Σελίδα 3 από 9 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 31 έως 45 από 131
  1. 30-08-10 20:35 #31
    Το avatar του χρήστη DiKey

    Εγγραφή
    15-07-2010
    Περ.
    StoneCity~Athens
    Μηνύματα
    204
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο thegravijia Εμφάνιση μηνυμάτων
    το εξτρα καβατσα πηγαινε στον beefup οχι σε εσενα

    απλα να κρατας την πρωτεινη ψηλα και να παιζει με τον υδατανθρακα

    τεσπα
    πολυ καλος εισαι!!
    Ευχαριστω, θα το παρακολουθησω και θα κατσω να μαθω παραπανω περι διατροφης
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 30-08-10 20:43 #32
    Retired Mod
    Το avatar του χρήστη giannis64

    Εγγραφή
    25-04-2008
    Περ.
    kavala
    Μηνύματα
    19.241
    Προεπιλογή
    εγώ αυτό που έχω να σου πω είναι το εξής...

    από την στιγμή που έχεις δει ότι κάτι δουλεύει επάνω σου μην δοκιμάζεις εύκολα άλλες συνταγές, η προπόνησης είναι αυτές η διατροφικές!!

    αν δεις ότι έχεις κάποιο πρόβλημα ανάπτυξης η γράμμωσης τότε οκ!!
    αν και πάλι ίσως καλύτερα είναι να παίξεις με θερμίδες!!

    αν μπεις στο τρυπακι να διαβάζεις και να προσπαθείς να καταλάβεις τι θα ήταν καλύτερο να κάνεις ίσως τα αποτελέσματα σου να είναι αρνητικά!!

    αν δοκιμάσεις κάτι άλλο κάντο δειλά δειλά και με πολύ προσοχή και έλεγχο!!!

    αυτή είναι προσωπική μου άποψη και μόνο!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 30-08-10 20:50 #33
    Το avatar του χρήστη DiKey

    Εγγραφή
    15-07-2010
    Περ.
    StoneCity~Athens
    Μηνύματα
    204
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο giannis64 Εμφάνιση μηνυμάτων
    εγώ αυτό που έχω να σου πω είναι το εξής...

    από την στιγμή που έχεις δει ότι κάτι δουλεύει επάνω σου μην δοκιμάζεις εύκολα άλλες συνταγές, η προπόνησης είναι αυτές η διατροφικές!!

    αν δεις ότι έχεις κάποιο πρόβλημα ανάπτυξης η γράμμωσης τότε οκ!!
    αν και πάλι ίσως καλύτερα είναι να παίξεις με θερμίδες!!

    αν μπεις στο τρυπακι να διαβάζεις και να προσπαθείς να καταλάβεις τι θα ήταν καλύτερο να κάνεις ίσως τα αποτελέσματα σου να είναι αρνητικά!!

    αν δοκιμάσεις κάτι άλλο κάντο δειλά δειλά και με πολύ προσοχή και έλεγχο!!!

    αυτή είναι προσωπική μου άποψη και μόνο!!
    Ευχαριστω για τις συμβουλες Αυτο που εχω εντωπυση ως προβλημα μεχρι τωρα ειναι το φορτωμα στο ανω στηθος (κ στην περιοδο ογκου παλι δεν γεμιζα), στον τραπεζοειδη παλι φορτωμα κ μεγαλυτερο ανοιγμα στην πλατη μου! Ειναι τα μειονεκτηματα που εχω! Πανω εκει θα κοιταξω να μπορεσω να βρω μια λυση κ να ακολουθησω συμβουλες απο αυτο το φορουμ που με φιλοξενει, οπως κ τα περι διατροφης!
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 30-08-10 20:53 #34
    Retired Mod
    Το avatar του χρήστη giannis64

    Εγγραφή
    25-04-2008
    Περ.
    kavala
    Μηνύματα
    19.241
    Προεπιλογή
    μερικές φορές αν δεν μπορούμε να αναπτύξουμε μια ομάδα, ίσως είναι γενετικό!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 30-08-10 21:05 #35
    Το avatar του χρήστη DiKey

