Σελίδα 2 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 30 από 35
  1. 26-10-10 22:08 #16
    Προεπιλογή
    Πηγα και σε ενα αλλο που λεγεται "ΚΟΥΡΟΣ", πολυ λιγο κοσμο, αλλα λιγο μικροτερο και τιμη ετησιο στα 300, χωρις πολλα εξτρα ομως.
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 26-10-10 22:11 #17
    Προεπιλογή
    Δεν το ξέρω. Είναι σοβαρό πλεονέκτημα για μένα να μην έχει πολύ κόσμο! Ψάξτο πάντως.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 26-10-10 22:14 #18
    Προεπιλογή
    Εγω πιστευω σε αυτο στη Καραολη, πληρωνεις πιο πολυ το "οφθαλμολουτρο".. Εγω πηγα για 1 λεπτο μεσα και επαθα τη πλακα μου. Μαυρα κολαν και στριγκιες ατελειωτες.

    Αλλα να μου πεις αν ειναι ετσι, οι γυναικες τι πληρωνουν; Χεχε..
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 26-10-10 22:18 #19
    Προεπιλογή
    Θα πήγες την ώρα που τελειώνει το αερόμπικ μάλλον!
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 13-03-11 23:11 #20
    Το avatar του χρήστη hiko

    Εγγραφή
    13-08-2010
    Περ.
    athens
    Μηνύματα
    138
    Προεπιλογή
    Παιδια πληροφοριακα εχει και ενα στον καρεα, 5 λεπτα απο το γυμναστιριο που πατε.. με 250 ευρω ετισιο. Αν θελετε ριξτε μια ματια.
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 25-05-11 16:19 #21
    Προεπιλογή
    Φιλε που κοντα ειναι αυτο; Εχει αρκετο κοσμο;
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 27-05-11 12:00 #22
    Προεπιλογή
    Το kareas gym λες; Μικρο φαινεται. Και το byron gym ειναι ψιλομικρο και σχετικα μακρυα απο εμενα για να πηγαινω με τα ποδια..

    Ξερετε τιποτα καλο σε Βυρωνα, εστω και καρεα, αλλα να εχει προσβαση σε παρκινγκ; Και οχι πολυ κοσμο!
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 22-09-12 23:27 #23
    Προεπιλογή
    Πηγαινει κανεις στο sport fitness edition; Αν ναι, ξερει ποσο ειναι το ετησιο; Στα 230 μου ειπανε, εχει προσφορα. Ισχυει;
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 22-09-12 23:43 #24
    Προεπιλογή
    Εκει πηγαινα εγω το 2006 που ημουν φανταρος.Δεν ειναι και τιποτα φοβερο,αλλα πιστευω θα κανεις την δουλεια σου.
    Τωρα απο τιμες,δεν εχεις παρα να πας απο εκει και να ρωτησεις!
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 23-09-12 01:00 #25
    Προεπιλογή
    Υπαρχει τιποτα καλυτερο εκει στην περιοχη;
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 17-07-15 23:53 #26
    Προεπιλογή
    αν και ξεθαβω πολυ παλιο ποστ,επειδη σκοπευω να μετακομισω Βυρωνα κοντα στην Καραολη, τελικα οι επιλογες ποιες ειναι

    1/ Θελω να μην γινεται χαμος τα απογευματα τις ωρες 19.30 και μετα
    2/ Αν ειναι και ψιλοσιδεραδικο ακομη καλυτερα

    Θενκς
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 14-09-15 00:27 #27
    Προεπιλογή
    Bump

    Παιδια ξεθαβω το παρακατω..
    Ηρθε η ωρα της μετακομισης αρχες οκτωβρη και με μια ματια μεσω γοογλε και γνωστων δεν εχω βρει καποιο γυμναστηριο σχετικα μεγαλο ωστε να εχει και οργανα και ελευθερα βαρη αρκετα ωστε ο ενας να μην ειναι πανω στον αλλο...

    Οσοι απο την περιοχη εχουν να προτεινουν καποιο εστω και πιο σιδεραδικο θα με εξηπυρετουσε

    Μεχρι στιγμης εχω κανει μια προπονηση πριν λιγες μερες απλα για να τσεκαρω ενα στην καραολη και ο χωρος στα ελευθερα ηταν πολυ μικρος...με 5 ατομα ενιωθες οτι ο ενας πεφτει πανω στον αλλο...

