Σελίδα 5 από 9 ΠρώτηΠρώτη ... 34567 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 61 έως 75 από 131
  1. 16-09-10 13:56 #61
    Το avatar του χρήστη DiKey

    Εγγραφή
    15-07-2010
    Περ.
    StoneCity~Athens
    Μηνύματα
    204
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο savage Εμφάνιση μηνυμάτων
    αδερφε συγχαρητηρια και παλι για το σωμα σου και φυσικα περαστικα για τον τραυματισμο σου.τελικα μαλλον δεν ηταν καλη ιδεα να βαλεις τοσες φωτο σου στο διαδικτυο.σε ματιασαν τα απανταχου κορακια

    κατι αλλο τωρα,σχετικα με αυτο που εκανα quote.
    νομιζω οτι εχεις κανει καποιο λαθος στα νουμερα γιατι τα μαθ/κα δε βγαινουν(τουλαχιστον με τα λιγα μαθ/κα που ξερω )
    καταρχας νομιζω οτι εισαι πολυ μετριοφρων,γιατι εισαι οπτικα τουλαχιστον πολυ κατω απο 9% λιπος(εγω για 6-7% σε κοβω)


    αλλα ας υποθεσουμε οτι εισαι οντως 9%.


    84 κιλα με 17,9% λιπος=15,036 κιλα λιπος
    79 κιλα με 9% λιπος=7,11 κιλα λιπος

    δηλαδη εχασες 8 κιλα λιπος χοντρικα χανοντας μονο 5 πραγματικα κιλα,οποτε ταυτοχρονα πηρες και 3 κιλα αλιπη μαζα,κατι δυσκολο σε τοσο χαμηλα ποσοστα λιπους.συνηθως ταυτοχρονη απωλεια λιπους και αυξηση αλιπης μαζας ειναι εφικτη σε αρχαριους και σε παχυσαρκους.

    οποτε νομιζω λοιπον πως μαλλον εχεις κανει καποιο λαθος στα νουμερα που εχεις παραθεσει.μηπως εισαι πιο λιγα κιλα τωρα η μηπως ησουν πιο πολλα κιλα παλια??
    Σέυχαριστω για την επισημανση αδερφε μ Αυτα τα ποσοστα ειναι που μου μετρησανε, στην πρωτη εγινε με το μηχανημα που σου μετραει την υγρασια στο σωμα σου (αν οντως κανει αυτο κ αν θυμαμαι καλα αν μου το ειπανε ετσι και δεν κανω καποιο λαθος ) κ το επομενο εγινε με δερματολιπομετρο(αν λεω σωστα την ορολογια) που σε μετρανε στην μεση κ στο πλαι με ενα οργανο που μοιαζει με διαβητη! Στα 84κιλα δεν με μετρησανε καθολου με αυτο, δεν ξερω αν εχει να κανει! Αυτη την στιγμη που μιλαμε ειμαι 78,8 κιλα! Δεν το εκανα ουτε απο μετριοφροσυνη ουτε απο τπτ αλλο εβαλα τα νουμερα που μου ειπανε, συγγνωμη αν παρασυρω ή οτιδηποτε αλλο Οταν βεβαια γυρισα απο τις διακοπες κ πηγα κ ξαναμετρηθικα ημουνα 76,8κιλα κ 7,5% αρα λογικα στις διακοπες μπορει οντως να επεσα σε κιλα κ σε λιπος! Τις παραπανω μετρησεις τις εκανα πριν φυγω για διακοπες γιαυτο κ τις παραθεσα, δεν πιστευα πως στις διακοπες θα αλλαξει αρδην κατι αλλα μπορει κ να αλλαξε! Συγγνωμη κ παλι
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 16-09-10 14:13 #62

    Εγγραφή
    18-07-2009
    Μηνύματα
    3.435
    Προεπιλογή
    χαχα δε χρειαζεται να μου ζητας συγνωμη αδερφε.μια επισημανση εκανα απλα.δε σου εκανα την παρατηρηση.
    no hard feelings
    περαστικα και σιδερενιος και παλι
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 16-09-10 14:32 #63
    Το avatar του χρήστη DiKey

    Εγγραφή
    15-07-2010
    Περ.
    StoneCity~Athens
    Μηνύματα
    204
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο savage Εμφάνιση μηνυμάτων
    χαχα δε χρειαζεται να μου ζητας συγνωμη αδερφε.μια επισημανση εκανα απλα.δε σου εκανα την παρατηρηση.
    no hard feelings
    περαστικα και σιδερενιος και παλι
    Το ξερω, απλα απο εκτιμηση ειπα το συγγνωμη Σ'ευχαριστω κ παλι
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 07-10-10 16:12 #64
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο DiKey Εμφάνιση μηνυμάτων
    2η Μερα: Δελτοειδης-Τραπεζοειδης-Πηχεις/Κοιλιακοι-Ραχιαιοι
    Ασκησεις
    Δελτοειδης-Τραπεζοειδης

    6)Αρσεις Ομων (συμπτηξεις αλτηρες) 3Σετ 12Επ.
    Φίλε αν μπορείς σε παρακαλώ εξήγησε μου ποια άσκηση εννοείς γιατί δεν μπορώ να καταλάβω
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 16-10-10 16:40 #65
    Προεπιλογή
    ρε di εχω ενα μικρο προβληματακι εχω κλειστους ωμους μηπως ξερεις πως μπορω να ανοιξω?
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 16-10-10 16:57 #66
    Retired Mod
    Το avatar του χρήστη giannis64

    Εγγραφή
    25-04-2008
    Περ.
    kavala
    Μηνύματα
    19.241
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο odycsd Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φίλε αν μπορείς σε παρακαλώ εξήγησε μου ποια άσκηση εννοείς γιατί δεν μπορώ να καταλάβω

    τραπεζιοι
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο thegravijia Εμφάνιση μηνυμάτων
    διαλεγεις κ περνει



    ς


    δελτοειδη


    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο NASSER Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πιεσεις ώμων σε μηχανη.

