Σελίδα 6 από 9 ΠρώτηΠρώτη ... 45678 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 76 έως 90 από 131
  1. 16-11-10 13:18 #76
    Το avatar του χρήστη DiKey

    Εγγραφή
    15-07-2010
    Περ.
    StoneCity~Athens
    Μηνύματα
    204
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο becks86 Εμφάνιση μηνυμάτων
    ok thanks a lot..σκεφτομαι να το ξεκινησω ανοιξη το προγραμμα σου γτ μεχρι τωρα επαιζα ενα δικο μου με πολλα σουπερ σετς τα οποια νομιζω ποιο πολυ με στεγνωναν.οποτε θελω κατι ποιο ξεκουραστο με ποιο πολλα κιλα.. καλη αναρωση!1
    Σ'ευχαριστω αδερφε μου, ηδη ξεκινησα την ενδυναμωση κ πιστευω σε κανα μηνα να μπω επιτελους στον ογκο!
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 16-11-10 13:20 #77
    Το avatar του χρήστη DiKey

    Εγγραφή
    15-07-2010
    Περ.
    StoneCity~Athens
    Μηνύματα
    204
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Kwstas45 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αυτο με την διατροφη πρωτη φορα το ακουω.Σε τι οφελει;Μπραβο φιλε.Πολυ καλο αποτελεσμα καταφερες
    Ποιο εννοεις για την διατροφη? Σ'ευχαριστω αδερφε μου
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 16-11-10 13:23 #78
    Το avatar του χρήστη DiKey

    Εγγραφή
    15-07-2010
    Περ.
    StoneCity~Athens
    Μηνύματα
    204
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο fadom Εμφάνιση μηνυμάτων
    ...μια ερωτηση το προγραμμα το έφτιαξες μόνος σου με βάση τι δουλευει πάνω σου ή στο έβγαλε κάποιος άλλος? σκέφτομαι να το ακολουθήσω κι εγώ όταν μπω στη γράμμωση
    Το προγραμμα μου το εβγαλε ενας φιλος μου που ασχολειται κ εχει διαβασει πολλα πραγματα πανω στο θεμα ασκησεις κ διατροφης! Βεβαια με παρακολουθουσε ολο αυτο τον καιρο αλλα κ 3 4 που το εχω δωσει στο γυμναστηριο μου εχουν δει αποτελεσματα! Βεβαια δεν κανουν την διατροφη μου γτ δεν θελουν να κοψουν καποιες τροφες αλλα κ παλι ειχαν αποτελεσματα!
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 17-11-10 21:00 #79
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο DiKey Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ποιο εννοεις για την διατροφη? Σ'ευχαριστω αδερφε μου
    Που τρως πρωτεινες και υδατανθρακες ξεχωριστες μερες
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 18-11-10 16:39 #80
    Το avatar του χρήστη DiKey

    Εγγραφή
    15-07-2010
    Περ.
    StoneCity~Athens
    Μηνύματα
    204
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Kwstas45 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Που τρως πρωτεινες και υδατανθρακες ξεχωριστες μερες
    Αυτο μου το προτεινε ενας γυμναστης που ηταν στην εθνικη στιβου πριν καποια χρονια! Και οπως ειδα δουλεψε κ το συνεχιζω μεχρι κ τωρα που μιλαμε!Με αυτο τον τροπο μου ειπε πως βοηθαμε τον οργανισμο μας στο να μην τον κουραζουμε κ να κανει καλυτερη αφομειωση!
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 24-11-10 21:31 #81
    Προεπιλογή
    Tην ιδια βδομαδα και οι 6 προπονησεις;
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 25-11-10 15:29 #82
    Το avatar του χρήστη DiKey

    Εγγραφή
    15-07-2010
    Περ.
    StoneCity~Athens
    Μηνύματα
    204
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Kwstas45 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Tην ιδια βδομαδα και οι 6 προπονησεις;
    Ακριβως! Θελει καλη ξεκουραση κ υπνο κ βεβαια τα καταλληλα συμπληρωματα!
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 29-11-10 21:23 #83
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο DiKey Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ακριβως! Θελει καλη ξεκουραση κ υπνο κ βεβαια τα καταλληλα συμπληρωματα!
    Δεν ξέρω αν το έχασα αλλά τι συμπληρώματα πήρες ??
    let's get bigger
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 03-12-10 00:02 #84
    Προεπιλογή
    το πρόγραμμα φαίνεται καλο το έχω βάλει μπροστά εδώ και 5 μέρες φαίνεται ότι πάει καλά.δεν κάνω βεβαια την ίδια διατροφή ούτε τα ίδια συμπληρώματα μονο προτείνει περνώ μετά την γυμναστική,την isopure.σκέφτομαι να προσθέσω και 1 αερόβιο στο τέλος του προγράμματος 45min 3 φορες την εβδομάδα
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 03-12-10 00:13 #85
    Το avatar του χρήστη Gorillas

    Εγγραφή
    14-06-2009
    Περ.
    Espoo-Finland
    Μηνύματα
    622
    Προεπιλογή
    πολύ καλός μπράβο! ωραίο πρόγραμμα όταν είναι να μπω στη γράμμωση μπορεί να το εφαρμόσω
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 12-12-10 07:38 #86
    Προεπιλογή
    Οι περισσότεροι εδώ πέρα ανυπομονούμε να δούμε το πρόγραμμα όγκου....πότε θα το προσθέσεις?
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 13-12-10 15:59 #87
    Το avatar του χρήστη DiKey

    Εγγραφή
    15-07-2010
    Περ.
    StoneCity~Athens
    Μηνύματα
    204
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο tigka1985 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν ξέρω αν το έχασα αλλά τι συμπληρώματα πήρες ??
    Διατροφη επελεξα να τρωω 2 μερες μονο πρωτεινουχο φαγητο και 1 μερα υδατανθρακες! Δλδ την ημερα της πρωτεινης, το πρωι πρωτεινη(ροφημα) με βρωμη, εναν καφε φραπε μετριο, κατα της 12 παστελι με αμινοξεα, κατα της 3 φαγητο(κοτοπουλο, ψαρι,ομελετα μονο με ασπραδια,ψαρονεφρι,πιπεριες κ οτι εχει πρωτεινη) σαλατα 3 φετες ψωμι πολυσπορο και αμινοξεα,υπνος, 6 προπονηση, κατα της 7 πρωτεινη(ροφημα), κατα της 9 οτι κ το μεσσημερι με αμινοξεα και κατα της 11κ30 1γιαουρτι! Την ημερα με τους υδατανθρακες το πρωι το ιδιο, κατα της 12 ενα μηλο 'η μπανανα, κατα της 3 φαγητο(σκετο ρυζι, μακαρονια κλπ)με αμινοξεα, υπνος, 6 προπονηση, 7 ροφημα πρωτεινης, κατα της 9 οτι κ το μεσσημερι με αμινοξεα, κατα της 11κ30 γιαουρτι! Δεν ειναι τπτ σπουδαιο κ δεν αναφερω γραμμαρια γτ υπολογιζα μια μετρια προς κανονικη μεριδα!Τωρα απο συμπληρωματα χρησιμοποιησα τα παρακατω : Πρωτεινη Pro Plex της All Star (2scoup σε καθε ροφημα), αμινοξεα Amino BCAA της All Star, το πρωι επαιρνα τις πολυβιταμινες Vitakic της Muscletech οπως κ το βραδυ, 40 λεπτα πριν την προπονηση επαιρνα το Complete Pump της WarriorLAb, μετα την προπονηση το Halo της Muscletech για γρηγορη αναρωση λογο της μεγαλης εντασης της προπονησης κ των συνεχων ημερων, κ το βραδυ πριν κοιμηθω ενα κουταλακι γλουταμινη(φαρμακευτικη)!
    Ps εκοψα στο ελαχιστο το αλατι, προσθεσα πιπερι, κρεμμυδι, λεμονι στα φαγητα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 13-12-10 16:00 #88
    Το avatar του χρήστη DiKey

    Εγγραφή
    15-07-2010
    Περ.
    StoneCity~Athens
    Μηνύματα
    204
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ang3lfitness Εμφάνιση μηνυμάτων
    το πρόγραμμα φαίνεται καλο το έχω βάλει μπροστά εδώ και 5 μέρες φαίνεται ότι πάει καλά.δεν κάνω βεβαια την ίδια διατροφή ούτε τα ίδια συμπληρώματα μονο προτείνει περνώ μετά την γυμναστική,την isopure.σκέφτομαι να προσθέσω και 1 αερόβιο στο τέλος του προγράμματος 45min 3 φορες την εβδομάδα
    για μενα εφοσον ακολουθεις αυτο το προγραμμα προσθεσαι 1 φορα κ οχι 3
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 13-12-10 16:01 #89
    Το avatar του χρήστη DiKey

    Εγγραφή
    15-07-2010
    Περ.
    StoneCity~Athens
    Μηνύματα
    204
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Gorillas Εμφάνιση μηνυμάτων
    πολύ καλός μπράβο! ωραίο πρόγραμμα όταν είναι να μπω στη γράμμωση μπορεί να το εφαρμόσω
    Θα δουλεψει 100% γτ το ακολουθησαν κ καποιοι συναθλουμενοι στο γυμναστηριο μου κ τους εχει δουλεψει πολυ καλα
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 13-12-10 16:03 #90
    Το avatar του χρήστη DiKey

    Εγγραφή
    15-07-2010
    Περ.
    StoneCity~Athens
    Μηνύματα
    204
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Tserke Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οι περισσότεροι εδώ πέρα ανυπομονούμε να δούμε το πρόγραμμα όγκου....πότε θα το προσθέσεις?
    Πολυ συντομα, λογω της αποθεραπειας που ακολουθησα μετα τον τραυματισμο στον ωμο κ στον τρικεφαλο κ μιας φωτογραφησης που ειχα (επρεπε να ημουνα οσο πιο στεγνος γινοτανε)!
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 6 από 9 ΠρώτηΠρώτη ... 45678 ... ΤελευταίαΤελευταία