Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 4 από 4
  1. 08-09-15 12:31 #1
    Προεπιλογή Διαφορα στο στηθος
    Καλησπερα,ειμαι 16 χρονων 75 κιλα με υψος 1,84 και κανω γυμναστικη πειριπου 2 χρονια.Το προβλημα μου ειναι οτι ενω το αριστερο στηθος εχει αρκετο ογκο και εχει γραμμωση,το δεξι αντιθετως ειναι πολυ μικρο σε σχεση με το αριστερο και φενεται πολυ η διαφορα.Στην αποδοση σε βαρη και τα δυο ειναι το ιδιο.Δηλαδη οσο μπορει να "σηκωσει" το αριστερο μπορει και το δεξι.Υπαρχει καποιος τροπος που να μπορω να αυξησω τον ογκο στο δεξι στηθος ετσι ωστε να ειναι στο ιδιο μεγεθος με το αριστερο?
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 08-09-15 12:52 #2
    Προεπιλογή
    Ακριβως το ιδιο προβλημα εχω κ γω αλλα το αντιθετο. Το αριστερο στηθος εχει πεταχτει, διαχωριζεται κλπ και το δεξι ειναι σαν να μαι αρχαριος στο γυμναστηριο. Γυμναζομαι επισης 2 χρονια +. Δεν υπαρχει καποιος τροπος, θα υπηρχε αν το ενα υστερουσε και σε δυναμη και ετσι θα μπροουσες να παιζεις χωριστα το καθε στηθος. Ειναι καθαρα γεννετικο δυστηχως
    You can't spell LEGenDArY without leg day
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 08-09-15 16:29 #3
    Προεπιλογή
    Πιστευω μεγαλονωντας θα φιαξει γιατι εχω παρατηρησει σε πολλα ατομα(στην ηλικια μου) σχεδον σε ολα δηλαδη το αριστερο ειναι λιγο μεγαλυτερο απο το δεξι αλλα σε εμενα ειναι κατι περισσοτερο απο λιγο...
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 08-09-15 16:36 #4
    Το avatar του χρήστη Feth

    Εγγραφή
    04-05-2013
    Περ.
    Under A pale grey sky
    Μηνύματα
    2.164
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο PanosDanis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ειναι καθαρα γεννετικο δυστηχως
    +1 σε αυτό που ειπε ο πάνος


    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Feth : 08-09-15 στις 16:38
    I was LOST somewhere in SMALLVILLE for 24 days till my F.R.I.E.N.D.S. came from THE O.C,found me and became HEROES...
    Απάντηση με παράθεση