Σελίδα 4 από 9 ΠρώτηΠρώτη ... 23456 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 46 έως 60 από 131
  1. 01-09-10 12:33 #46
    Προεπιλογή
    Το anabolic halo εκανε καλη δουλεια; Για post μονο αυτο επαιρνες;
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 02-09-10 18:11 #47
    Το avatar του χρήστη DiKey

    Εγγραφή
    15-07-2010
    Περ.
    StoneCity~Athens
    Μηνύματα
    204
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο loukiss Εμφάνιση μηνυμάτων
    δλδ θες να πετυχεις την απολυτη συμμετρια??κοιτα εσυ τωρα θες ενα πιο ιδανικο ερεθισμα στα αδυνατα σημεια σου...(προσωπικα δν τα διακρινω αλλα θα μου πεις το ματι μου ειναι ακομα ανεμπειρο σε σχεση με αλλους).ο μυς δεχεται το ερεθισμα με κατι καινουριο μπορεις ακομα να πεις (τελειως μεταφορικα βεβαια) οτι οι μυς εχουν νου και θελεις να τους κανεις να μαντευουν...ακομα και η αποφορτηση (που κατα την γνωμη μου μπορεις να δοκιμασεις πρωτα απ ολα) θα ηταν ιδανικη...δλδ εκει που εχεις ξεσκισει στα κιλα την μυικη αυτη ομαδα , πεσε κιλα ανεβασε επαναληψεις αντι να κανεις τ αντιθετο...δοκιμασε τα σουπερ σετ δι σετ τρι σετ οπως κανεις (αλλα σε περιοδο ογκου) ,αρνητικες αλλα με προσοχη,τεμπο διαφορετικο πχ 2 sec αρνητικη 1 sec θετικη ,πειραματισου...απλα μην μπεις στο τρυπακι να πεις "ωραια απο ποδια ειμαι εντα3ει ας κανω μια ασκηση λιγοτερη και ας κανω περισσοτερα κιλα στα χερια που θελω να τα φτιαξω".το καλυτερο ειναι να τα κανεις ολα οσο καλυτερα γινεται...το λιγοτερο δν υπαρχει οπως σου εξηγησα...αλλα το διαφορετικο αυτα απο μενα οι ειδικοτεροι ας δωσουν τα 2 cents τους .καλη τυχη
    Θα δοκιμασω μερικες απο τις συμβουλες σου να δω αν υπαρξει διαφορα!Σ'ευχαριστω!
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 02-09-10 18:12 #48
    Το avatar του χρήστη DiKey

    Εγγραφή
    15-07-2010
    Περ.
    StoneCity~Athens
    Μηνύματα
    204
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο giannis64 Εμφάνιση μηνυμάτων
    συγκεκριμένα μιλάμε για συμμετρία, άρα η λέξη ανάπτυξη έχει μια και μόνο ένια!!

    ανάλογα με τις υπόλοιπες μυϊκές ομάδες μπορεί να υπάρχει κάποια η οποία να μην αναπτύσσεται ανάλογα με τις υπόλοιπες, και αυτό να οφείλετε είτε σε γενετικό πρόβλημα η σε λάθος προπόνηση!!
    αυτό δεν σημαίνει ότι δεν θα το πολεμήσει!!

    γενετικά όμως προβλήματα που δεν αφήνουν την αναλογικά μυϊκή ανάπτυξη υπάρχει.

    το να λέμε ότι δεν υπάρχει είναι μόνο για παρηγοριά!!!!
    Μακαρι να ειναι απο λαθος προπονηση κ μονο κ να μην εχω καποια γενετικη ανωμαλια κ να μην παιρνω Η να ειναι δυσκολο να παρω στα συγκεκριμενα σημεια!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 02-09-10 18:13 #49
    Το avatar του χρήστη DiKey

    Εγγραφή
    15-07-2010
    Περ.
    StoneCity~Athens
    Μηνύματα
    204
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Luffy Εμφάνιση μηνυμάτων
    μ αρεσε τ προγραμμα σου αν μπορεις να μας παραθεσεις και ενα ογκου που ακολουθεις θα το εκτιμουσα
    Ναι, εννοειτε! Μολις ξεκινησω θα το αναρτησω
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 02-09-10 18:15 #50
    Το avatar του χρήστη DiKey

    Εγγραφή
    15-07-2010
    Περ.
    StoneCity~Athens
    Μηνύματα
    204
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο deluxe Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το anabolic halo εκανε καλη δουλεια; Για post μονο αυτο επαιρνες;
    Ναι, εκανε αρκετη δουλεια για το συγκεκριμενο προγραμμα! Το "post" τι σημαινει γτ ειμαι κ λιγο ασχετος αν θελεις να μου εξηγησεις για να σου απαντησω!
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 02-09-10 18:17 #51
    Retired Mod
    Το avatar του χρήστη giannis64

    Εγγραφή
    25-04-2008
    Περ.
    kavala
    Μηνύματα
    19.241
    Προεπιλογή
    αστο καλυτερα γιατι θα γινει το θεμα πιο οφ απο τα οφ!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 02-09-10 19:23 #52
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο DiKey Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ναι, εννοειτε! Μολις ξεκινησω θα το αναρτησω
    σε ευχαριστω θα το ακολουθησω
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 02-09-10 20:20 #53
    Το avatar του χρήστη DiKey

    Εγγραφή
    15-07-2010
    Περ.
    StoneCity~Athens
    Μηνύματα
    204
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο giannis64 Εμφάνιση μηνυμάτων
    αστο καλυτερα γιατι θα γινει το θεμα πιο οφ απο τα οφ!!
    ok boss
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 02-09-10 20:21 #54
    Το avatar του χρήστη DiKey

    Εγγραφή
    15-07-2010
    Περ.
    StoneCity~Athens
    Μηνύματα
    204
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Luffy Εμφάνιση μηνυμάτων
    σε ευχαριστω θα το ακολουθησω
    Δευτερα ή Τριτη θα ειναι ετοιμο
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 04-09-10 10:39 #55
    Το avatar του χρήστη DiKey

    Εγγραφή
    15-07-2010
    Περ.
    StoneCity~Athens
    Μηνύματα
    204
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Luffy Εμφάνιση μηνυμάτων
    πολυ καλος λες και πηρες μαχαιρι και κοπηκες αυτο που δεν καταλαβα εγω ειναι οτι στην γραμμωση βοηθανε πιο πολυ τα σουπερ σετ? και γυμναζεις καθε μυικη ομαδα πανω απο 1 φορα?
    δεν ξερω να σου απαντησω αν βοηθανε πιο πολυ! ξερω οτι εγω ξεκινουσα την εβδομαδα με σουπερ-σετ οπως βλεπεις κ στο προγραμμα κ ακολουθησε το υπολοιπο! Ναι, απο 2 φορες την εβδομαδα δουλευα την καθε μυικη ομαδα με διαφορετικες ασκησεις η μια με την αλλη! Ξερω πως στην γραμμωση βοηθαει πολυ και η κυκλικη Η οποια μπορει να γινει στην θεση των σουπερ-σετ πχ η καποια αλλη μερα που επιλεγεις κυριως την τελευταια μερα Η την 1η οπως το σουπερ-σετ! Σε εμενα δουλεψε ετσι κ ειμαι ποολυ ευχαριστημενος, μπορει με καποιο αλλο προγραμμα να ειχα καλυτερα αποτελεσματα μπορει κ χειροτερα! Ειναι κ το πως θα σου κατσει, παιζουν πολλα ρολο, δεν εχω σχεδον καθολου την εμπειρια να προσαρμοζω το προγραμμα πανω στο σωμα μου γτ ειναι κατι καινουριο για μενα το bb αλλα με τον καιρο που περναει κ αν το αγαπας το μαθαινεις!
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 04-09-10 11:14 #56
    Προεπιλογή
    post το ροφημα που πινεις μετα την προπονηση...pre αυτο που πινεις πριν την προπονηση
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 04-09-10 11:22 #57
    Το avatar του χρήστη DiKey

    Εγγραφή
    15-07-2010
    Περ.
    StoneCity~Athens
    Μηνύματα
    204
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο loukiss Εμφάνιση μηνυμάτων
    post το ροφημα που πινεις μετα την προπονηση...pre αυτο που πινεις πριν την προπονηση
    Ευχαριστω για την επεξηγηση
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 14-09-10 03:00 #58
    Προεπιλογή
    Κατι που δουλευει πανω σου μην το αλλαξεις για κανενα λογο!! να βρεισ κατι που δουλευει πανω σου ειναι πολυ δυσκολο συνηθως αρα μην το σκεφτεις καν!

    αν προσθεσεις αεροβια του χρονου μην ορκιζεσαι οτι θα γραμμωσεις και περισσοτερο γιατι θα κουραζεις περισσοτερο το σωμα οποτε μπορει να μην προλαβαινει να αναρρωσει και να θολωσεις. αυτα εκ πειρας στα λεω. επισης με 6 μερες βαρη και αεροβιο αν δεν αναρρωνεις με δεν ξερω και εγω τι θα εχεις αντιθετα αποτελεσματα.

    το σωμα σου ειναι σχεδον ιδιο με το δικο μου και εχω να σου πω οτι ειμαστε προικησμενοι γενετικα. μην νομιζεις οτι αν βαλεις 5 κιλα θα εισαι και το ιδιο κομμενος, τουλαχιστον χωρις αασ.

