Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 6 από 6
  1. 04-10-10 14:30 #1
    Προεπιλογή Αυξηση βαρους
    Καλησπερα ηθελα να ρωτησω για αυξηση βαρους θα προτεινατε την real mass(gaspari) η γενικα καποια αλλη?μου προτειναν να παρω την 100% WHEY PROTEIN GOLD STANDAR αλλα εχω ακουσει οτι ειναι περισσοτερο για γραμμωση ενω εγω ειμαι ακομα στην περιοδο για να βαλω ογκο ισχυει αυτο?και κατι τελευταιο θα ηταν υπερβολικο να επερνα ενα whey + ενα ακομα συμπληρωμα ταυτοχρονα?
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 04-10-10 15:57 #2
    Retired Mod
    Το avatar του χρήστη giannis64

    Εγγραφή
    25-04-2008
    Περ.
    kavala
    Μηνύματα
    19.241
    Προεπιλογή
    η real mass(gaspari) θα μπορουσες να την λαμβανεις το πρωι και μετα την προπονηση!

    επειδή έχω δει και σε άλλο σου θέμα την διατροφή σου, θα σου πρότεινα να δώσεις περισσότερη βάση σε αυτήν και μετά στα συμπληρώματα!

    αν έχεις διαβάσει τα θέματα του φόρουμ θα έχεις πάρει μια ιδέα για το ποιες πρωτεΐνες προτείνουν τα μέλη.

    είναι καλύτερα να πάρεις μια πρωτεΐνη χωρίς υδατάνθρακες και να τους βάζεις εσύ αυτούς όταν θες και όσο θες!

    και ξανά λέω ότι η πρωτεΐνη δεν φτιάχνει γράμμωση η όγκο αλλά η διατροφή!

    όσο για την ερώτηση αν μπορείς να πάρεις και άλλο συμπλήρωμα μαζί με την πρωτεΐνη.....

    ναι μπορείς, ανάλογα φυσικά τι θες να πάρεις!

    Για μένα μια πρωτεΐνη που μου αρέσει ειδικά στην φάση του όγκου είναι η μαιφιουσιον και μια που εχω και στον ογκο και στην γραμμωση ειναι η http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?t=10531 πολυ καλη και σε πολυ καλη τιμη!
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 04-10-10 16:40 #3
    Προεπιλογή
    καλυτερα να παρω πρωτεινη χωρις υδατανθρακες?ισα ισα μιας και θελω να βαλω κιλα δεν πρεπει να επιλεξω μια πρωτεινη που θα μου δινει πολλους υδατανθρακες?δεν ξερω τωρα λεω εγω σιγουρα εσεις γνωριζετε πολυ περισσοτερα.να ρωτησω κατι ακομα σαν σουμα απο αυτα που καταλαβα να παρω δηλαδη την real mass και την myofusion?εννοοω ταυτοχρονα να τις περνω η καλυτερα να αρχισω πρωτα με μια απο τις 2 και στην συνεχεια να ξεκινησω και με την αλλη?
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 04-10-10 20:23 #4
    Banned
    Εγγραφή
    16-08-2010
    Μηνύματα
    361
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο LBL Εμφάνιση μηνυμάτων
    καλυτερα να παρω πρωτεινη χωρις υδατανθρακες?ισα ισα μιας και θελω να βαλω κιλα δεν πρεπει να επιλεξω μια πρωτεινη που θα μου δινει πολλους υδατανθρακες?δεν ξερω τωρα λεω εγω σιγουρα εσεις γνωριζετε πολυ περισσοτερα.να ρωτησω κατι ακομα σαν σουμα απο αυτα που καταλαβα να παρω δηλαδη την real mass και την myofusion?εννοοω ταυτοχρονα να τις περνω η καλυτερα να αρχισω πρωτα με μια απο τις 2 και στην συνεχεια να ξεκινησω και με την αλλη?
    υδατανθρακα παιρνεις απο την διατροφη σου,αν ντε και καλα θελεις και υδατανθρακα παρε ξεχωριστα σε σκονη ή βαζε μελι στην whey
    κοιταξε λιγο στο φορουμ,εχει χιλιο ειπωθει αυτο το ερωτημα,δες στις πρωτεινες ογκου για αρχη
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 04-10-10 21:10 #5
    Retired Mod
    Το avatar του χρήστη giannis64

    Εγγραφή
    25-04-2008
    Περ.
    kavala
    Μηνύματα
    19.241
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο LBL Εμφάνιση μηνυμάτων
    καλυτερα να παρω πρωτεινη χωρις υδατανθρακες?ισα ισα μιας και θελω να βαλω κιλα δεν πρεπει να επιλεξω μια πρωτεινη που θα μου δινει πολλους υδατανθρακες?δεν ξερω τωρα λεω εγω σιγουρα εσεις γνωριζετε πολυ περισσοτερα.να ρωτησω κατι ακομα σαν σουμα απο αυτα που καταλαβα να παρω δηλαδη την real mass και την myofusion?εννοοω ταυτοχρονα να τις περνω η καλυτερα να αρχισω πρωτα με μια απο τις 2 και στην συνεχεια να ξεκινησω και με την αλλη?

    ξερεις τι ειδος υδατανθρακα εχει μεσα η 30αρα 4οαρα πρωτεινη ογκου που θα παρεις?

    το πιο πιθανο να εχει ζαχαρα!
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 04-10-10 23:02 #6
    Προεπιλογή
    οντος εχεις δικιο και εγω αυτο σκεφτηκα ευχαριστω για την συμβουλη
    Απάντηση με παράθεση