    [YOUTUBE="ασδ"]<object width="480" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/v5TAtI6Sm-k&amp;hl=el_GR&amp;fs=1"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/v5TAtI6Sm-k&amp;hl=el_GR&amp;fs=1" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="480" height="385"></embed></object>[/YOUTUBE]
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο NASSER Εμφάνιση μηνυμάτων
    πιεσεις ωμων στο smith

    [YOUTUBE="aser"]<object width="480" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/ouBDbMR6tQw&amp;hl=el_GR&amp;fs=1"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/ouBDbMR6tQw&amp;hl=el_GR&amp;fs=1" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="480" height="385"></embed></object>[/YOUTUBE]
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 25-10-10 13:51 #67
    Προεπιλογή
    μια ερωτηση να σου κανω? ποτε αρχισες να βλεπεις σοβαρες διαφορες στο σωμα σου??
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 02-11-10 23:43 #68
    Το avatar του χρήστη DiKey

    Εγγραφή
    15-07-2010
    Περ.
    StoneCity~Athens
    Μηνύματα
    204
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο stamos007 Εμφάνιση μηνυμάτων
    ρε di εχω ενα μικρο προβληματακι εχω κλειστους ωμους μηπως ξερεις πως μπορω να ανοιξω?
    δεν ξερω να σου απαντησω δυστυχως λογικα αν ανοιξει η πλατη σου θα ανοιξουν κ οι ωμοι σου! Ας μας απαντησει καποιος που να το γνωριζει σας παρακαλω!
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 02-11-10 23:44 #69
    Το avatar του χρήστη DiKey

    Εγγραφή
    15-07-2010
    Περ.
    StoneCity~Athens
    Μηνύματα
    204
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο giannis64 Εμφάνιση μηνυμάτων
    τραπεζιοι




    δελτοειδη

    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 02-11-10 23:45 #70
    Το avatar του χρήστη DiKey

    Εγγραφή
    15-07-2010
    Περ.
    StoneCity~Athens
    Μηνύματα
    204
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο anastasis93 Εμφάνιση μηνυμάτων
    μια ερωτηση να σου κανω? ποτε αρχισες να βλεπεις σοβαρες διαφορες στο σωμα σου??
    Ιουλιο μηνα, δλδ 2 μηνες αφου ξεκινησα το προγραμμα για γραμμωση!
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 07-11-10 18:10 #71
    Προεπιλογή
    πολυ καλο προγραμμα με πολυ προσεγμενα χωρισμενες τις ομαδες. εχεις ανεβασει πουθενα και για ογκο bro?
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 07-11-10 22:07 #72
    Το avatar του χρήστη DiKey

    Εγγραφή
    15-07-2010
    Περ.
    StoneCity~Athens
    Μηνύματα
    204
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο becks86 Εμφάνιση μηνυμάτων
    πολυ καλο προγραμμα με πολυ προσεγμενα χωρισμενες τις ομαδες. εχεις ανεβασει πουθενα και για ογκο bro?
    Οχι ακομα αδερφε μου γτ ειμαι στην ενδυναμωση μετα τον τραυματισμο μου! Σε κανα μηνα που θα μπω θα τον αναρτησω
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 08-11-10 15:10 #73
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο DiKey Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οχι ακομα αδερφε μου γτ ειμαι στην ενδυναμωση μετα τον τραυματισμο μου! Σε κανα μηνα που θα μπω θα τον αναρτησω
    ok thanks a lot..σκεφτομαι να το ξεκινησω ανοιξη το προγραμμα σου γτ μεχρι τωρα επαιζα ενα δικο μου με πολλα σουπερ σετς τα οποια νομιζω ποιο πολυ με στεγνωναν.οποτε θελω κατι ποιο ξεκουραστο με ποιο πολλα κιλα.. καλη αναρωση!1
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 12-11-10 14:35 #74
    Προεπιλογή
    Αυτο με την διατροφη πρωτη φορα το ακουω.Σε τι οφελει;Μπραβο φιλε.Πολυ καλο αποτελεσμα καταφερες
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 12-11-10 16:18 #75
    Προεπιλογή
    ...μια ερωτηση το προγραμμα το έφτιαξες μόνος σου με βάση τι δουλευει πάνω σου ή στο έβγαλε κάποιος άλλος? σκέφτομαι να το ακολουθήσω κι εγώ όταν μπω στη γράμμωση
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 5 από 9 ΠρώτηΠρώτη ... 34567 ... ΤελευταίαΤελευταία