    φιλικα..και μπραβο και παλι!
    ANNA CHAVDAROVNA και τα μυαλα στα καγκελα
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 16-09-10 11:14 #59
    Το avatar του χρήστη DiKey

    Εγγραφή
    15-07-2010
    Περ.
    StoneCity~Athens
    Μηνύματα
    204
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο albertob30 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κατι που δουλευει πανω σου μην το αλλαξεις για κανενα λογο!! να βρεισ κατι που δουλευει πανω σου ειναι πολυ δυσκολο συνηθως αρα μην το σκεφτεις καν!

    αν προσθεσεις αεροβια του χρονου μην ορκιζεσαι οτι θα γραμμωσεις και περισσοτερο γιατι θα κουραζεις περισσοτερο το σωμα οποτε μπορει να μην προλαβαινει να αναρρωσει και να θολωσεις. αυτα εκ πειρας στα λεω. επισης με 6 μερες βαρη και αεροβιο αν δεν αναρρωνεις με δεν ξερω και εγω τι θα εχεις αντιθετα αποτελεσματα.

    το σωμα σου ειναι σχεδον ιδιο με το δικο μου και εχω να σου πω οτι ειμαστε προικησμενοι γενετικα. μην νομιζεις οτι αν βαλεις 5 κιλα θα εισαι και το ιδιο κομμενος, τουλαχιστον χωρις αασ.

    φιλικα..και μπραβο και παλι!
    Σ'ευχαριστω αδερφε μ για τις συμβουλες σου Σκεφτομουν οπως εχω γραψει κ παραπανω να κανω ενα βημα παραπανω για του χρονου απο θεμα κιλων! Αν το αποτελεσμα δεν ειναι αυτο που θα μου αρεσει, δλδ η προσθεση 4 5 μυικων κιλων, τοτε οπως μου ειπες το σωμα μου μπορει να ειναι μεχρι εκει στην καλυτερη δυνατη του κατασταση αν δεν διαφυγεις σε αας! Θα το ρισκαρω, βεβαια δεν ξερω αν διαβασες παραπανω δεν με νοιαζει να ειμαι σε λοιπος σε αυτα τα ποσοστα που ειμαι τωρα με ενδοιαφερει να φτασω 11% με 12% στα 84κιλα! Νομιζω θα ειναι το ιδανικο για μενα, μπορει ως εικονα να μην μου αρεσει, θα το δουμε του χρονου το καλοκαρι! Σ'ευχαριστω κ παλι
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 16-09-10 13:29 #60

    Εγγραφή
    18-07-2009
    Μηνύματα
    3.435
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο DiKey Εμφάνιση μηνυμάτων
    84 κιλα με 17,5% κ μετα 79κιλα με 9% και ειμαι 1,82
    αδερφε συγχαρητηρια και παλι για το σωμα σου και φυσικα περαστικα για τον τραυματισμο σου.τελικα μαλλον δεν ηταν καλη ιδεα να βαλεις τοσες φωτο σου στο διαδικτυο.σε ματιασαν τα απανταχου κορακια

    κατι αλλο τωρα,σχετικα με αυτο που εκανα quote.
    νομιζω οτι εχεις κανει καποιο λαθος στα νουμερα γιατι τα μαθ/κα δε βγαινουν(τουλαχιστον με τα λιγα μαθ/κα που ξερω )
    καταρχας νομιζω οτι εισαι πολυ μετριοφρων,γιατι εισαι οπτικα τουλαχιστον πολυ κατω απο 9% λιπος(εγω για 6-7% σε κοβω)


    αλλα ας υποθεσουμε οτι εισαι οντως 9%.


    84 κιλα με 17,9% λιπος=15,036 κιλα λιπος
    79 κιλα με 9% λιπος=7,11 κιλα λιπος

    δηλαδη εχασες 8 κιλα λιπος χοντρικα χανοντας μονο 5 πραγματικα κιλα,οποτε ταυτοχρονα πηρες και 3 κιλα αλιπη μαζα,κατι δυσκολο σε τοσο χαμηλα ποσοστα λιπους.συνηθως ταυτοχρονη απωλεια λιπους και αυξηση αλιπης μαζας ειναι εφικτη σε αρχαριους και σε παχυσαρκους.

    οποτε νομιζω λοιπον πως μαλλον εχεις κανει καποιο λαθος στα νουμερα που εχεις παραθεσει.μηπως εισαι πιο λιγα κιλα τωρα η μηπως ησουν πιο πολλα κιλα παλια??
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 4 από 9 ΠρώτηΠρώτη ... 23456 ... ΤελευταίαΤελευταία