    Εγγραφή
    15-07-2010
    Περ.
    StoneCity~Athens
    Μηνύματα
    204
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο giannis64 Εμφάνιση μηνυμάτων
    μερικές φορές αν δεν μπορούμε να αναπτύξουμε μια ομάδα, ίσως είναι γενετικό!!!
    ναι, μου το εχουνε πει αυτο! Οπως μου εχουνε πει(δεν ξερω κατα ποσο ισχυει αυτο) επειδη ολα αυτα τα χρονια ασχολιομουνα με το ποδοσφαιρο χρειαζεται να ξεσκαλωσει απο την προπονηση που ειχε μαθει ο οργανισμος ολο αυτο τον καιρο, αυτο κατα ποσο ισχυει δεν το γνωριζω! Τωρα αν ειναι θεμα γενετικο, σε αυτη την περιπτωση για να διορθωθει εστω κ λιγο 'Η οσο παιρνει θα πρεπει να επικεντρωθω περισσοτερο σε αυτα τα σημεια Ή ακολουθω και γυμναζω ολο το κορμι κ οσο παρουν τα αδυνατα σημεια πηραν Ή ελλατωνω την προπονηση στα δυνατα κ γυμναζω περισσοτερο τα αδυνατα ?
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 31-08-10 00:54 #36
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο giannis64 Εμφάνιση μηνυμάτων
    μερικές φορές αν δεν μπορούμε να αναπτύξουμε μια ομάδα, ίσως είναι γενετικό!!!
    οριζοντας τη λεξη αναπτυξη θα μου επιτρεψεις να μην συμφωνησω...δν νομιζω οτι ο οργανισμος κανει διακρισεις ...πιστευω απλα οτι πρεπει να αλλαξει κατι σ αυτα τα σημεια που δν αναπτυσονται τοσο ευκολα...οχι απλα να βγαζουμε λευκη σημαια λεγοντας ειναι γενετικο...το αυτονοητο ειναι πως πρπ να δωσει μεγαλυτερη εμφαση σ αυτα... παντα φιλικα πολυ καλος φιλε μου μπραβο σου ...
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 31-08-10 13:07 #37
    Το avatar του χρήστη eri_87

    Εγγραφή
    23-02-2010
    Περ.
    Άρτα/Καλλιθ
    Μηνύματα
    1.624
    Προεπιλογή
    Μπράβο σου κι από μένα!!!
    Πολύ καλά αποτελέσματα και επέτρεψέ μου να συμφωνήσω με τον giannis64, ότι εφόσον είδες αποτελέσματα με τον τρόπο σου, μην τον αλλάξεις! Αν θες να κάνεις κάποιες μικρές αλλαγές και να βλέπεις πως πάνε...
    Από τα όσα διαβάζω στο φορουμ έχω δει πολλά άτομα που θεωρητικά κάνουν ''λάθος'' διατροφή και προπόνηση αλλά έχουν θεαματικά αποτελέσματα... Οπότε πιστεύω πως ο καθένας έχει τον τρόπο του, ξέρει να κουμαντάρει το σώμα του και βλέπει τί του ταιριάζει!
    Καλή συνέχεια στους στόχους σου!!
    It is a shame to grow old without ever seeing the STRENGTH and BEAUTY body is capable...
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 31-08-10 13:21 #38
    Το avatar του χρήστη DiKey

    Εγγραφή
    15-07-2010
    Περ.
    StoneCity~Athens
    Μηνύματα
    204
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο eri_87 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μπράβο σου κι από μένα!!!
    Πολύ καλά αποτελέσματα και επέτρεψέ μου να συμφωνήσω με τον giannis64, ότι εφόσον είδες αποτελέσματα με τον τρόπο σου, μην τον αλλάξεις! Αν θες να κάνεις κάποιες μικρές αλλαγές και να βλέπεις πως πάνε...
    Από τα όσα διαβάζω στο φορουμ έχω δει πολλά άτομα που θεωρητικά κάνουν ''λάθος'' διατροφή και προπόνηση αλλά έχουν θεαματικά αποτελέσματα... Οπότε πιστεύω πως ο καθένας έχει τον τρόπο του, ξέρει να κουμαντάρει το σώμα του και βλέπει τί του ταιριάζει!
    Καλή συνέχεια στους στόχους σου!!
    Σ'ευχαριστω πολυ! Κρινοντας απο τα αποτελεσματα κ απο τις γνωμες που θα εισπραξω θα κρινω κ θα επιλεξω οτι ειναι το πιο σωστο κ εχοντας υποψην τις συμβουλες σας
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 31-08-10 13:23 #39
    Το avatar του χρήστη DiKey

    Εγγραφή
    15-07-2010
    Περ.
    StoneCity~Athens
    Μηνύματα
    204
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο loukiss Εμφάνιση μηνυμάτων
    οριζοντας τη λεξη αναπτυξη θα μου επιτρεψεις να μην συμφωνησω...δν νομιζω οτι ο οργανισμος κανει διακρισεις ...πιστευω απλα οτι πρεπει να αλλαξει κατι σ αυτα τα σημεια που δν αναπτυσονται τοσο ευκολα...οχι απλα να βγαζουμε λευκη σημαια λεγοντας ειναι γενετικο...το αυτονοητο ειναι πως πρπ να δωσει μεγαλυτερη εμφαση σ αυτα... παντα φιλικα πολυ καλος φιλε μου μπραβο σου ...
    Σ'ευχαριστω αδερφε μ! Αρα κατα την γνωμη σου να τα δουλεψω περισσοτερα τα συγκεκριμενα σημεια κ λιγοτερο τα αλλα για να ερθουν στο ιδιο επιπεδο Η δεν γινεται αυτο?
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 31-08-10 13:24 #40
    Προεπιλογή
    φιλε εισαι τρομερος
    και βλεπωντας αυτο το αποτελεσμα χωρις καθολου αεροβιο μοιαζει απιστευτο

    με λιγο αεροβιο που θα φτασεις δλδ χχαχαχαχα

    συγχαρητηρια
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 31-08-10 14:19 #41
    Το avatar του χρήστη DiKey

    Εγγραφή
    15-07-2010
    Περ.
    StoneCity~Athens
    Μηνύματα
    204
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο arisfwtis Εμφάνιση μηνυμάτων
    φιλε εισαι τρομερος
    και βλεπωντας αυτο το αποτελεσμα χωρις καθολου αεροβιο μοιαζει απιστευτο

    με λιγο αεροβιο που θα φτασεις δλδ χχαχαχαχα

    συγχαρητηρια
    Θα το δοκιμασω του χρονου αυτο οταν μπω στην γραμμωση να δω τι διαφορετικο αποτελεσμα μπορει να εχω Σ'ευχαριστω!
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 31-08-10 14:41 #42
    Προεπιλογή
    πολυ καλος λες και πηρες μαχαιρι και κοπηκες αυτο που δεν καταλαβα εγω ειναι οτι στην γραμμωση βοηθανε πιο πολυ τα σουπερ σετ? και γυμναζεις καθε μυικη ομαδα πανω απο 1 φορα?
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Luffy : 31-08-10 στις 14:44
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 31-08-10 15:05 #43
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο DiKey Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σ'ευχαριστω αδερφε μ! Αρα κατα την γνωμη σου να τα δουλεψω περισσοτερα τα συγκεκριμενα σημεια κ λιγοτερο τα αλλα για να ερθουν στο ιδιο επιπεδο Η δεν γινεται αυτο?
    δλδ θες να πετυχεις την απολυτη συμμετρια??κοιτα εσυ τωρα θες ενα πιο ιδανικο ερεθισμα στα αδυνατα σημεια σου...(προσωπικα δν τα διακρινω αλλα θα μου πεις το ματι μου ειναι ακομα ανεμπειρο σε σχεση με αλλους).ο μυς δεχεται το ερεθισμα με κατι καινουριο μπορεις ακομα να πεις (τελειως μεταφορικα βεβαια) οτι οι μυς εχουν νου και θελεις να τους κανεις να μαντευουν...ακομα και η αποφορτηση (που κατα την γνωμη μου μπορεις να δοκιμασεις πρωτα απ ολα) θα ηταν ιδανικη...δλδ εκει που εχεις ξεσκισει στα κιλα την μυικη αυτη ομαδα , πεσε κιλα ανεβασε επαναληψεις αντι να κανεις τ αντιθετο...δοκιμασε τα σουπερ σετ δι σετ τρι σετ οπως κανεις (αλλα σε περιοδο ογκου) ,αρνητικες αλλα με προσοχη,τεμπο διαφορετικο πχ 2 sec αρνητικη 1 sec θετικη ,πειραματισου...απλα μην μπεις στο τρυπακι να πεις "ωραια απο ποδια ειμαι εντα3ει ας κανω μια ασκηση λιγοτερη και ας κανω περισσοτερα κιλα στα χερια που θελω να τα φτιαξω".το καλυτερο ειναι να τα κανεις ολα οσο καλυτερα γινεται...το λιγοτερο δν υπαρχει οπως σου εξηγησα...αλλα το διαφορετικο αυτα απο μενα οι ειδικοτεροι ας δωσουν τα 2 cents τους .καλη τυχη
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 31-08-10 15:47 #44
    Retired Mod
    Το avatar του χρήστη giannis64

    Εγγραφή
    25-04-2008
    Περ.
    kavala
    Μηνύματα
    19.241
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο loukiss Εμφάνιση μηνυμάτων
    οριζοντας τη λεξη αναπτυξη θα μου επιτρεψεις να μην συμφωνησω...δν νομιζω οτι ο οργανισμος κανει διακρισεις ...πιστευω απλα οτι πρεπει να αλλαξει κατι σ αυτα τα σημεια που δν αναπτυσονται τοσο ευκολα...οχι απλα να βγαζουμε λευκη σημαια λεγοντας ειναι γενετικο...το αυτονοητο ειναι πως πρπ να δωσει μεγαλυτερη εμφαση σ αυτα... παντα φιλικα πολυ καλος φιλε μου μπραβο σου ...
    συγκεκριμένα μιλάμε για συμμετρία, άρα η λέξη ανάπτυξη έχει μια και μόνο ένια!!

    ανάλογα με τις υπόλοιπες μυϊκές ομάδες μπορεί να υπάρχει κάποια η οποία να μην αναπτύσσεται ανάλογα με τις υπόλοιπες, και αυτό να οφείλετε είτε σε γενετικό πρόβλημα η σε λάθος προπόνηση!!
    αυτό δεν σημαίνει ότι δεν θα το πολεμήσει!!

    γενετικά όμως προβλήματα που δεν αφήνουν την αναλογικά μυϊκή ανάπτυξη υπάρχει.

    το να λέμε ότι δεν υπάρχει είναι μόνο για παρηγοριά!!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 01-09-10 03:22 #45
    Προεπιλογή
    μ αρεσε τ προγραμμα σου αν μπορεις να μας παραθεσεις και ενα ογκου που ακολουθεις θα το εκτιμουσα
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 3 από 9 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία