Σελίδα 9 από 9 ΠρώτηΠρώτη ... 789
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 121 έως 131 από 131
  1. 12-03-12 13:51 #121
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο giwrgos1990 Εμφάνιση μηνυμάτων
    ΠΑΙΔΙΑ ΑΚΟΥΨ ΠΟΛΛΑ ΑΠΟ ΔΙΑΦΟΡΟΥΣ Κ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΖΗΤΩ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ. ΚΑΝΩ ΟΓΚΟ ΕΔΩ Κ 5 ΜΗΝΕΣ Κ ΕΒΑΛΑ 9 ΚΙΛΑ Κ ΧΑΙΡΟΜΑΙ. ΜΟΥ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝς ΓΡΑΜΜΩΣΗ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ Κ ΑΛΛΟΙ Μ ΛΕΝΕ ΝΑ ΚΑΝΩ ΠΑΝΤΑ ΟΓΚΟ ΧΕΙΜΩΝΑ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ. ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΝΑ Μ ΠΕΙΤΕ ΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ? ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤς ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΩΤΕΡΩΝ
    αν και θεωρω οτι δεν εισαι στο καταλληλο post ,αλλα σε αυτο που λες ειναι αναλογα τους στοχους του καθενα.δηλαδη,αν καποιος δεν εχει μυικοτητα τι να γραμμωσει?με απλα λογια,αν εισαι αδυνατος,και τον πρωτο χρονο παρεις καποια κιλα,δεν θεωρω τοσο σημαντικο να μπεις σε διαιτα για το καλοκαιρι,καλυτερα να χαλασεις για 2-3 χρονια και μετα να δειξεις κατι καλο(το καλο ειναι μυικοτητα).αυτη ειναι προσωπικη μου αποψη

    εδιτ:dikey μπραβο για την προοδο σου,πολυ καλος
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη procop : 12-03-12 στις 13:53
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 12-03-12 16:59 #122

    Εγγραφή
    01-09-2011
    Περ.
    χαλκιδα
    Μηνύματα
    96
    Προεπιλογή
    μπραβο ρε φιλαρακι πολυ καλος...εχω μια απορια ομως...εσθ ησουν ηδη καποια κιλα οταν 3εκινισες το προγγραμα αυτο..ενας που ειναι 90 κιλα ασ πουμε με πιο πολυ λιπος στν κοιλιακο χωρο νομιζεις θα δει τοσο μεγαλη βελτιωση?δεν θα πρεπει να παι3ει και με αεροβιο?
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 12-03-12 17:26 #123
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο murder Εμφάνιση μηνυμάτων
    μπραβο ρε φιλαρακι πολυ καλος...εχω μια απορια ομως...εσθ ησουν ηδη καποια κιλα οταν 3εκινισες το προγγραμα αυτο..ενας που ειναι 90 κιλα ασ πουμε με πιο πολυ λιπος στν κοιλιακο χωρο νομιζεις θα δει τοσο μεγαλη βελτιωση?δεν θα πρεπει να παι3ει και με αεροβιο?
    Φίλε αυτή την ερώτηση κάντη στο κατάλληλο τόπικ, όχι εδώ.

    Τον βλέπεις πως είναι στην αρχή, έχει βάλει φωτό και σου βάζει μετά πως έγινε μέσα σε 3μήνες.

    Τώρα αν εσύ ή ο καθένας πιστεύετε οτι θα γίνεται έτσι μέσα σε 3μήνες ακολουθώντας το συγκεκριμένο πρόγραμμα κοιμάστε τον ύπνο του δικαίου, σόρρυ.
    Eat Clean, Lift Hard.
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 12-03-12 17:32 #124

    Εγγραφή
    01-09-2011
    Περ.
    χαλκιδα
    Μηνύματα
    96
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο GeoDask Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φίλε αυτή την ερώτηση κάντη στο κατάλληλο τόπικ, όχι εδώ.

    Τον βλέπεις πως είναι στην αρχή, έχει βάλει φωτό και σου βάζει μετά πως έγινε μέσα σε 3μήνες.

