Θέμα: Eddie's log

Σελίδα 35 από 35 ΠρώτηΠρώτη ... 25333435
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 511 έως 514 από 514
  1. 22-07-16 02:13 #511
    Προεπιλογή
    Μακάρι να ειναι μονο θλαση στους erectors
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 22-07-16 22:14 #512
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Eddie Εμφάνιση μηνυμάτων
    θα κοιταξω να επισκεφτω ορθοπαιδικο,να βγαλω και μια μαγνητικη ωστε να εχω καθαρη εικονα του προβληματος.
    Καλησπερα φιλε και περαστικα.
    Το συντομοτερο δυνατον να πας.Μονο ετσι θα μπορεσεις να γνωριζεις τι παιζει.
    Ευχομαι πραγματικα να μην εχει προκυψει κατι, αλλα αυτα τα "ξεσπασματα" μου θυμιζουν εμενα!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 22-07-16 22:34 #513
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Όπου_υπάρχει_θέληση_

    Εγγραφή
    07-11-2014
    Περ.
    Αθήνα
    Μηνύματα
    1.757
    Προεπιλογή
    Περαστικά παιδαρά...Κι εγώ κάτι ψιλοέπαθα με τις βαριές καλημέρες στην μέση...Μας ματιάσανε, σημαίνει ότι κάτι κάνουμε καλά Ελπίζω να γίνεις γρήγορα καλά και να πάνε όλα καλά
    Όποιος δεν θέλει να 'ναι το αμόνι, πρέπει να γίνει το σφυρί
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 23-07-16 15:31 #514
    The Quadzilla
    Το avatar του χρήστη Eddie

    Εγγραφή
    16-11-2009
    Περ.
    Βολος
    Μηνύματα
    9.514
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο aepiskeptis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μακάρι να ειναι μονο θλαση στους erectors

    Μακαρι φιλαρα,αν και πολυ δυσκολο.


    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ZipC Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπερα φιλε και περαστικα.
    Το συντομοτερο δυνατον να πας.Μονο ετσι θα μπορεσεις να γνωριζεις τι παιζει.
    Ευχομαι πραγματικα να μην εχει προκυψει κατι, αλλα αυτα τα "ξεσπασματα" μου θυμιζουν εμενα!!

    Καλησπερα φιλε μου, ευχαριστω πολυ! Οταν την επαθα και πηγα σπιτι ησουν ο πρωτος που σκεφτηκα.. Τυχαιο; Τυχερο; Δε ξερω. Το συντομοτερο δυνατο δεν εξαρταται αποκλειστικα απο μενα, αυτο το διαστημα δεν εχω ασφαλεια..Δηλαδη με χρεωνουν αλλα δεν εχω if you know what i mean. Οποτε πρεπει να βρω ενα τροπο να την κανω για να γλυτωσω τα 250.


    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Όπου_υπάρχει_θέληση_ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Περαστικά παιδαρά...Κι εγώ κάτι ψιλοέπαθα με τις βαριές καλημέρες στην μέση...Μας ματιάσανε, σημαίνει ότι κάτι κάνουμε καλά Ελπίζω να γίνεις γρήγορα καλά και να πάνε όλα καλά

    Ευχαριστω πολυ αρχηγε μου, αντευχομαι περαστικα! Ε κοιτα καποιος δε θελει να γραμμωσω και με φτυνει,δεν εξηγειται αλλιως.. Καθε φορα που κανω προσπαθειες συνεχεια εμποδια..Τη μια τραυματισμοι, την αλλη με πιανει αλλεργικο ασθμα και πλακωνομαι στις κορτιζονες, την αλλη κλανει το γατι..Αι σιχτιρ,θα το γυρισω στο σουμο..
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 35 από 35 ΠρώτηΠρώτη ... 25333435