Σελίδα 3 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 31 έως 35 από 35
  1. 14-09-15 15:08 #31
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Δημητρης 1924 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Που ειναι αυτο το gym στο Βυρωνα? Φαίνεται η το ψάχνεις λες και εισαι σε αποστολή ?
    το ψαχνεις λες και εισαι οντος σε καταδρομικη αποστολη.
    το ονομα του γυμναστηριου ειναι fitness club ειναι ποιο πολυ συλλογος.
    η διευθηνση ειναι ναζιανζου 18 παγκρατι αλλα δεν ειναι παγκρατι.
    ειναι στην εμπερδοκλεος οπως την κατεβαινεις λιγο πριν φτασεις στα τζαμπο που εχει φαναρι στο στενο μεσα δεξια μπαινεις αναποδα,απλα ειπα τον ποιο ευκολο δρομο για να το βρεις.
    οσο αφορα τον φιλο ποιο πανω εχει πρεσα να κανεις ποδια δυο κιολας.το πολυ ερχεσε και το βλεπεις αμα δεν σου κανει φευγεις.
    εγω εκει παω στις 6 το απογευμα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 14-09-15 15:10 #32
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο procop Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν με ενδιαφερουν τα ολυμπιακα βαρη , αφου δεν για ολυμπιονικης .. χουμορ

    Ποιο ειναι αυτο το γυμναστηριο?

    Κοιτα αυτο π με ενδιαφερει ειναι τα οργανα για ποδια απαραιτητος γιατι λογο δισκοπαθειας δεν μπορω να κανω πολλα ελευθερα.
    Επισης κανω ποδια 2 φορες την εβδομαδα οποτε πρεπει να εχει πρεσσα ποδιων και αλλα.

    Εν συντομια, πες μου ονομα γυμναστηριου να περασω να το δω
    Απο τα gym που εχω δει σε Βυρωνα και Παγκράτι ειναι ολα Χ,δεν ξέρω για αυτο που λέει ο συμφοριτης το σιδεραδικο,αν σε ενδιαφέρει πάντως υπάρχει στη Δάφνη αρκετά κοντα στο Βυρωνα περιπου 2km το way out το οποίο βάζει για σημερα και αυριο προσφορά 68€ Το χρονο.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 14-09-15 15:15 #33
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο dio32 Εμφάνιση μηνυμάτων
    το ψαχνεις λες και εισαι οντος σε καταδρομικη αποστολη.
    το ονομα του γυμναστηριου ειναι fitness club ειναι ποιο πολυ συλλογος.
    η διευθηνση ειναι ναζιανζου 18 παγκρατι αλλα δεν ειναι παγκρατι.
    ειναι στην εμπερδοκλεος οπως την κατεβαινεις λιγο πριν φτασεις στα τζαμπο που εχει φαναρι στο στενο μεσα δεξια μπαινεις αναποδα,απλα ειπα τον ποιο ευκολο δρομο για να το βρεις.
    οσο αφορα τον φιλο ποιο πανω εχει πρεσα να κανεις ποδια δυο κιολας.το πολυ ερχεσε και το βλεπεις αμα δεν σου κανει φευγεις.
    εγω εκει παω στις 6 το απογευμα.
    Κατάλαβα που ειναι ενα υπόγειο ενα στενό πρην την Φιλολάου , εχω παει για προπονηση πολυ παλιά με έναν γνωστό Στάθη τον λενε αν σου λέει κατι.
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 14-09-15 15:34 #34
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Δημητρης 1924 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Που ειναι αυτο το gym στο Βυρωνα? Φαίνεται η το ψάχνεις λες και εισαι σε αποστολή ?
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Δημητρης 1924 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κατάλαβα που ειναι ενα υπόγειο ενα στενό πρην την Φιλολάου , εχω παει για προπονηση πολυ παλιά με έναν γνωστό Στάθη τον λενε αν σου λέει κατι.
    τον σταθη τον σκουρα λες?ναι χρονια τον ξερω στην ιδια πολυκατικοια μεναμε.τωρα εδω και εχω φυγει 4 χρονια αφου μετακομισα και παντρευτικα.αλλα στο ιδιο γυμνσατηριο συνεχιζω και παω δεν το αλλαζω προπαντον για την ησυχια που εχει.
    ναι σαν υπογειο ειναι το γυμναστηριο δεν το λες ακριβως υπογειο που η πισω πορτα βγαζει στον ευκαληπτο της πολυκατοικιας
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη dio32 : 14-09-15 στις 15:39
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 14-09-15 16:52 #35
    Προεπιλογή
    Dio θα περασω να το δω
    Δαφνη δεν.με ενδιαφερει θενκς παντως
    Και παγκρατι παω δεν εχω θεμα αλλα οχι πιο μακρυα
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 3 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123