    Τώρα αν εσύ ή ο καθένας πιστεύετε οτι θα γίνεται έτσι μέσα σε 3μήνες ακολουθώντας το συγκεκριμένο πρόγραμμα κοιμάστε τον ύπνο του δικαίου, σόρρυ.
    ποιοσ σου ειπε εσενα ρε φιλε οτι περιμενουμε να γινουμε ετσι αχαχα ....απλα ειπα το ερωτημα μου γτ ο τιτλοσ λεει 3μινη τελεια γραμμωση ...ηθελα να καταλη3ω οτι δεν ειναι το ιδιο για ολους...μν βαρας να πουμε ...
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 12-03-12 17:34 #125
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο murder Εμφάνιση μηνυμάτων
    ποιοσ σου ειπε εσενα ρε φιλε οτι περιμενουμε να γινουμε ετσι αχαχα ....απλα ειπα το ερωτημα μου γτ ο τιτλοσ λεει 3μινη τελεια γραμμωση ...ηθελα να καταλη3ω οτι δεν ειναι το ιδιο για ολους...μν βαρας να πουμε ...
    Δεν βαράω μάστορα. Ακριβώς γιατι ο τίτλος παραπλανεί πρέπει να προσέχουμε.
    Eat Clean, Lift Hard.
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 12-03-12 17:36 #126

    Εγγραφή
    01-09-2011
    Περ.
    χαλκιδα
    Μηνύματα
    96
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο GeoDask Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν βαράω μάστορα. Ακριβώς γιατι ο τίτλος παραπλανεί πρέπει να προσέχουμε.
    αχαχα τεσπα και παλι ενα μπραβο στο παλικαρι για τν μεταμορφωση.. καμια παρε3ηγηση
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 14-03-12 22:09 #127
    Προεπιλογή
    Ελα ρε αρρωστια!!! Savy σωστα; στα Χανια!!!
    Born to LOSE , Live to WIN!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 14-03-12 22:32 #128
    Προεπιλογή
    ωραιος φιλε μου μην ακους κανεναν..συνεχισε γερα
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 15-03-12 19:18 #129
    Προεπιλογή
    στο mohito δεν ειναι η φωτο ? Παντως εχει κοψει τελεια το παλικαρι.. Ειδικα κοιλιακους και στηθος φοβερη δουλεια
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 17-03-12 17:06 #130
    Το avatar του χρήστη Jimy

    Εγγραφή
    19-12-2011
    Περ.
    Κρήτη
    Μηνύματα
    170
    Προεπιλογή
    Εχω σκοπο να ακολουθησω το προγραμμα σου αλλα με φοβιζει μηπως δεν εχω τον απαιτουμενο ογκο και "λιωσω" πολυ!ΕΙμαι 1.85 85 κιλα!Ενω εσυ ησουν 85 κιλα με 1.82 υψος.Επισης θα ηθελα να δοκιμασω συνδυασμο με αεροβιο.
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 02-04-12 22:58 #131
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο DiKey Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πιο κατω σας παραθετω το 6ημερο προγραμμα που ακολουθησα απο τον Μαιο μεχρι κ τελος Ιουλιου!

    1η Μερα : Σουπερ-Σετ Στηθος-Πλατη/5λεπτα παυση/Δικεφαλους-Τρικεφαλους/Κοιλιακοι-Ραχιαιοι.
    Ασκησεις:

    1)Πιεσεις Επικληνη 3Σετ 12Επ. - Εμπροσθολαιμιες Ελξεις Α' 3Σετ 12Επ.
    2)Πιεσεις Παγκου(Αλτηρες) 3Σετ 12 Επ.- Κωπηλατικη Τροχαλια 3Σετ 12Επ.
    3)Pull Over 3Σετ 12 Επ. - Εμπροσθολ. Ελξεις Β'(κλειστη λαβη) 3Σετ 12Επ.

    5Λεπτα Παυση

    1)Καμψεις Μπαρα Ισια 3Σετ 12επ. - Γαλλικες Πιεσεις 3Σετ 12Επ.
    2)Larry Scott 3Σετ 12Επ. - Pull Over Τρικεφ. (παγκο) 3Σετ 12Επ.
    3)Καμψεις Αλτηρων Καθιστη 60' 3Σετ 12Επ. - Πιεσεις Τρικεφ. Μηχανη 3Σετ 12Επ.

    Κοιλιακοι
    Αρσεις Ποδιων 4Σετ 25Επ.
    Ραχιαιοι
    Ραχιαιοι σε Παγκο 4Σετ 25Επ.
    σε ποση ωρα τα βγαζεις ολα αυτα;;;

    η λογικη μ αρεσει παντως..
    "behind every successful shredded sikkunt is a slut who broke his heart"
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 9 από 9 ΠρώτηΠρώτη ... 789