    Εναλλακτικα μου ειπαν καποια στο παγκρατι οπως

    1. Axion
    2. Fitness plus centre καπως ετσι
    3 joe wider

    Edit:ρε deluxe παλια εγραφες 100 ποστ την μερα τωρα βρηκες να εξαφανιστεις? Λολ
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 14-09-15 14:11 #28
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο procop Εμφάνιση μηνυμάτων
    Bump

    Παιδια ξεθαβω το παρακατω..
    Ηρθε η ωρα της μετακομισης αρχες οκτωβρη και με μια ματια μεσω γοογλε και γνωστων δεν εχω βρει καποιο γυμναστηριο σχετικα μεγαλο ωστε να εχει και οργανα και ελευθερα βαρη αρκετα ωστε ο ενας να μην ειναι πανω στον αλλο...

    Οσοι απο την περιοχη εχουν να προτεινουν καποιο εστω και πιο σιδεραδικο θα με εξηπυρετουσε

    Μεχρι στιγμης εχω κανει μια προπονηση πριν λιγες μερες απλα για να τσεκαρω ενα στην καραολη και ο χωρος στα ελευθερα ηταν πολυ μικρος...με 5 ατομα ενιωθες οτι ο ενας πεφτει πανω στον αλλο...

    Εναλλακτικα μου ειπαν καποια στο παγκρατι οπως

    1. Axion
    2. Fitness plus centre καπως ετσι
    3 joe wider

    Edit:ρε deluxe παλια εγραφες 100 ποστ την μερα τωρα βρηκες να εξαφανιστεις? Λολ
    εγω παω ενα στο βυρωνα γυμναστηριο,κλασικο γυμναστηριο με ολυμπιακα βαρη ομως και οχι αυτα τα αδερφιστικα που εχουν στα καινουργια γυμναστηρια.
    εχει ολυμπιακες μπαρες 20 κιλων και 10 .γενικα ενα καλο γυμναστηριο κλασικο σιδεραδικο που κανεις ανετα την δουλεια σου με ελαχιστο κοσμο και αμα εισαι εμπιστοσυνης ο γερος που το εχει σου δινει κλειδι και πας οποτες γουσταρεις ακομα και αργιες που ολα τα υπολοιποα γυμναστηρια ειναι κλειστα.
    η τιμη του ειναι 30 ευρω το μηνα και 170ευρω το χρονο.
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 14-09-15 14:21 #29
    Προεπιλογή
    Δεν με ενδιαφερουν τα ολυμπιακα βαρη , αφου δεν για ολυμπιονικης .. χουμορ

    Ποιο ειναι αυτο το γυμναστηριο?

    Κοιτα αυτο π με ενδιαφερει ειναι τα οργανα για ποδια απαραιτητος γιατι λογο δισκοπαθειας δεν μπορω να κανω πολλα ελευθερα.
    Επισης κανω ποδια 2 φορες την εβδομαδα οποτε πρεπει να εχει πρεσσα ποδιων και αλλα.

    Εν συντομια, πες μου ονομα γυμναστηριου να περασω να το δω
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 14-09-15 15:03 #30
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο dio32 Εμφάνιση μηνυμάτων
    εγω παω ενα στο βυρωνα γυμναστηριο,κλασικο γυμναστηριο με ολυμπιακα βαρη ομως και οχι αυτα τα αδερφιστικα που εχουν στα καινουργια γυμναστηρια.
    εχει ολυμπιακες μπαρες 20 κιλων και 10 .γενικα ενα καλο γυμναστηριο κλασικο σιδεραδικο που κανεις ανετα την δουλεια σου με ελαχιστο κοσμο και αμα εισαι εμπιστοσυνης ο γερος που το εχει σου δινει κλειδι και πας οποτες γουσταρεις ακομα και αργιες που ολα τα υπολοιποα γυμναστηρια ειναι κλειστα.
    η τιμη του ειναι 30 ευρω το μηνα και 170ευρω το χρονο.
    Που ειναι αυτο το gym στο Βυρωνα? Φαίνεται η το ψάχνεις λες και εισαι σε αποστολή ?
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 2 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123 ΤελευταίαΤελευταία