αλλά όχι για διάβασμα απλά να μην είμαι "πεθαμένος" μετα τη δουλειά και θέλω να κάνω την προπόνησή μου...
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 04-10-10 22:33 #13
    Το avatar του χρήστη Ramrod

    Εγγραφή
    21-03-2010
    Περ.
    Περιστέρι
    Μηνύματα
    2.348
    Προεπιλογή
    Υπάρχει ένα συμπλήρωμα της syntrax ονόματι Cerebro και υποτίθεται πως κάνει κάτι τέτοιο αλλά δε το έχω δοκιμάσει και δεν είμαι σίγουρος...ψάχτο αν θες...
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Ramrod : 11-10-10 στις 14:14
    Μάθε τι χρειάζεται το σώμα σου και γιατί...
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 04-10-10 22:35 #14
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Niiick Εμφάνιση μηνυμάτων
    Eνα freddo espresso μετριο και βγαινει η νυχτα και πας σερι το πρωι να δωσεις μαθημα ή ενα φραπεδακι σκετο. Σιγα μη πιω ενα κουβα διεγερτικα και οχι μονο για να διαβασω.
    +10000
    Απάντηση με παράθεση
     

  15.  

Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίαΤελευταία