Σελίδα 12 από 44 ΠρώτηΠρώτη ... 2101112131422 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 166 έως 180 από 660
  1. 14-06-11 06:09 #166
    Το avatar του χρήστη ginus

    Εγγραφή
    12-02-2009
    Περ.
    athens
    Μηνύματα
    798
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο jimmy007 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν είσαι λιποβαρής όχι. Εγώ πήρα παραπάνω χωρίς φάρμακο. Κάπου στα 17-18 σε λιγότερο από χρόνο.. Εντάξει όμως εγώ είμαι και ψηλότερος.
    αυτο δεν παιζει που να κανες ταμα στην παναγια την σουμελα
    εκτος αμα μπερδευτικες και δεν διαβασες το "μυικα" οποτε no worries
    don't read my posts..they are reflecting the truth..ugle things u know...
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 14-06-11 08:59 #167
    The Banned
    Το avatar του χρήστη lila_1

    Εγγραφή
    14-11-2009
    Περ.
    Εὐλόγησον
    Μηνύματα
    6.079
    Προεπιλογή
    Καλά δε νομίζω να ναι τόσο δύσκολο να βάλεις μυικά κιλά.
    Οι περισσότεροι όταν αναφέρονται σε μυικά κιλά εννοούν άλιπη μάζα.
    Δεν είναι τόσο δύσκολο
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 14-06-11 09:03 #168
    Προεπιλογή
    o johnson(the rock) ειναι καλυτερος

    αγαπαμε τετοια τοπιξ
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 14-06-11 12:00 #169
    Dah Pimp
    Το avatar του χρήστη COBRA_STYLE

    Εγγραφή
    15-11-2008
    Περ.
    Αlpha Male region
    Μηνύματα
    14.692
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Αντωνης Εμφάνιση μηνυμάτων
    Aρα για να βαλεις περιπου 12-13 μυικα κιλα σε εναν χρονο δεν θελεις φαρμακο?
    σιγα μην εβαλε 12-13 κιλα σε ενα χρονο...επειδη "καποιοι" "λενε".....και στις φωτογραφιες αμα ειχε βαλει αυτα τα κιλα σε καθαρα μυικα η διαφορα θα ηταν τεραστια,τωρα απλα φαινεται λιγο πιο γεματος...μην τρελαθουμε κιολας...δλδ αμα αυτος εχει κατεβασει παρα πολυ φαρμακο οπως λεει ο φιλος απο πανω,μερικοι αλλοι δλδ σε αλλες ταινιες που ειναι η μερα με τη νυχτα συγκριτικα με αυτον θα επρεπε να εχουν πεθανει αμα το παμε ετσι
    If you can make her laugh,you can make her scream
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 14-06-11 12:49 #170
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο COBRA_STYLE Εμφάνιση μηνυμάτων
    σιγα μην εβαλε 12-13 κιλα σε ενα χρονο...επειδη "καποιοι" "λενε".....και στις φωτογραφιες αμα ειχε βαλει αυτα τα κιλα σε καθαρα μυικα η διαφορα θα ηταν τεραστια,τωρα απλα φαινεται λιγο πιο γεματος...μην τρελαθουμε κιολας...δλδ αμα αυτος εχει κατεβασει παρα πολυ φαρμακο οπως λεει ο φιλος απο πανω,μερικοι αλλοι δλδ σε αλλες ταινιες που ειναι η μερα με τη νυχτα συγκριτικα με αυτον θα επρεπε να εχουν πεθανει αμα το παμε ετσι
    Eγω απαντησα με βαση τα στοιχεια που εχουν δωθει στην δημοσιοτητα.Δεν νομιζω να λενε ολοι μαιμουδες,εξαλλου αν δεν κανω λαθος το εχει δηλωσει και ο ιδιος.Οχι πως με πολυνοιαζει βεβαια,αλλα κουβεντα να γινεται.

    jimmy,ποσα κιλα κατω απ το υψος σου ησουν αυτον τον χρονο που εβαλες τοσα μυικα κιλα?
    Παπκες,παπκες που μου κανουν πα πα πα
    και με αγχωνουν μου θυμωνουν μου τσακιζουν τα φτερα
    κ ετσι μετα δεν θα πετω μες στο κεφαλι το ρηχο σαν χορωδια μοναχος μου δυνατα θα τραγουδω
    Παπκες,παπκες στο μυαλο μου...
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 14-06-11 14:04 #171
    Το avatar του χρήστη pan0z

    Εγγραφή
    16-04-2010
    Περ.
    Thessaloniki
    Μηνύματα
    1.290
    Προεπιλογή
    αλλο μυικα παιδια και αλλο αλιπα μην λεμε και οτι θελουμε.Το να γεμισεις με νερα και να φαινεσαι "μεγαλος" δεν εχει καμια σχεση με τα μυικα κιλα.Γιαυτο ολοι μετα στις διαιτες λενε πφφφ εμεινα μισος!Τωρα για αυτον στο twillight εγω πιστευω ειχε μια βαση το σωμα του οποτε δεν ηταν τοσο δυσκολο να γεμισει και με λιγο καλο φωτισμο/pump πριν την σκηνη δεν ειναι και τοσο δυσκολο να φανεις καλος.
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 14-06-11 16:10 #172
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο jimmy007 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν είσαι λιποβαρής όχι. Εγώ πήρα παραπάνω χωρίς φάρμακο. Κάπου στα 17-18 σε λιγότερο από χρόνο.. Εντάξει όμως εγώ είμαι και ψηλότερος.
    Πόσα?
    κάποιο λάθος μάλλον κάνεις.
    No money no
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 14-06-11 18:42 #173
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Kaloutsikos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πόσα?
    κάποιο λάθος μάλλον κάνεις.
    ε εννοειτε καποιο λαθος θα κανει.7-8 θα εννοει αν και παλι δεν πιστευω να ηταν μυικα ολα.17-18 μυικα σε ενα χρονο δεν βαζεις ουτε με φαρμακα...
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 14-06-11 19:43 #174
    Το avatar του χρήστη Madd_Chadd

    Εγγραφή
    26-09-2010
    Περ.
    serres
    Μηνύματα
    3.844
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο perakis Εμφάνιση μηνυμάτων
    ε εννοειτε καποιο λαθος θα κανει.7-8 θα εννοει αν και παλι δεν πιστευω να ηταν μυικα ολα.17-18 μυικα σε ενα χρονο δεν βαζεις ουτε με φαρμακα...
    +1
    If you eat like a girl you look like a girl!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 14-06-11 20:32 #175

    Εγγραφή
    06-02-2011
    Περ.
    Κατερινη city
    Μηνύματα
    235
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Madd_Chadd Εμφάνιση μηνυμάτων
    +1
    +1 στην υπογραφή σου
    Αν δεν υφίσταται ανισότητα, παραβίαση, κυριαρχία, δύναμη, υποταγή... Δεν υπάρχει σεξουαλικός ερεθισμός...
    Νίκος
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 14-06-11 22:30 #176
    Το avatar του χρήστη chris corfu

    Εγγραφή
    09-07-2010
    Περ.
    Κέρκυρα
    Μηνύματα
    465
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο El Topo Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ίσα ίσα, το ότι έχει πιο ανοιχτές διαστάσεις σημαίνει πως χρειάζεται περισσότερα μυικά κιλά για να γεμίσει άρα τα 3 κιλά που λες δεν θα φανούν σχεδόν καθόλου σε έναν ψηλό σε σχέση με έναν κοντό.

    Γενικά, το body building ευνοεί πολύ τους αθλητές με μέσο και κάτω ύψος κι αυτό φαίνεται από την πλειάδα bb που συχνά είναι και κάτω από 1,70.
    Σχεδόν όλοι οι mr olympia ήταν κάτω από 1,78 και πολλοί κάτω και από 1,70, οπότε αύτό κατά τη γνώμη μου κάνει ξεκάθαρο πως το μεγάλο ύψος δεν ευνοεί το bb, αφού είναι πολύ πιο δύσκολο να βάλεις όγκο.
    φιλε συμφωνω σχετικα με το αγωνιστικο επιπεδο, αλλα αυτο που εννοουσα ειναι οτι αν παρεις ενα ψηλο μεσομορφο αγυμναστο πχ και ενα πιο κοντο μεσομορφο αγυμναστο θα φενεται πιο τουμπανο ο ψηλος επειδη ειναι πιο ψηλος και εχει απο τη φυση αλλες διαστασεις.. με αυτην την εννοια.. σε θεμα γεμισματος οκ παει οπως τα ειπαμε..
    ειμαι μικρος,λιγο πρυσμενος,λιγο καπως,,
    αληθεια δεν σας βλεπω απο ψηλα πως ειναι ο πατος???!!!


    train hard, feel good
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 15-06-11 11:10 #177
    Το avatar του χρήστη Madd_Chadd

    Εγγραφή
    26-09-2010
    Περ.
    serres
    Μηνύματα
    3.844
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο chris corfu Εμφάνιση μηνυμάτων
    φιλε συμφωνω σχετικα με το αγωνιστικο επιπεδο, αλλα αυτο που εννοουσα ειναι οτι αν παρεις ενα ψηλο μεσομορφο αγυμναστο πχ και ενα πιο κοντο μεσομορφο αγυμναστο θα φενεται πιο τουμπανο ο ψηλος επειδη ειναι πιο ψηλος και εχει απο τη φυση αλλες διαστασεις.. με αυτην την εννοια.. σε θεμα γεμισματος οκ παει οπως τα ειπαμε..
    Απλα ενας ψηλος οπως εγω π.χ 1.88 θα εχει παντα μεγαλυτερο στηθος και πλατη(στη δικη μου περιπτωση και τετρακεφαλο)απο ενα κοντο.Λογο θωρακα και πλατης φαινεται πιο τουμπανο ο ψηλος.
    Worf χαιρομαι που σαρεσε man !
    If you eat like a girl you look like a girl!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 15-06-11 11:26 #178

    Εγγραφή
    06-02-2011
    Περ.
    Κατερινη city
    Μηνύματα
    235
    Προεπιλογή
    ναι ρε παιδια στον κοντο θα φαινονται πιο πολυ τα 5 κιλα απο ότι στον ψηλο, ο κοντος ομως αν ειναι και εκτομορφος θα δυσκολευτει πιο πολυ να παρει 5 κιλα απο ότι ο ψηλος (ειδικα αν ειναι και μεσο-ενδομορφος)
    Αν δεν υφίσταται ανισότητα, παραβίαση, κυριαρχία, δύναμη, υποταγή... Δεν υπάρχει σεξουαλικός ερεθισμός...
    Νίκος
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 15-06-11 23:03 #179
    Το avatar του χρήστη mantus3

    Εγγραφή
    26-07-2008
    Περ.
    THESSALONIKI
    Μηνύματα
    2.369
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο worfel Εμφάνιση μηνυμάτων
    ναι ρε παιδια στον κοντο θα φαινονται πιο πολυ τα 5 κιλα απο ότι στον ψηλο, ο κοντος ομως αν ειναι και εκτομορφος θα δυσκολευτει πιο πολυ να παρει 5 κιλα απο ότι ο ψηλος (ειδικα αν ειναι και μεσο-ενδομορφος)
    Ένας ψιλός με 5 κιλά παραπάνω από το κανονικό και με ρούχα θα φαίνετε τέρας!
    Ένας κοντός με 5 κιλά παραπάνω και με ρούχα θα περνάει απαρατήρητος.. 1,67 – 82kg είμαι, όσοι με έχετε δει, με κάνετε για τόσα κιλά; Όλοι για σαρδέλα με έχουν…
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 16-06-11 01:26 #180
    Το avatar του χρήστη chris corfu

    Εγγραφή
    09-07-2010
    Περ.
    Κέρκυρα
    Μηνύματα
    465
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Madd_Chadd Εμφάνιση μηνυμάτων
    Απλα ενας ψηλος οπως εγω π.χ 1.88 θα εχει παντα μεγαλυτερο στηθος και πλατη(στη δικη μου περιπτωση και τετρακεφαλο)απο ενα κοντο.Λογο θωρακα και πλατης φαινεται πιο τουμπανο ο ψηλος.
    Worf χαιρομαι που σαρεσε man !
    σωστος αυτο εννουσα, οπως το καταλαβες εσυ..
    ειμαι μικρος,λιγο πρυσμενος,λιγο καπως,,
    αληθεια δεν σας βλεπω απο ψηλα πως ειναι ο πατος???!!!


    train hard, feel good
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 12 από 44 ΠρώτηΠρώτη ... 2101112131422 ... ΤελευταίαΤελευταία